35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
1. lis 2010

@gabikri Hele, co mi zbejvá, já mám těch diagnóz tolik, že bych se z toho musela zbláznit, kdybych si to moc brala 😠 Ale prostě musím konstatovat, že ten vaječník fakt bolí, ještě jsem tak pozitivní, že si říkám, že bolí proto, že se ta cysta vstřebává 😀 Kámoška jde zítra na laparku, tak si říkám, abychom se tam ještě nevystřídaly, uff ...

gabikri
1. lis 2010

@alim75 : hele já těch diagnóz měla tolik................. no ale říkám si, jednou se to přece musí prolomit a my se dočkáme, ne???? 😉

alim75
1. lis 2010

@gabikri To víš, že musí, to by bylo, aby nebylo!!!

gabikri
1. lis 2010

@alim75 : tak jsem zvědavá, s čím zítra přijdeš 😉 To bude zase román..........už se těším 😵

alim75
1. lis 2010

@gabikri To teda bude, manžel už se dneska oklepával, že zítra musí do "Domu hrůzy" (jeho pracovní název pro CAR) 😀 A to jde jen podepisovat papíry ...

gabikri
1. lis 2010

@alim75 : no je zajímavé, že mm do toho CARu, kam jsme chodili předtím, taky chodil hrozně nerad a i byl problém s odběrem, ale v Brně je tomu jinak. Je tam fakt hezké prostředí a prý krásná odběrová místnost, že všechno bylo jako po másle 😉

ankava
2. lis 2010

@alim75 doufám, že z tvého pozitivního postoje se dneska vyklubou jen ty nejpozitivnější zprávy.

@gabikri dobře jsi udělala, že jsi doma, aspoň si chvilku dáchneš a doufám, že z toho bude devět měsíců.
víš že Mince ze 40 se nakonec podařilo otěhotnět s darovanými vajíčky??? a je jí 44. Takže proč by to tentokrát nevyšlo i tobě. To bude skvělý.
Když už tu máme jednu maminu, tak je třeba jí nahradit nějakou těhulí.

gabikri
2. lis 2010

@ankava : koukni na diskusi darovaná vajíčka, přišla o to 😔

ankava
2. lis 2010

@gabikri to jsem nevěděla, to je mi strašně líto, doprčic..... a taková to byla naděje. ach jo.

gabikri
2. lis 2010

@ankava :jj, taky jsem z toho špatná 😔

ankava
2. lis 2010

@gabikri tak bych jí to přála, ale život je prostě pěkná sviňka. Hlavně to ber ty tak, že se to stává a že ne všechno musí blbě dopadnout.
Kolikátej seš den? abych byla v obraze??
Doufám, že ještě nežmouláš test v ruce 🙂

gabikri
2. lis 2010

@ankava : no jo, pořád si říkám, že sem nebudu teď chodit, mě takovéhle zprávy vždycky hodně rozhodí. Ale Koník je jak droga, nemůžu si pomoct 😝 Jinak jsem dneska teprve čtvrtý a hodlám to tentokrát vydržet netestovat aspoň do desátého dne 😉

ankava
2. lis 2010

@gabikri já to taky měla, vždycky když jsem četla něco blbého, tak jsem měla pocit, že já to budu mít taky tak, však si určitě pamatuješ, jak jsem šílela. Jenže ono to k ničemu není. Zpravidla je všechno v pohodě a nebo tě potká úplně něco jiného. Nesmí se to všechno vztahovat i na vlastní osobu, to bys fakt zešílela.
Ale zase tady načerpáš spoustu pozitivní energie, protože tu ti zase dodají ty, které si strašně přejou, aby ta mimina měla nakonec každá a radují se z každé dobré zprávy.
Tak počítej dny... už jenom 6 a všechno bude v pohodě 🙂

gabikri
2. lis 2010

@ankava : přesně tohle říkám manželovi, který pořád ať sem nechodím. Je to jediné místo, kde svoje problémy/ pocity můžu s někým řešit a někdo mě pochopí a cítí se mnou. Od kamarádek v reálu se většinou dočkám jen soucitu a o to nestojím. Nemůžou za to, mají všechny svoje děti a takovéhle pocity nechápou. Tak už tím ani nikoho neunavuju. Dost mi pak vadí někomu vysvětlovat, že to "zase" nevyšlo 😖 Tady jsme všechny na jedné lodi 😉

pajafra
2. lis 2010

@gabikri Držím palečky, aby Ti to vyšlo. ty jezdíš z Prahy do CARu do Brna: Můžu se zeptat kam? Možná jsi to psala někde dřív, ale nečetla jsem to všechno. Chodím do Heliosu v Brně. Znám několik případů, co jezdili z Prahy do Brna do Heliosu.

