35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

petulka22
20. dub 2011

@vonrk Ahojky, tak to jsem moc ráda, že to máš úspěšně zasebou.. Já to mám jen ambulantně a nějak 2 hodiny po zákroku bych měla šupat domů, tak jsem zvědavá.. Vidím, že máš zítra kontrolu, tak pak napiš, co jste s doktorkou vymyslely.. 🙂

vonrk
21. dub 2011

@petulka22 Ahojky, tak jsem právě dojela z fakultky v Ostravě a pan doktor, co mne operoval mne mile překvapil, doporučil mi, abych začala zkoušet otěhotnět co nejdříve, že se to krásně vyléčilo. Takže do toho půjdeme hned první ovulaci podpořenou léky na ovulaci, mám naději :o)

gabikri
25. dub 2011

Ahoj berušky,

dlouho jsem tu nebyla, nějak nebyla nálada 😒
Po posledním pokusu ( KET 7.3) jsem byla v naprosté beznaději, protože další pokus s DV stojí
strašný majlant a ještě navíc doktor mi napsal, že volný termín má až v říjnu 😖
Řekal jsem si to přece není možné, zázraky se dějí a proč ne zrovna u mě?!!!!
Nakoupila jsem si na netu haldu ovulačních testů a testovala snad co hodinu 😀 Manžela jsem
chudáka úplně utavila 😀 No a světe div se, po dvou dnech co jsem nedostala mrchu jsem na testu našla //!!
Zcela přirozeně!!!!!!
Ale to bych nebyla já, aby se to zase nějak nepodělalo 😖 Včera malé zakrvácení a čárka začla opět slábnout 😒
Mezitím jsem byla na té imunologii u Mudr. Malíčkové a v pátek přišly výsledky . Napsala mi toto :
Imunologie dopadla uplne vzorne.
Pri genetickem vysetreni byl nalezen jeden gen s ne uplne idealnim
nastavenim, ktery by mohl byt castecne zodpovedny za komplikace v
I.trimestru gravidity. Jeho vyznam vsak neni jednoznacny. Proto v
prilozene zprave prosim gynekology, at vam bud po cely prvni trimestr
doporuci miniheparin (injekce), nebo at nalez zkonzultuji s hematologem.

Bohužel asi pozdě, ty injekce jsem měla asi brát dřív 😝 V pondělí jdu na krev, už si připadám jak blázen,
během půl roku 3 x těhotná se špatným koncem. Určitě mi Mudra bude říkat něco o věku, to je mi jasné,
ale něco tam přece musí být špatně, že se to stává jak z darovaných, tak i ze svých!!!!!!!!!

feliccita
25. dub 2011

Gabikri, to je úžasné co píšeš. Přirozeně, když jsi před tím musela do darování oocytů, a hned napoprvé. Nevycházím z údivu. Jsem z toho celá paf a i když to nedopadlo, je to prostě úžasné a je to pro tebe velká naděje 🙂 🙂
Jen tak dále, jsem zvědavá, kdy nás zase překvapíš - v tom dobrém, samozřejmě 🙂.

blabunka
25. dub 2011

Ahoj holky, taky sem tu dlouho nebyla, jen občas nakoukla.. Gabi, to je mi líto, že to nedopadlo, ale jak píše feli, tak to , že se ti povedlo přirozeně, je bomba.
Feli, ty už seš tak daleko, no to to letí.
Jinak mě se v únoru taky podařilo otěhotnět z minimálky, v 7 tt, krásně blikalo srdíčko, ale bohužel v 9 tt MA a revize.
Taky po ET jsem si začala píchat miniheparin / na doporuč, Dr, Malíčkové/, který sem nikdy nebrala a ono se zadařilo. Sice jen na chvilku, ale doufám, že ten MA byla jen blbá náhoda a že se snad zase zadaří.
Jakpak se má Alim. Taky se už dlouho neozvala.
Přeji všem krásné velikonoce.

blabunka
25. dub 2011

Jéééé Gabi, teď jsem si pořádně přečetla tvůj příspěvek. Pokud jsem to správně pochopila, tak ty seš stále těhu ? Malé zakrvácení přece nemusí nic znamenat, počkej si na zítřejší kontrolu a třeba tě gyndařka mile překvapí. 😉

gabikri
25. dub 2011

@blabunka : blabunko díky, jsi hodná, ale čárka na testu už je slabší a slabší a já už ten průběh znám, to je konec, to vím jistě 😒 Ale vůbec, že to vyšlo, byť jen na chvíli, je pro mě velká výzva!!!!

