35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

blabunka
18. čer 2010

Sparku, tak přeji krásné dojímání.
Mě poslední dobou začíná dojímat předpověď počasí. To léto snad ani nebude.
Feli, tak se drž, na té zítřejší oslavě. A klidně si dej trošinečku toho liguére.

ankava
19. čer 2010

holky... krásnej víkend 🙂 🙂 🙂

blabu... nezoufat.... léto bude...podle kalendáře přichází každý rok 🙂 🙂 🙂
já si koupila krásný těhu kraťásky- tak snad se na ně nebudu jenom dívat 🙂

alim75
19. čer 2010

Ahoj holky, jsem ráda, že tu jste, a kdybych něco potřebovala, s důvěrou se na vás obrátím 🙂 Ještě nevím, jak si to naplánuju, nechci zatím předjímat události, když nevím, jaké budou výsledky všech těch testů včetně spermia. Kdyby to bylo v pořádku, asi bych zkusila nejdřív ty méně invazivní záležitosti, ale asi bych chtěla vynechat stimulaci s přirozeným snažením, to už bych považovala za ztrátu času. Je zřejmý, že asi ovuluju, folík se klubal, takže přirozeně už by to asi nemělo cenu.
Historka pro zasmání: Mám na stole u PC ubrousek na čištění monitoru, je zabalenej v takovym lesklym červeným obalu, tvar čtvereček rozměru cca 6x6cm. MM přišel ke stolu a koukal nechápavě na ten čtvereček, a pak mi říká, jestli vím, jako co to vypadá? Tak jsem na to koukla, a mně to pořád přišlo prostě jako ubrousek na monitor, a on mi říká, že celou dobu, co na to kouká, přemejšlí, proč mám na stole prezervativ 😀 A ještě to komentoval, že jeho podvědomí mu aspoň vizuálně plní to, co si strašně přeje 😀 Už z toho chudák taky blbne 😀
Včera jsem měla slezinu s kamarádama s vejšky a bylo to úplně úžasný, jako bychom se neviděli ne 6 let, ale jen 14 dní. Tohle mi po skončení školy moc chybělo, ten kontakt s lidma naladěnýma na stejný frekvenci. Ale myslím, že už mám svoje odstudováno, i když ne, že bych o tom občas nepřemýšlela 😉

alim75
19. čer 2010

píšu jak mongol, samozřejmě "z" vejšky 😀

milka77
19. čer 2010

ahoj holky, můžu se přidat? Myslím, že patřím do vašeho fóra...35 na krku a strašná touha po mimi 🙂 ach jo...snad se dočkám...potřebuju vaši podporu 😉 mějte krááááááásný víkend kočky 🙂

feliccita
20. čer 2010

Milka 77 vítej mezi námi.
V pátek jsem si nechala nabrat krev na HCG, takže zítra budu mít potuplované, to co už vím.
Oslava dopadla dobře, navíc včera vyšlo i počasí. Zítra už fičím do práce, nejzvědavější bude zase uklízečka - kde jsem byla a proč a tak. Hrozná ježibaba, budu zatloukat a zatloukat a nic jí neřeknu!
Přeji Vám hezký zbytek večera a doufám, že zítra uvítáme to léto!! 🙂

ankava
21. čer 2010

Ahoj milka... vítej u nás ... a hodně štěstí ve snažení 🙂 🙂
jak dlouho se snažíte?? Chodíte někam? Nebo to ještě necháváte na přírodě a ne doktorech??

Feli, dej vědět... třeba ještě bude překvapení, myslím na tebe a držím pěstičky.

Já se dneska pokusím zavolat si o výsledky krve, ach jo, zase se bojím

ankava
21. čer 2010

tak mám ty výsledky- screening negativní, rizika nízká.UF UF, to jsem si oddychla. Zase kousíček blíž ke kolébce.
Doporučili mi kontrolní UTZ ve 20. týdnu a vzhledem k věku genetickou konzultaci. Možná se vyhnu plodové vodě, což bych byla moc ráda, protože strach z ní a čekání na výsledky by byla zase další pecka na mojí nervovou soustavu. Už takhle se zase děsím, aby ve čtvrtek u gyndaře bylo všecho OK.

