35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

olousek35
17. črc 2011

@gabikri jj, dobrej přístup. Moc držím pěsti. A Dornovka je taky super, případně se skoč nechat nabankovat. Taky to pěkně povoluje bederku. 😉

gabikri
17. črc 2011

@olousek35 ty bys to mohla vědět, já mám na L5/S1 dorsální a laterární osteofyty, které mi mírně tlačí na nervy, takže mám permanentní bolest, někdy víc, někdy míň. Může to mít taky vliv na otěhotnění? A dá se s tím něco dělat kromě operace? Díky 😉

olousek35
17. črc 2011

@gabikri oni osteofyty mají pomalu všichni. Na otěhotnění by to vliv mít nemělo. Ale víš co zkus? Vzhledem k tomu, že je spodek a vršek páteře propojený, nechej si udělat reflexní masáž šíje. Mělo by to pomoct k uvolnění celého spodku. Mně a dost lidem to pomohlo. A operaci nechej až jako poslední řešení.

Sedmi, zkus klidně i léčitele. Co víš, třeba ti pomůže. Nikdy nevíš, co je pro tebe to pravé. Drž se. 😉

gabikri
17. črc 2011

@olousek35 : já vím, že to je běžné, ty osteofyty, ale když mě to utlačuje ty nervy a kolikrát je to bolest docela fakt hrozná. Tak jestli na to není nějaké cvičení, aby se to pohnulo a nebolelo to 😖

gabikri
17. črc 2011

@olousek35 : tu reflexní masáž zkusím, dělá to jedna holka u nás v práci 😀

olousek35
17. črc 2011

@gabikri to asi není. Jediné, co může pomoct, je Mojžíška a reflexka nebo měkký techniky. Ale to bych fakt zkusila nejdřív ten krk. Spodek si můžeš pěkně rozhodit a to nepotřebuješ. Pak dej vědět výsledek. 😉

beritek
18. črc 2011

@sedmitecka @gabriki A co akupunktura? Já jsem teď před tím naším "skoroúspěšným" pokusem byla na akupunktuře (MUDr. Barešová) a ještě i u nějaké specializované čínské lékařky. Nikomu to nenutím, protože nevím, co (a jestli vůbec) z toho pomohlo, ale za pokus mi to stálo... Na tu akupunkturu jsem pak šla ještě jednou a teď půjdu zase.

gabikri
18. črc 2011

@beritek : akupunkturu jsem měla taky v plánu, taky to tady holky hodně chválí 😉 A vlastně po ní otěhotněla i Celine Dion a Mariah Carey tady to je : http://magos.osobnosti.cz/mariah-carey-pomohla-...
Jen nevím, kam na ní v Praze jít, nemáš nějaký tip? 😉

Jinak volala jsem dnes té Babičkové do Iscaru, tak mě zase zpražila hned jen jsem stačila říct áááá, bude asi pěkná metrnice, ale co, když bude dobrá, tak to zkousnu 😀 Prý co máte za problém? Já noooo víte, bolí mě záda..............a ona mi hned skočila do řeči.........tak to máte smůlu, chronické bolesti nedělám.........a já, nechte mě prosím domluvit........a taky opakované potraty.........no to je prý jiná, tak přijďte v pátek v 11 a nebo až v září 😀 A já pardon, to máte jedniný temín v pátek v jedenáct? Na to mi odpověděla .........Vaše celé jméno prosím!!
Tak jsem zakoktala jméno a že tam budu tedy v pátek 😀 No zvláštní způsob komunikace, ale asi si to může dovolit, když ji všichni tak chválí 😀

kive76
18. črc 2011

@gabikri no ta je teda hustá...ale je fakt, že se o ní psalo i nedávno mám dojem, že v Betynce...a že k ní spoustu ženskejch chodí

gabikri
18. črc 2011

@kive76 : to je hustá 😀 😀 😀 😀

mandre
18. črc 2011

@gabikri já k ní chodím, nenech se otrávit 😀 😀 ...když začala být hustá, byla jsem taky a nenechala se pacifikovat...ona pak zjihne 😵 Musíš si prosadit svojí osobnost 😀 😀 Když jsem tam byla poprvé, tak ze mě udělalá totálního trotla 😀 Teď už je celkem beránek. Někdy mi přijdá, že vůbec nezná pojem zákazník.

gabikri
18. črc 2011

@mandre : ahojky, tak to jsi mě uklidnila 😉 Já mám podobného gynekologa, alá dr. Štrosmajer, taky huba nevymáchaná, tak už jsem zvyklá 😝 No jinak ta Babičková je žákyní Mojžíšové a o té jsem v té její knížce četla, že byla taky taková, tak to asi od ní pochytila 😀 No a jak? Pomohla Ti? Co s Tebou dělalala? 😉

mandre
18. črc 2011

@gabikri Já už cvičila s přestávkama 3/4 roku předtim u nás s jinou RHB, ale ta to brala nějak jinak, prostě ne všechny mojžíšky to umí správně a pořádně. no a pak jsem chtěla zkusit někoho jiného pro porovnání. tak Babičková, nooo 😀 . Ta mi řekla, že to neumim, že špatně dýchám, prostě trotl největší. Ale spodek jsem měla uvolněnej, takže nějaký vliv to předchozí cvičení určitě mělo. Jinak mám spíš blbej vršek - skolioza 🤐

