35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
13. říj 2010

Ahoj kočky, tak jsem tu se zprávami z bitevního pole. Začnu tím, že jsem šťastná, že jsem změnila paní doktorku, protože tahle "nová" je naprosto úžasná. Naprosto precizně a ochotně zodpověděla všechny moje dotazy. Hned jsem jí říkala, že mám obavy, že cysta je zpět, protože jsem v poslední době furt špinila a i mě ten vaječník zase dloubal. No a co myslíte?! Samozřejmě byla tam 😠 Takže mi jí hned odsála, opět léčba šokem, ale proč to odkládat, když sálek byl volný, že?! Vyhodnotila, že minule to nebyl dobrý nápad začít se stimulací hned v den odsátí cysty a že ty komplikace byly způsobeny právě tím, což mě zlehka uklidnilo. Abych těch diagnóz neměla málo, tak mi našla v děloze 3 "drobné" myomky od 10 do 18mm, ale prý umístěné tak, že případné těhotenství by ohrožovat neměly, ty jsem tam minule taky neměla, a pokud si myslíte, že končím, tak nekončím, protože při tom odsávání mi našla čtyři ložiska endometriozy na zadní poševní stěně, každé cca 1 cm, podotýkám, že bolestivou menzes ani nic jiného nemám. Vyhodnocuji to tak, že jsem aušus jako sviňa, kam se hrabe můj chlap se svýma lenochama 😀
Ptala jsem se jí ještě na ten svůj poblbaný hormonální profil a neviděla to nijak dramaticky, že FSH 11 je sice zvýšené, ale při poměru s LH to taková hrůza není a že naděje na otěhotnění rozhodně je.
Za 14 dní mě chce vidět znovu na kontrolní UTZ, jestli bude cysta pryč, začneme dlouhý protokol, ale ne Synarel jako minule (ne každý ho prý dobře snáší), ale zastavovačka Zoladex, ta by měla prý vyřešit i tu endometriozu. Když cysta pryč nebude, odstraní mi jí laparoskopicky, dokud prý nebude cysta vyřešená, tak se prostě stimulovat nebude.
A abych to zakončila na veselou notu, tak jsem paní doktorce říkala, že uměj hezký miminka, a ona na to, že ani nejsou všechny podobný jednomu doktorovi 😀

ankava
13. říj 2010

@alim75 no to tedy fakt uteklo, doufám, že budeš hlásit dobré zprávy 🙂 🙂

alim75
13. říj 2010

@ankava 😀 Heč, byla jsem rychlejší 😀

ankava
13. říj 2010

@alim75 tak jsme psaly současně... no ber to tak, že je to vlastně úspěšná návštěva, že z tebe nejprve udělají neaušus a pak teprve bude na 100% mimino. Takže moc moc držím palce, ať jsi za 14 dní akceschopná a stimulka začne.
Přece tady nebudu ty dva měsíce těhulit sama.... věřím na Gabriki úspěch a hned po ní ty 🙂 🙂

ankava
13. říj 2010

@alim75 nojo, já s tím břichem už tak nekvaluju 🙂

alim75
13. říj 2010

@ankava Jo jo, už jsem zase pozitivně naladěná, mám pocit, že se konečně něco děje 🙂 A to, že mi tohle všechno našla, je pro mě důkaz opravdu precizního přístupu. Ta endometrióza by tam taky mohla napáchat pěknou škodu. Když jsem doktorce říkala, že odcházím s bonusem, tak se smála, že už bude raději mlčet 😀 Ale na jednu stranu vypadala vcelku spokojeně, že ví, co má léčit, což asi taky není úplně od věci ...
Jinak za 30 Kč jsem si odnesla docela nadílku 😀

ankava
13. říj 2010

@alim75 ono to tu pozitivitu fakt chce, a obdivuju tě, že vždycky vytáhneš to dobrý....
vždycky je lepší, když se něco najde, než když je všechno OK a nejde to.
Já mám do kontroly ještě týden. Kromě toho, že je mi stále pořád blbě, tak je snad všechno OK. Malá kope, tak jsem taky celkem klidná, jsem zvědavá, jak jí příští týden změří, doufám, že nebude žádná podměrečná. Ale je fakt, že jí moc nekrmím, jak je mi furt šoufl, tak jím jenom dětské porce.

alim75
13. říj 2010

@ankava Taky už se ti to pěkně krátí a pomaličku budeš stříhat metřík 🙂 Jinak já bych blila, až bych brečela 😉 😀

ankava
13. říj 2010

@alim75 já vím, taky jsem to říkala a je fakt, že pak jsem sice nadávala, ale byla šťastná, že jsem blila.... ale trochu jsem doufala, že to budou jenom 3 měsíce a ne 6 z 9. Ale taky to přežiju. Pořádně se naperu, až bude malá z břicha venku a přestane mi kopat nohama do žaludku 🙂

alim75
13. říj 2010

@ankava Tak ty máš dvě světla na konci tunelu, miminkovou a ještě nažrání se 😀

ankava
13. říj 2010

@alim75 mám se fakt na co těšit, i když si začínám uvědomovat, že být maminou taky nebude žádná prča 🙂

alim75
13. říj 2010

@ankava Zvládne to kdejaká osmnáctka, zvládneš to taky, to by bylo, aby nebylo 😉 😀

spark
autor
14. říj 2010

Ahoj spolku! 😵 😵
Tak já už jsem matka!Ten pán co dostal Nobelovu cenu za IVF si ji vážně zasloužil!! 😅