Tak holčiny.. těhu i netěhu... ve středu přijde léto, tak se chystejte, konečně se ohřejeme 🙂 🙂 🙂

blabunka
21. čer 2010

Ankavi, tak gratuluji k výsledkům. Pokud budou výsledky v pořádku, tak snad tě na tu amniocentézu nepoženou.
No na to léto se fakt už těším. Zatím jen nakukuju na stránky cestovek a koukám, kam v červenci odletíme.
Už to sluníčko a dovolenou potřebuju jako sůl.
Milko taky tě vítám. Klidně se rozepiš, tady určitě najdeš spřízněné duše.
Feli, už seš v pracovním procesu?
Alim, pěkný 😀

alim75
24. čer 2010

Tak holky, držte nám zítra palce. Mm to zatím bere s humorem. Se mě ptal, jestli si dneska nezašpásujeme, tak jsem mu povídala, že ne, páčto paní doktorka říkala, že musí abstinovat. A dodala jsem, že si zašpásuje zítra ráno, tak se začal tlemit, že špásování s kelímkem je přesně to, co měl na mysli 😀

feliccita
24. čer 2010

Alim, tak ať je máte rychlý a kvalitní.
Blabu, tak kterou destinaci sis vyhlídla? Dej nějaký tip.
Ankava, gratuluji, krásně proplouváš týden za týdnem, tak si to mooooc užívej.
Já už normálně pracuju a MSjuju. Ale taky jsem to úplně nevzdala a 13.7. jsem objednaná na celou půlhodinovou audienci k dr. do Olomouce a 29.7. jedu do Prahy k dr. Malíčkové. Mezitím si odskočíme na víkend a hlavně na večeři do Středověké krčmy Detěnice. Už jste tam někdo byli? A možná zvládneme v červenci i nějakou dovolenou. Nesmím se ani nachvíli nudit, ať o tom pořád nemusím přemýšlet, proč zrovna my máme takovou smůlu. Fakt toho už mám hodně za sebou a citím, že už jsem z toho unavená a přestává se mi chtít bojovat.
Dnešní odpoledně jsme si krásně užili s naším psem labíkem, bráchovým maďarem (maďarský ohař) a taťkovým němcem (německý ohař). Byli jsme s nima i s neteřema na přehradě a aporty do vody šíleně milují. Když jsem toho našeho držela na vodítku a někdo hodil aport do vody, už jsem se tam viděla, ale na poslední chvíli se mi to podařílo ubrzdit, náš labík je pěkný 42 kg kousek a tahat aporty z vody je jeho nejoblíběnější činnost. 😀

spark
autor
24. čer 2010

Cauky.
Alim no držím všechny palce a myslim,že jit na to s humorem je to nejlepší co můžete udělat. Taky jsme se dost nasmáli 😎 určitě lepší,než se štěkat,nebo z toho dělat drama.! 🙂

Feli a Blabu ...dovolená..vemte mě s sebou)))

gabikri
24. čer 2010

Ahojky berušky 😵

Dlouho jsem tady nebyla, občas nakoukla, ale nějak jsem neměla co psát a hlavně jsem chtěla taky řešit něco jiného než těhulkování 😉

Dneska jsme to nevydržela a napsala do toho Brna co a jak. Nějak mi bylo divné, že se neozývají a jeá měla strach aby mi kvůli věku nepropadl můj poslední pokus na pojišťovnu. Tak mi doktor vyšťoural termín odběru dárkyně 25.10. Prý mají strašně narváno. No myslela jsem, že když to stojí takové prachy, že to půjde rychleji, ale co se dá dělat.

