35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
25. únor 2010

😕 😕 😕 😕 Tak to už by snad mohlo klapnout, né?? 😉

blabunka
25. únor 2010

Já v to pevně doufám, ale to asi nestačí. Jak už sem tady psala, na ty nezdary si už pomalu začínám zvykat. Mutně bychom tady potřebovaly sparka, aby tady prskl pár těhu bacilů.

feliccita
25. únor 2010

Macinios, otěhotněla jsem dokonce 2x, jednou to vydrželo až do 22 týdne-dvojčata, páreček. Prosím Tě, jak léčí imunitu v Plzni? Taky prednison? Tam jsem právě ještě nebyla a taky to mám přes celou republiku.

blabunka
25. únor 2010

Micinos, tak to seš na mateřský, že? Jak říkáte holčičce a kolik má měsíců?

feliccita
25. únor 2010

Blabunko, jsme na tom stejně. Minulý týden jsem byla na transferu a už to moc raději nepočítám, ale asi taky 10 ET. A příznaky těhu žádné.
Micinos, jaké je jméno "Vaší" holčičky?

spark
autor
25. únor 2010

Ahoj holky moje. Teda je mi docela zle! Ble. Při prvnim těhotenství nic a ted je mi blivno. Zítra jdu na ultrazvuk tak uvidím ..jedno,nebo dvě a jestli to vypadá v pořádku.

feliccita: ja si delala test týden po transferu a vyšel negativní. A přitom jsem))

Někdo se tady ptal na NATALART...je to tam jak na běžícím pásu,ale asi ví co dělají. Takže doporučuji.

Jinak dnes jsme byli na obědě v restauraci tady v Plzni a víte kdo tam obsluhoval? Pamatujete Standu Dolínka ze Superstar 😀 no jako číšník..hrůza 🙂

Všem přeju, aby vám bylo taky špatně z těhotenství 😉

blabunka
25. únor 2010

Sparku, moc tě zdraví. Takže ty ještě nevíš, jestli tam je jedno nebo dvě? Uvidíš, že bude vše v pořádku. Dej nám vědět. Budu na tebe myslet.
Feli - tak to jsi spolubojovnice. Taky po nativu?

spark
autor
25. únor 2010

Díky blabunko !
Nechce se mi do jiný diskuse. Zůstanu tady s vámi.

blabunka
25. únor 2010

Máš recht sparku. Zůstaň tady. Díky tomu, že jsi založila tuto diskusi, tak jsem začala přispívat taky. Do té doby sem jen pročítala. Dobrou.

anastasy
25. únor 2010

Ahoj holky, můžu se přidat? Bezdětná, 36+ 😠 , po neúspěšném IVF. Manžel mooc špatný spermio a já půjdu na LPS a HTS (hysteroskopii)..a manžel na androlog-urolog vyšetření. Dnes jsem mu to oznámila, koukal a hned, dej mi ještě čas já ted začnu o sebe víc zase pečovat....dnes po delší době letěl do posilovny, udělal si proteinový nápoj, dal si krutí maso k večeři....nasoukal do sebe vitamíny, co normálně zapomíná..no docela mne pobavil, on si chudáček myslí, že ted když udělal tu změnu, že k andrologovi nepůjde, ale PŮJDE!!! 😎

paraple98
26. únor 2010

Anastasy - ahojky 😉 Pobavila mně tvá poslední věta, máš to pevně v rukou a to je dobře 😉 My máme taky moc špatný spg, manža se teda snaží, baští co se dá, ale ještě se mu nepodařilo přestat kouřit 😒 Takže vitamíny a tak nám jsou stejně na ....

feliccita
26. únor 2010

Sparku, hodně štěstí na dnešní ultrazvuk!
Blablunko, jo, jo, nativ a taky jsem doteť jen diskuse občas pročítala, až teď jsem poprvé něco o sobě napsala. A není to pro mě jednoduché.
Anastasy, jen ať to manželovi vydrží, já jsem se taky teď dala na byliny a bio, a při svém x-tém pokusu jsem si udělala rekord, z nativu 20 oocytů. I z normálního IVF jsem měla maximum 8 oocytů, já bych tu změnu na zdravý životní styl nezavrhovala, člověk neví, co nakonec pomůže a má z toho lepší pocit!
Paraple, a jak hubneš? Jak se ti podařilo zhubnout?

larri
26. únor 2010

Ahoj holky,moc vás zdravím,dlouho jsem tady nebyla.

