35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
14. kvě 2010

felicita : na co je kontryhel?? 😉

feliccita
14. kvě 2010

kontryhel tady píšou holky že zvyšuje, možná i zlepšuje děložní sliznici, ale od ET se už nepije. Je to taková ženská bylinka.

gabikri
14. kvě 2010

felicita : vyzkouším...........už jsme pila všemožné utrejchy 😉

alim75
15. kvě 2010

Kontryhel by Ti mohl chutnat, je to docela dobrý čajík, není to typický čarodějnický utrejch 😀 A na sliznici opravdu pomáhá. Po vysazení HA jsem se několik cyklů nemohla pořádně rozkrvácet, na menzes mi stačilo několik intimek, a i ty jsem měnila jen pro pocit čistoty a ne z nutnosti. Tak jsem začala pít kontryhel a hned ten cyklus se všechno srovnalo do normálu a z mrchy se stala regulérní mrcha 😠 A taky ho piju jen do ovu, pak už ne, po ovu piju regulérní utrejch na prodloužení luteální fáze, manžel se vždycky ptá, proč se tak šklebím, a to se snažím nešklebit, protože mi pomohl, ale to se fakt nedá 😀

blabunka
16. kvě 2010

Nazdar holky. Hlásím návrat z R. Tak máme 1O vajuch. Manžel si ze mě dělal legraci, že máme celý plato / kartu/ vajíček.
Je mi to divný, Machač na minulým sonu viděl jen 6. Zítra mám volat, kolik se jich oplodnilo. No su zvědavá. Snad to nebude moc velký fiasko. Analgo sedace mi krásně sedla, cítím se úplně fit.
Gabi, kontryhel působí nejen na výšku sliznice, ale i prý jako prevence gynekologických zánětů.

alim75
16. kvě 2010

Skvělá zpráva! Úroda jak o Velikonocích 😉 😀 Přeju úspěšné buněčné dělení pro všechna vajucha! 😵

gabikri
16. kvě 2010

blabunka : tož to jsi teda dobrá nosnice 😉 😉 Tak ať se jich co nejvíc oplodní!!! 😵 😵 😵 😵

feliccita
17. kvě 2010

Blablu, skvělá zpráva, tak jen tak pokračuj a okolo 13 hod. na telefon držím palušky 😉

ankava
17. kvě 2010

blabunka, tak to je tedy pořádná úrodička, tak ať je jich taky tak oplodněných 🙂 🙂 držím pěstičky....

mě je pořád šoufl, takže už mi začal vypínat i mozek... a omezila jsem se pouze na základní životní funkce.... najíst, napít, spát a jít na záchod... doufám, že to do těch 3 týdnů fakt ustoupí, jak mi každý slibuje 🙂

blabunka
17. kvě 2010

Tak už jsem tady. Právě jsem dorazila z práce. Tak zralých vajuch bylo 7 a ty se oplodnily. Takže zase zítra po 13. hodině se budu informovat, jak se ti naši drobečci vyvíjí.
Feli, asi to budeme mít jako vy, taky se budou snažit o blastocyty. Dr. říkal, že by bylo nejlepší kdyby byly pětidenní a předpokládaný ET je v pátek. tak doufám, že jich pár vydrží. Kdyby se to ňák zvrtlo a rmbrýsci by se hůř vyvíjeli, tak bude ET už ve středu.

