35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
15. únor 2010

Zdravím přítomné! Taky jsem si dneska vzpomněla na spark, měla tu rozprskávat těhu bacily, holka, kde jsi, čekáme na ně jak na smilování boží! 😉
Dneska mě odrovnala moje polovice. On je děsnej cynik a naše t.č. neúspěšné snažení o mrňouse ho nijak nestresuje. A dneska mi položil hlavu do klína a že chce vískat ve vlasech. Tak jsem ho drbala a u toho jsem frflala a kvíkala, že budu stará, vrásčitá a ještě k tomu bezdětná a on na mě z toho klína bezelstně otočil hlavu a pravil: "ale šťastně vdaná". 😀 To mě odrovnalo, začala jsem se tlemit a hubovat mu, že mě ani nenechá rochňat se v depresích 😀

gabikri
15. únor 2010

blabunka : do těch 80tisíc se taky vejdeš, myslím ono záleží co je to za CAR. Mě jen vyrazilo dech těch 5000,- Euro 😕 😕 Ale myslím, že to psala kočka ze Slovenska, která jezdí do CARu do Čech, tak asi proto to má dražší.
Tak těch 80tisíc je minimum 😉

alim : teda tys mě rozesmála 😀 Šťastně vdaná..no jo to je útěcha, to Ti řeknu 😝

alim75
15. únor 2010

no jo, jsem teď celá utěšená 😀
Začíná se nám to pomalu krátit směrem k CARu, už jsme to zlomili do druhé poloviny - jedeme 7. měsíc uff 😒 Což uznávám, není v mém věku taková doba, ale která z nás tajně nedoufala, že to půjde hned že?! 😉 😀

gabikri
15. únor 2010

alim : no jo, s tím nikdo nepočítal..kór když pořád ukazují šťastné celebrity, jak ve čtyřiceti rodí děti jak na běžícím páse 😝

alim75
15. únor 2010

obzvláště jsou pak chrumkavé hlášky typu Bendová: "matka na mě hned ráno poznala, že jsem těhotná", to bych s prominutím blila 😠

cabalkova
15. únor 2010

Ahoj holky, tak se vam tu hlasim, i kdyz ne s moc dobrejma vysledkama... v patek jsem si 13. den po Et delala testik a byla jsem nadsena, byly tam //.... jenomze v sobotu jsem zacala krvate a tim se to vsechno pos..... takze nic, bohuzel.... moc jsme se radovali, ale bohuzel nam to vydrzelo jenom jedinej den...

Ve ct jdu jeste na kontrolu a pak budeme muset rozvazit, co dal...

alim75
15. únor 2010

Tak to mě mrzí, co na říct ... snad jen, držte se!

gabikri
15. únor 2010

alim : 😀 😀 😀 To jsou kecy, co 😝

cabalkova : ale to ještě nemusí být ztracené, ne? Kolik holek tady krvácelo a byly těhotné 😉

ankava
15. únor 2010

cabalkova, to je mi moc líto, drž se.

alim: jsou to kecy, ale sakriš, když těhotní staré celebrity se svými bohémskými a nočními životy, tak proč bychom nemohly taky my normální holky.

Nesmíme to ještě vzdávat.

alim, máš super manžela, že tě takhle drží. Ona to možná momentálně je slabá útěcha, ale určitě je to super, pokud to myslí upřímně. My jsme bohužel ještě život bez dětí neprobírali a trochu se toho i bojím. Jen si říkám, už jsem párkrát dole byla, nezabilo mě to, tak to příště budu taky muset zvládnout.