@feliccita : ovulačních testů mám jetě hodně, tak se to bude zkoušt dál 😀 Zkusím doktora v Caru ukecat na Nativ 😉

opicka1969
25. dub 2011

@gabikri
tak jsem po dlouhé době na tebe zase nakoukla a ty překvapuješ, sice zase se špatným koncem ale přesto úspěch 😒
moc na tebe stále myslím!!!!!!! Doufám že už brzy napíšeš že to tentokrát vyšlo!!!!! Drž se 🙂

gabikri
26. dub 2011

@opicka1969 : holka bojuju jako lev 😀

ankava
27. dub 2011

@gabikri občas na tebe myslím, a pořád doufám, že tu smůlu ještě prolomíš. Moc ti přeju, aby to příště už bylo fakt až do konce 🙂

@blabunka tobě přeju to samé, je to hrozné, když už je srdíčko a pak se to pohnojí, ale věřím, že když se to povedlo, tak příště už to bude tak s úspěchem.

@feliccita ty už jsi pěkně daleko, tak ať se ti ten konec nevleče a nemáš žádné trable (záda, žáha a tak) 🙂 🙂

spark
autor
27. dub 2011

Ahoj.
@gabikri Pořád vás tady pročítám a Gabi ty jsi obrovská bojovnice. Já bych se složila už v půlce tvého snažení. Máš můj obdiv!
A všem přeji ať se daří. 😵

gabikri
27. dub 2011

@ankava : děkuju 😉

@spark : já jsem se taky složila, ale ono ti njic jiného nezbyde než se sebrat a jít dál 😝 Pozdravuj Radímka, už je to kluk jako buk 😵

opicka1969
27. dub 2011

to je dobře Gabi, nevzdávej to !!!!!!! Dočkáš se 🙂

veruncik
12. kvě 2011

Ahoj holky,
asi si mě pamatujete, moc Vás chci podpořit, je třeba to fakticky nevzdávat viz můj článek!!! Ono to jde, ale je potřeba se na to tak moc neupínat. Já vím, jsem na začátku, ale stejně.... 🙂

ankava
12. kvě 2011

@veruncik strašně moc držím palce, ať celým těhotenstvím projdeš bez nervů a lehce a nakonec si pochováš to vytoužené miminko. Tvoje trnitá cesta za tím uzlíčkem určitě stojí za to. Já jsem strašně ráda, že jsem taky vytrvala, protože to naplnění, co miminko přináší, nemůže přinést nic jiného. Je to super být maminkou i v našem věku.
Tak holka drž se a dávej vědět, jak pokračuješ 🙂 🙂

veruncik
12. kvě 2011

@ankava Ahoj Ankavičko, moc děkuji za podporu. Já si vlastně celkem dobře pamatuji Tvoje začátky těhotenství....Teď jsem si přečetla, jak to bylo u Tebe v prvním trimestru, no až budu ve druhém přečtu si druhý...a...pak třetí.... 😉 Vidím, že Kamilka se má k světu 🙂 Jak to zvládáš??

ankava
12. kvě 2011

@veruncik myslím, že celkem v pohodě, Kamča moc nespí a hodně vyžaduje pozornost ( aby ne, jediné dítě 40tiletté matky 🙂 , ale je to čiperka, dělá mi opravdu radost. To že jsem se od porodu ještě nevyspala a do toho ještě máme starosti okolo baráku nějak taky zvládám, ono to stejně jinak nejde. No psát bych mohla romány.
Jedno je jisté, že jsem jako mamina strašně spokojená a moje bývalá kariéra je mi úplně volná, tohle fakt stojí za to.
Přeju ti hodně štěstí 🙂

feliccita
13. kvě 2011

@veruncik obrovská gratulace a držím palce do dalších těhotenských týdnů 🙂 . Tvá cesta tedy nebyla jednoduchá, ale stálo to za to. A kde jsi nakonec ten drmek sehnala? A co to je?

