35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

anastasy
27. únor 2010

Ahoj holčinky, takže vitamínky dlabe, (už delší dobu), přidali jsme Macu, dnes ho bolí celé tělo, jak byl v posilovně .. 😎 ale nevzdává to, prý je to dočasný.. Dnes vařil čerstvý špenát, krůtí maso a rýži, dal si sklenku červenýho, prý 1 je zdravá, odmítl čokoládu a vytáhl mne na dlouhou procházku. se moc snaží, rozhodně ho podporuji, chválím ho, usmívám se, ale k andrologovi stejně půjde, už má termín.. 😉

Sparku -androlog se zabývá mužskou plodností, je to spojený i s urologií, je to vše kolem mužských pohl orgánů 😉 To víš a jak jsou na to své nádobíčko háklivý, tak se jim tam moc nechce...ale už je v pohodě, říkal že tam půjde. Raději ho doprovodím, kdyby si to nakonec na poslední chvíli rozmylslel 🙂 jsou docela dlouhý čekací doby
Jinak moooc GRATULUJI K MIMINKU!!Hodně štěstí po celé těhotenství!! 😉

Felicitko - jo máš pravdu já taky věřím na bylinky a zdravé stravování..my clkem jíme zdravě, ale ještě přitvrdil, takže se mám na co těšit 😀
Jinak k tomu co píšeš, že máš negativní test. To ještě NIC neznamená!!Myslím, že jsi 11den po ET? To je málo!! Od holek mám že u někoho je slabá čárka už 9 tý den to může být, ale většinou dělaly TT 12tý den a nic a šly na krev a bylo to tam!!Ještě neházej flintu do žita, a v pondělí na krev, ne? Vlastně zkusit můžeš zase testit, ale někdy to je vidět na TT až 14tý den po ET. Moc ti přeji aby to vyšlo a ještě se ty // objevily.
Jinak jak se cítíš? Bolí tě břicho?špiníš?

Gabikri - uvidíme jak mu to dlouho vydrží, doufám že jo 😀
paraple- to je dobře že se snaží i tvůj manžel, ikdyž to kouření by bylo skvělý kdyby to úplně zrušil, ale je to těžký jen tak přestat..zkus najít nějakou studii na netu, tam toho je dost jak tam popisují tak to škodí a jak to ničí kvalitu spermií, a řekni mu, že pak v carech hrozí i oplodnění dárcovskými sparmiemi, protože ikfdyž se embryjko dobře dělí, tak nakonec po ET to nedopadne, kvůli špatným spermiím.. 😔možná by ho to víc motivovalo
protože my můžeme mít vajíčka super kvality, ale ta spermie je prostě důležitá..to je právě i ten náš problém 😒
holky musíme ty naše chlapi trochu víc zapojit, jinak si to můžem víte co 😝

paraple98
28. únor 2010

Dobré ránku dámy 😉

Anas - no sice ho tím straším, ale ne moc, aby se nezatvrdil, však znáš chlapy 😉 U nás by možná stačila pořádná dovolená, neměli jsme ji už přes 5 let

feliccita
28. únor 2010

Ahoj holky, testovat ještě budu, 2.3. a 3.3. Jsem na nemocenské, ale ve středu už bych chtěla do práce, doma už mě to nebaví a mám ve středu English. Včera jsem byla 10 den po ET - 5 denní kultivace, to by musel být zázrak, aby se něco objevilo. Embrya byly blastocysty, ale časné, žádné hatchující nebo expandované, tak možná proto to nevyšlo. Jinak nešpiním a břicho občas bolí jako na MS, prsa vůbec.

