35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
13. pro 2010

@ankava to je hustýýý,ty máš ve čtvrtek termín!!!! Brzy budeš mít maličkou doma 😅 😵

ankava
13. pro 2010

@spark jj, tos mu to dala, doufám, že to pak vezme s nadhledem 🙂
My jsme spolu sice jen tři roky, ale každej jsme před tím měl taky svůj klidnej pohodlnej život celkem bez starostí a teď to asi bude pecka 🙂 ani jeden nejsme zvyklý na nějaký velký omezování. Ale dali jsme se do boje, tak to snad přežijeme.
Termín je středa- čtvrtek- ale zatím to fakt nevypadá... ale tys to taky pak měla bez varování ráz na ráz viď???

spark
autor
13. pro 2010

@ankava ..pán tvorstva je doma))) 😎 Jj, to byl fofr a už jsou tomu dva měsíce! 😵

alim75
13. pro 2010

@spark @ankava @gabikri Ahoj holky, tak ten můj jediný bojovníček si svou existenci na tomhle světě zatím vybojoval, uvnitř se schovávalo vajíčko vhodné k oplodnění 🙂 Teď už se doufám úspěšně dělí v Petriho misce 🙂 Zítra mezi 11. a 12. hodinou mám volat embryologovi, jak si stojí. Paní doktorka za mnou vyběhla ze sálku, a hned hlásila: "Je tam!", tak jsem byla šťastná, přičemž jsem dodala, že manžel asi tuhle informaci tak nadšeně neocení 😀
Ale zase to byl masakr. Nechtělo se mi zastavit krvácení po odběru, takže už to skoro vypadalo, že mě nakonec budou muset uspat a ránu mi zašít, už nade mnou i stála anestezioložka s jehlou v ruce. Podle výrazu sestřičky jsem usoudila, že to nevypadalo "dole" moc hezky. Nakonec MUDra rozhodla, že mě nejdřív zatamponuje, jestli se to nezastaví samo, tak do mě strčila asi kilometr obvazu s tím, že mě znovu okoukne, až odeberou i ostatní holčiny, co tam čekaly.
Naštěstí se tělo umoudřilo a po hodině čekání se krvácení zastavilo. Co vám budu povídat, strávila jsem tam 3 hodiny.

spark
autor
13. pro 2010

@alim75 🙂 konečně se něco děje,vid? Držím palce!

ankava
13. pro 2010

@alim75 super zpráva, to víš, že bude bojovat, je to jedináček a je si toho vědom 🙂
stejně je zvláštní, že jsi zase krvácela, mě to dělali zrovna tak a nebyla ze mě ani kapka.... a to jsem myslela, že mi ten vaječník snad vyškubl, když ty folíky odsával....
ale hele, nakonec to dobře dopadlo, tak zítra očekáváme zase super zprávy
já jdu ráno zase na kontrolu. Začíná sněžit, tak abych nemusela fakt na těch lyžích. No možná by se konečně něco pohlo. Dneska jsem půl dne prochrápala, tak mám do foroty naspáno, tak jsem tak připravená, že asi zase nic 🙂 🙂

gabikri
13. pro 2010

Ahojky vespolek 😵

Tak já byla dnes na gyndě a je všechno v pořádku...........naštěstí. Dostala jsem jen preventivně nějaké antibiotika, kdyby něco a po šestinedělí na kontrolu.

@spark : sparku ani nevíš, jak Ti rozumím!!! Někdy mi přijde, že mám doma obyvatele jiné planety 😀

@ankava : přesně jak píšeš, my jsme spolu taky celkem krátce......čtyří roky a předtím každý dlouho sám.....takže to soužití teď bývá docela fuška 😝 Dva sobečci a ani jeden neustoupí. Taky jsme zvědavá na to, až by přibylo mimčo............jak bychom to všechno zvládali, ale to asi přijde samo. Hlavně si myslím, že čím jsou spolu lidi déle, tak si na spousta věcí zvyknou a už neřeší nesmysly jak na začátku 😉
Jinak za tři dny termín, tak ať Tě Kamilka nenechá dlouho čekat 😵