Radímek se narodil 9.10.2010 ve 21.40 přirozenou cestou. Vážil 3,5kg a měřil50cm. Uff...mazec. Nebudu vám to budoucí matky popisovat,ale naštěstí jsem to měla rychlé. V 19.30 mi prdla voda a ve 21.40 byl venku. Manžel stačil přijet na poslední pul hodinku,jen tak tak a ještě dělal šašky,že dostal ten mundůr))) ale za to ho asi miluju..nestačili mi dát ani Epidural...docela jsem na ně byla hustá 😎 jedna sestra tam na mě...maminko to vydržíte a já na ní..nechte si ty kecy!! tak sklopila hlavu a šla pryč..pak jsem říkala přineste mi mobil.tak přinesli a volala jsem už ze stolu manžovi..sobota..večer...Radku pojed a on..téééď?? a já kurva teď!!! a na sále se rozhostilo hluboké ticho 😀 ..potom jsem se všem omlouvala 😎 Manža byl taky v šoku,protože ještě odpoledne jsme se procházeli u nemocnice po parku a pouštěli jsme berušky))).......no je to za mnou. Malej ted drní v postýlce a já se jen modlím aby byl zdravé a šťastné miminko.
Holky napište jak jste daleko,abych se dostala do obrazu..

ankava
14. říj 2010

@spark posílám moc velkou gratulaci, maminko. Malej je nádhernej. S těma kilama to tvůj doktor trochu přestřelil, co. Ale 3,5 je úplně ideální.
To je fakt paradox, ty odpůrkyně porodů nakonec rodíš i bez epidurálu. 🙂 Měla jsi to ale fakt rychlý, to ti může leckterá závidět.
Tak si užívejte, buďte zdraví a spokojení.
Jo a co kojení, všechno v pohodě????

U mě nic nového. Kontrola za týden, pořád jsem celkem v pohodě, kromě toho, že je mi stále blbě. Ale to už asi jiný nebude a u mě je to ohraná písnička.

feliccita
14. říj 2010

Spar, blahopřeji Ti k narození syna a přeji Vám oběma hodně zdraví! 🙂 🙂

alim75
14. říj 2010

@spark Moc moc gratuluju, malej je nádhernej!!! 😵

kachen
14. říj 2010

@spark Ten je naprosto uzasnej. Hrozne moc gratuluju, mamino. At vam krasne roste a dela jen samou radost.

gabikri
14. říj 2010

@spark : jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ten je náááááááááádhernej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Gratuluju 😵 😵 😵

gabikri
14. říj 2010

@alim75 : jinak super že se u tebe zase něco děje, ta doktorka je prima, teď to určitě vyjde 😉

Jinak já mám po tom Estrofemu břicho jako březí vlk.........no nic, dala jsem se na to, tak už to musím dobojovat....zítra jdu na UZ na rúst sliznice, tak mi držte palečky 😵 😵 😵

gabikri
14. říj 2010

Píšu pořád jinak jak hotentót 😀 😀 😀

blabunka
15. říj 2010

Jééé Sparku, moc gratuluju a přeju Vám oběma hodně zdraví. 🙂 Zdravím i všechny ostatní.
Já sem jen občas nakouknu a vidím, že právě včas.
Ankavi ty už to máš taky za pár.
Alim a Gabi přeju hodně štěstí do nového pokusu.
U mě vše při starém, žádná změna.

spark
autor
16. říj 2010

🙂 Ahoj vy moje bojovnice. 😅
DEKUJEME MOC VSEM ZA PRÁNÍČKA!
Jak se zaučuju do nové role nemám moc času. Ta kámoška,co má hrůzu z těch dvojčat,tak ji vyšel pozitivní test! A prý je jí dost zle,tak to jsou příznaky na dvojčátka 😀 😎 Brzy napíšu něco víc. Držím vám holky palce!

ankava
20. říj 2010

@gabikri tak holka, jak to s tebou vypadá???

gabikri
20. říj 2010

@ankava : ahojky, no už se blížím do finiše...............v pondělí má dárkyně OPU, manžel naběhne s kelímkem a pak jen budu čekat, jaká bude úroda a kdy se půjde na transfer 😉

ankava
21. říj 2010

@gabikri tak to je fakt blízko, přeju všechno nejlepší a brzy //.
A dozvíš se, kolik měla dárkyně vajíček?

spark
autor
21. říj 2010

🙂 ahoj. 🤐 Ani nedutam a čekam jen ty nejlepší zprávičky. 😵 😅

alim75
21. říj 2010

@gabikri Držím palce, ať se vše podaří! 😵
@spark Mamino, uprav si profil, píše ti to miminko a ještě i očekávání 😉 Nemůžu se vynadívat na vaše fotéčky 😵

ankava
21. říj 2010

Ahoj všem,
tak po dnešní kontrole je vše OK, malá má 1,66kg, je trochu menší, ale pořád v normě. No taky jsem neočekávala, že by byla nějaká obří, když jí nějak dvakrát moc nevykrmuju. Na předčasný porod to nevypadá (doufám) a doktor řekl, že za 4 neděle už mi dovolí rodit 😀 Ale jasný, že to chceme dotáhnout až do toho 4é. týdne 🙂

@spark malej je krásnej 🙂 🙂

gabikri
22. říj 2010

@ankava : ahojky, díky 😉 No měli by mi to říct druhý den po odběru. Tak to jsem zvědavá 😉

@spark : malej je sladkej................opravdu krásné miminko 😵 😵 😵

gabikri
22. říj 2010

@ankava : tobě se to taky krátí................tak ať to už rychle uteče a prďolka je na světě 😵 😵 No a aspoň se Ti bude dobře rodit, když bude maličká 😵