ankava
17. kvě 2010

blabu, to je skvělý... ať se mají k světu 🙂 🙂 🙂

spark
autor
18. kvě 2010

😀 plato vajec 😀 😀 graruluju 🙂
Ankavo mě bylo zle celý první trimestr))

feliccita
18. kvě 2010

taky držím palce na páteční hatchující blastocysty 🙂

gabikri
18. kvě 2010

Holky tak potvrzeno.............krev negativní 😔

alim75
18. kvě 2010

Tak to je mi líto, gabi, ale máš nové plány, tak vzhůru do nich! 😎

spark
autor
18. kvě 2010

😒 gabi to mě mrzí,sakra)) Nevzdávat se a bojovat dál!! 😎

blabunka
19. kvě 2010

Gabi, je mi líto, že to nevyšlo, ale je moc dobře, že to nevzdáváš. V Reprofitu se ti bude určitě líbit. Já tam su maximálně spokojená.
Jinak u nás to vypadá následovně: z těch 7 oplodněných stále vegetuje 6 embrýsků - / z toho 3 embrýsci jsou v poho a 3 pomalejší/ Dnes je to 3 denní kultivace.
Zítra tam ani nemusím volat, ptž 4. den je nekontrolují a v pátek mám přijet k transferu. Snad tam alespoň 2 pašáci zbudou.
No řeknu vám, že jsem ráda, že chdím do práce, jinak bych se z toho čekání asi zvencla. Momentálně nemám moc času, tak na to tak nemyslím.

ankava
19. kvě 2010

blabu, to je bezva, v pátek budou pašáci. A po ET budeš doma? nebo se chystáš dál podporovat naší ekonomiku? 🙂

alim75
19. kvě 2010

No krásný, to musí klapnout! 😵

blabunka
19. kvě 2010

Ahoj Ankavi. V únoru po nativu jsem si vzala starou dovču, bo sme si ji museli do března vybrat, tak se mi to i hodilo.
Tentokrát jdu od ET na PN. Pracuju jako zdravotní sestra v nemocnici. Dneska mám po noční. Jakmile mi v R potvrdili, že v pátek bude ET, tak jsem se vrhla na úklid. Už mám převlečený peřiny a peru druhou pračku. Ať to tady nemáme jak v chlívku. Zítra jdu ještě na denní a pak budu už jen vegetit. Ještě to počasí by se mohlo trochu umoudřit.

ankava
19. kvě 2010

blabu, nepřeháněj to s tím úklidem... jestli pak nebudeš nic dělat tak jako já teď, tak to teď neutrhneš 😀 😀 ale je pravda, že povlečení jsem před ET taky vyměnila 🙂 🙂 tak zlom vaz 🙂 🙂 🙂

blabunka
19. kvě 2010

Jé Alim, zdravím.
Ankavo však já to zas tak nepřeháním. Peru jen proto, aby měl manža dostatek fuseklí a oblečení do práce.
Jste moc hodné, že na mě myslíte.
Feli a ty už taky pomalu začneš stimulovat, že?

alim75
19. kvě 2010

Holky nekecám, normálně si na vás kolikrát vzpomenu i v práci, když je chvilka, jak se u vás daří a tak ... 🙂

gabikri
19. kvě 2010

Holky................berušky moje...díky za podporu........moc mi to pomohlo 😉
Už jsem odeslala dotazník na požadavky na dárkyni...............a teď nezbývá než čekat 😝
Jsem ráda, jak k tomu přistoupil mm, když mě viděl, jak jsem z toho zlomená. Řekl, že na tomhle teda rozhodně šetřit nebude, že dá peníze ať to stojí co to stojí a že musím být v těch nejlepších rukou 😵 Holky někdy mě pěkně s...e ale v těhle chvílích bych to bez něj asi nezvládla. Ne každý chlap tohle ustojí. 😉

blabunka : to jsou skvělé zprávy!!! 😵 😵 😵 😵 Přeji, ať jsou do pátku siláci 😉 😉 😉 Koukám ten Reprofit má úplně jiný přístup...........já si doteď mohla o blastocystách jen zdát 😝 Prý ty embryjka v R můžeš sledovat i na monitoru, jal Ti je tam zavádějí..........je to pravda?? 😕

