35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
7. srp 2010

alim : tak to jseš hrdinka, já s každou injekcí otravovala v nemocnici. Akorát snad jednou jsem si píchla sama, ale to byla taková tenká jehlička do břicha takže to šlo 🙂

blabunka
7. srp 2010

Alim, tak to seš šikulka. Já než sem se odhodlala píchnout si první injekci, tak sem se přes čtvrt hodiny přemlouvala a dodávala si odvahy. A že sem jich už napíchala. No jo, ale do cizích. Samozřejmě že to nic nebylo, ale ďobat do vlastního je úplně něco jinýho. 😀
Sparku, ať ti jde práce od ruky, když toho máš tolik. 😝

alim75
8. srp 2010

Ale holky, řeknu vám, ten umělej přechod je síla, uff. Mám návaly jak sviňa a potím se jak vrata od chlíva 😠 😀

@blabunka Já jsem to píchání nijak neřešila, prostě vím, že musím, tak bodnu 😀

spark
autor
9. srp 2010

Ahoj.
Když pročítám Alim ,tak jsem zjistila,že jsem uplně zapomněla,čím jsem prošla.....ty návaly!!!! já měla hrozný!! A taky první záchvaty pláče..to ti Alim ale nepřeju. Na mě koukal manža jak na nevim co...vůbec chudák nechápal. ☹

vodnice
9. srp 2010

Ahoj, můžu se k vám přidat? Je mi 35 a děti stále nikde.

eucharis70
9. srp 2010

@vodnice ahoj, tak je budes mit v 36, 🙂

vodnice
9. srp 2010

no to by bylo na jedné straně mooc hezké ale na druhé asi nereálné,mám pcos a manžel špatné spermio a léky nebo umělé odmítám

ankava
9. srp 2010

@vodnice, ahoj... vítej v klubu...o rozhodnutí nejít na umělé jste asi dlouho mluvili a nejspíš to máš v hlavě urovnané.

Můj bejvalej měl špatné spermio a umělé naprosto radikálně odmítl. V té době jsem chtěla vztah udržet a tak jsem přijala a prezentovala jeho názor. Jenže padla pětatřicítka, hodiny začaly tikat a v 37 jsem šla z manželství.
Našla jsem si nového partnera, no a jak už to s věkem bývá, tak nastaly nějaké další problémy, takže čekám miminko z IVF a myslím, že to těhotenství prožívám stejně jako by bylo normálně upečené.
Bylo to nakonec moje rozhodnutí (naše), naše přesvědčení, jsem za to ráda, ale nikdy by mi do toho nemohl nikdo kecat a do něčeho mě přemlouvat.
Sama uvidíš, co vám přinese čas a navíc jsi ještě mladá holka 🙂, tak se ještě dočkáš.

Holky, včera jsem si byla pojezdit v obchodě s kočárkem, tak doufám ,že vše bude v pohodě a za dva měsíce už ho půjdu i koupit.
Jméno pro malou pořád nemáme... Jinak už jí docela hezky cítím, takže ty pohyby fakt přišly 🙂

vodnice
9. srp 2010

Ahoj Ankavo, no spíš je to tak, že manžel by to klidně podstoupil ale já nechci, momentálně mám užívat clostilbegyt ale kašlu na to. Já jsem takový přírodní člověk a tak si radši řeknu, pokud to nejde normálně tak to tělo nechce a je to tedy lepší tak jak to je.Zvířata se taky nerozmnožují když na to nemají podmínky a bohužel doba je plná stresů a katastrof, tak se člověk nediví že to lidské tělo vyhodnotí takto.

ankava
9. srp 2010

vodnice, já na tom byla podobně, taky jsem to taky jsem si tak myslela, že když příroda nechce, tak to tak má být. Ale dneska si nejsem jistá, jestli jsem si to opravdu myslela nebo byla naočkovaná tou situací, ve které jsem byla.
Navíc okolo třicítky jsem ani neměla tak strašné touhy to mimčo mít, to se ale pak strašně rychle všechno změnilo a dneska jsem fakt ráda, že jsem do toho šla.
To víš, že se spoustu lidí divilo, že jsem něco říkala a pak je všechno úplně jinak....
Na spoustu věcí se dívám s odstupem času jinak a hodně si říkám, že i kdybych to mimčo neměla, tak si alespoň nebudu nikdy vyčítat, že jsem neuděla všechno co jsem mohla.
Ale to si musí každá semlít sama v sobě.
V každém případě, ti moc moc přeju, ať tu přírodu porazíš a máte krásné mimčo 🙂 🙂

paji72
9. srp 2010

@ankava ahoj ankavo,jsem nová,i když se snažíme dlouho.souhlasím s tebou co si psala vodnici.je mi 38 a zrovna se připravuji na 2 ivf.neznám větší touhu než mít mimi

ankava
9. srp 2010

@paji72 hodně štěstí, ať se vám to teď podaří. 2. IVF bývá úspěšnější než to první. Už máte termín? Když budeš chtít, tak se připoj do debaty....
já teď taky už nevidím nic jiného než to mimčo, a to jsem si myslela, že taková nikdy nebudu, ale tím, že už mi není dvacet a spoustu věcí jsem si prožila, tak teď vidím, že se tomu opravdu nic nevyrovná 🙂 I když znám jeden pár, kde se snažili i uměle a nevyšlo to a teď mají nadhernej vztah a prožívají zase jiné věci. Takže i bez dětí to jde, ale lepší s nima 🙂

alim75
9. srp 2010

Ahoj holky, vítám nové tváře!
Tak už ty hormony se mnou začínají pěkně cloumat .... Dneska jsem byla na úřadě ověřovat listinu a měla jsem to už nafocený, ale paní to nechtěla, že by to musela zkontrolovat stránku po stránce, takže si to raději nafotí sama. A já jsem se málem rozplakala, že ty moje nafocený papíry nechce 😀
Holky a řekněte mi, co obnáší předoperační vyšetření, v CARu říkali minulý týden, že si ho mám hned vyběhat, jenže moje obvodní MUDra je až zítra, takže jsem čekala na ni. Jak dlouho trvají výsledky?

