35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
17. únor 2010

alim : no píšeš Klabzubova jedenáctka... a pak že máš kočičáky..takže podvědomě chceš chlapečka, to je jasný 😉

ankava
17. únor 2010

já pokračuju:
Na Valentýna jsem dostala krásný dárečky a strávili jsme půl dne v pelechu
😉
dostala jsem mrchu a vypadá, to že moje děloha konečně začala makat... tak úžasně menstruuju jako nikdy předtím, asi to bude tím cvičením a akupunkturou a tak.... a už mi chybí do IVF jen jedna

🙂 🙂

a dneska mě v práci nikdo nerozčílil

a sobotu jedu lyžovat, hurááááááá

🙂

gabikri
17. únor 2010

jó na to jsem málem taky zapoměla...víkend jedeme taky na lyže 😵 😵 😵

ankava : tak hurá, vidíš...že to zabralo 😵 😵

alim75
17. únor 2010

Podvědomě chlapečka asi jo, ale stejně jako všechny tady beru cokoliv, co mi bude dopřáno 😉 Rozhodně nemám starosti, kdy kolem ovulace sexovat, aby to bylo to či ono 😀 A kočičáky máme 2 kluky a jednu holčičku, ta je obzvláště sladká 😵
Valentýn nás nijak zásadně nebere, to mě spíš vzala ta Sáblíková, na kterou jsme koukali oba, to i slza skanula 😀

alim75
17. únor 2010

ankava: práce super, lyže super, Valentýn super!!! A vrchol všeho MRCHA SUPER!!! 😀
Hele věřily byste někdy dřív, že se takhle budete těšit na mrchu?

ankava
17. únor 2010

já zas podvědomě holčičku, ale kdyby mi šoupli dva kluky, tak se taky nezlobím 🙂 ale alespoň něco.

Valentýn mě taky zásadně nebere, ale dobrá příležitost, jak dostat chlapa od počítače 🙂

Já teď olympiádu taky sleduju, co nejvíc to jde, ale pak ta rána 🙂

ankava
17. únor 2010

si piš, že ne. tohle je snad prvně, kdy jsem z ní šťastná 🙂 a hlavně mi to dává velko naději, že by to moje všechno blbnutí okolo toho příště mohlo pomoct 🙂

alim75
17. únor 2010

Já jsem po vysazení HA měla takovou radost, když dorazila mrcha, která byla silná jak sviňa, kdyby mi tohle dřív někdo řekl, tak bych se klepala prstem na čelo 😀 Jako samozřejmě, že bych byla raději, kdyby mnoho měsíců nedorazila z námi všemi toužebně očekávaného důvodu, ale když už je tady, tak ať stojí za to 😀

micinos
18. únor 2010

Gabi : Ahoj, mám za sebou 10xIUI, 7xIVF ( z toho 2 nativy ) a 1xKET. Vždy dostanu MS cca 8-9 den po ET, takže než mám termín testu, většinou už mám i odmenstruováno 😠 Myslím, že už mám za sebou všechna vyšetření jako je laparoskopie, hysteroskopie, průchodnost v., genetika, imunologie, PGD....A výsledek? Jsem zdravá 🙂 Parner má pomalejší spermie, ale kvalita embryí je vždy skvělá, takže tím to taky nebude. Jsem i průměrná "nosnice" - vždy mám cca 12-15 oocytů. Jsem asi úkaz přírody :o)
I chlapa jsem vyměnila, ale nepomohlo to 😎

Mám i něco pozitivního : Před rokem jsme si zažádali o pěstounskou péči ( adopci nám nepovolili, protože nejsme manželé ), na podzim jsme prošli přípravou pěstounů a vypadá to, že dostaneme do péče nádhernou 1,5 letou princeznu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ankava
18. únor 2010

mcinos, obdivuji tě, že jsi se ještě nezbláznila a hodně štěstí s princeznou, ať vám to vyjde 🙂
a budete zkoušet ještě dál? až dostanete holčičku a budeš mít zase nějaký smysl, tak to půjde samo 🙂

alim75
18. únor 2010

Ahoj micinos, to je úžasný, že k vám přijde takováhle prďolka, už se určitě moc těšíte 😵

