35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
17. zář 2010

@alim75 bohužel kecy, ať na to nemyslíš, jsou úplně na prd. Takže ti můžu jenom popřát, abys to překonala a vydržela.
Ale dobrý, žes připravená jít do toho znovu. Tak zlom vaz, holka 🙂 🙂

alim75
17. zář 2010

@ankava No kecala bych, kdybych se nepřiznala, že jsem už přemýšlela, jestli si nějakýho třeba i staršího prďolu nepůjdu raději vybrat do sámošky 😉 😀

ankava
17. zář 2010

@alim75 no a nechceš si vybrat v sámošce a ještě zkusit toho nevybranýho vlastního???

alim75
17. zář 2010

@ankava Mně by nevadil nějakej třeba dvou nebo tří letej cipísek na svěření do péče. Ale asi bych neměla odvahu na adopci. Navíc manžel je těžkej introvert a ty hromadný rodičovský kurzy by pravděpodobně nezkousnul ....

alim75
17. zář 2010

Kamarádka má adoptovanou holčičku. Mají ji od 3 měsíců, teď už jsou princezně 3 roky. A má teď mazlivý období, takže když jsme u nich byli, tak se princeznička ke mně pořád tiskla a tulila, bylo to sladký 😵

ankava
17. zář 2010

@alim75 já obdivuju každýho, kdo do adopce apod. jde. Já bych na to vůbec neměla. Takže ať se rozhodnete jakkoli, tak klobouk dolů už jenom před tím, že o tom uvažuješ 🙂

alim75
17. zář 2010

@ankava Taky tyhle lidičky obdivuju, že jsou tak nesobečtí a že mají tu odvahu.

spark
autor
18. zář 2010

@alim75 " cákat do frňáku Synarel" 😀 😀 je vidět,že jsi opravdu v pohodě 😀 Me se první stimulka nepovedla a pak přišel šok,když se mi na tři měsíce ztratila MS...což u mě,která od 14 let MS pravidelně jak hodinky bylo nepředstavitelné.Takže jsem se taky bála jít do toho po druhé, no a ted z toho nadávam na těhotenství 😎 Takže vydrž Prťka vydrž!!!

alim75
20. zář 2010

Tak holky, den s velkým "D" středa 13.10., stejný CAR jiná doktorka 🙂
I když hned pro začátek, co jsem si spočítala dlouhej protokol, mi to všechno důležitý vychází pěkně blbě kolem služební cesty, co mám v listopadu, ale už jsem vymyslela krizový scénář, že bych ATC nevysazovala, ale sezobla ještě jeden řádek bez přerušení, a tím by se to o týden posunulo, uvidíme, co na můj skvělý nápad MUDra 😀

spark
autor
21. zář 2010

@alim75 13.10. toto uteklo zase. A já budu zrovna někde asi rodit,jestli mě nepošlou dřív. Malej je velkej)) prej po nás.

gabikri
21. zář 2010

@alim75 : no paráda, uteklo to, jdeš do dalšího boje, to je fajn 😵 😵 😵

@spark : no kdyby to bylo jak jsou velcí rodiče ( já 180, mm 196) tak to se máme taky na co těšit 😀 Jinak přeji aby Ti to rychle uteklo a všechno mělo hladký průběh 😵

Holky já čekám na MS, měla přijít v sobotu, ale doktor mě upozorňoval, že možná po té injekci přijde později, ale mám jít v pátek na UZ ke svému gyndařovi a co když to do toho dostanu, no nevím co mám dělat.. Počkám ještě, jestli to do pátku nedostanu a pak zavolám do Brna.

spark
autor
21. zář 2010

@gabikri 🙂 no já 180 a manža 185))) doktor říkal že bude velkej. Tak nevim jak veliký dítě budu rodit))začínám se bát že bude 5 kg)))

gabikri
21. zář 2010

@spark : hele já se narodila a měla jsem prý 4,5 kg 😀 Ale tlustá jsem nebyla nikdy, spíš dlouhá 😀 To až teď kynu 😝 Jinak já budu mít dárkyni, tak nevím, jestli na to taky budou koukat, aby byla vysoká 😝 No raději bych byla, aby se ta výška malinko snížila....což u kluka je to plus, ale co holka chudák. Je to sice fajn být vysoká, ale nikomu bych nepřála ten omezený výběr mužských 😝 Někam vlezeš a všichni chlapi v místnosti jsou o hlavu menší než ty...no vždyť to asi znáš 😀 A když je tam jeden vysoký, tak za sebou táhne metr padesát drobounkou bárbínku 😀

spark
autor
21. zář 2010

@gabikri 😀 přesně!!! 😀 proto jsem vážně ráda,že to bude kluk 😎 4,5 kg to se ještě rodí 😖 Já nevim....jedno mimčo,ještě taková hrbolatá cesta,tak aspon císař by mohl být ne? 😖 Koukám že si to vyžeru se všim všudy...

