35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
11. lis 2010

Holky doktor mi napsal, že je to na hraně a že mám jít na krev zítra. Takže to moc valně ně nevidím 😖

micinos
11. lis 2010

Gabi, moc držím palce!!!
Dlouho jsem tu nebyla, ale teď mi to nedá, abych Gabču nepodpořila 🙂
Kdo si mě nepamatuje, psala jsem, že máme za sebou asi 7.IVF a v únoru jsme dostali do pěst. péče holčičku Dominiku.
Ahooooj.

gabikri
11. lis 2010

@micinos : ahoooj, to mě těší, že Tě vidím, to víš že si tě pamatuju 😵 😵 😵 Musíš být neskutečně šťastná, že máš Dominiku, jaká je? 😵 😵

micinos
11. lis 2010

@gabikri : Domča je naprosto úžasná 🙂 🙂 🙂 Jsme z ní celý poprdění 🙂 V červenci slavila 2 roky. Teď už ji dokonce přešlo i to její vztekání ( plácla sebou na zem - kdekoliv a řvala ) , takže pohodička. Jo a taky jsme se stali poručníky.

gabikri
11. lis 2010

@micinos : tak to moc gratuluju!!! 😵 😵 Snad se taky dočkám nějaké té cácorky 😵 A nebo klučíka, to je fuk 🙂

micinos
11. lis 2010

@gabikri : Určitě se dočkáš! My už uvažujeme o druhém 😎

gabikri
11. lis 2010

@micinos : a taky do pěstounské péče? S IVF jsi navždy skončila?

micinos
11. lis 2010

@gabikri : Do pěstounské péče. IVF nevzdáváme, zrovna zítra jdeme do Reprofitu. Nějak se mi ale do IVF nechce, nějak jsem asi přestala věřit či co. A taky ty finance 😠 😠 😠 Jsem doma, tak z čeho chceš na ty IVF našetřit, že? Gabi, můžu se zeptat, kolik tě vyšel pokus s dar. vajíčky?

gabikri
11. lis 2010

@micinos : jé tak budu držet palečky 😉 No tenhle poslednív RF nás vyčel na 39tisíc, ale protože jsem měla poslední pokus va pojišťovnu. Jinak je to asi ještě + 50 tisíc. Kamarádka se tam teď chystá na darované celé embrya a to stojí 25tisíc. Jsou to šílené peníze, ale raději to dám a nebudu si nikdy vyčítat, že jsme pro to neudělala maximum 😉

micinos
11. lis 2010

@gabikri : Máš pravdu, musíme udělat maximum. Za 10 let už ta šance nebude ☹ Já jsem životní optimista, ale snažíme se už 10 let.... Od doby co máme Domču, jsem vše nějak přehodnotila.
Náš minulý pokus nás stál necelých 60tisíc a to jen díky tomu, že jsme stálý zákazníci.

gabikri
11. lis 2010

@micinos : kdyby to nestálo takový prachy, viď 😒 Přeji, aby Ti Dominika dělalal jen radost a brzo jste se rozrostli 😵 😵

anezka37
11. lis 2010

Ahoj holky všechny zdravím🙂
Gábinko jen nakukuji do této diskuse, kde je živěji.a jsi tu hlavně ty!..chci tě podpořit!!! 🙂

Gabi já myslím, že to Hcg je v pořádku. Ono to zpočátku nemusí růst nějak závratně....jinak jsem četla na diksuích že 14dní od ET by mělo být Hcg aspon 50...a pak postupně růst..a ty snad nejsi ještě ani 14 dní od Et!? ne?
Tak hlavu vzhůru, žádný černý myšlenky!! věř miminkům a hlad bříško! Určitě to poroste , se pěkně rozjedou!Uvidíš 😉
Věř tomu!!! 🙂
Zítra pa 🙂
A.

anezka37
11. lis 2010

Gabi ty tabulky jsou velmi rozdílné....každý má jiný start!!!
mrkni třeba sem...

http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_fu...

