35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
16. lis 2010

@feliccita to je jasný, ale to nic nebrání tomu, abychom ti to strašně přály a doufaly, že to tentokrát vyjde 🙂 🙂 tfuj, tfuj, zlom vaz....
určitě pamatuješ, jak jsem šílela já.. aby byly //, pak srdíčko, pak screening, pak plodovka, pak abych neporodila před 30. týdnem a dneska 4 týdny před porodem už jsem zase v nervu, aby to dobře dopadlo a miminko bylo zdravé...
prostě tímhle si musíme projít, ale musí se doufat 🙂 🙂

marketchen
18. lis 2010

Ahoj Gábinko, moc Ti gratuluju a jsem štatsná za Tebe.Teď se opatruj a těš se.Vše dobře dopadne, určitě!!Mám opravdu velikou radost 😵 Papa Zlatíčko 😵

ankava
18. lis 2010

@gabikri jak se citíš? jdeš dneska zase na tu ktrev? Moc držím palce, aby HCG zase pěkně poskočilo 🙂

spark
autor
18. lis 2010

@feliccita takže ty jsi těhule! 😲 No parádička 🙂 držíme palce aby bylo vše v pořádku 😵
@ankava ty se přestaň nervovat,nebo budeš mít uplakánka! 🙂 i když já byla nervní... 😎 tak to nemam co povídat. 😀

alim75
18. lis 2010

@feliccita Potichounku šeptám, drž se vlašťovko! 😵
@gabikri Držím palce a čekám na dobré zprávy!

Jinak já pořád ještě prokrvácuju, ale nepřijde mi to jako čistá krev, je to vysrážené a spíš jako krvavý výtok než menzes a ani sliznici už v tom nevidím 😒 Tak jsem pročetla diskuse a nasadila jsem si Ascorutin, doufám, že jsem tím nic nepos..la, ale už jsem vyřízená z toho, že se bojím jít na záchod, protože nevím, co mě tam čeká ☹

spark
autor
18. lis 2010

@alim75 já ti asi trošku povyprávím o porodu a ty už vlastně potom nebudeš chtít být těhotná 😖 a na just otěhotníš 😎

ankava
18. lis 2010

@spark to se ti to teď povídá, nestresuj se 😀 😀
o porodu klidně popovídej, alim to pomůže a u mě už je na strašení pozdě 🙂
co drobeček, je zlatej viď?? 🙂

alim75
18. lis 2010

Já mám hlavně strach z toho, že se nedohrabu ke stimulaci jako takové. Věřím, že když to krvácení jednou ustane, že pak už by se objevit nemuselo, ale když nepřestane, tak by se mi ani do té stimulace upřímně řečeno moc nechtělo, jeden pokus už jsem takhle promrhala ...
Proč zrovna já musím být ta statistická odchylka 😠

ankava
18. lis 2010

@alim75 určitě nebudeš statistická odchylka dvakrát po sobě, tenhle pokus určitě vyjde 🙂
ale stejně je to na draka, já vždycky musela mrchu a pak sliznici přemlouvat, aby začaly něco dělat.... to byly vždycky dvě kapky krve a pak nic.... a ty to máš přesně obráceně. Ta příroda nebo kdo, nám to tedy pěkně rozhodila 🙂
jak to máš teď s termínama? Kdy jdeš na kontrolu? Já si fakt už nepamatuju ani svoje datum narození 🙂

gabikri
18. lis 2010

Ahojky,
protože jsem se dost rozkrvácela,
ráno jsem byla na gyndě. Můj gynekolog tam nebyl, byla tam za něj jiná doktorka.
Ta mě požádala o tel. do RF a po dohodě s lékařem na telefonu mi píchla injekci Agolutan
a udělala ultrazvuk. Podle jejího vyděšeného výrazu mi ale bylo jasné, že situace je dost špatná.
Říkala do toho telefonu, že to moje krvácení je dost silné, což je.........zešpinila jsem jim tam celé křeslo.
Do toho břicho bolí pořád jak na menzes.
Teď jsme volala na HCG, tak je 487 což se jakoby trocu zvedlo, ale zase testy co mám doma slábnou.
Nechce se mi věřit, že při takovém silném krvácení by z toho mohlo něco být 😖 😖
Mám prý ležet, brát léky a v pondělí na kontrolu.
Tak mi držte palce, aby se stal zázrak 😉

ankava
18. lis 2010

@gabikri drž se a hodně hodně štěstí a ať se dějí zázraky.

alim75
18. lis 2010

@gabikri Držím palce, dokud roste HCG, tak naděje určitě ještě trvá!

feliccita
19. lis 2010

@gabikri taky moc držím palce a drž se a drž plod!
@alim75 uvidíš, že i na tvou stimulku dojde. Já se taky vždy nemohla dočkat a když to nastalo, měla jsem zase strach a raději bych ji třeba ještě o měsíc odložila.