alim75
21. zář 2010

Můj chlap má taky skoro 1,90 m, já jsem trošku ustřelená 1,70 m 😀

@spark Tak jestli chceš císaře, tak je zkus ukecat, třeba se nechají 😉 Budeš mít malého sloníka 😀

Hele holky, aspoň ty chlapy můžete brát s nadhledem 😀

gabikri
21. zář 2010

@alim75 : s 1,70 m ustřelená nejsi, je to výška tak akorát. Ani malý pívo, ani žirafa jako my se sparkem 😀

spark
autor
21. zář 2010

@gabikri 1,70 je uplně ideální..180..je za trest 😀

kachen
21. zář 2010

Jsem se posmala. Ustrelena jsem vedle muze ja. On ma 198 a ja 163 (vsude rikam, ze 165).
@gabikri Ale barbina nejsem. Vzdycky jsem chtela byt vysoka. Chjo. Mela jsem krasnej velkej klobouk a manzel se mne posmival, ze vypadam bud jak zampion nebo Mrakomor... Na vysokych to vypada uplne jinak.

gabikri
21. zář 2010

@kachen : ahoooj 😵 😵 No vždyť to říkám, že si vysocí mužský hledají protiklady 😀 A na nás zbývají trpajzlíci......těm se totiž vysoké ženské líbí nejvíc 😀 😀 😀

ankava
21. zář 2010

jojo.... já jsem ustřelená se 160 jsem ráda, že jsem ráda... nikdy jsem neměla chlapa pod 180... to nám malejm, těm se to vybírá... 🙂 Ale co, hlavně že jste ty svý chlapy našly, i když ten výběr nebyl zrovna nejširší... záleží na kvalitě.

@alim75 tak zlom vaz.. máš to za chvíli

@spark kdy jdeš na kontrolu? Nebo už rovnou rodit? Jak tí závidím... dva tři týdny a máš prcka doma

@gabikri nojo, mrcha chodí jak se jí zlíbí, nikde ne, jak si poručíš. Tak ať ti to dobře dopadne

spark
autor
22. zář 2010

@ankava já mam takovou chřipku,že zrovna přemýšlím,jestli k obvodačce,nebo na gyndu,nebo co a kam a kde)) 😠 taky jestli neubližuju malýmu...mam na průduškách nějaký svinstvo,takže chrlam jak tuberák...no nikomu to nepřeju.
@kachen ...žampion..to jsi me pobavila. 🙂
@gabikri a to je vážně zajímavé,že se těm malým chlapům líbíme,vid? přitom když někam jdeš s menším chlapem,tak je to jak vystoupení z cirkusu... 😀

gabikri
22. zář 2010

@spark : jééé, tak to je naprd, ať se brzo uzdravíš😉) To si raději asi zajdi k obvoďačce, ale zase abys tam ještě nechytla něco navíc 😒
Jinak kdysi jsme byli s kámoškou někde na diskotéce, která je vysoká jako já a balil nás tam nějaký opravdu malý chlap, takový půlčlověk.....no a jak nevěděl, jak se nám vetřít do přízně, tak začal kamarádce lichotit, že prý má krásná kolena. Ona je pěkná pusa nevymáchaná, tak na něho vyvylila oči a řekla mu " Jéééžiš, vždyť já mám koleno, jako ty máš hlavu" 😀 😀 😀 To jsem byla mrtvá......pán zrudnul a zmizel 😀 😀

spark
autor
22. zář 2010

@gabikri půlčlověk..to sedí 😀 Můj manža je vlastně první chlap co je viditelně (pouhých 5 cm) vyšší než já 🙂 Ale je pravda,že ta další generace už jsou kluci o dost vyšší. Všimla jsi si toho? Onehdá jsem jela v tramvaji a jeli tam studenti a normálně jsem se mezi nimi ztratila...jako v ráji 🙂
Ted jsem volala k obvodacce pro radu a co ti můžou poradit... Nesmíš brát nic,max. paralen a mam si koupit nějaký průduškový čaj. To je tim,že nevypaluju červa už 9 měsíců 😎

ankava
22. zář 2010

@spark obvoďačka má pravdu..... čaj, citron nebo čaj z čerstvého zázvoru, paralen a vincentkový pastilky.... a ležet.
Prckovi to už neublíží, ale nechce to zanedbat. Ono ti to zabere, protože když jsi 9 měsíců nic nebrala, tak to je jako kdybys brala anitibiotika.
Tak ať jsi brzy fit- 🙂

gabikri
22. zář 2010

@spark : jo jo, všimla, dneska bych se ani nebála jít do tanečních 😝 Kvůli výšce jsem tam odmítala chodit 😒 Jinak já si ke svému chlapovi můžu vzít i podpadky, což je supeeer 😵
Brzké uzdravení, snad to brzy bude v pohodě 😉 A lupla bych tam vitamín céčko 😉 Moje babička z Moravy když žila na nachlazení ordinovala kyselé zelí.prý je tam hodně vitamínu C, ale už jsem to dlouho nezkoušela. Ale jako dítěti to do mě prali furt 😝 No a pak dávala slivovičku............panáčka jednoho dovnitř, druhého na krk jako zábal a do druhého dne jsi o nemoci nevěděla. Ale to ty nesmíš 😉