Jinak na dovču letos nikam nejedem, budeme na chaloupce, ale pozvala jsem si spoustu návštěv, tak určitě něco podniknem 😵

alim : zítra držím palečky, ať to manžel zvládne 😉 My budeme mít horor v tom Brně....to nechci vidět 😒

ankava : no paráda......gratuluji k výsledkům 😵 😵

spark . koukám ty máš termín na moje narozky......to bude Váha jak vyšitá 😵 😵

Jinak jestli jsme na někoho zapoměla, tak se omlouvám, ale už nestíhám zpátky dočítat 😉

ankava
25. čer 2010

alim, plivu na tebe štěstí.. ať se vám dneska daří 🙂

gabriki.. říjen vypadá sice strašně daleko, ale uvidíš, jak to uteče 🙂

feli, blabu... užívejte dovču, sluníčka, načerpejte síly do dalších bojů 🙂 🙂

spark.. my si to léto užijeme, ty chudinko už se sotva povalíš a já si začnu zvykat na to, že štíhlá holka jsem byla kdysi 🙂 🙂
my budeme celé léto kutat doma, abychom měli pak to miminko alespoň kam uložit 🙂

Včerejší kontrola u mě dopadla dobře, doktror říkal, že je vše v pohodě a že se nemám nervit a čekat na pohyby.
Souhlasí s tím, abych na plodovku nešla, že se mám rozhodnout po tom genetickém pohovoru, objednali mě na trippletesty a šla jsem. Musela jsem ho přemluvit, aby mi ukázal prcka na UTZ. Hned mi sice vyhověl, ale říkal, že když je vše OK, tak že je to zbytečné. Takže mi ho ukázal jen asi na 5 vteřin, neměřil, nezkoumal. Asi je to pro mě lepší, protože nemusím přemejšlet, jestli je miminko dostatečně veliké a tak....
Takže co to bude uvidíme nejdřív za 4 týdny. A to je taky dobře 🙂

alim75
25. čer 2010

Ahoj holky, tak ranní odběr mm dle vlastních slov zvládnul bez problémů, jen prý měl furt pocit, že do tý spermakomory musí určitě někdo vlézt 😀 Za hodinu se stavil pro výsledky a vše je v pořádku, výsledky dokonce nadprůměrné, takže rozhodně není chyba na jeho straně přjímače. A jako správný pán tvorstva je na svoje výsledky patřičně hrdý, i když o tom nemluví, stačí mi, jak se tváří 😀

gabikri
27. čer 2010

alim : tak paráda !! To určitě dostal nějakou odměnu 😉

blabunka
27. čer 2010

Ahoj holky. Ten víkend tak rychle utek. Využili sme krásného počasí a zvládli vyjížďku na kolech, byli na houbách, vykonali jednu návštěvu a ještě jsem stihla kino.
Alim, gratuluju. Tak to máte dobrý, když vyšel spg tak výborně. Třeba vám bude stačit IUI a kdyby došlo až na IVF, tak ušetříte za ICSI. 🙂
Gabi, říjen je tady za chvilku. Čekáme roky, tak ňákej měsíc nás nerozhází. 😉
Feli, s výběrem destinace si hlavu nelámu. Plánujeme jet na lasťák. Prostě vypadnout z práce, dáchnout si , přijít na jiný myšlenky a hlavně načerpat sílu do dalšího boje.

ankava
28. čer 2010

alim, to máte na půl vyhráno, teď jen trochu poštelujou tebe a do Vánoc si budeš nosit bříško 🙂 🙂
Já teď trávím čas návštěvama kamarádek, co jsem je sto let neviděla, a kdoví, kdy je pak zase uvidím. Snažím se využít tenhle čas, kdy je mi dobře a ještě nejsem tlusťoch.
Tenhle týden mě čeká genetický pohovor, za týden odběry na triplle testy, takže pak zase budu trochu v nervu.
No a když to všechno dobře půjde, tak za tři týdny, už bych mohla začít prcka v bříšku cíti. Pokud ovšem nebudu mít takovýho lenocha jako Spark.
UTZ mě čeká až za 4 týdny a doufám, že bude všechno v poho 🙂 🙂