ankava
9. srp 2010

@alim75, já musela na moč, krev - krevní rozbor, jaterní testy, krevní skupina... to trvalo asi 3 dny, pak prohlídka obvodní lékařkou a EKG, tam trvalo dlouhu než mě na EKG objednala, ale zprávu jsem měla hned.
Nevím, jak to funguje u vás, ale u nás s tím EKG dělají dost caviky. Ale mě řekli v CARu o tom předoperačním už měsíc dopředu a chtěli ho vidět u rozpisu léků.
Holka zlatá, to si ještě pobulíš 🙂 🙂

jezulicka
9. srp 2010

alim-předoperační vyšetření obnáší ekg,a odběry krve do 3 dnů máš výsledky?
a kdy jdeš na ivf? 😉

alim75
9. srp 2010

@jezulicka Když snesu nějaká vejce, tak by snad mělo být příští týden cca ve čtvrtek teprve OPU 🙂
EKG bych si přinejhorším nechala natočit v práci, mám tu možnost.

alim75
9. srp 2010

@ankava Já mám ultrakrátký protokol, takže OPU vychází zhruba na 13. den cyklu, takže docela hoňka 😀 A na poukazu je jen krev a EKG, vyšetření moči tam nemám. Google je mocný rádce 😎

jezulicka
9. srp 2010

alim- tak to máš super to si udělej v práci a máš to v klidu,tak už příští týden
tak držím pěstí neboj vajíčka nějaké budou...a co ti říkal na utz?kolik máš folikulů?

alim75
9. srp 2010

@jezulicka Na první UTZ razím ve čtvrtek, dneska píchám Puregon teprve čtvrtý den, paní doktorka mým vysychajícím vaječníkům asi důvěřuje i přes vyšší FSH 😀
V práci bych toho využila jen v nouzi nejvyšší, to by mi ten termín fakt musel hořet, ale na druhou stranu je můžu třeba využít, aby mi na interně domluvili protekci 😎

ankava
9. srp 2010

alim, tak to jsi šťastná žena, já prosila doktorku na kolenou, ať mě to EKG natočí. Nakonec jsem ho potřebovala až za tři měsíce, ale to už je jiná story 🙂
a kdy jdeš na UTZ? neboj folíky budou 🙂 🙂

paji72
9. srp 2010

@ankava už beru synarel,za týden jdeme na kontrolu,doufám,že vše bude ok.a začneme.ja jsem po 2mimoděložních,mám jen pravý vejcovod,vaječníky oba.vše v pořádku,i přítel,jen nám to nejde a roky mi už utíkjí

alim75
9. srp 2010

Já jsem Synarel měla jen 3 dny, přičemž už druhý den jsem k němu začal píchat Puregon, koňský dávky, a sedmý den už k tomu budu píchat ještě i Ovitrelle, proti prasknutí folíků.

alim75
9. srp 2010

Ne Ovitrelle, ORGALUTRAN, melu nesmysly 😅

ankava
9. srp 2010

paji72, tak to už to máš skoro za pár...
holky, tak vám posílám trochu toho těhu štěstí, aby se vám zadařilo 🙂 🙂

paji72
9. srp 2010

on to má každej jinak,ja ještě nejsem rozhodnutá,co pak do sebe budu ládovat.taky přemýšlíme o icsi a as,že by jsme tomu trošku pomohli

alim75
9. srp 2010

Problematika ICSI se za nás vyřešila sama, manžel má asthenospermii, takže to bylo skoro automatický, vlastně se nás ani nikdo moc neptal a to samý u prodloužený kultivace 😀

ankava
9. srp 2010

paji72, záleží, kolik budeš mít vajíček, ale pokud ne moc, tak bych ICSI doporučovala, stojí to sice peníze, ale s tím asi každá z nás počítá... my ho taky měli ( já taky měla jen dvě vajíčka) a oplodnila se tím obě dvě. Takže pokud nejste na hraně s penězma, tak bych do toho šla 🙂

paji72
9. srp 2010

zatim jen tak probírám net,jaký má kdo názory,až nastane situacs tak se rozhodnem.miláček říkal,že proto uděláme všechno 🙂 a ostatní už na nás bohužel nezáleží

ankava
9. srp 2010

to ne, ale musíme doufat, že ti, na kterých to záleží k nám budou milosrdní 🙂
tak moc moc štěstíčka.... ať jsou brzy // 🙂

petulka22
9. srp 2010

Ahoj holky, Paji72 do ICSI bych šla stoprocentně. My měli dobré spermio, nechali jsme si u minimální stimulace všech 9vajíček oplodnit přirozeně, jak nám radili a neoplodnilo se ani jedno. Na toto nás bohužel nikdo neupozornil, že se to může stát.. U IVF se nám pak oplodnily vajíčka všechny, jak ICSI, tak i ty, co jsme nechali přirozeně. 🙂 Přeju hodně štěstíčka. 🙂