Jinak Vám přeji hezkou neděli holky!

gabikri
28. únor 2010

blabunka : my co máme chalupu v jižních Čechách, tak za to by se tam najedla desetičlenná rodina 😝

feliccita : moc držím palečky 😵 😵 😵 😵

blabunka
28. únor 2010

Zdravím všechny,
Gabikri, ale ono neuškodí občas si vyrazit z kopýtka. U nás se to taky hodně točí kolem jídla. Manžel strašně rád jí a vždycky koncem týdne si sednem a vymýšlíme jídlníček na příští týden / na co bychom měli chuť/ - je to už takovej rituál.
Feli , třeba se ten zázrak stane a když ne, tak máte ještě eskymáky.
Já nejsem ani na PN. Mám pár dní staré dovči, kterou si musíme vybrat do března, takže si zatím hovím, ale od úterý zase do práce.

ankava
28. únor 2010

Ahoj, zdravím Vás všechny, já byla lyžovat a 9 dnů nevěděla o realitě 🙂 dneska peru a uklízím a zítra zase do práce. Za týden mě čeká kontrola v CARu a rozhodne se, jestli tento měsíce začnu stimulovat.
Uvidím, doufám, že ten týden rychle uteče. Na jednu stranu se těším, že se zase něco pohne, ale na druhou stranu mám strach, že se IVF nepovede a co pak bude dál... ach jo.

alim75
28. únor 2010

Vítej zpět, sis určitě aspoň hezky vyčistila hlavu 🙂

spark
autor
28. únor 2010

Děkuji všem za gratulace! Pořád je mi blivno,tak snad je to OK.

Gabikri! Díky za info o restauraci u Itala" . Byli jsme hrozně zvědavý jaký to tam je,protože podle něj docela často vařím. Tak ted už víme a prdíme na něj.
Jinak taky jsem docela přibrala. Nejdřív jak jsem přestala kouřit a pak ještě z těch hormonu a toho všeho,ví víte z čeho. Asi 15 kg. Mam z toho trošku depku. Do toho ještě to těhotenství a můžu začít nakupovat XXl. Netuším jak to schodim.

Feli: mě zjistili těhotenství až z krve!

blabunka
1. bře 2010

Ahoj holky,
tak Vám musím říct, že mě včera večer začal příšerně bolet zub. Vzala jsem si 1 a půl Paralenu, což mi zabralo tak na 4 hoďky. Od jedné hodiny ranní jsem byla vzhůru a ráno naklusala k zubaři. Teď už je to lepší, odvrtal mi plombu / v zubu mám obří kráter/ a musím proplachovat. To se mi stalo poprvé, že sem tak akutně potřebovala ošetřit. Zrovna v tu nejnevhodnější dobu.
Ankavo, to muselo být nádherný. A kde jste byli na lyžích?

spark
autor
1. bře 2010

blabu....zuby jsou svinstvo. ještě že se nebojíš jít k zubaři.

ankava
1. bře 2010

byli jsme v Itálii, byl to pro mě naprosto skvělý zážitek, protože doteď jsem lyžovala maximálně v Krkonoších. Fakt bezva. Zapomněla jsem na děti, na práci a vůbec.
Dneska přišel šílenej hup... ještě hniju v práci a doháním minulý týden.
Spark.. buď ráda, že nabíráš... až bude mimi, tak to nějak vyřešíš, teď se tím nenervuj.
Co já bych dala za to, kdybych teď přibrala, prý v tucích se víc tvoří hormony a těch já mám málo. Žeru jako nikdy v životě, láduju se hormonama a výsledek? Čím víc jím, tím víc chodím 🙂

blabunka- zuby znám- to je děs, já trávím na zubárně dost často... a taky mě to tam stojí pěkný prachy, tak ať se ti uleví

blabunka
1. bře 2010

Ankava, tak to je dobře, že sis tak dáchla, ale tu práci ti teď nezávidím.
Sparku, ahoj, jak se máš? Jestli trpíš nevolnostma, tak toho zatím moc nepřibereš.
Stolička už lepší, ještě bolí, ale už v tom tak příšerně netepe. Na gyndaře jsem si už zvykla, ale zubaře se strašně bojím.

feliccita
3. bře 2010

Tak já hlásím, že jsem včera vysadila utrogestan, dnes jsem to dostala! Včera dr. nevěřícně kroutil hlavou, jakto že nejsem těhotná, že už neví, co se mnou. Prý to mělo klapnout, všechno bylo perfektní. Chjo....