alim75
20. lis 2010

Tak já nevím, co se to děje ☹ Včera už ani kapka, tak jsem si začala dělat naděje, a dneska od rána regulérní červená, zatím sice nijak silně, ale už je to čerstvá krev, navíc mě bolí záda a hlava, jako bych měla dostat mrchu, která by přes Zoladex dojít neměla.
Jsem zvědavá, co se z toho vyklube, ale mám obavy, že pro letošek mám odpískáno 😢

gabikri
20. lis 2010

@alim75 : alim a co ti na to tvoje krvácení říkalí doktoři? Někde přece musí být příčina, něco je špatně, buď dostáváš špatné léky a nebo tvé tělo reaguje nepřiměřeně, ale to by doktoři měli přece zjistit, ne?

gabikri
20. lis 2010

@feliccita : moc gratuluji a přeji, ať to dotáhneš do zdárného konce a dočkáš se vytouženého štěstí 😵 😵

alim75
20. lis 2010

@gabikri Napoprvé to přikládali té cystě, čemu napodruhé, zjistím v úterý. Možná ten mikroútvar na vaječníku, který MUDra viděla při posledním UTZ, není úplně tak nevinný, jak se jevil ... Četla jsem na netu, že v případě pochybností, dělají rozbor krve, tak uvidím, jestli mi ten rozbor udělají.
Pokud pominu, že mi to likviduje případnou stimulaci, tak už mě přivádí k šílenství, že ze mě furt něco teče. Jak mám pochybnosti, hned letím na záchod, ať jsem, kde sem, pomalu se bojím jít někam, kde není toaleta, aby mi to případně nezačalo téct po nohách, už jsem fakt vyřízená ☹
A co ty, jak se daří tobě?

gabikri
20. lis 2010

@alim75 : no nazdar, taky to nemáš lehké, tak hlavně, aby už zjistili aspoň příčinu 😉 Já stále krvácím, klasická menstruace, dneska čtvrtý den, už to tedy slábne, ale ne úplně, test pořád se drží silná čárka, na kontrolu mám jít ke svému gyndařovi v pondělí 😉

alim75
20. lis 2010

@gabikri Tak snad je bojovníček pořádně zakousnutej, aby to vlnobití přečkal! Pořád na tebe myslím, aby to dobře dopadlo 😵

Už z toho začínám být fakt otrávená, od června, co chodím do CARu, buď jím antikoncepci, nebo krvácím. Předtím jsem každý měsíc úplně normálně ovulovala, i podle UTZ, tak jen doufám, že mi tyhle hormonální bomby, definitivně nezničej vaječníky ... Jsem rozhodnutá se v úterý zeptat na nativ nebo minimální stimulaci. Kdybych v přirozeném cyklu neovulovala, tak je to něco jinýho, ale takhle ... My od toho června ani nemáme šanci snažit se přirozeně ...

gabikri
20. lis 2010

@alim75 : no to jo, to se zeptej, vždyť by se mezitím mohlo zadařit přirozeně, ale takhle? 😕 Tohle mě na tom štve, doktoři ti naordinují nějakou léčbu, ale ty nemáš záruku, jestli je to dobře nebo špatně a jen se třeseš strachy a platíš 😝

feliccita
22. lis 2010

@gabikri, přeji u doktora dobré pořízenení a v dutince pěkné embryo, moc držím palce 🙂

gabikri
22. lis 2010

@feliccita : děkuji, jsi hodná 😉 Dost se bojím.......... 😒

spark
autor
22. lis 2010

Dobré ráno.
Gabi myslím na tebe a jsem zvědavá jak pořídíš. Doufám že je vše v pořádku. 🙂
I na vás holky myslím. Já mam ted docela fofr. Malej huláká celý dny,má ty prdíky,takže mám živo. Kdyby se z toho aspon hublo 😖 😎 Ale nehubne. Už zase volá 😕 asi ví,že si chci vypít kafe.........

anezka37
22. lis 2010

Ahoj holky,

Gábinko, myslím na tebe! At to dobře dopadne a vrátíš se s dobrými zprávami.

blabunka
22. lis 2010

Ahoj Gabi. Držím pěsti tobě i mimískovi. Jste velcí bojovníci, to by bylo, aby nebylo. 😉

ankava
22. lis 2010

@gabikri strašně držím palce 🙂

gabikri
22. lis 2010

Ahoj zlatíčka, tak dnešní hodnota HCG 820. Poslední odběr před čtyřmi dny 482. Což není ani dvojnásobek. Volala doktorovi, ale není tam, prý se mi ozve.

ankava
22. lis 2010

@gabikri ach jo, to fakt není moc pozitivní hodnota, ale musíme pořád ještě věřít na zázraky. Určitě je dobré, že to jde a i kdyby to teď nevyšlo, tak máte ještě mrazáčka. Ale dokud doktor neřekne, že je to v háji, tak musíme věřit, že máš jen trochu pomalejší rozjezd. Drž se 🙂

alim75
22. lis 2010

@gabikri Tak uvidíš, co ti řekne, ale aspoň roste a neklesá.
Já pořád krvácím ... ☹

ankava
22. lis 2010

@alim75 ty jsi tedy fakt případ,
holky, sakra, proč musíte mít takovýhle trable.