35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
5. lis 2010

@spark : no právě, toho se bojím, těch nástrah je všude spousta 😀 Já vím jak to bylo se svatbou, v euforii jsem objednávala kraviny a předražené nesmysly o kterých vím, že bych se dneska v pohodě obešla 😝
Jinak s tou podobou nezoufej, děti se mění ze dne na den, může se tam ještě něco objevit 😉 Hlavně, aby nešel do podoby souseda 😀

spark
autor
5. lis 2010

@gabikri ..jj,nebo aby třeba nebyl podobnej nějakýmu doktorovi z CARu)) 😎 a jak se cítíš Gábi? 😎 😵

gabikri
5. lis 2010

@spark : ježiš já jsem blbá, sousedovi to nejde 😀 😀 No já chci testovat až v pondělí, tak už je to za pár 😉 Jinak včera mi bylo nějak šoufl, ani kávu jsem nedopila, vylila jsem ji do dřezu, ale dneska už mi zase nic není, tak se asi moc pozoruju a vsugerovávám si opět příznaky 😝

ankava
5. lis 2010

@spark tak to jsi dobrá mamina 🙂 🙂 já se drahých ozdobných hadříku vyvarovala, koupila jsem fakt jen ty dupačky a bodíčka a zavinovačky jsem všechny dostala, takže mě ta výbavička zase tolik nestála.
Včera kamarádka posílala fotky z vítání občánků... malému je cca 8 týdnů, prý to celé prořval, ale když jsem viděla, že bych chudinka narvanej v parádních džínách a košili... tak se ani nedivím. Já myslím, že miminko má mít pohodlný dupačky a ne upjatý tvrdý kalhoty 🙂
@gabikri klobouk dolů, a jestli vydržíš do pondělí, tak ti fakt vyseknu poklonu i s tím mým břichem.

jinak malá fakt tlačí, takže už jsem momentálně vzdala veškeré chození a poctivě... nožky mám nahoře, ležím tu v komoře 🙂

gabikri
5. lis 2010

@ankava : no já se právě obávám, abych nebyla pak někdy ta mamina s tím naparáděným řvoucím miminem 😀 Já jsem z těch miminkovskejch hadříků úplně vedle 😝
No to nevím s tou poklonou, to bude v pondělí a aby Tě pak nevezli rovnou 😉

ankava
5. lis 2010

@gabikri což o to, já jsem z těch hadříků taky poprděná, ale zase si snad celkem zachovávám rozum... a řvoucí dítě jenom k vůli tomu, že je mu nepohdlně mi fakt přijde uhozený 🙂
tak v pondělí se ti pokloním.... a žádnej převoz nebude, nejdřív za 3 týdny 🙂

alim75
5. lis 2010

Ahoj holky, hlásím, že já jsem dneska 1. DC, takže zítra píchám Zoladex. Prý by to měl píchnout zdravotnický personál, ale ten "nespecializovaný" to prý zpravidla neumí, ale prý by měl umět číst, takže by si měl nastudovat návod, aspoň takhle to říkala MUDra v CARu. Vzhledem k tomu, že já umím číst taky, navíc tělo je to moje a injekce se píchá do břicha, tak to zítra bodnu sama, než se dohadovat někde na pohotovosti ...
Tak mi držte palce 😉

ankava
5. lis 2010

@alim75 držím palce i pěsti 😉

alim75
5. lis 2010

@ankava Děkuji, je to návod jak pro blbý, tak snad to zvládnu 🙂

ankava
5. lis 2010

@alim75 o tom vůbec nepochybuji... a jaký máš další rozpis???? kdy jdeš na utz a tak???

gabikri
5. lis 2010

@alim75 : ahojky, tak paráda, už začínáš? Tak tfuj tfuj tfuj 😵 Jinak to jsi docela střelec, já bych to nechala raději na odbornících 😉

alim75
5. lis 2010

@ankava UTZ by měl za 14-21 dní, a pak pravděpodobně Menopur, i když o konkrétním přípravku jsme se zatím nebavily, jen to nebude čínský křeček 🙂