micinos
18. únor 2010

Řekla bych, že člověk časem trochu otupí. Taky hrozně moc záleží na partnerovi. Pokud je léčba spojí a bojují spolu, je to super. Můj předchozí chlap byl pro všechny ( i pro mě ) přímo ideál. Byl spolehlivý, pracovitý, hezký, nejraději by mě na rukách nosil....3 inseminaci ustál, ale při IVF ....našel si spřízněnou duši - kolegyni v práci, která s manželem nemohla otěhotnět....byl na zabití. Ráno mi píchl do břicha injekci a hned na to vzdychal, že asi dítě nechce a že vlastně neví, co od života chce a blablabla. Bylo to nejhorší období mého života. Asi to byl osud, ale třetí den po ET, kdy se nám oplodnilo 6 vajíček, vznikla nějaká závada na přístroji a všechny naše embrya byla zničena. Tenkrát jsem si myslela, že se mi zhroutil svět. Týden na to jsme se rozešli. Bylo mi 31 let a já cítila paniku....Co teď? Jak mě mohl opustit teď? Když jsme tááák blízko?
Uběhly 3 měsíce a já našla ještě mnohem úžasnějšího muže. Samozřejmě to vím až teď. Zprvu se mi nelíbil, pořád jsem srovnávala ( samozřejmě vím, že se to nesmí 🙂 ) atd. Šli jsme spolu do IVF, kde nám zničili embrya, ale přístup byl tak hrozný, že jsme kvůli psychice přešli do soukromého CAR a můžu říct, že i když se zatím nezadařilo, jsem moc ráda, že jsme zrovna v tomto CARu.

Zatím to nevzdáváme, ale finanční stránka léčby je opravdu náročná. Teď jsme 14 dní po neúspěšném pokusu, máme ještě 2 miminka zamražená.

Pro holčičku už máme vše nachystané, ale úředníci nás slušně napínají. Před 14 dny jsme si malou měli odvést domů a cestou nám volali, že se vše odkládá...chybí "nějaký papír"....probrečela jsem celou cestu domů.

calu
18. únor 2010

Ahoj holky, taky bych se rada pridala 🙂 asi mame vsechny podobne zazitky, tak je fajn to rict nekomu, kdo vi o cem to je...ja sice muzu otehotnet, ale opakovane jsem potratila, takze to vyjde na stejno 😒 obcas mam uz stavy totalni depky, pak to zase prejde a mam chut bojovat, asi to znate 🙂 no a pokazde, kdyz prijde nektera kamaradka s tim, ze je tehotna, vetsinou na prvni pokus, tak mam co delat, abych to ustala...mate nejaky navod, jak se nezblaznit? 🙂 mne zatim pomaha poue sport 🙂

blabunka
18. únor 2010

Ahoj holky, jé to jsem ráda, že sem tady někoho chytla. Já se dostanu na net vždy až večer a to už tady nikdo není.
Zdraví tě calu. Na tom jsme asi všechny stejně. Já už si na ty nezdary pomalu začínám zvykat. Zatím mě ale nikdy nenapadlo to vzdát.

alim75
19. únor 2010

Hlásím, že já jsem tady každý večer! Tak sem asi obě koukáme a říkáme si, že tu nikdo není 😀 Takže dneska večer dáme srazík! 😉

spark
autor
19. únor 2010

Ahojte!
alim75 ... 😀 Valentýn ne,sáblíková ano! 😀
Macinos...tééda taky pěknej příběh!!! držím palce.!
Calu..já myslim,že i když si myslíme,že ted už se určitě zblázníme,tak nás ta touha po mímu táhne dál...)),je to neuvěřitelná síla. kdo nezažil,nepochopí. Takový ty řeči od okolí( nic proti nikomu)... ale ženy,které už nějaké dítě mají,bez toho aniž si prošly tuhle složitou cestu a říkaj s klidem" to bude dobrý"....vůbec netuší o čem mluví....myslim že nás to neuklidní,ale máme tu vnitřní víru a ta nás drží nad vodou. 😠 píšu jak tatar,no nejsem žádná spisovatelka 😉

Jinak já byla minulý týden na kontrole a hned jsem dostávala z doktora kolik jich vidí a říkal jedno...uvidíme. Jestli bude jedináček..ten bude rozmazlenej..jéééje!!! V minulém těhotenství jsem potratila v osmém týdnu,tak jsem pořád skeptická.

alim75
19. únor 2010

tak to teda potichoučku gratuluju a nahlas držím všechny palce, aby to tentokrát vyšlo! 🙂

blabunka
20. únor 2010

zdarec holky. Alim já nejsem moc dobrý diskutující. Včera jsem tu nebyla vůbec, dnes jen na chviličku nakukuju / bo nemám moc času/, snad zítra. Zítra navečer se tu určitě objevím. Dobrou.