ankava : už je lépe?? 😉

alim : já na Tebe taky budu myslet, až půjdete do CARu........však mm už se ptal, jestli tam Tvůj muž už byl a jak to zvládnul. Jsem čuměla..........o tohle se zajímá..........ale když mu vysvětluji, co je to OPU, ET atd..........tak na mě kouká jak vyoraná myš 😝 No asi v něm bude taky trochu škodolibosti 😝 Hlavně nevím, jak to uděláme v Brně........kelímek z domova 200km by byl kaput 😀 A už dopředu vidím ty scény...............ach jo 😖 Jedině si tam vzít někde hotel 🙂

ankava
19. kvě 2010

gabri... je moc hezký číst zprávu od tebe hrající samými 🙂 😵 😀 ... určitě ti brzy někoho najdou a půjde to jako po máslíčku...
ještě se dočkáš....
těch 200 km je fakt dost.... to byste museli jet jak ve formuli a to by z toho byl asi pěknej koktejl 🙂 🙂
ale co výlet do hotýlku taky není k zahození 🙂 🙂

ankava
19. kvě 2010

jo jinak teĎ je mi druhý den celkem snesitelně, po té co jsem se v neděli takřka obrátila naruby, mi dalo tělo celkem klid... tak nevím, jestli už to ustupuje a nebo je to klid před bouří....

gabikri
19. kvě 2010

ankava : no mm by byl schopný těch 200jet........................ale děkuju pěkně, raději najdu hotel 😉
No vidíš.......nevolnosti se daly na útěk...už tě čekají jen příjemné věci 😵

alim75
19. kvě 2010

Gabi, my jdeme 16.6. teprve na první pohovor, tam by se nic dít ještě nemělo, ale z reakcí usuzuju, že se manžel se spermakomorou pomalu ale jistě smiřuje, i když co se pak bude dít uvnitř, toť otázka, určitě dám vědět, aby Tvůj manžel ukojil svou škodolibost 😀 Vždycky, když na manžílkovo "požadavky" nereaguju podle jeho představ, tak hned říká: no jak myslíš, jsem myslel, že ty po mně něco chceš ..., vyděrač jeden 😀 Jen pro příklad, jak mě "trápí" ... Mám domluvenou doporučenku od gyndra, jen si pro ni zajet, jezdím tam vždycky v pondělí nebo v úterý, protože má odpolední ordinaci a nemusím se omlouvat v práci. No a teď v pondělí jsem musela k nám na úřad, a když jsme jeli z práce, tak se manžel ptal, kam jedeme, tak jsem řekla, že na ten úřad a on na to reagoval, že to je škoda, protože zrovna dneska měl náladu jet se mnou k tomu k doktorovi, a když teda nechci, tak se nedá nic dělat 😠 😀 Takže asi tak 😀
Podle toho, co jsem o Reprofitu četla, tak bude asi dost dobrej, sice drahej, ale v tomto případě bych na peníze taky nehleděla. Je dobře, že máš v manželovi takovou oporu! 😵

Ankavo, ne že bych Ti přála nevolnost, i když už jsem psala, že já bych blila, až bych brečela, ale aspoň víš, že je všechno v pořádku 😝 😉 Tak se pořádně najez, dokud to v sobě udržíš 😀

ankava
19. kvě 2010

gabi doufám, ale nerva z příští kontroly mám pořád.... kdyby tak člověk mohl kouknout do toho břicha, jestli je mimi OK.
jak myslíš, že budete dlouho čekat?

ankava
19. kvě 2010

alim, dneska jsem stláskala co jsem našla... a dostala, byla jsem na skok v práci, jedna měla narozky, tak jsem slupla dva chlebíčky, pak jsem s nima byla na obědě... teď už raději piju jen těhu-čaj, protože se už začíná žaludek ozývat... ale nebliju... to je úspěch 🙂
jen se nesmím vrátit k té své depce, že když nebliju, tak je něco blbě... já myslím, že v desátým týdnu by to klidně i mohlo v pohodě přejít a vše být OK... doufám tedy 🙂