@alim75 : alim no bomba!!! Moc držím palečky na zítřek, ať to ten jediný bojovník vybojuje!!! 😵 😵 Jinak to Tvé krvácení je fakt divné, ale prostě to asi tak máš 😉

ankava
13. pro 2010

@gabikri alespoň v tý bídě, že jsi v pořádku, tak ať ti to rychle utíká do dalšího pokusu.
já mám pocit, že Kamilka neví, kudy je její cesta ven, momentálně si asi myslí, že se prokope nohama a zadnicí přes břišní stěnu 🙂 🙂

gabikri
13. pro 2010

@ankava : bude to akrobatka 😀

alim75
13. pro 2010

@gabikri Tak aspoň, že tak 🙂

Taky mám doma mimozemšťana a sobečka, je mi naprosto jasný, že se tak dlouho bránil mrňousovi proto, že má strach o svoje vlastní pohodlí ....

@ankava Nohama a zadnicí přes břišní stěnu není ta správná cesta? Měla jsi ji vybavit navigací 😀
Já už minule krvácela při té cystě, i když je fakt, že o tom krvácení vím jen z vyprávění, protože já zatím neviděla ani kapku, a doufám, že taky neuvidím!

Myslím na toho mýho jedináčka, kudy chodím 😵

ankava
14. pro 2010

Ahoj holky, tak hlásím po kontrole, že nic 🙂 všechno v pohodě. Prý jsem otevřená na prst, což je pozitivní, může se to zlomit, ale asi to jen tak nebude. Další kontrola příští týden. Pokud bych měla přenášet, tak nejdéle do 26. tak to je už jen 12 dní.... alespoň se konečně můžu upnout k nějakému konečnému termínu 🙂

ankava
14. pro 2010

@alim75 už jsi volala??? pořád držím pěsti 🙂

alim75
14. pro 2010

Tak jsem tu, z práce si netroufám přispívat. Z Caru mi volali sami, tak jsem si hned říkala, že je to v háji. Ale není 😵 Bojovníček se oplodnil a embryolog to vyhodnotil, že zítra ráno v 8:30 bude transfer! Takže to vypadá, že u jednoho se prodloužená kultivace opravdu nedělá, snad to neznamená, že kvalita nic moc, proto tak brzo ...
Dokonce snad ani nemáme ICSI, takže spermoňové tou delší abstinencí asi fakt byli nabuzení 😀
@ankava Děkuju, pomohlo to!

ankava
14. pro 2010

@alim75 super, u jednoho se fakt prodloužená nedělá, mě říkali, že je to proto, protože když není z čeho vybírat, tak je tomu embryjku lépe v přirozeném prostředí.
Tak tfuj, tfuj..... trochu se vystřídáme, já do týdne porodím a ty za 10 dní budeš testovat //, držím všechno, co mám. 🙂

alim75
14. pro 2010

@ankava Dobře, tak se domluvíme, že já budu testovat, až ty porodíš a nebo raději obráceně! 😀

gabikri
14. pro 2010

@alim75 : alim to je moc dobrá zprávička.............určitě to vyjde, tyhle na první pohled nic moc případy většinou dopadají dobře, mám to tady na Koňovi vypozorovaný 😝 Věř bobkovi a držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

alim75
14. pro 2010

@gabikri Děkuju, moc a moc, samozřejmě jsem vynervovaná jako blázen, aby mi bojovníček do rána vydržel ....

ankava
14. pro 2010

@alim75 ty budeš testovat až já porodím 🙂 ne obráceně, ty to máš minimálně na 10 dní, ale já už bych chtěla hned 🙂 🙂
gabriky má pravdu, u těch " málovaječnejch" 🙂 většinou zvítězí kvalita 🙂 🙂

alim75
14. pro 2010

@ankava @gabikri Kéž bych vám za 14 dní mohla říct, že jste Sibyly!!! 😵

alim75
14. pro 2010

Holky, myslíte, že si mám zítra koupit lahvinku červenýho? 😉

ankava
14. pro 2010

@alim75 počkej, těhotný nesmí pít 🙂 🙂 červený si dáš nejdřív ve druhém trimestru 🙂 pokud ti ovšem nebude smrdět, jako začalo mě 🙂 🙂

gabikri
15. pro 2010

@alim75 : já si v den transferu dala dvojku červeného a den před ET taky. Posvětil mi to i doktor, že to funguje jako lepidlo na embrya 😉 Samozřejmě celá lahev je asi moc 😝

ankava
15. pro 2010

@gabikri no to jsou mi věci 🙂 červený jako lepidlo... já ho teď používám jako vyháněč 🙂 stejně to nepomáhá 🙂
dneska mám poslední den řádné doby těhotenství, od zítra přenáším.. a pak že starší rodičky a po IVF rodí předčasně 🙂