spark
autor
25. zář 2010

Ahoj spolku.
Ráno jsem napsala takové dlouhé hlášení,kliknu odeslat a vypadlo mi připojení 😠 bych se na to vyprdla.
Chřipka bez léků to je váážně na dlouho!!!Každé ráno se probudím a říkám si jééé je mi líp a prd. Jen se rozchodím,tak rýma zpátky a točí se mi z ní hlava. Děs běs...nikomu to nepřeju. Dneska po dlouhé době alespoň nesvítí sluníčko,takže si nepřipadám jak vězeň.
Jinak mam asi 18 dní do porodu...holka co má termín stejně jako já,tak jela dnes do porodnice,protože má nějaký výrazný poslíčky. Já poslíčky určitě nepoznam,když jsem nepoznala ani pohyby 😎
@gabikri Gabi ta knížka je parádní. Už jsem u konce a přeju si aby nekončila 😀 máš ještě nějaký tip ?
Jo a ten monitor dechu,co jsem zaplatila,tak samozřejmě nejde a nejde. Takže jsem asi nějaké paní pěkně poslala na účet 700...nemá cenu se rozčilovat,když jsem blbá,tak jsem blbá. Paní je údajně z Rapotína,vůbec netuším kde to je,určitě se nikdy nepotkáme. Za blbost se platí. 😠

gabikri
25. zář 2010

@spark : ahojky, doufám, že ta chřipajzna zmizí, než půjdeš rodit 😉 18dní, tak to už máš za pár 😵 Jinak jsem ráda, že se Ti knížka líbí, já momentálně čtu asi pátou knížku od Simony Monyové, to je hrozná prča...............skoro každou knížku má dobrou. Akorát by mohly být tlustší, když se začtu, mám to přečtené jedním dechem. Teď čtu Tchyně a uzený, úplně se v tom příběhu vidím 😀
To s tím monitorem dechu, tak to je k vzteku, Rapotín je na Moravě...z Plzně trochu z ruky 😒 Já na netu nakupuji jen u prodejců, co mají hodně hodnocení......snad jednou jsem se jen spálila, ale to jsem prodávala já. Jela jsem na dovču a paní psala, že peníze odeslala. Já debil jí to poslala, aniž bych platbu dostala, abych to měla z krku a dodnes nemám ani korunu. Klasickej mrtvej brouk. Ale mám adresu, bydlí v Brně, tak se tam chystám, to bude asi slečna čumět, až jí zazvoním u dveří 😀

spark
autor
29. zář 2010

13 dní 😖
Ahoj spolku. Tak jak? Já se dneska natáhla na blátě 😀 a nemohla jsem se zvednout. Špinavá jak prase,no ostuda děsná.
Známá byla v pondělí na transferu. Dali jí dvě,ale ona chtěla jen jedno. Má panickou hrůzu z dvojčat,ale jeí manža zasáhl,myslím že je mu IVF nepříjemný,nepřrozený je to správný slovo. Tak proto dvě embrijka . Ale je jí 33,takže má ještě "dost" času,ne? Oni taky nevědí,proč jim to nejde. On má spermie stopro a ona snesla asi 40 vajec...takže záhada. 13.10. má jít na kontrolu a to myslím jde Alim taky do Caru,že jo? tak bude co číst.

@gabikri Koukala jsem na tu Monyovou a to je česká spisovatelka. Ty já moc nemusím. Ani na český filmy moc nekoukam. Je tam moc reality"" 😎 Ale ted jsme koukli na Ženy v pokušení a docela jsem se pobavila..což je opravdu zázrak! Poslední český film na který bych šla i do kina byl Pelíšky. Myslím že byl 100% a od té doby nic. No jsem náročnej divák 😎

spark
autor
29. zář 2010

@gabikri Ale doporučuji Jamese Herriota! Podobný styl psaní jako Judith Newmanová 😀

gabikri
30. zář 2010

Ahojky všem 😵 😵 😵

Tak konečně dorazila mrcha..........uf, to jsem se uklidnila.tak už je všechno zatím, jak má být. Od 6.10. začínám baštit Estrofem a pravděpodobná OPU dárkyně je na 25.10.

@spark : tak to já mám české spisovatele ráda.........i české filmy........jsem asi takový zápecák 😀 Jinka na toho Herriota kouknu 😉 Hele ta Tvá známá, jak nechce ty dvojčata, tak je určitě mít bude, to tak bývá 😀

Jinak včera tady u nás byly farmářské trhy......teda ony jsou tady delší dobu, ale já tam byla poprvé. Nakoupila jsem si různé dobrůtky.............domácí mošt-.mňam, ten je!........domácí zeleninku, brambory-nechápu tu úžasnou chuť......maso, klobásky.med od včelaře.............no prostě jsem nadšená a už se těším na další trhy! 😵 😵