35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
8. pro 2010

Jste holky hrozně hodný, nevím, co bych si bez vás počala, děkuju!

@ankava Já jsem vcelku v klidu došla do práce, a když jsem se šla ohlásit, že jsem zpátky, tak mi to nějak docvaklo a musela jsem se fofrem vrátit do kanclu, protože jsem bulela jak želva 😅
Budeš mít Kamilku hezky pod stromeček 😵

@gabikri Tak to už máš za chvilku, uteče to jako voda. To už se zase začne i prodlužovat den, tak to bude všechno veselejší.

ankava
8. pro 2010

@alim75 to znám moc dobře, my máme v práci openspace a já se tam neměla kam ukrýt... a párkrát to na mě taky přišlo, jednou jsem dokonce seděla hodinu v zasedačce, než jsem se uklidnila.....
ale klidně tu bezradnost a zoufalost ze sebe slzama vyplav, pomůže ti to.
Moje kolegyně, která si fakt užila a nakonec se vytouženého mimina dočkala říká, že pokud se má mimčo narodit, tak ho žádný matčiný nervy neohrozí, to že by její dítě bylo úplně šílený, jak ona byla celé těhotenství vystresovaná.
Takže je sice dobrý hodit se do klidu, jenže ono to tak jednoduše nejde. Tak ten tvůj folík slzy taky neovlivní.
Pátek bude za chvíli a budeš zase moudřejší, jestli folík roste, a já věřím, že jo a že tam to jedno vajíčko bude 🙂

alim75
8. pro 2010

@ankava Jsi zlatíčko, člověk by měl sto chutí tě za tvoje slova obejmout 😵 Já to včera obulela ještě jednou večer, ale to bylo fakt slzavý údolí a nešlo to zastavit, ještě že manžel chrupal, protože jinak by si musel myslet, že jsem se zbláznila. Jsem bulela, až jsem hýkala 😀 A přesně, jak píšeš, udělalo se mi mnohem líp a dneska už jsem taková smířenější a snažím se do svého "jedináčka" nalít všechnu svou sílu. Naštěstí mám v práci pár skvělých kolegů, takže tam přijdu na jiné myšlenky. Chi chi, taky jsem si včera říkala, že kdyby z toho nakonec bylo mimčo, byl by to pěkný psychotik po mamince 😉 😀
No uvidíme v pátek, naděje umírá poslední 🙂

ankava
10. pro 2010

@alim75 myslím na tebe, ať je dneska dobrá zpráva, že bojovník bojuje 🙂

u mě nic nového... ani poslíček....

spark
autor
10. pro 2010

Ahoj!

@ankava ještě máš pár dní čas,tak si to vychutnávej 😉
@alim75 jsem moooc zvědavá 😎

ankava
10. pro 2010

@spark to jo, teď mi není tak blbě, tak se pěkně láduju, nehejbu se a kynu... takže doufám, že tento stav bude trvat už jen týden 🙂
Co malej?

spark
autor
10. pro 2010

@ankava malej roste jak z vody...až se někdy hrozím jaký je to fofr 😲 už se ksichtí,ale pořád dost brečí,kvuli bříšku. Ted spí,dala jsem mu k hlavě mou noční košili a jak mě z ní vyčuchá,tak je klidnej. 😎 a já můžu na chvíli na comp 😎

ankava
10. pro 2010

@spark to jsou dobrý vychytávky a kolik váží drobeček??? za chvíli ti bude běhat, jak to letí 🙂

spark
autor
10. pro 2010

@ankava máš pěknej pupík 🙂 🙂

spark
autor
10. pro 2010

@ankava máš pěknej pupík 🙂 🙂

spark
autor
10. pro 2010

@ankava V pondělí jdem na kontrolu a dáme očkování Rotarix. Myslim že už váží tak 5kg a taky mam pocit,že se přežírá. on tu kozu nepustí,ani kdyby mu to teklo ušima))

spark
autor
10. pro 2010

To nevim,proč se mi to odesílá dvakrát))) 😠

ankava
10. pro 2010

@spark to neřeš... to není chyba na tvé straně 🙂 🙂
Tak hlavně, že se má z čeho nacpávat, horší by bylo, kdyby měl pořád hlad... buď ráda... a neboj on to vyběhá 🙂

gabikri
10. pro 2010

Holky paráda, čeká nás rozmnožovací rok!!! 😵 😵 😵 : http://www.novinky.cz/zena/styl/219179-pozor-na...

