35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
15. srp 2010

@gabikri Jasně, rozumím tomu, že po třech neúspěšných pokusech změníš lokál. Já chodím do soukromého CARu, a přijde mi trošku předčasné se s nimi rozloučit po třech konzultacích 😉 Jak jsem psala výše, pokud neklapne ani druhá stimulace, tak pak začnu přemýšlet, co dál. Prozatím změním pouze lékaře. Jeden mi řekl, že to bylo cystou, druhý, že to je tím FSH, tak uvidíme, ke komu se přikloní paní primářka, ke které půjdu v tom září. Ovšem nic to nemění na tom, že můj děs z další stimulace asi jen tak nezmizí 😅

daida
15. srp 2010

@alim75 nechápu, proč se pouštěli do odsátí cysty , když probíhala u tebe stimulka, vždyť i po odsátí na to místo ta stimulace působí. Nechápu proč takhle hazardovali s tvým zdravím, vždyť museli přece vědět, že nemohou odsávat cystu v době, kdy jsi nastimulovaná. Nebo Tě měli nechat déle pod dohledem a dát Ti nějaké léky nebo já nevím, rozhodně se nad tím pozastavuju.

daida
15. srp 2010

a ještě něco: cysta se Ti může udělat kdykoliv znovu. Stačí větší zátěž stimulace než sneseš a může se objevit, už proto bych @alim75 jak radí gavibri zvažovala o jiné CAR, zvlášť pokud sis už s nimi zažila nepříjemnou zkošenost. Co příjde příště, když takhle ten problém řešili? Je to balancování na hraně...ale proti gustu žádný ....

gabikri
15. srp 2010

souhlasím s daidou, ty cysty se dělají po stimulce běžně, proto chodíš mezitím na UZ, mě řekl doktor v Brně, že kdyby se nějaká objevila, že to nevadí, že ji na místě odstraní a udělají ET.

Ono když tomu člověk nerozumí, tak si myslí, že co řeknou doktoři je svaté. Já byla na svém druhém IVF ještě se svými vajíčky, na UZ mi doktorka řekla, že mi tam rostou tři krásné folíky, ( což je při mém FSH zázrak) no a když jsem se probudila po OPU z narkózy, tak mě poslali domů, že byly všechny prázdné. Když jsem to teď vyprávěla v Brně, doktor se tomu podivoval, že to se tedy moc nestává, aby byly všechny prázdné, spíš že to blbě odsáli. Dělala mi to tenkrát taková mladá doktorka čerstvě po škole bez zkušeností, takže bych se tomu vůbec nedivila. No a jeden pokus v hodnotě 50tisíc na pojišťovnu v p..... a to nemluvím o mé zničené psychice 😖

gabikri
15. srp 2010

pardon, oni mi vlastně ten ten pokus nepočítali, protože nedošlo k ET, ale stejně, to jak mě to tenkrát rozhodilo, bych nikomu nepřála 😖

spark
autor
15. srp 2010

A proč někdo nezkusíte ten plzeňský CAR? Natalart.

alim75
15. srp 2010

Já tu cystu ale neměla ze stimulace, já ji měla už předtím. Jen ten stejný den, co mi ji odsáli, tak jsem večer začala šňupat Synarel. A při kontrolním UTZ při tom krvácení, doktor říkal, že je pryč, že je zkolabovaná, takže ta stimulace ji k životu neprobudila. Což ale nemění nic na tom, že jsem ty hormony měla pravděpodobně nějak rozházený, a že jeden pokus je v háji. Tahle MUDra, u který jsem byla, není kmenová zaměstnankyně, je to výpomoc po dobu dovolených. Až se dostanu k primářce, ta třeba vymyslí něco úspěšnějšího ...

gabikri
15. srp 2010

alim : tak to není pokus v háji, stejný případ jako já, pokud nedojde k transferu, pokus se Ti nepočítá 😉 Ale jenom jednou. 😉 Uvidíš, ono záleží na konkrétném doktorovi, trvej na té primářce 😉 Já taky vždycky když jsem se objednávala, tak jsem říkala že je to jedno ke komu, ale ono to fakt není jedno 😝

alim75
15. srp 2010

@gabikri Jo jo, zbývají ještě tři kompletní pokusy, ten jeden bez ET už mám tímto vyplácanej, to mi i v CARu takhle řekli, a naštěstí mi ještě léky i zbyly, takže mám rezervu na další pokus 🙂 A tu primářku mám v plánu 😉 😵

gabikri
15. srp 2010

alim 75 : tak ať to vyjde, já už tady brouzdám daleko dýl než ty a věř, že daleko horší případy a nakonec otěhotněly 😉 Prostě musíš tomu věřit 😉

gabikri
15. srp 2010

spark : no já mám zatím ty nejlepší reference na Reprofit, kde se specializují na DV, takže moje volba je jasná 😉

alim75
15. srp 2010

@gabikri všem se nakonec podaří ... musí!!! 😵

gabikri
15. srp 2010

@alim75 : si piš!!!!!!!! 😵 😵 😵

spark
autor
16. srp 2010

🙂 Ahoj holky.
@gabikri Alim píše že už má jeden ET vyplácanej. je to možný?? Po pár injekcích,že to berou takhle?? 😕

gabikri
16. srp 2010

@spark : to nemůže mít vyplácaný, asi to mysleli tak, že má jedny léky vyplácané. Protože na pojišťovnu máš nárok na tři pokusy, ale čtvery léky. Pokud nedojde k ET, pokus se anuluje, takže zbývají troje léky a tři ET.