ankava
2. lis 2010

@gabikri já mám sice pár kamarádek, co jsou hodně chápavé a přejí nám to, ale stejně neví, co si prožíváme.
Teď je jedna z kamarádek taky těhotná, je tedy o dost mladší, ale povedlo se hned, žádné nevolnosti, problémy nic... a v podstatě jenom řeší, kolik jí bude stát výbavička a aby byla v porodnici na nadstan. pokoji.
Každá to prožívá jinak. Nakonec jí moc přeju, že nemusí nic řešit a může si těhotenství užít bez nervů, ale proto je dobře, když takdy pokecáš s holkama, který jsou na tom stejně. Já myslím, že si pak nepřijdeš jako úplný exot.

gabikri
2. lis 2010

@pajafra : ahoj a děkuju 😉 Já jezdím z Prahy do Brna do Reprofitu 😉 Mimo jiné hlavně proto, že se tam specializují na darované vajíčka 😉

@ankava : přesně tak 😉

pajafra
2. lis 2010

Aha, tak to jsem nevěděla. Reprofit si holky hdně chválí. Tak ať to tentokrát určo vyjde🙂

gabikri
2. lis 2010

@pajafra : díky, myslím, že Reprofit je fajn 😵

gabikri
2. lis 2010

@alim75 : tak jak jsi dopadla??? Vyčuhuju tady jako divizna 😉

alim75
2. lis 2010

Ahoj holky, jsem byla nějaká vyšťavená, odpadla jsem u bedny 😀 Podle UTZ tam opravdu nějaký mikroútvar je, ale MUDra říkala, že to už odpíchávat nebudeme a uvidíme, jak se to vyvine, že to může být opravdu jen zbytek po té cystě, která se touhle cestou vstřebává. Takže dneska vysazuju ATC, 2. den menzes se píchne Zoladex a začínáme dlouhý protokol. Nedostanu už Puregon, ale pravděpodobně asi Menopur nebo něco podobného, co se prý míchá. Takže čínského křečka zavíráme do klece a budeme špízovat na hajzlíku ženské po menopauze 😀
Tahle změna už mě dřív taky napadla a jsem za ni ráda. Když jsem kdysi zkusila vyměnit antiko za super kvalitu Yadine a Jeannine, tak jsem málem vykrvácela a se sklopenou hlavou jsem se pokorně vrátila k úplně obyčejnému Minisistonu. To stejný u anthistaminik, ty nejnovější mi nezabírají. Mně prostě ty super kvalitní věci poslední generace nedělají dobře. Nejlíp reaguju na úplně obyčejný věci, takže se na tuhle změnu dost upínám 🙂

gabikri
3. lis 2010

@alim75 : ahoj alim, tak to jsou dobré zprávy, než se naděješ, budeš těhulka 😵
Tohle co tady popisuješ, jsme se bavili při transferu s naším Mudrem. Že vlastně ty tři pokusy jsou hrozně málo,
Že ten první je takový seznamovací, nevědí jak ženská zareaguje na léky, jaké mají nasadit, takže mají hodně hyperstimuláků a nebo ženská zase nemá vajíčka vůbec. Při druhém to jakž takž vychytají a při třetím už jsou si jisti, co mají nasadit za léky. No a že ženská, která už jde na třetí pokus na pojišťovnu zpanikaří, že je to její poslední pokus a pak si to bude muset cálovat sama. Většinou si pak nechá zavést více embryjí najednou a s tím jsou pak starosti. Většinou se dvojčata třeba rodí dříve a prý jeden den miminka stojí na JIPce 100 000 CZK !! To je síla co? Tak usilují o to, aby povolili těch hrazených pokusů víc a ženská byla tak relativně víc klidnější a zavádělo se jen jedno embryo. Vyšlo by to prý stát levněji 😝

marketchen
4. lis 2010

Ahoj Gábinko, tak jsem tě našla 😵 😵 😵 Hodně na tebe vzpomínám a moc mě zajímalo , jak se máš a co je nového.Vidím, že jsi po transferu.Strašně moc držím palce a víš, že Ti to moc přeju.U nás nic nového, v červnu jsem nastoupila do zaměnstnání, mám skvělou práci, pohodovu.PO novém roce bychom chtěli začít zase něco podnikat ohledně miminka, stále se nám nedaří přirozeně.
Jinak se moc omlouvám všem, že jsem sem vpadla, ale moc jsem chtěla Gábinku pozdravit a všem ostatbím mco držím palečky.Papa 😵