@alim75 myslím na tvůj ET... doufám, žes po tom nemazala do práce, alespoň jeden den klídku to chce 🙂

gabikri
15. pro 2010

@ankava : prý se prokrví sliznice a embryo se přilepí 😉 Tytéž účinky prý mají čili papričky 😉 Ale obojí jen okolo transferu, pak bych měla strach, aby to nepůsobilo obráceně 😉

ankava
15. pro 2010

@gabikri asi bych to ale moc nepřeháněla.
já už bych tak chtěla začít rodit... dneska jenom tupě ležím na sedačce a nemůžu se k ničemu dokopat. Už jsem dopadla tak, že jsem se dopoledne dívala na televizi. To jsem celé těhotenství neudělala.
navíc od včera špiním, tedy malinko, doktorka mě na to i upozornila, že to asi bude, ale pořád se sleduju....
ale zase si říkám, že když už jsem se proprala těmi 9 měsíci, tak snad těch pár dnů už taky překonám 🙂
Jestli to do zítra nebude, tak ještě upeču nějaké cukroví.

gabikri
15. pro 2010

@ankava : no jo vlastně,ty už máš zítra termín 😵 Já myslím, že když si rozděláš těsto, tak to přivoláš 😉

ankava
15. pro 2010

@gabikri, podle IVF by ten termín měl být dneska, ale pár dnů sem tam nehraje roli, já pořád doufala, že to bude trošičku dřív, jak mě doktor strašil a ono houbeles. Ale to těsto nejspíš rozdělám. Už bude jenom týden do Vánoc, tak možná už udělám i něco nepečeného a strčím to do lednice. Pekla jsi??

alim75
15. pro 2010

Ahoj holky, tak bojovníček jedináček je u mě, doufám, že se už zabydluje 🙂 Nakonec opravdu nemuselo být ICSI, takže je to skoro přirozeně 😀
Embryolog (mimochodem fešák) říkal, že se jevilo úplně v pořádku, když jsem se ptala, jestli to nebyl aušus. A zaváděl mi ho novej mladej doktor (mimochodem taky fešák), tak jsem mu řekla, že doufám, že umí dělat hezký děti a on, že hlavní díl má embryolog, tak jsem mu řekla, že ale na konci cesty stojí on 😀
Takže je mi vcelku jedno, jestli by mrňous byl po embryologovi nebo doktorovi, ke koukání byli oba, navíc vzdělaní 😀

@ankava Samozřejmě jsem doma nebyla a šla jsem do práce, když jsem to vyhodnotila, jak to venku vypadá, tak věř, že v práci bylo bezpečněji než na cestě domů ... Navíc si v práci můžu i zlehýnka pohovět, takže jsem se rozhodně nedřela ... Navíc mě z CARu pustili před jedenáctou, takž šichta byla krátká 🙂

ankava
15. pro 2010

@alim75 budiž ti odpuštěno... 🙂 když s tebou nikdo nejel, aby tě odvezl 🙂 tak byl azyl v práci asi lepší.
Tak ať se bobánku u tebe líbí. Hele máš to jak od Kundery... jak pan doktor léčil v sanatoriu neplodné a všechny děti mu byly nápadně podobné.
Kdy ti doporučili testovat??? A už jsi rozhodnutá, kdy budeš testovat ty???
Ten sníh u nás je pěknej masakr 🙂 já před půl hodinou hrabala- a už bych mohla jít zase. Jestli to nepřestane, tak už nemám kam odhrabovat 🙂

alim75
15. pro 2010

@ankava 3.1. mám přijít na krev. Ale sama ještě nevím, kdy budu testovat, ani jsem o tom nepřemýšlela. Možná se budu snažit vydržet do krve, když to příroda nerozhodne dřív za mě ...Bojovníček je dvoudenní, takže to stejně asi dřív jak za 14 dní nemá smysl ...
Možná v šupleti nějaký testy mám ještě z doby, kdy jsem myslela, že to půjde normoš, ale jistá si nejsem 🙂