@gabikri Děkuju, taky na tebe moc myslím!!! MUDra naznačila, že není odborník jako odborník, asi mi nemohla říct přímo, že si to mám píchnout sama, ale jednoznačně to naznačila, když mi říkala, že je u toho velice podrobný návod 😀

gabikri
5. lis 2010

@alim75 : ty jsi holka šikovná, ty to zvládneš 😉

alim75
6. lis 2010

Tak hlásím, že jsem si právě, doufám, že úspěšně, píchla Zoladex. Ale když jsem otevřela obal, tak se přiznám, že jsem zlehka zaváhala, MUDra neříkala jen tak, že je ta jehla silná 😲 😀 Holky, tak jehla je fakt tlustá jak sviňa, manžel se na to ani nemohl koukat 😀

gabikri
6. lis 2010

@alim75 : jééé, a píchla sis to dobře? Já bych to tedy nedala 😕 Jsem posera, to raději jezdím na pohotovost 🙂

alim75
6. lis 2010

@gabikri Snad jo, mělo se to píchnout podkožně do kožní řasy pod pupkem, skoro rovnoběžně s povrchem, což jsem udělala. Díra je po tom docela slušná, ale nic to nebylo, jen manžel to nedal a musel jít jinam 😀
Asi to nechávají na zdravotnickym personálu kvůli psychologickému vlivu tloušťky tý jehly, protože ta je fakt děsivá 😀

gabikri
6. lis 2010

@alim75 : do bůčku se píchá dobře, tam to moc nebolí..........tedy aspoň mě ne přes to sádlíčko 😀

gabikri
7. lis 2010

Ahojky.

Tak dnes jdu na záchod a krev. Udělala jsem si test teď a slabá čárka. Tak si dovetete představit, jaké mám nervy 😖
Hodně holek tady psalo, že slabě krvácelo a jsou těhule, ale to mě stejně moc neuklidňuje 😝

alim75
7. lis 2010

@gabikri uff, uff, držím palce, strašně moc!!!

gabikri
7. lis 2010

@alim75 : díky, málem mi dneska vyletělo srdce, jaké mám nervy. Chodím po pokoji sem a tam jak blázen 😝

alim75
7. lis 2010

@gabikri To věřím, taky bych šílela, ale ta slabá navíc odpolední čárka rozhodně vypadá nadějně 🙂 Utroš bereš?

gabikri
7. lis 2010

@alim75 : jj, zavádím 3 x 2 😉 No čárka je zatím takový chcípák, ale vzhledem k tomu, že je to moje první v životě, tak jsem ráda i za ni 😉

alim75
7. lis 2010

@gabikri Jak psala jedna holčina ve "vaší" diskusi Reprofitu - každej Casper je dobrej 😉 A já dodávám, že ten první v životě tuplovaně 😵 Co se má stát, to se stane, ale tohle fakt vypadá moc dobře. Ani nevíš, jak moc ti přeju, aby to vyšlo!!! 😵

gabikri
7. lis 2010

@alim75 Díky, kéž bychom byly těhulky do Vánoc obě, viď? 😵

alim75
7. lis 2010

@gabikri To by byl ideální stav 😵

spark
autor
8. lis 2010

Ahoj.

@gabikri Slabá čárka už je čárka 🙂 ale radši ještě potichu 🤐 😎 Já měla na testu slabou a myslela jsem,že je to test nefunkční,tak jsem mu nevěřila a ted ta čárka huláká,až mě z ní bolí hlava! 🙂 Držim pěsti.
@alim75 tebe taky nenápadně 😎 sleduju))
A kdyby jste chtěli,tak vám zase povyprávím něco z porodního sálu 😉

gabikri
8. lis 2010

@spark : povídej, jsem napnutá jako gatě, ať přijdu na "jiné" myšlenky 😉 Jo a jak máš v albíčku knihu Líní rodiče, je do dobré? 😉

spark
autor
8. lis 2010

@gabikri manža jí ted čte. Zatím jde o to , že nemáme moc vstávat z postele a máme se nechat dětma" obsluhovat",že prý budou samostatné,tak to se manžovi líbí)) 😀 ze sálu vám nic psát nebudu 😀 by jste pak ani ty děti nechtěly 😀 Ted čtu Vejce a já,ale na Deník to nemá.

gabikri
8. lis 2010

@spark : Vejce a já už jsem četla dávno, mám ji doma, dobrý nápad, přelouskám to ještě jednou 😉 letím na Sociálku dát jim tam neschopenku

spark
autor
8. lis 2010

@gabikri jj a vytáhni z nich nějaký peníze,když tahá každej....víš kdo 😀