😉 je to na dobrý cetsě!!!! a jsou tam!!! nestresuj je a věř jim, ju. 🙂
dobrou

spark
autor
12. lis 2010

Ahoj všem.
@gabikri jsem zvědavá jak ti to dopadne.Snad dobře. A vy máte mrazáčky?

gabikri
12. lis 2010

@spark : ahoj. teď jsem se vrátila z laboratoře. Výsledky budou až v 15.00-16.00. Se do té doby asi
zblázním. V mrazáčku mámě dvě blastocysty 😉

spark
autor
12. lis 2010

@alim75 Kampak jsi to jela na tu služebku? Ze tam mají jen Penny? Já byla na služebce v Michalovcích 😀 a taky paráda. 😎
Jinak jakýmu tělu by se chtělo dobrovolně do přechodu?? Menopur jsem píchala po prvé a myslim že je to všechno na jedno brdo. Akorát,když mi řekl doktor že je to z moči žen v přechodu,tak jsem myslela,že si ze mě dělá pr.el. Zní to jako nějaká ingredience z Faktoru strachu))

spark
autor
12. lis 2010

@gabikri Až tak pozdě??? To nás bude nervozních 😖

marketchen
12. lis 2010

@gabikri Gábinko, myslím na Vás a držím všechny palce. 🤐

ankava
12. lis 2010

@gabikri myslím na tebe, držím palečky a přeju hodně štěstí 🙂 🙂

gabikri
12. lis 2010

Tak výsledky už mám. Je to 62,6. Mezi jednotlivými odběry bylo 36hodin. Volala jsem Štelclovi, a prý mám zase jít na krev v pondělí. Prý má zkušenost, že se to třeba pak rozjede a nebo zastaví. Je to tak 50:50. No hlavně, že to nekleslo 😒

ankava
12. lis 2010

@gabikri opravdu to může být jen pomalý rozjezd, tak držím všechno co mám, aby v pondělí bylo nadevše jasné, že jsi v tom 🙂 🙂

veruncik
12. lis 2010

gabi Stále Tě sleduji a móc Ti držím palečky, aby hodnota jen a jen stoupala!! A pak to byly ty vytoužená dvojčátka 🙂

gabikri
12. lis 2010

@veruncik
@ankava : holky díky 😉

blabunka
12. lis 2010

Ahoj holky.
Po delší době zase nakukuju a koukám, že to Gabi nemá vůbec jednoduchý. Holka, ty nervy ti teda nezávidím. Držím vše co mám, ať to klapne. 😉
Ankavi, ty už to máš za pár, co? 🙂
Sparku, koukala sem na malýho a je kouzelnej. Moooc se vám poved. 😀
Alim a tobě ať stimulka rychle utíká a brzy následuješ tydle cácorky. 😅
Já mám tento měsíc kontrolní imuno a pak se uvidí.
Feli???

alim75
13. lis 2010

@gabikri Tož koukej držet plod/y, vypadá to velmi ale velmi nadějně! 😵
Já jsem služebku přežila relativně ve zdraví, s tím mým krvácením to bylo docela napínavý. Nekrvácela jsem celý den, ale každý den zhruba kolem poledne jsem měla obrovský výlev s kusancema děložní sliznice, a pak byl vždycky klid, prostě jednou denně a bylo vyřešeno, to je divný, co?! Včera už jen trošku a dneska uvidíme.
@spark Malinkej je nádhernej! 😵
@blabunka Děkuji, ať vám to dobře dopadne a vzhůru do boje!

feliccita
15. lis 2010

Gabikri, taky držím palce na odpolední krev, to musí být nervy, tak se holka drž!! 😉

gabikri
15. lis 2010

@alim75
@feliccita : holky díky, to čekání mě zabije, výsledky zase ve tři 😒

spark
autor
15. lis 2010

ahoj.
Dekujem za pochvalu!! jsme ted nafoukaný 😎
@gabikri takové čekání 😠 🙂 držíme s prckem palce!

ankava
15. lis 2010

@gabikri tfuj tfuj, ať jsou ve tři pozitivní zprávy 🙂