35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

blabunka
3. kvě 2010

Ahoj holky. Gabi, to je mi moc líto, že nemáte eskymáky, ale jak říkala Alim, třeba je už nebudete potřebovat. Máš PN, nebo chodíš do práce. Někde jsem slyšela, že apolinář nedává neschopenky?
Sparku, veliká gratulace ke klukovi. To musí bejt manžel v sedmým nebi.
Alim, přeji dobré pořízení s manželem. Třeba to bude v poho.

gabikri
3. kvě 2010

blabunka : ahojky 😉 Máš pravdu, Apoli neschopenky nedává. Jsme doma, jsem OSVČ, tak jsem si udělala volno..je to hodně na úkor peněz...jako OSVČ by mi ta neschopenka byla stejně k ničemu...ale co, peníze budou a my nebudou...a tohle je pro mě důležitější než cokoliv jiného.

spark
autor
4. kvě 2010

😀 Teda ženy...to jste me rozesmály na thema odběr)) 😀 Muj teda žádný scénky nedělal,ale jak říkám,bylo to asi tak dva roky přemlouvání a pak se vydal,sám,opuštěn a nas.án a zvládnul to. Já myslim že všeho všudy byl naodběru asi 7x. Nejdřív vyšetření,pak další a pak dvě inseminace a pak do laboratoře...no mel toho dost. Těch prvních pár musel tam a pak ty poslední dva odběry mu dovolili z domova. No ke konci už jsme si z toho dělali srandu. Ale začátek hroznej. Jinak klučina noo,manža je štastnej jak blecha..prej fotbal a hokej a já nevim s kym budu chodit nakupovat..)) 🙂 Jméno máme. Nějak nám utkvěl o jméno Mikuláš a nemůžem se toho zbavit)) Takže to asi bude Miky. Ale jeste dlouha doba.... Jinak docela kynu z toho jak nic nedělám... 😖 . Asi budu mít po porodu co dělat. Tak pište,pište,pište.

ankava
4. kvě 2010

spark, gratuluju ke klučinovi 🙂

alim, do měsíce tě asi nejspíš objedají, kam budeš chodit?

alim75
4. kvě 2010

Ahoj holky, budu chodit do Pronatalu, už jsem objednaná na 16. června 🙂
Od rána manžela "masíruju" a citově vydírám, takže jsme pokročili od "Nebudu nikomu dělat kašpara!" ke "Jenže jak tam zajdu jednou, tak ty pak po mně budeš chtít, abych tam šel zase ..." a protože je vášnivej rybář, tak jsem udělala nabídku, že si může vybrat prut, jakej bude chtít, že ho ode mě dostane, páčto umím být vděčná 😀 Že já poptávám jeho "kód života" a on poptává prut, takže jsme se dostali k tržnímu mechanismu nabídky a poptávky. A co vám budu povídat, hned rozkliknul stránky na netu a začal mi ukazovat prut, kterej by chtěl 😀

ankava
4. kvě 2010

alim já taky chodím do pronatalu 🙂 jdeš do Prahy nebo jinam??

alim75
4. kvě 2010

Budu chodit do Teplic, mám to blízko a už jsem i změnila pojišťovnu, abych nemusela až do Prahy. Měla jsem Ministerstva vnitra, a tu tady neberou, tak jsem přešla "ke zlodějům", jak manžel nazývá VZP 😀

ankava
4. kvě 2010

ale zase VZP ti zaplatí až do 40, což byl můj případ.... jiná jen do 39.
no jo, tak to o doktrorech nepodrbeme 🙂 já chodím v praze, ale ono to je jedno. Koukala jsem, že jsi přispěla i do Pronatalek, určitě si najdeš pár dobrých rad 🙂

alim75
4. kvě 2010

Jo jo, jestli mě tam přiberou do party, budu chodit i do Pronatalek a sosat informace 🙂 A zároveň informace poskytovat, jak to chodí v Teplicích. Při dvou telefonátech zatím super chování, tak snad jim to vydrží 🙂

gabikri
4. kvě 2010

alim : nalákala jsi ptáčka jarabáčka na prut, jo 😀 😀 😀

blabunka
4. kvě 2010

Zdravím všechny snažilky i těhulky.
Sparku, z těch kil navíc si nic nedělej, hlavně že těhu vyvíjí jak má.
Ankavi co ty a těhu příznaky?
Alim, když už se ten tvůj chytil na "udičku" prut, tak to klapne.
Jinak se mi právě rozjíždí MS a od pozítří začínám připichovat Puregon. Minimáce už nic nebrání v cestě. Bohužel mě ňák skolila chřipka, tak doufám, že se do OPU vykurýruju.