přeju Vám krásnej slunečnej týden.... 🙂

alim75
28. čer 2010

Ahoj holky, děkuji za naději, kéž by se to povedlo, dáreček pod stromeček by byl supééér (to jsem si říkala i loni 😀 ) Je mi jasný, že je naprosto zbytečný o tom přemýšlet, ale stejně mi to nedá ... já ovuluju, mm má superspermoně v hojném počtu, tak proč to sakra nejde 😠
Teď jen zaklínám mrchu, aby dorazila co nejpozději a nevyšel mi 2.-4. den cyklu na státní svátky, a budu na vrcholu blaha, nemusí pršet, aspoň že kape 😵

spark
autor
29. čer 2010

Ahoj ženy. Vedro..vedro..vedro. Až jsem z vedra začala navštěvovat lidi co mají zahrady,abych mohla vyvalit pupek)) 😎
Alim tak váše návštěvy v CARu už čteme z manželem oba. Manžel to má dokonce jako seriál,furt se mě ptá,jestli už jsi něco zase psala. Moc ho pobavil tvůj muž "páv". 🙂 To víš. On už to má za sebou,tak si taky vyslechne rád jiný příběh,ale upřímně vám drží palce a furt říká,jak bude tvuj manža štastnej až se to povede. 🙂

Jinak už cítím malýho jak se vrtí,žádný kopání veliký se nekoná , ale nějakej pohyb už kooonečně cítím.

Doufam že sem pořád budete někdo něco psát,protože jak to tak vypadá,tak o vánocích tady budou plná břicha!! a ne jídlem)) 😎

Gabi jj,bude to váha. Tak jsem zvědavá. Zase jsem ráda ,že nebude Lev jak já. Ale každé znamení má něco...si člověk nevybere.

Ankavo já si koupila těhu kalhoty někdy v dubnu a je na nich pořád vysačka)) a minulý týden jsem sehnala těhu kraťasy zlevněné z 800 na 300 v HaM. No mela jsem z nich šílenou radost a ty teda jedou)) a hlavně mě nikde nic neškrtí..no prostě pohodička. Ale už moc nechci kupovat těhu oblečení,radši koupím něco prckovi. Tři měsíce to musim ještě nějak přežít. 😉

spark
autor
29. čer 2010

Omlouvám se za tu prasečí češtinu 😠

alim75
29. čer 2010

@spark Nádhera, když už se prcek vrtí 😵
Nu dobrá, když z mých příspěvků máte rodinnou četbu, tak ještě přihodím jednu historku 😉
Při té první návštěvě CARu, když se paní doktorka rozhodla, že mě prohlídne, jsem se odstrojila za plentou a přeběhla do místnůstky s rozcapovacím lehátkem a UTZ a jala jsem se sápat na lehátko, když tu se paní doktorka uchichtla, že jsem za sebou nezavřela dveře, a zabouchla je sama. No přiznám se, že moje myšlenky tancovaly kolem všeho možnýho a dveře mi byly srdečně ukradený. Což by samo o sobě vtipný nebylo, kdyby v sousední místnosti zrovna sestřička neodebírala krev manželovi. A ten mi poté říkal, že jak tam seděl na té židli, tak měl přímý výhled na rozcapovací lehátko zepředu. A když jsem za sebou nezavřela ty dveře a začala se na lehátko sápat, tak se prý na té židli pohodlně usadil a jal se těšit na prima kino, páčto něco takovýho viděl jen na obrázkách 😀 Jenže pak mu paní doktorka zatáhla roletky (rozuměj zavřela dveře) a bylo po kinu. Tak jsem mu řekla, že byť by mi asi viděl skrz, tak by stejně neokouknul nic jinýho, než co už viděl několikrát, tak uznal, že sice jo, ale že mu ta doktorka zkazila jedinou radost, kterou v tom CARu mohl mít 😀
No milé dámy, a teď si představte, jak na to lehátko lezete, a jaký pohled se mému manželovi naskytl, asi se přestávám divit, že ty spermoně poskytl dobrovolně 😀

ankava
30. čer 2010

alim.. ty jsi na toho svého taková hodňoučká, že jsi mu takovým pěkným představením usnadnila práci 😀 😀 😀
z tebe by si mohli vzít motiv scénáristi jednoho odvětví zábavního průmyslu 😀 😀
hele dobře, že to berete s humorem, moc vážnosti škodí.

