35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
14. bře 2011

@feliccita : ty jsi těhulka taky z KETu? Promiň, už si to nepamatuju 😉

feliccita
14. bře 2011

@gabikri - Ano, přesně tak a to si představ, že jsem skoro přemýšlela, že je ještě nechám u ledu a raději si nechám vyrobit čerstvé 😉 .

gabikri
14. bře 2011

@feliccita : no ono se říká že z Ketu jsou větší držáci 😵 Jinak už víš co to bude? A nebo to bude překvápko? 😉

feliccita
14. bře 2011

@gabikri, odolávala jsem až do 20. týdne, ale z praktických důvodů, jestli nakupovat do růžova nebo do modra, už vím a nakupuji do modra 😵

gabikri
14. bře 2011

@feliccita : jůůůů 😵 😵 😵 😵

ananta
14. bře 2011

Gabriky, gratuluju a přeju ať všechno dobře dopadne, už jsi si toho vytrpěla dost co jsem tady četla.

ananta
14. bře 2011

Ouu... Gabikri 🙂

gabikri
16. bře 2011

Takže smůla.......čárka začla slábnout 😖

feliccita
16. bře 2011

@gabikri, to není možné....?? Chyba může být snad jedině v protilátkách proti embryu. Chce se zahnízdit, ale pak se něco stane. Zkusila bych dr. Malíčkovou z Karlova náměstí. Mě taky pomohla, myslím, že mi to vyšlo jen díky ní. Kéž by čárka ještě začala sílit. Drž se.

gabikri
16. bře 2011

@feliccita : a můžu se Tě zeptat, jakým způsobem Tě léčili? Já se na imunologické vyšetření ptala jak svého doktora v caru tak i své gynekoložkya oba byli za jedno, že je to ztráta času. Toto mi napsal můj doktor z caru, když jsem minule potratila :
příčin potratů je
celkem 5 skupin: infekční, genetické, hematologické, imunologické a jiné...z
toho vyplývá, že pravděpodobně nezjistíme příčinu potratu a to ani kdybychom
velmi pečlivě vyšetřovali. A nejhorší na tom všem je, že i když náhodou
příčinu zjistíme - zejména imunologickou, kromě Prednisonu není žádný jiný
lék, který by dokázal úspěšně potratu zabránit (Prednison samotný je také
dosti nejistý). Takž jediné co má nějaký větší smysl je vyšetřit infekce

Prednison jsem teď užívala.

Co vím, tak vyšetření na imunologii + následná léčba je dost časově náročná a
i moje gyndařka mi řekla, že kdyby mě tam poslala, tak by mi tím spíš uškodila ( vzhledem k věku)
a že má zkušenosti takové, že to nemá žádný efekt.

feliccita
16. bře 2011

@gabikri, u dr. Malíčkové to byla právě rychlovka. Byla jsem tam o prázdninách a kromě prednisonu jsem dostala Pentomer - prý zabíječ "NK buněk" - nevím, co to přesně je. A myslím, že díky Pentomeru to na přelomu září/říjen vyšlo. Protože prednison-toho jsem snědla na kila, přidávala wobenzym a nic. Pentomer jsem brala od 1 DC do potvrzení těhu u KETU. Pak už jsem ho musela vysadit a zůstal jen prednison. A hematologi jsem taky řešila, brala jsem anopyrin a od potvzení těhu už píchám injekce Clexane i anopyrin, ale v menší dávce.
Měla jsem za sebou tolik neúspěšných pokusů a při tom posledním pokusu jsem brala navíc jedině ten pentomer. Tak buď to byla náhoda a štěstí zároveň, nebo to nějak zafungovalo. A já na zázraky moc nevěřím....navíc, na začátku se chytly obě blastocysty. A když je zamrazovali, tak to nebyly embrya kvality 1 jako ty čerstvé, co se v květnu nechytly. Jo, ještě jsem pila byliny, co mi taky doporučila dr. Malíčková z krámku bylinkářského v Týnské uličce.

gabikri
16. bře 2011

@feliccita : já teď stejně budu mít spoustu času, protože než naškrábu 100tisíc na další pokus, budu nejspíš v důchodu, tak bych tam klidně i šla, ale to potřebuju doporučení, ne? 😉

ankava
16. bře 2011

@gabikri achjo, co to čtu, myslíš, že je to jasný?? fakt to je taková smůla. Doufám, že to ale ještě nevzdáte. A neuvažuješ ještě zkusit probudit svoje vaječníky?? Nebo je to definitivní?? Nemohl by se ještě stát nějaký zázrak,
Víš, jak bych ti to přála 🙂 🙂

gabikri
16. bře 2011

@ankava : moje vaječníky už jsou u ledu a i kdyby náhodou nebyly, nemůžu si ve svém věku dovolit takhle riskovat 😒
Ono i klasické IVF něco stojí a ne málo a když už do něčeho ty peníze budu vrážet, tak do něčeho, co má větší šanci na úspěch 😉

ankava
16. bře 2011

@gabikri to máš asi pravdu, ale nevzdáte to ještě, viď? Určitě to napříště vyjde 🙂 🙂

gabikri
16. bře 2011

@ankava : je to otázka peněz, ničeho jiného, momentálně na to není ☹

feliccita
16. bře 2011

@ gabikri, myslím, že jsem žádné doporučení neměla, jenom jsem s sebou vzala všechny papíry, co jsem měla. Objednávala jsem se telefonicky. Vím, jak to leze do peněz a to jsem nemusela mít dárkyni. Ale za ty roky, co jsem to podstupovala, se to taky pěkně nasčítá.