alim75
4. kvě 2010

blabu: brzy se vykurýruj a hezky stimuluj!
Spark: určitě budeš klidně vypadat jak velryba, hlavně když je všechno v cajku, nepletu se že?! 😉 😀 Mikuláš je jméno nezvyklé, ale moc hezké. Pamatuju se jako malé dítko na knížku, která se jmenovala Mikulášovy patálie 🙂
Jinak mě čeká ještě dlouhá cesta, manžel mi předhodil, že je týraná osoba (týrám ho psychicky s tím odběrem) a že mě nechá vykázat, přičemž k bytu mi dovolí se přiblížit jen proto, abych mu dala za dveře kastrůlky s jídlem 😀

blabunka
4. kvě 2010

Alim, je to s těma mužskejma ale práce, že? Vzkaž mu, že kdyby se v té kabince sám bál, že tam klidně můžete jít spolu. 🙂

ankava
5. kvě 2010

blabu... moje těhu příznaky... ráno je mi báječně, pak se najím, napiju... a začne mi být zle..... čištění zubů je zcela riziková záležitost- včera jsem u toho 3x vrhla...... a tak je mi až do večera než usnu.
tak doufám, že to mimi roste 🙂 , když mě takhle trápí... 🙂

alim75
5. kvě 2010

Blabu: to už jsem taky zkoušela, lákat ho na nevšední sexuální zážitek 😀 Ale už začal vydírat on mě, to by mohlo být dobré znamení, tak snad se nechá ukecat 🙂
Ankava: já bych blila, až bych brečela 😀

ankava
5. kvě 2010

alim, já ti to tak věřím 🙂
já jsem za to taky spíš vděčná.... ale je to hnus.... navíc se to stupňuje... před chvíli jsem vrhla i bez pomoci kartáčku... takže jestli mi bude celej den blbě, do toho zvracet a ještě mě bolet hlava.... tak bůh se mnou a hlavně s mým okolím 🙂
ten tvůj to zvládne, přistupuje k tomu celkem s humorem, to je dobré znamení. Ten můj to taky zvládl a to jsme před tím dlouho bojovali, jestli vůbec jít do umělého. On byl zásadně proti a šel tam jen k vůli mě. Ale myslím, že po tom druhém potratu mu došlo, že bez doktrorů to asi nepůjde.
Tak zlomte vaz 🙂

gabikri
6. kvě 2010

Dobré ráno děvčata 😵 😵 😵

Já jsewm takovej debil.....že mi není rovno. Včera večer jsem tady bloumala....pročítala různé příběhy...komu se už ukázaly // takhle brzo...no a dneska ráno jsem testla.....a samozřejmě bílo Že já si to nenechala aspoň na ten desátý den...všude to tady čtu.....vím to.....ale pak zkrat v hlavě a uděláte takovou kravinu. 😖

ankava
6. kvě 2010

gabi... debil nejsi, jen jsi takový malý dobrodruh 🙂 , doufám, že vydržíš až to toho desátého 🙂 hlavně se z toho nenervi.
Zase lepší než kdybys testla devátý den a bylo bílo, to už bys mohla mít nerva....

blabunka
6. kvě 2010

Gabi, to je ještě stášně brzo. Tys mimča dostávala jen po krátký kultivaci. Náhodou seš odvaha. Já mám strach udělat si test i ten 10. den.
Ankavi, ty těhu nevolnosti asi nejsou opravdu nic příjemnýho, ale ráda bych je taky brala.
Feli, už u vás byla ta paní ze sociálky ? Jestli né, tak přeji dobré pořízení.
Já dneska začala se stimulkou a už mám v sobě první dávku puregonu. Chřipka je doufám na ústupu, tak pevně věřím, že bude všechno v pohodě.

alim75
6. kvě 2010

Gabi, co Ti na to říct?! Ty jsi ale exotka 😀 Testovat 6. den, nechej ty chudášky v klidu pořádně zavrtat! 😀
Felli: tak co paní "zubatá", chutnalo jí pohoštění?