spark... to je jasný, že tu pořád někdo bude... my se od tebe budeme učit co si počít s tím malým řvoucím uzlíčkem 🙂
těhu kraťasy jsou super, já koupila taky ve slevě za dvě kilča a teď už je tahám, sice do nich nemám zrovna výstavní nohy a to břicho dmoucí.... ale prdim na každýho, hlavně že je mi pohodlně 🙂

spark
autor
30. čer 2010

Ankavo přesně!!! U mě je ted pohodlí na prvnim místě. Někdy se přistihnu v takové poloze že se až musim smát))
Alim no paráda 😀 Nám se stalo něco podobného,neměl by teda až tak přímý výhled 😀 ,nakonec neviděl naštěstí nic. 😀

ankava
30. čer 2010

spark, jojo, to pohodlí, jen kdyby mi všichni tak nečuměli na prsa... ty totitž u mě teď dost dominují 🙂 🙂 Mám pocit, že to mimi nosím na prsou místo v břiše 🙂

alim75
4. črc 2010

Ahoj děvčice, tak hlásím, že máti příroda vyslyšela moje prosby, a i když to tak nejdřív nevypadalo, tak 1.DC jsem až dnes, tudíž mohu ve středu vyrazit do CARu na hormonální profil 😵 Pravý vaječník bolí jak čert, doufám, že to znamená, že cysta praskla, případně, že se na prasknutí chystá, bestie jedna 😠
Holky, těhulky i netěhulky, jak zvládáte ta vedra, já jsem totálně grogy a naše kočičky taky, uff.

gabikri
5. črc 2010

Ahojky vespolek 😵

alim : tak paráda, už Ti snad nic nestojí v cestě 😵 😵

Jinak vedro je děsné, ještě že ráno sprchlo a vyčistil se vzduch. Včera jsme byli s manžílkem na výletě na Lipně. Je tam nově otevřená trasa na in-line brusle. Holky fakt bomba! Asi 12km jedete pořád okolo vody, to byla nádhera! Po bruslení jsme si zašli na oběd do super restaurace, kde nám upekli celého candáta- mňam a na zbytek dne sme se vyvalili k vodě. To byl zase jeden z mála dnů. kdy stojí za to žít!!

Mějte se krásně a užívejte léta!!

spark
autor
5. črc 2010

Ahoj spolku. 😎
Gabi parádní den! Z takových dnů se pak pár týdnů dá čerpat,to znam. 🙂
Jinak já stojim u teploměru a sleduju kdy to klesne a nic i když prší. Přesně takové počasí bylo na Floridě..pořád jako v prádelně. Taky už jsem zase řvala,páč manža je furt v práci a já jsem dost sama,takže hormony z toho dělají katastrofu. No a samozřejmě že chlap to nechápe)) 😠 Ani nakupovat mě už nebaví. No nic.
Alim to jsem na tu tvojí cystu zvědavá,jestli táhla k čertu,nebo ne. Držim palce!

alim75
6. črc 2010

Ahoj holky, u nás je dneska pršavec od rána, aspoň se trochu ochladilo, tak větráme ostošest. Spark, já bych taky chtěla bulet a být jak hroch 😀 Na druhou stranu mě zase narozdíl od Tvého stavu baví aspoň to nakupování, takže o víkendu vyrážím rozfrcat prachy ve slevách 😀
Doufám, že mi zítra v CARu nezkazí náladu, měly by tam už být výsledky z těch pěti ampulí krve, kterou mi odebrali minule ...
Hele holky, taky jste měly splíny, jestli vám to za to stojí, ty permanentní stresy .... já jsem teprve na začátku zakleklá v blocích a už toho mám plný brejle, a to mi teprve brali krev ... 😨

gabikri
6. črc 2010

spark : jé, ty jsi byla na Floridě, to je můj sen se tam podívat 😵 😵 😵

alim : tak to si piš, to za to stojí.............já tedy nikdy o tom ani na vteřinu nezapochybovala. Klidně bych vypustila duši, hlavně aby se to povedlo. Neboj, to zvládneš 😉