spark
autor
17. bře 2011

Ahoj všem.
@gabikri to mi ano neříkej s tou čárkou 😒 testuj dál,to neni možný..držim ti palce.

gabikri
17. bře 2011

@spark : díky, ale jsem desátý den po ET a čárka skoro zmizela, bohužel opět smolík 😖

gabikri
17. bře 2011

@feliccita : mohla bys mi prosím poslat na tu doktorku kontakt do IP? 😉

sedmitecka
19. bře 2011

@gabikri kočko, co to tu čtu???? moc jsem ti držela palce!, teď se mi stalo po KETu úplně to stejné, čárka byla, ale zmizela 😕 😕 😕 😕 😕
možná fakt vyšetřit infekce a udělat kompletní imuno, nás tedy poslali na genetické vyšetření k mudr. Břešťákovi a imuno jsem si vyprosila, tak taky jdeme, ale podle mudry je to skoro zbytečné, údajně skoro vždy něco najdou a řešení jen jediné - prednison ☹ ☹ ☹

gabikri
19. bře 2011

@sedmitecka : To mě mrzí, že Ti to taky nevyšlo a kolikátý den jsi tam tu čárku měla?
jj, tohle mi taky bylo řečeno, že každému něco najdou a přidá se jen další psychický blok a stejně vše léčí Prednisonem 😒 Ale já se tam asi objednám, přeci jen další pokus mě vyjde na 100tisíc, tak bych je nerada vyhodila z okna 😖

sedmitecka
19. bře 2011

@gabikri kočko, já měla čárku 7. den po KET, pak i 8., ale to už skoro nebyla vidět, a pak už nic, mrcha došla na den přesně ☹ ☹ ☹ už fakt nevím, čím to je, v listopadu po ET jsem taky měla pozitivní testy, ale hcg rostlo moc pomalu, na UTZ byla jen 4 mm tečka, a pak na konci 6.tt. to ze mě doslova vypadlo ☹ ☹ ☹ ještě mě strašili mimoděložním, nakonec z toho byl teda "jen" spontánní potrat....a to jsme údajně oba v naprostém pořádku, tak kde je ten zakopaný pes, fakt netuším...proto jsem trvala i na tom imuno vyšetření, chci mít vyšetřené všechno, co jde....tak jsme zvědavá, co se zjistí i na genetice.....
100 tisíc???? to je strašná pálka, to už je 4. pokus nehrazený??? a s darovanýma vajuchama??? na to bysme šetřili tak rok nebo museli prodat auta, to je hrozný ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
určitě si nech všechny testy udělat, za to nic nedáš, ať tu pojišťovnu taky něco stojíme, když jim celý život platíme 😉

gabikri
19. bře 2011

@sedmitecka : to máme podobný průběh až na to, že já mám dárkyni ☹ Tak to jsem zvědavá, co nám na té imuno najdou, protože to mi fakt nepřijde normální 😖
No, taková darda to je, my na to taky budem šetřit rok to vidím 😖 Ano, já už mám teď jakoby 4 pokus ( celkem 5, ale jeden byl bez transferu, tak to se nepočítá)

sedmitecka
19. bře 2011

@gabikri moc moc moc ti držím palce, to imuno bych si nechala určitě udělat. skoro začínám věřit, že mi najdou protilátky proti embryu, ten můj průběh tomu nasvědčuje 😒 😖
musíme holt bojovat, ale už jsme z toho docela unavená ☹
a neuvažovala jsi o lázních? já si říkám, že kdyby to ani teď nevyšlo (což si samozřejmě nechci připustit, ale bojím se moc), tak půjdu určitě na laparo a budu chtít lázně, Frantovky 🙂

gabikri
19. bře 2011

@sedmitecka : no mě se zdá, že někde se to na jiné dikusi probíralo a že lázně na neplodnost dávají do 35 let, pak už má ženská smůlu, ale nevím to jistě 😝 Jinak já mám špatnou tvorbu vajíček a to je definitivní, na to by mi lázně nikdo nenapsal, ale ty se na to určitě zeptej 😉
Budu držet taky palečky a dej vědět, co Ti našli. Já už s tím počítám dopředu, že mi najdou něco mimořádnného, jsem takový exot 😝

band
19. bře 2011

@gabikri - tak to je mi moc líto ☹ ...já měla loni 3x ☹ zamlklé těhu a pak mě až poslali na imunologii a genetiku - na genetice nenašli nic a na imunologii našli a léčí a zatim je všechno ok - pani Dr. Malíčková, co dochazí do Car Apolináře je skvělá - opravdu doporučuju a přeju, aby to už vyšlo až dokonce 😔

sedmitecka
19. bře 2011

@gabikri jo, tak to jsme dva exoti, taky musí mít vždyněco speciálního 😀 😀 😀 😀 😀

gabikri
19. bře 2011

@band : jj, díky, na tu mi dala kontakt feliccita, už jsem jí poslala mail, tak jsem zvědavá 😉 a co ti dával za léky kromě Prednisonu?

gabikri
19. bře 2011

@sedmitecka 😀 😀 😀