gabikri
6. kvě 2010

alim : jo jo exotka...to já jsem 😀 Se divím...že jsem netestla hned druhý den...pro jistotu...co kdyby náhodou 😀

feliccita
7. kvě 2010

Tak holky vše včera dopadlo dobře. Paní "Z" už u nás byla po 6 ráno, ale já už byla nachystaná. Dala si kávičku, a na závěr i chlebíček u kousek buchty, co jsem napekla. Po půl osmé odcházela. Pes byl taky hodný, sice nejdřív, jak uviděla našeho labradora, se ptala, jestli už snídal a nepodá si ji k snídani. Pak v obyváku tvrdě usnul, že nás rušil svých chrápáním. Nic nechtěla vidět, prohlížet - měla jsem vydrhnutou i troubu, vymalovánou chodbu, ve skříních vzrorné komínky, no prostě vše na jedničku. Aspoň nemusím dělat velký úklid v sobotu a můžeme vyrazit - jedeme do Tater, Podbánské-dáme si do středy welnes a zregenerujeme naše těla. A ve čtvrtek šup do Reprofitu na biopsii, pak MS, OPU, ET - však to znáte.
Gabi, vydrž. ještě, dej jím čas........ 🙂
Blablu, úspěšnou stimulku s hodně folíkama s vajíčkama - držím pěsti.

blabunka
7. kvě 2010

Feli, tý bláho, paní Z je asi ranní ptáče. Návštěvu po šesté hodině jsem snad ještě neměla. Je fajn, že to tak dobře proběhlo a
ty Tatry si opravdu zasloužíš. Taky bych potřebovala vygruntovat baráček. Mám napsanej docela velkej seznam věcí, co bych měla do ET stihnout, ale jak mě sklátila ta chřipajzna, tak spíš polehávám a držím se v teple. No co, úklid počká, však ono se to nepo... V caru se minem. Já tam jedu na folikulometrii ve středu.
Pěkně si odpočiňte a naberte hodně sil do dalšího pokusu.
Gabi, vydržať.

gabikri
9. kvě 2010

Ahoj děvčata 😉

Tak já dneska devátý den.....a stále nic...už tomu moc nevěřím 😒

feli : ty bláho....ke mě někdo přijít v šest ráno.....tak s ním nejsem schopna komunikovat...a ještě chystat pohoštění 😕 😕
Jinak aby lezli do skříní....tak to už asi musí být...já myslím, že na první pohled každý pozná, zda se jedná o slušnou domácnost. A takhle jsem šůrovala byt, když ke mě měl přijít mm poprvé na návštěvu........ale chodbu jsem teda nemalovala 😀 Přeji...ať to vyjde 😉
Jééé Tatry...tam je krásně....tam jsem nebyla, ani nepamatuju....ty se máš 😵

blabunka : přeji úspěšnou stimulku 😉

alim : co manžel....už je smířený? 😀

ankava : co nevolnosti...................je to lepší? 😉

alim75
9. kvě 2010

Gabi, pořád ještě není 10. den a neříkali náhodou u Apoli, že máš testovat ještě později? 😉 Věřit nemusíš, ale dokud nekrvácíš, tak snad není ještě všechno ztraceno ...
No moje polovice reaguje na všechna jeho přání, která nesplním na počkání, slovy: "Já myslel, že po mně něco chceš?!" 😀 Takže plním, co mu na očích vidím 😀 A překvapil, protože celou dobu se tvářil, že to vlastně neřeší, a najednou na mě vytáhnul přesný datum, od kdy se snažíme, takže mu to taky asi úplně jedno není 🙂 Zatím jsem mu neřekla, že už jsme objednaný (ale to prý bude stejně jen pohovor), na to bude čas, až si pojedu k obvodnímu gyndrovi pro doporučenku.
Holky, a musím se vám svěřit se zážitkem od zubařky. Když jsem dávala sestřičce kartičku od nové pojišťovny (mám tu změnu kvůli CARu), tak si doktorka myslela, že je to těhu průkazka, tak jsem jí vysvětlila, že ne a proč ta změna. Ona se totiž divila, protože moje původní pojišťovna MV prý platí jako jediná včas. No a protože k ní chodí i moje mamina a ségra, tak jsem ji zavázala mlčením, aby mě nepropálila. No a tak nějak jsem pokecaly a výsledkem byla dobrá rada: "Nesmíte na to myslet, pak to půjde samo!" Holky, já myslela, že tam omdlím 😀 Rozřechtala jsem se na celý kolo a odkráčela jsem středem 😀
Jo a kámošce tohle stejný řekl obvodní gyndr (máme stejnýho) a taky, že si má najít jiný záliby a že dítě není jediným smyslem života 😠 😀 Holky, no fakt síla, normálně se ho zeptala, jestli to myslí vážně, nebo si z ní dělá srandu 😠 😀
Blabu, tak ať máš folíků na rozdávání a v super kvalitě! 😵