gabikri
4. lis 2010

@marketchen : jééé ahojky Markét 😵 😵 😵 Na Tebe jsem si tolikrát už vzpoměla 😉 Jaká s tebou byla legrace na OPU. 😀 Sice to pro mě nedopadlo dobře, ale ty jsi mi tam hodně pomohla svojí pozitivní energií 😉 S tím lapiduchem, jak jsme se nasmály 😀
To mě moc mrzí, že se vám nedaří, ale možná dobře, že si dáváš na chvíli pauzu aby jsi přišla na jiné myšlenky 😉
Držím palečky, ať se to v příštím roce povede a Klárka má sourozence 😵
Já jsem změnila CAR, jezdíme teď do Brna, je to tam moc fajn 😉 Teď čekám na verdikt po ET, asi Ti nemusím popisovat, jaké to je dlouhé čekání. Tak drž palečky a ozvi se 😉

marketchen
4. lis 2010

Ahoj Gábinko, Ty jsi veliké Zlatíčko a já Vám strašně moc držím palce, dočetla jsem se, že máte i mrazáčky a hodně dobré, určitě to vyjde.Věřím tomu.vy si mimíska zasloužíte.také na to moc vzpomínám, i když to nebylo úspěšné ani pro jednu znás:o( Ale byla legrace a to je dobře, stále musíme věřit a doufat.Ono se to jednou určitě povede.Vím, jak je čekání těžké, už jsem si ho také 2x zažila a nejhorší bylo, že jsem měla i čárky na testu a pak se najednou ztrácely ☹ Bylo to smutné.Gábinko, moc a moc Ti držím pěsti a budu netrpěliě čekat na zprávu.Opatruj se 🤐 A pozdravuj muže.
Určitě si písneme.Všem tady hodně štěstí! 😵

ankava
5. lis 2010

Ahoj všem, tak se hlásim po kontrole. Celkem všechno dobré, jen mám trochu horší krevní obraz, ale prý pořád v normě a začíná se mi zkracovat čípek, takže mám od doktora naordinovaný klid - žádné velké uklízení, běhání, dlouhé výlety, prostě nic nepřehánět, abych vydržela do termínu. Takže ty moje pocity, že mi dole tlačí, se potrvrdily a něco už se fakt děje. Ale doktor mě taky uklidnil, že není důvod, abych do toho termínu nevydržela a že i kdyby ne, tak už by bylo mimčo stejě v pohodě.
Ale fakt bych ještě nějaký ten týden chtěla vydržet 🙂

@gabikri doufám, žes ještě vydržela 🙂 🙂

spark
autor
5. lis 2010

Ahoj spolku.
Čtu vás každý den 😎 jsem tajná 😎
@gabikri doufám že jsi ještě netestovala 😎
@alim75 držím mooooc palce a piš jak to jde. 😅
@ankava už se těšíš? My to zvládáme celkem v pohodě. Ono se to samo vyvrbí co máš a nemáš dělat. 😎 zítra budou prckovi už 4 týdny,což je hustý,jak to utíká. A náš celodenní rozvrh je papání,kakání,blinkání,řvaní a spaní. Nic jiného zatím. Takže když tyhle věci obstaráš,tak jsi dobrá mamča 🙂 A taky jsem chtěla napsat,že ze všech těch věcí co jsem nakoupila nejvíc užiju rychlozavinovačku a bavlněný dupačky a bodíčka. Jinak ty ozdobný hadříky leží ve skříni. 😠 dostali jsme od tety ze států parádní dupačky GAP a leží ve skříni)) 😠
Jinak malej je zdravej a to je nejdůležitější. 🙂

gabikri
5. lis 2010

@spark : ahojky mamino 😉 Neboj, netestovala, mám v plánu to vydržet do pondělí ( 10tý den) A kdybych pak byla někdy těhule, tak mi to pak musíš všechno říct, co si mám koupit, ať nekupuju kraviny 😀

@ankava : vydržela 😉 Tak držím palce, ať vydržíš do termínu............a poslechni doktora, nej si nohy hóre a vyčkávej 😉

spark
autor
5. lis 2010

@gabikri S radostí poradím a to si piš,že ušetříš tisíce! 😀 😀

spark
autor
5. lis 2010

Jo jinak malej není zatím podobný ani mě,ani manžovi..tak nevim co nám v tom CARu upekli! 😎