Takže mě pak objednala až za 2 měsíce, já nemohla, takže jsem šla za 3 😕 , byla jsem u ní za půl roku celkem 3x. Vždycky mě probrala od hlavy k patě - zkrácená mobilizace tomu říkala, ve mně křupalo 😅 , bylo to tak na hodinu. Chce za to 800Kč. Na poslední jsem byla v dubnu před minimálkou, ta dopadla, že v 5.tt SP, od té doby necvičim, nebyla vůle 😝

gabikri
18. črc 2011

@mandre : hmm, tak to jsem zvědavá, co řekne mně 😝 Jinak jsem si to taky myslela, že cvičit jen tak podoma bez odborného výkladu je spíš na škodu. A to mě začne hned při první návštěvě něco dělat? A jak dlouho se pak nesmí těhotnět? Nebo můžeš hned? 😉

beritek
18. črc 2011

@mandre Když to slyším, tak jí dám možná šanci... Ale do telefonu mě tedy otrávila totálně. Fakt nepříjemná. Já jsem chodila do MONADY, jenže tam je to min. 1x týdně, alespoň na měsíc a pokaždý tam člověk nechá 400,- . Už mě to nebavilo ☹
@gabikri Já chodím k paní profesorce Barešové. Tady najdeš fotku : http://www.lrs-chvaly.estranky.cz/clanky/kdo-se... . Ale já k ní chodím do Uzbecké:http://www.ipvz.cz/pracoviste/2014/kontakty-pracoviste... (Teď tam není uvedena, je na operaci očí. Měla by být zase během srpna).

mandre
18. črc 2011

@gabikri První návštěva tě prohlídne, zapíše si, co a jak a naučí tě cviky. Pak půjdež na celkovou mobilizaci. Otěhotnět myslím, že ne tak 3 měsíce, nebo až ti dá ona pokyn, že by to mohlo jít...já jsem to neměla, páč už jsem cvičila předtim. Jen vím, že holkám nedoporučila na začátku ani IVF, resp. to řešili, ale neřekli jí to. Ona totiž razí heslo, že jí musíš poslouchat na slovo...asi správně, proto jí to funguje.

gabikri
18. črc 2011

@beritek : díky, v srpnu bych tedy za ní zašla, tak se Ti pak ozvu, nechci chodit někam jen tak bez doporučení 😉 V pátek dám vědět, jak jsem pochodila u Babičkový 😀

@mandre :no já mám další pokus na konec října, tak snad to nebude protahovat, na můj vkus čekám i tak dlouho. Jinak asi na tom něco bude, klidně jí poslouchat budu, když to bude mít hlavu a patu 😝

beritek
18. črc 2011

@gabikri Ještě varování dopředu. Paní profesorka je fajn,ale to prostředí je takové.. specifické. (Nemyslím to negativně, ale není to zrovna klasická ordinace. 🙂 ). Kromě toho stojí první návštěva 1000,- a každá další 500,- . Já dostala během té první jehličky do uší, které mi tam zůstaly asi týden, na další jsem šla za 14 dní, to do mě něco bodala na místě (a taky to pak vytáhla).
Kromě toho neváhala zavolat kolegovi, který je přímo gynekolog, aby mi ušetřila jedny jehly do nohou... (Já mám trošku fobii z jehel, takže to oceňuju).
Můj gynekolog v CARu se vyjádřil, že "to rozhodně nezaškodí".
Uff. 🙂 Doufám, že jsem předala info komplet. 🙂
Na tu paní Babičkovou (resp. Tvou zprávu) se opravdu těším. 😀 Představuju si ji jako pěknou čarodějnici. 🙂

sedmitecka
18. črc 2011

@beritek no, akupunktura a cinska medicina, to je taky na programu dne, jen nevim, kam v Praze jit.....
na rehabilitaci a mojzisku jsem chodila 3 mesice, od dubna, mobilizaci mam za sebou.....

@gabikri 😀 😀 😀 😀 teda ta pani je husta, at te v patek nesezere 😀 😀 😀 😀

gabikri
18. črc 2011

@beritek : díky za odborný výklad 😉

Holky já kdysi byla na akupunktuře kvůli hubnutí, někde u Hlavního nádraží v Praze, stálo mě to 1000kč, prý mi to mělo potlačit chuť k jídlu a já po tom žrala ještě víc 😀 😀 😀 Ale tři moje kamarádky po tom hoodně zhubly 😝 Tak nevím, jestli na mě ta akupunktura vůbec bude fungovat 😝