gabikri
9. kvě 2010

alim : jak už jednou začneš testovat....jedeš jak závislák....už jsem spotřebovala šest balení mamatestu. 😀
Bám už jen dva...musím si je šetřit 😀
Jo a já krvácet nebudu...protože mi to brzdí ten Estrofem...takže se těmi hormony musím cpát až do 18tého dne a pak se objednat do CARu na ktev...až potom, když krev bude negativ tak ho vysadím a dostanu MS.

Jinak chlapi dělají tvrďáky....ale myslím, že to prožívají stejně. Tuhle jsem přistihla drahouše, jak si o tom
dost dlouho hledal informace na netu...a teď dělá chytrého....naučil se pár odborných výrazů a poučuje mě 😉
Spíš se divím, jak to může vydržet se mnou....už aby bylo jasno...jsem nesnesitelná....i sobě 😖

Jo a za rady typu " Nesmíš na to myslet" bych vraždila....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blabunka
10. kvě 2010

Nazdar holky, tak já to mám stejný. Když mi někdo nezasvěcený řekne, že na to nesmíme myslet, tak to radši už nekomentuju. Kdybych na to měla těch 7 let neustále myslet, tak už sem dávno v šaškécu. Zaplať bůh, že zatím jsme si s tím mojím zachovali zdravou mysl a docela nám to klape.
Co se týká stimulky, vaječníky začínaj pobolívat, tak tam snad něco roste. Jen mám obavu, aby folíci nepopraskali dřív, ptž tento měsíc mi přišla MS už 24. den. Snad to pregnylem načasují.
Alim, já si myslím, že máš vyhráno. On se cuká jen tak , aby se neřeklo.
Gabi, teda ty seš maniak - šest mamatestů. Ty se ai doma hooodně mudíš, co? Vydrž na tu krev.

ankava
10. kvě 2010

blabu... neboj doktroří tu ovulaci pohlídají... já se taky bála, protože normálně mívám MS tak po 25 až 26 dnech, ale nakonec mi ještě stimulku o den prodlužovali

nojo... řeči nemyslete na to ... řekne jen ten, kdo má děti levou zadní a nebo ten komu se to nakonec podařilo a zpětně dělá hrdinu... no a doktroři a tak....
já celou dobu, dokud něco dělám, tak ta na to nemyslím, ale jakmile vypnu, tak ta myšlenka je tady... a no vypínám skutečně každý den... i několikrát

a chlapi.... když jsme se vloni po mém první potratu snažili, tak jsem nechtěla svojí polovičku moc zatěžovat nějakou histerií a tak jsem počítala plodné dny a děla pak nenápadně všechno možný, abychom se v ty dny snažili a on si nepřipadal zneužitě....
no a po pár měsících nezdraru, kdy došlo na doporučení do CARu a on se zkraje moc bránil, mi vyčetl, že jsem mu ani neřekla, kdy mám ty plodný dny.. takže je to s nima fakt těžký.

Dneska mě čeká ten UTZ, moc moc se bojím

blabunka
10. kvě 2010

Ankavi ahoj, tak držím pěsti, ať se má mimísek k světu. 😉

ankava
10. kvě 2010

holky moje spolubojovnice.... mimísek se má k světu, je dokonce o kousek větší.... byla jsem odeslaná z CARu zpátky ke svému doktorovi, doktorka mi popřála moc štěstí a bylo to.
momentálně jsem moc šťastná.... doufám, že si to prcek už nebude chtít rozmyslet 🙂