ankava
10. pro 2010

@gabikri já to taky četla, takže hlavy vzůru ve 2011 to půjde jako po másle 🙂 🙂

gabikri
10. pro 2010

@ankava : tobě ale přeji , aby si to stihla ještě v tomto roce 😉 Už to je dlouhé, viď.

ankava
10. pro 2010

@gabikri no celkem jo,už se do ničeho nevrhám,takže nastává takové nudící období 🙂 ale snad to bude jenom ten týden 🙂

gabikri
10. pro 2010

@ankava : když si vzpomenu jak si tady vyšilovala, že snad nikdy neotěhotníš s teď už to máš za pár. 😵 😵 Přeji hladký průběh 😉

alim75
10. pro 2010

Ahoj holky, tak bojovníček zatím bojuje, má 18mm, zítra píchám Ovitrelle a v pondělí ráno na odběr. Hned ho zkouknou, jestli je uvnitř vajíčko, a pak buď poženou nebo nepoženou manžela do spermakomory, za což je chválím, že ho nebudou stresovat třeba zbytečně ...
Ale rovnou jsme si s MUDrou vyjasnily další postup, když to nedopadne. Až se tělo očistí, tak mě čeká znovu hormonální profil, a teď už i s Anti-Müllerem, a imunologie, a podle výsledků se uvidí, jestli má cenu zkoušet to ještě s mými vaječníky, nebo další dva pokusy už nechat na darovaná vajíčka. MUDra říkala, že to nemá cenu zbytečně odkládat, když to bude stát za houby, že jsem ještě relativně mladá a s každým rokem se bude snižovat šance i s darovanými. No a během čekání na dárkyni by mě laparoskopicky zbavili tý zarputilý cysty, která už se tam zase rýsuje, sviňa jedna 😠
Jsem doma manželovi řekla, že každá jiná manželka by byla na rozvod, kdyby měl dítě s dvacítkou, kdežto já ho do toho nutím sama 😀

ankava
11. pro 2010

@alim75 18mm to je skvělý, určitě tam vajucho bude, proč by nemělo.
Akorát musím zklamat tvého manžela 🙂 neměl by dítě s dvacítkou, oni dárkyně vybírají co nejblíže věku (myslím max do 35) 😉 🙂
Ale to je předčasné, dáváme přeci šanci tomu bojovníčkovi 🙂 🙂

@gabikri no už to tady táhneme nějakej ten pátek 🙂 však ty si to po Novém roce taky začneš odpočítávat 🙂

gabikri
11. pro 2010

@alim75 : alim tak to je prima, hlavně že manžel nemusí dávat materiál předem. My to právě tak měli. Ráno neskutečný stres s odběrem ( už jsem to tady líčila) pak nakonec tedy kelímek odevzdán a po narkóze mě poslali domů, protože všechny tři folikuly byly prázdné 😖 Stejně si dodnes myslím, že to dělala taková mlaďounká doktorka a odsála to špatně. Říkala jsme to v caru, kam teď chodím a doktor říkal, že je to dost nepravděpodobné, aby všechny tři byly prázné. No co už 😒 Jinak přeju, ať to bojovník vybojuje 😵

@ankava : ankavičko nemáš pravdu, myslím si, že čím starší rašple, tím mladší dárkyně 😀 My měli teď dárkyni ročník 1990 takže o 19 let mladší kočku, než jsem já 😀

alim75
11. pro 2010

@gabikri @ankava Díky holky! Jsem si říkala, že ty dárcovský vajucha by byly taková "sázka na jistotu", dokud budu plodit vlastní, tak jsem přemýšlela o nativu, u nás stojí 13 tis. Když produkuju v přirozeném cyklu jedno a ve stimulovaném taky jedno, tak mi přijde zbytečný stimulovat, a krátila bych si tím aspoň čekání na dárkyni. Ještě uvidím v to pondělí, jaká bude kvalita, když bude blbá, tak by asi neměl cenu ani ten nativ ... Ale co, jsou to naše peníze a je na nás, co s nimi uděláme, že?!
MUDra říkala, co všechno je součástí výběru dárkyně pro konkrétní pacientku, fakt to mají vychytaný, genotyp, fenotyp, krevní skupina, prý je dobrý, že jsem Rh+, že se shánějí líp ... Já bych raději nějakou mladici, přecejen riziko vývojových vad je u mladice menší než u starý větve 😉
Holky, mám jednu takovou blbou otázku. Nevadí, že jsme s manželem teď poměrně dlouho sexuálně abstinovali? Jak jsem furt špinila, krvácela, tak na to nebyly ani myšlenky ani vhodný podmínky ... Kámoška říkala, že ne, že aspoň budou spermoňové nabuzený, já jsem argumentovala, že mám obavu, jestli neumřely věkem 😀
@gabikri 2011 je tu pro nás!!! 😎

