35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
1. pro 2010

@spark Kontrolu mám plánovanou na příští úterý 7.12. a prý pak určitě ještě v pátek 10.12., MUDra říkala, že očekávaná velikost folikulů v to úterý je 10mm. Byla bych šťastná, kdyby se po minulém fiasku její očekávání naplnilo ...

ankava
1. pro 2010

@alim75 to jsem moc zvědavá, já měla 7. den na UTZ už folíky 18 mm- tedy jen dva, ale zato pořádný, asi to bylo to velkou dávkou hormonů, tak snad ti porostou pomaleji, ale zase jich bude víc 🙂 🙂

@spark telefon má jedna holčina, co s ní kamarádím, tak ta sem určitě napíše 🙂
už bych to měla nejraději za sebou, ale na druhou stranu bych chtěla mít ještě dokončenej obývák, uklidit si a pak se v tom novém obýváku natáhnout na kanape a hodit nohy na stůl... mělo by to být do neděle, takže ještě týden bych chlěla dát, ale pak už chci mít holku venku. Navíc je mi zase tak šoufl, že už toho mám opravdu až po krk (doslova) 🙂

@gabikri tak jak? už oblímáš mísu? 🙂

gabikri
1. pro 2010

Ahojky ženušky, to je dneska nadílka co? 😵

@ankava : právě že nic, vůbec nic..........žádné bléééé 😝

ankava
1. pro 2010

@gabikri to nevadí, to není povinná výbava těhotenství 🙂 🙂 jenom některé to potká jako mě, že je blbě 7 měsíců z 9.
aspoň si to těhotenství užiješ i z jiných míst než je toaleta 🙂 🙂

feliccita
2. pro 2010

@alim, budu držet palečky aby folíci měli požadovanou velikost a hlavně, aby bylo z čeho vybírat. Prostě ať máš pěknou Mikulášovskou nadílku 😉

spark
autor
2. pro 2010

@gabikri 🙂 jsem taky ne blééééé,jenom z určitých poživatin)) 😎

alim75
2. pro 2010

Ahoj holky, děkuju za držení palců 🙂 Chci se vás zeptat, jestli si pamatujete, jaký jste měly při stimulaci pocity, myslím, jestli vás třeba tlačilo břicho, jestli jste špinily atp.
Mě totiž dneska (jsem po druhé 4-lahvičkové dávce Menopuru), začalo docela dost tlačit břicho a taky jsem začala mírně špinit. Tak jestli mám začít šílet, nebo jestli je to normoš ....

feliccita
3. pro 2010

@alim75, asi moc neporadím. Já jsem měla vždy puregon a když mě začalo bolet na vaječníkách, to bylo dobré znamení, že tam něco roste a že na UTZ něco určitě bude. Pocit jsem měla takové plnosti, protože folíků bylo víc. A po OPU jsem byla navíc mírně nafouklá. Špinění jsem při stimulaci neměla nikdy. Třeba někdo ještě něco napíše nebo zavojel Mudr.

gabikri
3. pro 2010

Ahoj vespolek. Tak můj boj je prohraný 😒 Včera ráno šílené krvácení, následně hospitalizace u Apolináře, kde na na příjmu ještě bylo embryo se srdíčkem, ale už strašně nízko, u děložního hrdla............doktoři se shodli na tom, že je to jen otázka času, kdy to půjde ven..........ráno další UZ a už to bylo pryč 😒 Naštěstí nemusím na revizi, takže to je to jediné pozitivum. Teď jsem dorazila ze špitálu a jdu si lehnout. Jo a na pokoji se mnou ležely dvě holčiny po ET s naprosto stejným průběhem 😒

ankava
3. pro 2010

@gabikri to je mi tak strašně líto, že se neudrželo, doháje... nevím, jaká slova útěchy ti napsat, aby to pomohlo.
Drž se...... zase bude dobře a ten mrazáček si svůj boj určitě vybojuje

@alim75 já po tom menopuru první dny nic a pak mě začalo břicho tížit, trochu jsem se nafoukla a asi tak od 6. dne jsem raději ani moc nechodila, protože mě fakt bolel ten vaječník.
A to jsem měla vajíček málo, takže kdybych měla nadílku, tak bych byla bývala snad praskla.
Ale nešpinila jsem. Raději si k vůli tomu špinění zavolej, kdyby se to rozjelo, aby ti udělali UTZ dřív.
držím palce, ať je to v pohodě.

blabunka
3. pro 2010

Hernajs Gabi, to je mi strašně líto, že to tak dopadlo. Myslím na tebe a přeju hodně sil do dalšího boje. Věř eskymáčkům.
Alim, tak já měla při stimulce taky pouze bolesti vaječníků a pocit nafouklého břicha.
Zdravím všechny ostatní. U nás zase pěkně sněží. Dneska máme vánoční besídku, tak doufám, že v tý knajpě nezapadnem a nebudem tam muset být až do jara 😀 .