alim75
16. srp 2010

@spark Ještě jednou jsem se podívala, jestli jsem to napsala správně a napsala jsem "bez" ET 😉 Jak píše gabikri, mám vyplácanej ten jeden pokus (jakoby čtvrtej hrazenej), když nedojde k transferu. Takže mi zbývají kompletní tři pokusy s lékama i s transferem, jen se mi nesmí stát, co se mi stalo teď 🤐

spark
autor
16. srp 2010

Ahoj. Já nevěděla že ty léky jsou hrazeny 4x. Myslela jsem 3x komplet a hotovo. 😒 🙂
Já už nemůžu moc chodit na "tůry". Zvládnu nákup domu a konec s couráním.Bolí mě třísla .... Ještě že alespon ty vedra jsou pryč)))) 😨

alim75
16. srp 2010

@spark Tak v tomhle týdnu už musíš být jak velryba 😉 Jinak pojišťovna opravdu hradí cituji: ... maximálně 4 monitorované cykly se stimulací a v rámci nich nejvíce 3 cykly s přenosem embryí ... Takže naštěstí myslej i na takový aušusy jako jsem já a gabi 😀
@gabikri Promiň 😀

spark
autor
16. srp 2010

@alim75 ty jsi hrozně střelená))) 😀 No je mě už kus,možná větší než bych chtěla. 😠 Ale vydržím...

ankava
16. srp 2010

spark.... já tedy pořád celkem běhám jako čamrda, ale raději už bych byla tak daleko jako ty a byla mírně velrybózní 😀

alim... pořád máš tři... a to se určitě podaří. Já měla hrazenej jen jeden jedinej... protože pak už jsem začala být pro pojišťovnu stará větev 🙂 , tak to byly teprve nervy 🙂 takže.... nezoufat... věřit.... i aušusy mají štěstí 🙂 🙂

alim75
16. srp 2010

@spark Buď si jistá, že bych svoje 57 kilový tělo klíďo vyměnila za tělo rypouše sloního 😵
Jinak minulý týden byl týden karambolů, to jsem fakt ryla držkou v blátě, ale už jsem se oklepala a střelenost je zpět 😀 Co mi taky jiného zbývá že?! 🙄 A ještě jsem se rozhodla, že změním účes, ve středu jdu ke kadeřnici, tak si nechám udělat novou fazónu 😵

spark
autor
16. srp 2010

@alim75 je vidět že jsi silná osobnost,jako každý tady v té místnosti! Kadeřnice? Super nápad! Já po prvním neůspěchu to vzala i s kosmetikou)) 😎
Dnes jsem si chtěla koupit kabelku..jakože radost pro sebe,páč všechny penízky jdou do mrňouska. No jsem takovej rypouš,že možná tak pytel z juty bych mohla mít))) A byla jsem taky v knihkupectví a chtěla jsem ten Deník postarší prvorodičky a paní se na mě podívala a pak na břichouna a pak teprve do compu. 😠 husa... Stejně tu knihu nemaj.

ankava
16. srp 2010

@spark tu knihu nemají nikde, já jí sháněla na netu a všude.... není skladem, tak jsem si všude zadala, že až se objeví, aby mě informovali, ale asi je to na prd.

na mě už je asi taky vidět, že jsem nějaká divná... byla jsem na záchodě v metru a baba, co tam sedí, mi povídala: "mladá paní... jděte si na ty invalidy" tak nevím, jak to myslela.
Ale jak říká alim... ráda své padesátitříkilové tělíčko vyměním za tělo obra... jen když to dotáhnu až do konce 🙂

alim75
16. srp 2010

@spark Kašli na babu 😠 Já jsem si nakoupila krásný spodní prádlo a ještě pár hadérků a ve středu kadeřnice, už se těším 🙂

spark
autor
16. srp 2010

@ankava 😀 ))) taky dobrý 😀 no prý tu knihu měli naposled v roce 2006 říkala paní mastná hlava v knihkupectví. 😠

spark
autor
16. srp 2010

@alim75 ..krásný spodní prádlo!!! Nic! Bavlněný gatě! 😀

alim75
16. srp 2010

@spark lodní plachty 😀

spark
autor
16. srp 2010

@alim75 😀 to nejsi daleko od pravdy 😀 a podívej se na můj fotoblok,tam mám foto seznamu výbavičky pro prcka..a vidíš tam někde kadeřník? 😀 ....nestěžuju si 😎 ,sranda musí být i když ti pod tíhou těla odcházejí klouby 😀

alim75
16. srp 2010

@spark Tak ty kadeřníka nepotřebuješ, ty budeš mít dítě 😀 😀 😀

spark
autor
16. srp 2010

@alim75 To je pravda...frizura bude to poslední. No já neumim fungovat s tím bříškem. Pořád od něčeho narážím a na všech tričkách mam na pupku mastné fleky...no jsem jak nanda. 🙂 Taky si to užijete)))) 😎