blabunka
3. bře 2010

feli, tak to je mi moc líto. Určitě to nevzdávej. Já mám taky strach z neúspěchu. Dneska jsem 9. den po ET a od včerejška mě kromě zubu pobolívá i podbřišek. Testovat budu až v pátek. Dám ti vědět, jak jsem dopadla.
Kdy půjdete do KETU?
Víš, já su ráda, žeš se dělají ty nativy. Neškodí to tolik tělu a finančně to vyjde taky líp, než cálovat celý IVF.

alim75
3. bře 2010

příroda má holt někdy svoje důvody, se kterými se nám nehodlá svěřovat, a někdy se oblafnout nechá a jindy ne a my s tím nic nemůžeme vůbec nic dělat ...

alim75
3. bře 2010

a ještě píšu jak mongol 😀

spark
autor
3. bře 2010

Já beru Utrogestan už 7 týdnů..ble. Zjistila jsem,že když se najim tak je mi lépe. Takže pro změnu žeru... 😒

blabu..držim palce
feli......jednou to přijde.

feliccita
4. bře 2010

Blabu, KET nebude, zbytek embryí nebyly vhodné k zamražení.Zbytek 5 den nebyly blastocysty, jen moruly nebo 8buněčné, a to nestačilo. Na další konzultaci jedu na konci dubna, prý snad do té doby dr. něco vymyslí. Co vím, že nemám dobré, jsou protilátky proti spermiím. V Podolí jsem už byla 10x. Jednou to vyjde skoro v normě - po prednisonu, pak přijde chřipka a mám to zase v háji a můžu začít znova prednisonovat a 5 mg denně mi teda nezabírá. V lázních jsem už byla 2x a jela bych klidně zas, ale na lázně už nárok nemám.
Blabu, testování se ti už blíží, tak ať tam vidíš vytouženou druhou čárku. Není nic horšího, než vidět sněhobílo s jednou čárkou.
Ještě jsem četla, že akupunktura zvyšuje šanci o 65% i při IVF. Tak asi zkusím najít, kde si půjdu naboudnou jehličky.

ankava
4. bře 2010

feli.. já na akupunkturu chodím a když jsem tam byla prvně, tak paní doktorka byla ze mě dost zoufalá, ale po měsíci (chodila jsem každý týden) byla nadšená a řekla, že se ty moje obtíže zlepšily a že by těhu šlo, jen že to musíme udržet....
tak mi vzrostly naděje, mě se IVF snad blíží... na konci března doufám bude začátek stimulace.

larri
4. bře 2010

Feli,já taky chodím na akupunkturu,ale začala jsem brzy,at jsem připravená.IVF planuji až v září.

Platím dost peněz,ale jsem spokojená.Mám doktorku.která díky jehličkám po 4 letech snažení otěhotněla přirozeně.

Já jsem poprvé četla o akupunktuře v prosinci,že se doporučuje při IVF.Jehličky dokáží prokrvit dělohu a mimísek se lépe udrží.Tak to zkouším a dr.mne musí dát první dohromady psychiku a pak se bude soustředit přímo na ten spodek.Chce docílít abych měla více kvalitních vajíček a tím pádem kvalitnější embrya.

Takže uvidíme,minule mi dokonce potichu řekla,že by byla radči kdybych na IVF nemusela a podařilo se to přirozeně.Tohle by byl už zázrak a na ty já moc nevěřím.
I když to,co tady někdy čtu,je více než zázrak.

feliccita
4. bře 2010

ankav a larri, díky za info. Vy jste Pražské, to máte více možností, snad najde někoho i u nás dobrého - Ostravsko.

larri
4. bře 2010

feli,já myslela,že jsi z Prahy,když jsem četla,že jsi byla v Podolí.

Mužu ti sehnat kontakt od moji doktorky spolužačku.Ta děla v Ostravě,ale nevím,kde přesně.