Gabi,zjistila jsi,jestli dělají u Apoli Nativ? Nebo nevíte která centra v Praze to dělají?

blabunka
26. únor 2010

Dobré dopoledne,
feli no ty jsi teda " nosnice" dvacet oocytů. To já jsem si snesla jen 2 vajucha a to jedno se přestalo vyvíjet, takže mi transferovali jen jedno. Po 3 dnech dorostlo na 7buněk.
Tak to budete mít ještě eskymáčky, to je fajn. A tos stimulovavala clostilem, nebo jsi si ještě dopíchávala?
Holky jak jste na tom s režimem po ET?
Larri v Praze dělá nativ určo Podolí.

paraple98
26. únor 2010

Larri - ahojky, dlouho jsem te nevidela, uz asi taky nechodis na diskuzi IVF listopad,co?

Feli - no chodila jsem k dietolozce a ta mi napsala jidelnicek, prevazne proteiny a zelenina, cca 4500 kJ na den a slo to hezky i bez cviceni 😉 Neni to ale klasicka dieta, spis upraveni zivotospravy

larri
26. únor 2010

Paraple ahoj,ne,už tam nechodím.

Je unor a musím přemýšlet co bude a ne to,co se nepovedlo.Já plánuji další IVF až na září,takže tady chodím méně.
Zkouším se připravit přes čínskou medicínu,změnila jsem jídelníček a chodím makat do fitka.
Pokud to ani potom nevýjde,tak aspon ted mám trošku vyčištěnou hlavu.Ale ještě to není tak,jak bych si představovala.

Minulý rok jsem na sebe kašlala,tak ted jsem se na sebe více zaměřila.S obličejem nic neudělám 😀 ,ale s postavou bych chtěla.Nemužu se na sebe podívat do zrcadla.Ale už obleču věci,co jsem neoblékla v prosinci,tak to mi dělá radost.

A kolik kilo máš ty dole? Já pokud nebudu hubnout,budu mít taky jídelníček napsaný.Ale nezáleží mi na kg,ale hlavně cm. 😉

spark
autor
26. únor 2010

Cau ženy. Tak čekáme jedno mímo. Zatím je předpisové,tak uvidíme jak to dopadne. 😵 Jenom me je teda fakt bídně.

Jinak taky jsme meli špatný spermiogram . A přestali jsme kouřit a nepomohlo to,ani vitaminy...ale oni v CARu vyberou pašáky,od toho tam jsou. 😉
Co je androlog?

paraple98
26. únor 2010

Spark - obrovské gratulace 😉 Hlavně na sebe dávejte pozor 🙂 Jinak nam uz 2x vybirali pasaky a zatim se ani jedenkrat nechytli 😒 😉

Larri - momentálně 6 kg dole, měla jsem 10, ale přibrala jsem 2 kg po 2. IVF a ted pri stimulce na KET dalsi 2 (ty mne stvou nejvic, protoze ke KET nakonec stejne nedoslo, takze zbytecne navic)

blabunka
26. únor 2010

Ahoj holky,
Sparku, veliká gratulace k jendomu mimi.
Jinak u nás spg taky mizerný a můžu říct, že nepomáhá vůbec nic. Nekouří, začal žít zdravě, dokonce zhubl skoro dvacet kilo a rok od roku je to snad čímdál horší. U androloga byl taky. Všechna vyšetření / odběry, sono/
dobrý, tak nevíme čím to je.

paraple98
27. únor 2010

Blabun - no u těch chlapů je to fakt záhada....já jsem zvědavá, jestli u nás to kouření pomůže, ale moc velké iluze si nedělám. Manža má dost stresovou práci, takže odtud asi vane největší vítr 😖

feliccita
27. únor 2010

Takže já test dnes negativní. I když jsem měla 20 oocytů, zralých bylo 14, z toho pět se oplodnilo bez ICSI, a z 9 dalších 6 pomocí ICSI. Nechali je vyvíjet do 5 dne, to byly 3 blastocysty, zbytek moruly a 8 buněčné.Ty tři jsem dostala zpět, a zbytek nebyl vhodný k zamražení. Dost jsem tomu teď věřila, že to vyjde, je to opět velké zklamání. No co už nadělám.......
Můžu aspoň držet palce Vám ostatním a věřit, že se to možná ještě někdy prolomí.