ankava
11. pro 2010

@gabikri fakt?? a já někde četla, že se dárkyně vybírá tak, aby to byl podobný typ jako budoucí mamina. Tak vidíš, jak jsou informace mylné 🙂 Nakonec si stejně myslím, že je to jedno 🙂 🙂 hlavně, aby bylo mimčo 🙂

@alim75 já myslím, že ta abstinence nevadí, ono si to chlapské tělo poradí. Stejně před odběrem abstinenci doporučují, takže určo se tam najde něco kvalitního 🙂 a ptala jsi se na to ICSI??

alim75
11. pro 2010

@ankava To víš, že jsem se na to nezeptala, jsem se tak soustředila na dotazy o darovaných vajíčkách, že na to nejdůležitější jsem úplně zapomněla. 😅 Ale jdu tam půl hodiny před odběrem, protože mi musejí píchnout ještě nějakou injekci kvůli těm mým protilátkám, a ta se píchá půl hodiny před OPU, takže se zeptám hned, jak tam strčím nos 😀

ankava
11. pro 2010

@alim75 jako bych se viděla, já chodím k doktorovi a na úřady vždy vybavena papírkem s dotazy, protože jak tam vlezu, tak zapomenu i svoje jméno 🙂
Tak moc moc držím palce na pondělí, ať tam to vajucho je a krásný, zralý 🙂 🙂

gabikri
11. pro 2010

@ankava : no typ jo, ale to nic nemá společné s věkem 😉 Vybírá se podle výšky, váhy, barvy očí, vlasů, pleti a krevní skupiny . Například my jsme chtěli dárkyni vyšší, protože jsme oba dlouháni, tak aby to nebylo jako pěst na oko. Věk dárkyně se na miminu nepozná.

alim75
11. pro 2010

Holky, věříte, že je mi teď tak nějak lehčeji, když mám vcelku jasně stanovený plán, co dál, a není to pro mě skok do tmy ... 🙂 Je to třeba smutný, že není k použití můj biologický materiál, ale jsem vděčná, za to, že existuje možnost dárcovství 😵 I k tomu pondělku teď přistupuji mnohem vyrovnaněji a smířlivěji, sice s nadějí, ale i s výhledem do budoucna ...
Já nemám na dárkyni žádný speciální požadavky, jedině snad, pokud to lze, aby měla střední školu, a jsme oba hubeňouři, takže asi budeme potřebovat hubeňourku 😀

spark
autor
13. pro 2010

Ahoj ženský.
Včera večer jsme měli malou výměnu názorů a víte co mi řekl manža? Prej napiš to na koníka)) Tak jo.
-----------Muj manžel je kretéééééééén!------------Asi takhle miláčku??? 😉

@alim75 Jsem hrozně zvědavá,hned písni!

ankava
13. pro 2010

@spark njn, chlapi taky mívají své šestinedělí, někdy i delší. Tak přeju, aby se brzy vzduch vyčistil 🙂

@spark držím pěstičky ... ať je vajucho k světu 🙂 🙂

ankava
13. pro 2010

@spark já taky nevím, jak budeme po dni D fungovat, zatím je ten můj natěšenej, pozornej... ale obávám se, že až přijde na věc... tak bude taky mazec 🙂

spark
autor
13. pro 2010

@ankava 😀 to fungování neni nejhorší,neboj se nic. My jsme spolu 18 let,takže malej je obrovská změna. Někdy se to holt vyhrotí.. 😒 to ježivot 😎 ale s tim že to mam napsat na koníka mě nas.al 😎 tak jsem to napsala,ne? 😎 😉