gabikri
24. únor 2010

Ahojky 😵 😵 😵

Konečně jsem se sem dostala, ale koukám, že to tady stejně usnulo 🙂

O víkednu jsme byli na těch horách a po dlouhé době mi bylo opravdu fajn. Sport je opravdu lék na všechny chmury. Chce to čas od času někam vypadnout a přijít na jiné myšlenky. 😉

micinos : téda, to je tedy příběh 😲 Přeji, ať máte princeznu brzo doma 😉

sparku : to je paráda, teď to určitě vyjde 😵 😵 😵

micinos
24. únor 2010

Ahoj holky.

sparku : taky moc gratuluji 🙂

Gabi : lyžování je paráda, co? Taky na horách zažívám úžasné pocity štěstí.

Holky, v pondělí to vyšlo a zlatíčko už nám spinká v postýlce. Jsme z ní úplně poprdění 🙂 🙂 🙂

alim75
24. únor 2010

Tak to je skvělý, posílám pohlazení pro mrňousku a gratuluju! 😵

paraple98
25. únor 2010

Ahoj holky,můžu k vám? Mně teda do 35 chybí pár měsíců, ale to neva, neeee? 😉 Já jsem po 2 neúspěšných IVF, teď měl být KET, ale embrya to vzdala.Snažíme se 8. rok a je to už na palici 😒 Momentálně se chystáme na imuno a chystám se shodit 15 kg z hormonů (a to už jsem 10 shodila před minulým IVF). Toť o mně asi vše podstané 🙂

feliccita
25. únor 2010

Taky jdu k Vám, táhne mi na 36, vdaná, bezdětná. IVF přes pojišťovnu vyčerpané, x nativů za sebou. Zkušenosti z 3 různých CAR, no prostě žádný začátečník, co Vám budu povídat!

micinos
25. únor 2010

Ahoj, malá spí, tak jdu za Vámi 🙂

Alim : děkujeme a pohlazení předám 😉

paraple : 8 let...to je taky síla. Kam se chystáte na imuno? My byli v Plzni, jelikož ruka ruku...naše bývalé CAR prosazovalo jedině Plzeň, i když to máme fakt daleko. Museli jsme tam jet 3 x.
Zhubnout bych taky potřebovala a hoooodně.

Feliccita : A podařilo se ti někdy otěhotnět?

Uvažovala jste některá nad adopcí, pěstounstvím?

paraple98
25. únor 2010

Micinos - no náš CAR taky prosazuje Plzeň, ale já se objednala do Phy a chystám se to oznámit v CAR jak tam pojedu na KO, protože potřebuju žádanku. Prý jsou v Plzni lepší, ale těžko říct, já jsem slyšela chválu i na Prahu 😉

gabikri
25. únor 2010

micinos : jéé, tak to je úžasné 😵 😵 😵 😵 To musíš být fakt šťastná, to věřím 😵 😵 😵

Jinak já budu bojovat co to půjde, ale kdyby nic nevyšlo, tak se nad adopcí asi budu zamýšlet. Pěstounství je, že když si rodiče vzpomenou, můžou Ti dítě vzít? Nebo se pletu? Jinak mám docela špatný příklad v rodině. Teta si adoptovala kluka a co je teď z něj ( vlastně už od začátku) za grázla, tak to by vydalo na román. Je z něj úplně na dně a léčila se i na psychiatrii s nervama. Právě proto, když ji vidím, bych si to hooodně rozmýšlela.
Ale taky máme známou, co má adoptovanou holčičku, ona je právnička a ta holka studuje se samýma jedničkama, je milá, hezká chytrá... No je to sázka do loterie 😝

blabunka
25. únor 2010

Ahoj holky.
Micinos, móc gratuliji k malé . Jinak my o adopci ani o pěstounské péči neuvažujeme. Ale když to nepůjde s našima vajuchama,tak půjdeme do darovanejch. Jo a musím se vám pochlubit. Tento měsíc jsme šli zase do nativu a bylo z toho jedno embryjko, které mi v úterý transferovali. Feliccita, taky už jsme v třetím caru. Kdo hledá, ten najde.

gabikri
25. únor 2010

blabunka : tak moc držím palečky, ať se mu u tebe líbí a zůstane dalších 9 měsíců 😵 😵 😵

blabunka
25. únor 2010

Jé, gabikri děkuji. Když to tak počítám, tak tento transfer je jubilejní. Když spočtu všechny svoje ivfka, kety a nativy tak toto je 10 ET. Už by se konečně mohlo to štěstí unavit.