alim75
15. únor 2010

Já si právě taky říkám, že celebrity se svým nezřízeným životním stylem těhotní, tak my to snad zfoukneme taky 😵
Jo můj manžílek, to byste ho museli znát, on má takovej ten chladnej anglickej humor, takže i když to určitě myslel upřímně, tak to vyznělo tak, že byste mu dali korunu, a ten jeho výraz u toho, no museli byste ho vidět, ale pro tu chvíli mi to opravdu zvedlo náladu 😀
Jinak život bez dětí ... no nevím, určitě bych to zvládla, co by mi taky zbývalo jiného.
A adopce u nás asi nepřipadá v úvahu, takže bych si asi pořídila ještě jednu čičinu ... hrůza co?! 😅

cabalkova
15. únor 2010

gabi.... mne vymizely veskere priznaky, prsa, lepsi plet apod.... proste najednou smitec.... blby je, ze presne stejnej prubeh to melo, kdyz jsme vloni na jare otehu prirozene... taky si to mimi brzy rozmyslelo... tak si rikam, jestli v tom nebude zakopanej jeste nejakej jinej pes, kteryho doktori zatim nenasli... takze asi pujdu do nejaky alternativy... nez nastane cas na dalsi ivf, aby se neco zmenilo a melo sanci se to udrzet, vidim to na mojzisovou a bylinky

gabikri
15. únor 2010

Já nevím která jste to tady psala, ale líbilo se mi to 😉 " Pokud máme dělohu a dejcháme, tak nic není ztracené, ne?" 😉

alim75
15. únor 2010

jo, máš recht 😎 to by bylo, aby nebylo 🙂

alim75
15. únor 2010

hele holky, chápete, že mi můj gyndr napsal na špinění v druhý půlce cyklu Proveru a já si pak na porodnice.cz v poradně Dr. Faita přečtu, že může poškodit v rané fázi těhotenství plod?! 😠 Se pak divěj, že lidi shánějí lékařský informace na netu 😒

ankava
15. únor 2010

cabalkova já taky zkouším kde co, ale ještě mám pořád víru, že hormony hned od začátku pomůžou.
jinak tvoje pocity chápu. V mých dvou nepodařených pokusech jsem taky věděla, že je to pryč. Poprvé si to samozřejmě uvědomuji zpětně, kdy jsem přestala mít ty těhu příznaky a podruhé jsem věděla okamžitě, že je to

gabriki, mě řekla v nemocnici doktorka něco podobného: neplačte, máte chlapa, vajíčka, tak co chcete? hormony vám dodáme a bude to. Jen jestli to jde tak jednoduše.
No když se dneska dají dostat i vajíčka, tak to snad holky ještě všechny uválčíme 🙂

cabalkova
15. únor 2010

Anka... no, a vidis, hormony zezacatku nestaci... ja mela poradnou davku utrose, sliznici vystavni, cipek primo na ukazovani, embryjka dr. chvalila a stejne to vsechno bylo ouplne k prdu, milostiva....

Ja poznala, ze jsem tehhu, podle prsou... bolely a jako vic prosvitaly zily... a pak to najednou zmizelo a ja vedela, ze je vsechno na levacku...

ankava
15. únor 2010

cabalkova, já přesně totéž...strašně mi naběhly, děsnej tlak a pak najednou úleva a prd milostiva......
ale neboj, bylinky a cvičení by mohly zabrat. ne mohly, zaberou!!!!!!!!!
kolik ti dávali toho utrouše?

cabalkova
15. únor 2010

Mela jsem utros 2x2, kdyz jsem zacala krvacet, tak jsen si to tvedla na 2x3 a stejne prdlajs.

gabikri
15. únor 2010

Holky tak já to mám obráceně, tak kde nepomohly hormony, zkusím bylinky. Jo a ty prsa mě bolely při první IVF, že jsem myslela že mi prasknou, byla jsem na 100% přesvědčená, že se to povedlo..a kulo 😝 Takže na nějaké příznaky už nevěřím 😖

ankava
15. únor 2010

ach jo, to je fakt k vzteku, když si nejde pomoct. Sakra dneska umí každej všechno a to nejzákladnější prostě nejde. Fakt je mi to vždycky moc líto, když se nedaří těm, který moc chtěj.

Včera jsme byli u známých,tak se hned ptali, jak jsme na tom... klasika... a zase jsem slyšela, jak je to dneska normální, že má každá druhá ne-li jeden a půltá problémy a mladý holky. Jenže já bych chtěla být ta první.