beritek
18. črc 2011

@sedmitecka Akupunkturu jsem popsala nahoře Gabikri. Co se čínské medicíny týká, tak tam jsem nebyla na doporučení kvůli neplodnosti, ale kamarádka tam chodila kvůli něčemu jinému-a snad jí to pomáhalo. Byla jsem na Národní v TCM http://www.tcmclinic.cz/index.php?menu=pro-vas&... . Nemůžu říci, že bych z toho byla nějak odvařená, ale fakt je, že jsem pak otěhotněla... (U mě se sešla časove ta čínská medicína, akupunktura a Utrogestan, takže nevím, co nakonec zabralo..🙂 ).
Paní doktorka s překladatelkou asi hodinu vyzvídaly co a jak, pak mi řekly, že jsem moc citlivá osoba i když to nedávám na jevo a že ten stres držím v sobě, čímž se mi málo dokrvují vnitřní orgány. Údajně s tím souvisí i má bolestivá menstruace. (Nevím, ale mám dojem, že to se dá říci o každé z nás, které se nedaří otěhotnět...).
Dostala jsem bylinky, která jsem si musela vařit. (Zabralo to cca 1 hod denně-musí se to povařit, scedit, znovu zalít horkou vodou, zase povařit a ten druhý výluh smíchat s tím prvním. Smrdí to, nechutná a stálo mě to asi 2500,- ).

gabikri
18. črc 2011

@beritek : smrdí to, nechutná to a stálo to 2500,- 😀 😀 😀 Co jsme kvůli tomu všechno podstoupit........ach jo 😀 Nedá se nic dělat, vrhám se taky do všeho, co jsou tyto směšné částky proti té pálce, co budeme platit v říjnu 😒

beritek
18. črc 2011

@gabikri 🙂 Já mám chvíle, kdy si připadám jako šílenec, který se chytá kde čeho. A pak si zase říkám, že normálně bych o to ani nezakopla (např.ta akupunktura), tak že je vlastně dobře, že mám příležitost... Ale je bohužel pravda, že už nás to stálo docela dost - a to ještě zdaleka nejsme u IVF. 😖
No nic. Jdu nakrmit želvy. 🙂

veruncik
19. črc 2011

@gabikri Ahoj Gabi, tak jsem se dočetla, že se chystáš jít k p. Babičkové, no já jsem samozřejmě u ní byla...A nepomohla mi! Ba naopak, rozhodila mi, již tak již špatnou krční páteř, že jsem pak musela chodit jinak na rehabilitace a trvalo víc než 1/4 roku než se mi to jakštakš spravilo. Jinak co se týče té paní, to je také kapitola, nic horšího jsem asi doposud nepoznala. Když jsem byla u ní na mobilizaci bederky, ječela na mě, fakt hrozný a to si to člověk platí a není to nic levného....Již bych k ní nikdy nešla, jak psaly holky, jsou u jiné terapeutky, které mají ten správný cit a Mojžíšovku taky dělají. No, jen jsem Tě chtěla varovat, p. se také ráda poslouchá....aby jsi nebyla zklamaná. Já jsem chodila k té mojí MUDr. na akupunkturu a ta mi moc pomohla, když by jsi chtěla tak Ti pošlu do e-mailu na ní kontakt, ale teď má 3 týdny dovču.....

kive76
19. črc 2011

ahojky holky...berou Vaši mužové též nějaký vitamínky...když se Vám nedaří otěhotnět ? mi teda nic, protože přítel prý má spermijky v pořádku..

gabikri
19. črc 2011

@veruncik : ahojky, no nazdar, tak to jsi mi teď dala 😕 Teď jsem totálně na rozpacích, jestli tam mám vůbec jít 😕 No zkusím jednu návštěvu a uvidím 😒 Jinak jestli máš kontakt na tu akupunkturu, budu ráda 😵 A jak se vůbec cítíš těhulko? 😵 Už víte, co to bude? 😉

cell
19. črc 2011

@gabikri : ahoj, omlouvám se, že Vám sem lezu - jen že kdo ví, jestli i já nevděčím akupunktuře za tentokrát úspěšný pokus 🙂

gabikri
19. črc 2011

@kive76 : ahojky, manžel ač o osm let ještě starší než já má prý spermie v takové kondici, že prý by mohl darovat. On žije celkově zdravě, nekouří, je abstinet a dost dbá na životosprávu, takže vitamínky nejsou potřeba 😀 Ale co je to platné, když já mám vajucha made in china 😒

gabikri
19. črc 2011

@cell : jéé, ahojky, jak se máš těhulko? Koukám čekáš chlapečka, to je super 😵 😵 A kam jsi chodila na akupunkruru? 😉

veruncik
19. črc 2011

@gabikri No, klidně zkus jednu návštěvu a uděláš si sama názor. Ta úvodní šla, tam jsem si připadala, jak na přednášce o svém těle, dostala jsem vyčerpávající přednášku...Další byla právě to odblokování a od té doby jsem začala mít problémy nejen s krční páteří, ale s celými zády...Pak moje fyzioterapeutka se nestačila divit, jak se mi to mohlo stát, ale třeba budeš mít jinou zkušenost.
Kontakt ti posílám do e-mailu.
Jinak se cítím moc fajn, až na tu svoji krční páteř, kterou jsem měla i před tím, tak žádné problémy nemám 🙂 Je to teď pohodové období. No, nechci to zakřiknout. A co Ty teď podnikáš?