feliccita
3. pro 2010

@gabikri, to je velká škoda. Ale ty jsi Velká Bojovnice 😉 Mě IVF taky nevyšlo, ale k velkému překvapení se zadařil KET. A to jsem si vzala jen 4 dny volna a jinak jsem chodila do práce, byla na oslavě, nervovala se za volantem nebo běžela, aby mi neujel bus do práce, aj. A dokonce se chytly na začátku obě - a to jsem si vždycky myslela, že já to musím vyležet, aby se něco chytlo. Je moc dobře, že jsi nemusela na revizi, protože já, když jsem byla po revizi, 3 roky se mi nedařilo otěhotnět, tak už jsem přemýšlela, jestli za to nemohla ta revize - už jsem nevěděla kde hledat "zakopaného psa". Takže budu držet všechny palce do dalšího boje a to by bylo, aby konečně nebylo..... 😵 😵 😵 tfuj, tfuj, tfuj

gabikri
3. pro 2010

@feliccita : no ta revize už byla na kahánku, udělali mi předoperační a měli už pro mě připravený sál. No a pak to zarazila jedna hodná doktorka, která mě ještě jednou prohlédla a řekla, že počkáme do rána, co to udělá. No a tělo si poradilo samo.

Jinak všem díky za podporu.

anezka37
3. pro 2010

Gábinko sluníčko to mě moc mrzí. Tolik jsem ti to přála ☹
Dej si pauzu zlato nabereš nové síly a v Novém roce jsou nové šance. Máš to dobře rozjetý, na nic jsi nečekala, máte i mrazáčky, takže výsledek se určitě brzy dostaví. Jako malá útěcha je , že to jde!!!!
Drž se Gábi, vyplakej se a pak zase hlavu vzhůru a do boje s mrazáčky!! Já mám také dvě kamarádky co se jim to povedlo až s mrazáčky!!! Znám je osobně.
Je dobře že jsi nemusela na revizi, ne vždy to dopadne dobře....ještě že tam byla ta hodná doktorka a že to nebylo třeba.
Já si vyběhávám papíry na adopci....zatím nic jiného podniknout nemohu... mám pocit že se aspon něco děje...
Myslím na tebe.
pa A.

spark
autor
4. pro 2010

@gabikri ☹ je mi líto,že to nedopadlo.. ☹
Ber to tak,že máš pohnojený a připravený pole na novou úrodičku 😅
@alim75 já neměla žádný problemy s Menopurem,jenom jsem přibírala a přibírala a .............. 😖

ankava
4. pro 2010

@spark ahoj, koukám, že Radimek bude ranní ptáče, že píšeš tak brzy , mě by teď z postele před 8 nikdo nedostal, snažím se co nejvíc spát, abych byla připravená, až na mě taky dojde 🙂

@alim75 jak ty? doufám, že je zase všechno v normě

alim75
4. pro 2010

@gabikri Tak to je mi moc líto, že to nedopadlo, smutním s tebou ☹ Ještě že ta paní doktorka měla rozum a vyčkala, takhle můžeš brzy pro mrazáčky.

@ankava Kvůli tomu špinění jsem zatím nikam nevolala, nechci plašit, "uklidňuju" se tím, že to pořád ještě můžou být zbytky, jak se mi MUDra snažila udělat díru do vaječníku, když mi odsávala cystu 😀 Navíc je to takový špinění nešpinění, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí, co já bych dala za dvě hezký použitelný vajíčka a následně ještě oplodněný 😉
Včera jsem měla pocit, že začínám cítit oba vaječníky a trošku se přifukuju 😀 Tak doufám, že to nebude jen v duchu: Přání je matkou myšlenky ...

spark
autor
4. pro 2010

@ankava jj. Prcek se probouzí kolem třetí na jídlo a v sedm vstáváme. A taky to bříško nás pořád trápí. 😒
Ale ty už to máš za pár...... 🙂 jsem na tebe zvědavá....kdyby to náhodou přišlo z ničeho nic třeba zítra 😎,tak držím palce at to máš rychlé aspon jako já 😵

alim75
7. pro 2010

Ahoj holky, dneska jsem byla na kontrolním UTZ 8. den stimulace, jsem vyřízená a potřebuju psychickou podporu ☹ MUDra viděla jenom jeden folikul 13mm překvapivě ve vaječníku, na kterém byla cysta, což jsem se zaradovala, že se probudil, jenže vzápětí následovala ledová sprcha, protože můj druhý a spolehlivější vaječník nejdřív nemohla najít, a když ho našla, tak v něm nic neviděla ...
Takže po koňských dávkách hormonů jsem vyprodukovala stejně jako ve svém přirozeném cyklu pouze jeden folikul, vzhledem k mému FSH nejisté kvality ☹ Píchám dál stejné dávky, v pátek další kontrola, a pokud se to nepovoře ještě víc, tak v pondělí odběr tohohle jedináčka, pravděpodobně bez narkózy, takže ani neoběhávám předoperační vyšetření ☹ Ani netuším, jestli se bude dělat ICSI, ne že by mi nějak záleželo na penězích, ale 7,5 tis. za jedno vejce mi přijde celkem dost, navíc jsem někde četla, že u jednoho se to snad ani nedělá, když není úplně špatný spermio, aby ho nedomršili, a dokonce snad u jednoho ani nedělají prodlouženou kultivaci.
Na dlouhý protokol nereaguju, u krátkého krvácím, takže asi zkusím jeden dva nativy, a pak začnu vážně uvažovat o darovaných vajíčkách, protože moc jiných variant už mi nezbývá ...
Dost mě to sebralo, přiznávám, že i slza ukápla 😢