alim75
27. únor 2010

Taky si myslím, že za to může hodně stres. Četla jsem o jedný studii, která zjistila, že za 20 let se kvalita spermatu snížila o polovinu, takže to, co bylo před 20 lety považované za hrozné, je dneska super výsledek. Ta studie zjistila, že však existuje jedna národnostní menšina, kterou to vůbec nepostihlo, určitě neuhodnete která ... romská. 😠
Když se podíváte na jejich životní styl - chlastaj, hulej, o zdravém životním stylu nikdy neslyšeli, a žádný problémy počít dítě nemají. No bodejť by měli, ráno se hezky vyhajaj, co hrdlo ráčí, do práce nemusej, páčto se o ně postará stát. Takže bez jakýchkoliv stresů si prostě užívají života. Kdo z nás může tohle říct ....

gabikri
27. únor 2010

Pěkné sobotní dopoledne 😵 😵

spark : moc gratuluji 🙂

larri : ahoj 🙂 U Apolli prý Nariv nedělají, ale už nevím, odkud tu informaci mám, raději se na to přeptej 😉
Jo a s tou posilovnou to jsi dobrá, já se tam nemůžu dokopat. 😝 Výsledek stojí za to..budeš se cítit líp 😉

anastasy: tak ten tvůj manžel mě pobavil 😀

Jinak včera jsme byli s manželem na obědě u toho itala ( Emmanuela) z televize, manžel tak chtěl strašně jít.
No buď jsem blbá já a nebo všichni ostatní, protože restaurace opravdu natřískaná, našli pro nás tedy místečko, ale prý se tam dělají rezervace týden dopředu ale na mě to dojem neudělalo. Je spíš taková snobácká prestiž. Jídlo podle mě dobré, ale dost předražené. Předkrm můj zapečený lilek 290,- manželův salát 290 jídlo jsme měli těstoviny ( prý tedy domácí) každý za 350,- No platili jsme 1500,- ani jsme nemrkli. K pití jen vodu a nealko pivo.
Tak to se mi zdá přehnané 😖 Navíc restaurace je malinká, stoly namačkané u sebe, že si nemůžete ani povídat.
Ať se jde talián bodnout, tam už nejdu..když si představím, že bych za to měla džíny, tak bych to samé uklohnila doma 😝

gabikri
27. únor 2010

alim : tak to je tedy síla 😕 😕 😕

gabikri
27. únor 2010

larri : ne Nariv, ale Nativ 😉

paraple98
27. únor 2010

Alim - pravdu díš, taky jsem to slyšela...my tu máme kousek "romskou"osadu, ti se opravdu se stresem nepotkaji 😠 😉

Gabi - koukám, že jako správná ženská to taky přepočítáváš na důležité věci 😉 Já na parfém nebo kabelku 😝 😉 Ale je to mazec, takové ceny, to opravdu čiší snobárnou 🙂

alim75
27. únor 2010

je to televizní hvězda, tak si za to nechává i zaplatit, trocha trávy za 290 Kč, to je teda síla 😠
kdo nebyl u Itala, jakoby nebyl 😀
teď jedeme k tchánovcům na obídek, tak že by si manželova maminka nechala taky zaplatit za domácí nudle ... by byla v balíku 😀

gabikri
27. únor 2010

alim : no přesně..choděj se tam všichni předvádět 😀 Znám dost daleko lepších restaurací, kde zaplatím míň a víc se pomějeme 😉 To fakt přehání. To chce manžel jít ještě do té restaurace k Zdeňku Pohleirchovi z pořadu "Ano šéfe!" tak dám pak vědět, ale myslím, že to bude to samé. I když od toho očekávám malinko víc 😉

paraple: kabelčičky a voňafčičky, to je taky moje..to raději budu jíst týden suchý chleba 😝 Ale manžel se rád napapká, tak ho nemůžu doma šidit. Moje kamarádky říká " To co sežereš, to není vidět, maximálně z toho budeš tlustá. Ale když si koupíš třeba tričko, tak Ti ho všichni chválí a můžeš s ním dělat parádu" 😝

blabunka
27. únor 2010

Ahoj holky, celý den jsem nebyla na netu, tak teď nakukuji.
Alim, plně s tebou souhlasím. Cigání populace se množí jak myši a určitě to bude tím, že jsou bez starostí.
Gabi, my žijeme na malém městě a za tu cenu se u nás nají 4-5 ti člená rodina.
Feli a kolikátý den jsi po ET? Nevzdávej to,transferovali ti 3 krásný embryjka, tak třeba si jedno dá říct.
Já mám u sebe jen 7buněčný a stále doufám, že se stane zázrak.
Sparkovi vyšel TT negat. a přece je těhu.

alim75
27. únor 2010

Feli, není ještě na test brzy? Držím palce, třeba to ještě klapne, dokud nedorazí mrcha, naděje žije ...