fhs
13. kvě 2011

Dobrý den ,
rádi bychom Vás požádali o účast na právě probíhajícím výzkumu prováděném na Fakultě Humanitních Studií na Univerzitě Karlově. Výzkum se zabývá zkoumáním faktorů ovlivňujících úspěšnost početí dítěte. Jako odměnu pro Vás máme připravenou finanční odměnu ve výši 50kč a po skončení výzkumu vám samozřejmě rádi zašleme výsledky. Vyplněním dotazníku pomůžete v oblasti, ve které je to aktuálně potřeba, neboť odborníci predikují stálý nárůst počtu párů trpících problémy s početím. Dotazník můžete vyplnit na webových stránkách: http://qacademics.qualtrics.com/SE/?SID=SV_dcEq... Jeho vyplnění je samozřejmě zcela anonymní a data budou sloužit výhradně k vědeckým účelům. Dotazník by Vás neměl zdržet na více jak dvacet minut. Jedinou podmínkou účasti je splnění malého množství kritérií na začátku dotazníku (například být v heterosexuálním vztahu delším než půl roku). V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese vyzkumfhs@centrum.cz.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Markéta Josková, Mgr. Kateřina Klapilová, Doc. Jan Havlíček, PhD.

spark
autor
16. kvě 2011

@alim75 😲 Alim kdepak jsi? A jak to jde? 😕

snazilkazl
16. kvě 2011

@gabikri ahojky, já sice nemám ještě 35 (jen necelých 30), ale i přesto jsem tu zabrousila.... trošku jsem to pročítala pozpátky a musím uznat, že mi dodáváš odvahu do mých dalších pokusů.... más můj obdiv..... ostatně - můžu se do diskuze přidat nebo je to tu nějak uzavřený?

gabikri
16. kvě 2011

@snazilkazl : ahojky, no jo, já jsem tady takový koníkovský exot, ale věřím, že bude šťastný konec 🙂 Klidně se k nám přidej 😉 Napíšeš nám něco o sobě? 😉

@veruncik : to víš, že si na Tebe pamatuju a moooc gratuluju 😵 Jinak neupínat se na to.........jedině, kdyby mi někdo vymyzal mozek. Teď momentálně chodím na kurz, tak na to nemám čas až tak myslet, páč se musím učit, ale jinak to jde těžko, obzvlášť když Ti 40tka klepe na dveře, ale to Tobě nemusím vyprávět, že? 😉

Co je s alim? 😉

veruncik
17. kvě 2011

@feliccita Moc děkuji!! Myslím, že kromě drmku - plody keře, který roste např. v Řecku a je na upravení cyklu a ženskou neplodnost, mně pomohl také fakt, že má doktorka-homeopatka mi řekla, že u mě je to hlavně o psychice. A nějak jsem se uklidnila, což se zatím nikomu nepovedlo 🙂 A co Ty, jak se cítíš, už se Ti to blíží? Máš strach?

@gabikri Děkuji!! Hodně jsem na Tebe myslela, když jsem psala, co všechno mně pomohlo. Napadlo mě, jestli by jsi nechtěla taky kontakt na mojí MUDr, poslala bych Ti ho do IP, má sice dlouhé objednací termíny, ale myslím si, že by Ti možná pomohla. Pár holek se již na mě o kontakt obrátilo. Je dobře, že jsi se rozhodla pro ten kurz, že aspoň nebudeš na to tolik myslet. Já vím, že úplně nemyslet, je nemožné🙂 Taky jsem se snažila dělat všechno možné, dokonce jsem jela dobrovolně na jednání do Bruselu, no, děs ☹ Stále Ti držím palečky!!

kive76
17. kvě 2011

ahojky, tak u nás pořád nic...no 29.6. jdem do gennetu na konzultaci...tak snad pak zkusíme to IUIčko, když to nejde normálně..