gabikri
7. pro 2010

@alim75 : ahojky alim, nebudu tě tady uklidňovat nějakými planými slovy, ale opravdu je pravda, že na miminko stačí JEDNA spermie a JEDNO vajíčko, tak tomu JEDNOMU prostě věř a nic jiného si nepřipouštěj!!! 😉 Držím palečky a hlavně pozitivní myšlení!!!!!!!! 😵

alim75
7. pro 2010

@gabikri Děkuju! 😵 Asi tě nepřekvapí, že ve stejném duchu mluvila i paní doktorka, že stačí jedno vajíčko a jedna spermie 🙂 Manželovi jsem už říkala, že to příroda rozhodla za mě, mám vrozenou vadu kyčlí a dvojčata by pro mě mohl být problém, takže mě nechala vyplodit jen jedno vajíčko, aby bylo jedno mimčo 😉 Takhle si dodávám sílu ...
Ale zklamání to pro mě momentálně je, to nebudu zastírat, byla bych šťastná za dvě vajucha ...
Ale tobě nemusím o zklamání nic vyprávět, je teď nějaký blbý období, nějak se nám to plodnění nedaří ☹

gabikri
7. pro 2010

@alim75 : my to ale vybojujem, tomu věř!!! 😉

spark
autor
8. pro 2010

@alim75 Ahoj. to ještě nejsou tak nejhorší zprávy. Třeba v tom folikulu bude víc vajíček. jeden folikul neznamená jedno vajíčko,ne? 😕

spark
autor
8. pro 2010

@gabikri A kdy ty budeš moct jít na další transfer Gabi? Po třech měsících,nebo dřív? 😨

gabikri
8. pro 2010

@spark : ahojky, psala jsem doktorovi, tak když nebyla revize, může to být naštěstí dřív, máme dva mrazáčky a 10.1. se mu mám ozvat a opět zase začnu. 😉

ankava
8. pro 2010

@alim75 moc dobře si pamatuju, jaká to byla pro mě sprcha, když mi doktor řekl, že na jednom vaječníku nic a na druhém 2 folikuly... vydržela jsem nebrečet jen do auta. OPU byla bez narkozy, nic příjemného, ale nic co by člověk nevydržel, dělali ICSI a oplodnily se obě, PK se opravdu nedělá ani u dvou, protože není z čeho vybírat... za dva dny byl ET a nakonec to jedno si to vybojovalo.
Tím jsem tě chtěla trochu povzbudit, že jestli příroda chce, tak skutečně to jedno vajíčko stačí a svou cestu si najde, tak zkus ještě trochu doufat.... i když, víš ono je to stejně všechno na houby, já byla vystresovaná jako blázen, nevěřila jsem ničemu a vyšlo to.....
Takže... tfuj tfuj tfuj.... ať to čekání co nejlépe přežiješ a ať si příroda přeje, abys byla mamina 🙂 🙂

ankava
8. pro 2010

@gabikri to je dobře, že nemusíte čekat tak dlouho, teď se ti uvnitř pěkně pohnojilo a příští embryjka budou mít pelíšek připravenej a vyjde to 🙂 🙂

jinak já stále nic... poslíčky jsem měla jen jednou a od té neděle je zase klid, takže doktor má asi pravdu, že se ještě nic nechystá, tak aspoň napeču to cukroví 🙂

gabikri
8. pro 2010

@alim75 : no vidíš, podívej na ankavičku 😉

@ankava : Kamilka asi bude pod stromeček 😵 😵 😵

ankava
8. pro 2010

@gabikri no to doufám.... naštěstí tě ten nenechají přenášet déle jak 10 dnů, takže nehrozí, že bych přenášela jako moje mamka - 14 a 21 dnů.... ale jestli se tohle dědí, tak si fakt ještě počkám....
to jsem se furt strachovala, jak to nedonosím a teď to začíná vypadat na sloní těhotenství 🙂 🙂
Ale pořád ještě věřím, že to pak půjde ráz na ráz jako u spark 🙂

gabikri
8. pro 2010

@ankava : určitě, budeš to mít taky šup šup........zasloužíš si to 😵 A těším se už na fotečky 😵 😵 😵