Někdo bral utrouš i třikrát denně a myslím, že to zrovna dopadlo dobře.
Ale asi to fakt bude chtít ještě něco k tomu.
Já teď cvičím jako blázen. Ještě mám měsíc a kus.

spark
autor
15. únor 2010

😵 Ahoj holky! Byla jsem pár dní pryč,tak jsem si ted dočítala co se tady děje a mám chvílema slzy v očích. Nebudu psát káždé extra,ale 😅 pro všechny prosím aspon jedno mimi! 😅 !!!!
Jenom slyšela jsem že za odběr vajíček dostávaj ženský 8000kč,tak je mi divný,že jakoby "koupit" by stálo tolik éček...

blabunka
16. únor 2010

Dobrý večer holky.
Já počítač pouštím jednou za čas a málo kdy vás tady chytnu. Včera jste pěkně pokecaly.
CO se týká těch příznaků, tak v tom mám taky zmatek. Po několika transferech jsem měla ukázkový těhu příznaky a nic. No a pár jich bylo bez příznaků a taky nic. Tak se v tom pak vyznejte.
Sparku, při darovanejch platíš dárkyni celý IVFko + odměna, která bývá kolem 15 litrů. Pokud ale nemáš ještě vypotřebovaný 3 IVF, tak to jde na tvoji pojišťovnu.
Gabi, já letos ještě zkusím pár nativů se svejma a když se nezadaří, tak příští rok jdu taky do darovanejch.

micinos
17. únor 2010

Ahoj holky, přidávám se do klubu 🙂 Je mi 36 let a ještě nikdy jsem neotěhotněla. O miminko se snažím 10 let.....A přesto jsem ještě při smyslech, i když ne vždy si tak připadám 😉

alim75
17. únor 2010

Co se týká příznaků, tak když jsem se sledovala, tak jsem jich měla vždycky 12 z 10 😀 Bych už doma musela mít Klapzubovu jedenáctku a místo toho mám 3 kočičáky 😀
Spark, čekaly jsme nějaké podrobnosti, naposledy to vypadalo nadějně 😉 Jestli o tom nechceš mluvit, tak to sem písni, ať tě zbytečně neotravujeme 🤐 🙂

gabikri
17. únor 2010

ahojky ženušky 😵 😵

spark : 8000,- dávají třeba u nás v CARu, ale v soukromých dávají dárkyni třeba i 2 x víc. Tu cenu jsem myslela, že když někdo nemá už pokus na pojišťovnu. Já mám ještě dva, tak to nebude snad tak

gabikri
17. únor 2010

spark : taková palba 😉
Jinak jak píše alim, jsme napnuté jak gatě, jak jsi dopadla??? 😵 😵 😵

micinos : Vítáme Tě. A kolikrát jsi byla na IVF? Ufff, 10let..tak to jáu už bych asi při smyslech nebyla..mě už slušně hrabe ani ne po dvou letech 😖

blabunka : určitě to nebudeš potřebovat, ale pokud je ta možnost, zaplať pámbůh za ni 😉 Dřív něco takového nebylo a v některých státech je to zakázané.

gabikri
17. únor 2010

alim : koukám, že ses zaměřila jen na pindíky 😀

alim75
17. únor 2010

A holky neměly byste nějaké pozitivní informace do toho našeho slzavého údolí 😢 Tak třeba jestli jste něco hezkého zažily (byl Valentýn), nebo si něco hezkého koupily, něco dobrého uvařily, upekly, prostě cokoliv, abychom trošku zvedly auru tohohle topicu 😉

Začnu já: O víkendu jsem udělala domácí koblihy a můj zmlsaný manžel se cpal jak divej, tak asi byly dobrý 😵

alim75
17. únor 2010

na jaký pindíky? jsem dneska nějaká natvrdlá 😀

gabikri
17. únor 2010

alim : mňam, tak to sie má manžílek 😵 😵 😵 Já jsem momentálně ve fázi hubnutí ( po hormonech 10kg nahoře) takže vařím extra pro manžílka českou kuchyni a pro sebe dietku. Už mě to pěkně šve. Jako by se tělo seklo a ne a ne dát dolů ani deko. Jinak Valentýn u nás proběhl značně eroticky..manžel koukal do noci na Sáblíkovou a já šla spát sama 😀 Takže nic pozitivního 😝