kive76
17. kvě 2011

@veruncik ahojky, mi už zkoušíme víc jak 2 roky..a nejde to...co se týče vyšetření různých jsme oba zdraví...ale spoustu holek říká , že díky psychice nám to nejde.. ☹ ale já si myslím, že zas tak moc na to nemyslíme..

veruncik
17. kvě 2011

@kive76 Ahoj Kive76! Takhle přesně jsem taky začínala, po pár letech co to nešlo, jsem se objednala na konzultaci do Gennetu, že tam ten můj problém šupšup vyřeší, ale opak byl pravdou ☹ Vlastně po všech těch hormonech po víc jak 2.5letech zkoušení IUI, IVF, nativech, fakt děsných nervech s injekcemi, bolestmi břicha, zhoršení štítmé žlázy atd. atd, mi vlastně ta chemie vůbec nepomohla.....Samozřejmě existuje fůra holek, která to dobře snáší, nerozhážou jí psychiku, povede se to napoprvé, ale mám pocit, že Ty tu asi tolik nepíšou. Prostě je to o té psychice na prvním místě, tím jsem si po mých zkušenostech již jistá! Moje paní doktor-homeopatka, když mě chtěla uklidnit, tak prostě mi radila, ať dělám, co mě baví i věci které bych asi normálně nedělala (docela mě šokovala, že mi, řekla, pořiďtě si třeba hranostaje 🙂 ). No, naštěstí, takhle moc jsem ji neposlechla 🙂 Ale je fakt, že prostě je třeba mysl zabavit - kurzem, nějakou zálibou prostě něčím aktivním, těch ležících dovolených u moře jsem si užila a nic..... 😎

feliccita
17. kvě 2011

Zdravím Vás vespolek. Mě taky teď vlastně vyšel KET v přirozeném cyklu bez chemie. Něco na tom určitě bude. V kolotoči IVF jsem už byla od roku 2005. A teď jsem došla až do 35 týdne, dnes na kontrole vše ok, prcek už prý váží okolo 2580 g - přesně odpovídá týdnu těhotenství. Jsem zatím v pohodě, rodit se ještě nechystám, protože ještě zdaleka nemám vše nakoupeno. Ty nákupy neberou konce! 🙂
@snazilkazl, klidně se přidej, vítám tě v naší diskuzi.
@gabikri, jaký to máš vzdělávací kurz? Nějaké učetnictví, poradenství nebo něco jiného zajímavého?
@kive76, držím palce na genetiku, ale hlavně pak na IUI

kive76
17. kvě 2011

ahojky a co se vlastně zjistuje při tý genetice? resp. co se dělá za jaký vyšetření?

beritek
18. kvě 2011

Ahoj! Můžu se k vám přidat? Je mi sice "teprve" 32, ale... 🙂
Snažíme se rok a půl. Máme zasebou základní imunologii (O.K.), genetiku (výsledky budou za týden) a manžel spermiogram (V podstatě O.K., nějaké menší procento je lehce směrově zmatené 🙂, ale je to funkční).
Od ledna 2011 jsem byla těhotná už 3 x , ale vždy max 3-4 dny. Pak čárka zeslábne a přijde menstruace. ☹ Minulý cyklus bylo IUI bez stimulace. No - nevyšlo. Uvidíme příští měsíc... 🙂
V záchvatu snahy jsem byla min. týden u čínské doktorky (zítra jdu pro bylinky) a včera u profesorky na akupunktuře... Snad něco z toho pomůže. 🙂

Ufff. Snad jsem napsala vše! Můžu si hrát s Vámi? 🙂)

ankava
18. kvě 2011

@beritek a všechny další nové 🙂 vítám vás tady, zase to tu začíná trochu ožívat, i když bych raději, aby tenhle spolek vůbec nemusel vznikat.
Já si užžívám se svojí holčičkou, strašně rychle to utíká a tak jsem vás, co se vám ještě ten sen nesplnil chtěla moc povzbudit a dodat sílu, energii a víru, že i zázraky se dějí (viz já)

feli... ty už to máš za pár, tak tfuj tfuj, ať máš všechno připravené, pohodový porod, no prostě vše nej

gabriki... ty naše bojovnice... určitě to ještě dáš

veruncik..... pořád držím palce, ať je vše OK 🙂