Já to mám taky na doporučení,nemyslí si,že jsem šla jen tak někde.U nás v práci máme fyzioterapeutku,která mi tohle doporučila.
Pokud budeš mít zájem,dej vědět.Jinak já jsem z Opavy,tak se neboj,že u vás nikoho dobrého neseženeš.

feliccita
4. bře 2010

Larri, jestli se ti podaří sehnat adresu, nebo jméno budu ráda. Já jsem zatím na netu narazila akorát na Olomouc a pokud se terapie musí opakovat častěji, to je trošku z ruky. Jinak já jsem přesně z FM, ale v Ostravě pracuji.

blabunka
4. bře 2010

Ahoj holky, celý den nám nešel net, tak se ozývám až teď.
Feli, já jsem byla na ET minulé úterý / pouze 7b. emb./, tak ráno zkusím testnout . Jinak mi zítra dopoledne přijedou 2 kámošky a budou u nás až do neděle. Bude veselo a já případný neúspěch alespoň nebudu tak prožívat.
Děkuji za tip na akupunkturu. Vyzkoušela jsem toho už hodně, od rúzných bilynných extraktů, detoxikačních kůr, mojžíšové,...už mi chybí jenom zaříkávání.
Právě mi přišla návštěva, napíšu později.

larri
4. bře 2010

Feli,zrovna dneska jsem byla na akupunktuře a ptala jsem se te mé doktorky,jestli dělá ta holka v Ostravě to samé,co ona tady v Praze.Takže jo,ale zakecaly jsme to,takže kontakt nemám.Ale zítra v práci ho zjistím od té naši fyzioterapeutky,ju?

blabunka
4. bře 2010

Tak už jsem zase tady. Tu akupunkturu dělají lékaři nebo fyzioterapeuti? Lari, mohla bys mi prosím upřesnit, co vše to obnáší. Kolikrát za měsíc ji navštěvuješ?
Feli, já taky mám problémy s imunitou. To je asi to jediný, co mi našli. Jinák vše v pořádku.

larri
4. bře 2010

Blabunko,já nevím,jestli to dělají fyzioterapeuti.U nás v práci to nedělají,ale dostala jsem od naší fyzioterapeutky kontakt.Ta moje je taky přímo doktorka a tímhle se začala zabývat.

Chodím k ní jednou týdně a píchá mi jehličky po tělě.První na záda a pak se otočím a bříško,nohy,ruce a hlava.Do toho mi předepisuje bylinky v tabletkách a příště mi dá asi normálně bylinky.Zkontroluje mi pokaždé tep na obou rukách a jazyk.

Už jsem psala,že měla taky problém otěhotnět a díky čínské medicíně se ji to podařilo přirozeně.na umělé nechtěla,byli oba v porádku.Takže přesně ví o čem mluvím.
K tomu jsem musela změnit trochu stravu a k tomu něco uplně vynechat.Záleží na co jsi zvyklá.

Nevím co by tě zajímalo,ale celkem dost se za to platí.Ale nestacím se divit kolik tam chodí lidí s problémy a dost mladých.

blabunka
4. bře 2010

Lari, dík. Ty jsi sestřička? A ty jehličky tam máš jen v ordinaci, nebo s nima jdeš domů a máš je tam celý týden?
A ještě jedna otázka - co nedoporučují jíst? Já jsem masařka a pořádně zvědavá, co?

blabunka
5. bře 2010

Zdravím všechny. Lari, tak koukám, co jsem včera napsla za blbinu. Naše sousedka sice měla nedávno v uchu napíchnuté dvě malé jehličky a říkala že byla na akupunktuře, ale na těch zádech se to asi nenechává ?
Jinak Feli, nejsi v tom sama. U mě se happy end taky nekoná. Snad někdy příště.

feliccita
6. bře 2010

blablu, je mi moc líto. Já se taky ještě nevzdávám, budu pořád dělat maximum, co jsem schopná, vzhledem k věku můžu ještě bojovat rok, dva...., teď už v tom jedu 5 let s doktory a celkem 7 let.
Larri, moc díky za kontakt.
Jinak všem přeji hezký víkend, mě se včera manžel vrátil z týdenní služební cesty, tak hned je mi veseleji, dokonce mi z letiště přivezl dárek....