Bez ovulace, bez menstruace. Stalo se to někomu z vás?

verlis1
7. pro 2013

V listopadu jsem si delala ovu testy asi 10dni v kuse a ani jeden den nebyla ovulace a co vic, ted mi ani nepřišla menstruace, už jsem dnes 40DC...stalo se to nekomu z vas?? Pritom v říjnu jsem mela jak ovulaci (pozorovano pomoci testů ) tak i MS. Diky za radu

zlatelevizeedna
7. pro 2013

Je normální, že i zdravá žena má během roku jeden či dva anovulační testy. Pokud nejsi např. po vysazení hormonální antikoncepce nebo nekojíš, můžeš skočit ke gynekologovi.
Jinak já jsem si dělala ovulační testy třeba i po celý měsíc, kupovala jsem je na ebay - velký pakl za slušnou cenu.

zlatelevizeedna
7. pro 2013

Cykly, ne testy... V první větě🙂.

verlis1
autor
7. pro 2013

@zlatelevizeedna dekuju ti "!!! No a kdyz neni ovulace, tak nemuze byt ani menstruace ??? nebo se muze stat, ze neni ovulace a MS normalne prijde 🙂 ?? Děkuji !!

zlatelevizeedna
7. pro 2013

@verlis1 menstruace bude, až pořádně naroste sliznice, pokud vím. I po anovulačním cyklu následuje krvácení, jen bývá delší. Nebo, pokud je to na tebe dlouho, můžeš jít k lékaři, kde ti píchnou injekci na vyvolání ms.

adik2
7. pro 2013

Ahoj, mně se to stávalo běžně. Příklad mých cyklů jak šly za sebou 35 dní, 31, 43, 51 atd. A ovulační test jsem měla vždycky bílý jak sníh, ale teda já to nijak nehrotila a vyzkoušela asi jen čtyři. Pak jsem si naordinovala Gynex, je i na úpravu cyklu, no a když už jsem chtěla lamentovat, že je to na nic, tak jsem na testu objevila // 🙂

verlis1
autor
7. pro 2013

@adik2 tak tos me celkem uklidnila, taky mam docela dlouhe cykly..a cca 2x do roka neprijde do 40DC..pak jdu na injekci a je to zase treba 8-9 mesicu OK. Jeden mesic jsem ovu mela, dalsi zase ne..tak si rikam,ze to bude tezky otehotnet...ale ten Gynex asi vyzkousim..

adik2
7. pro 2013

@verlis1 Určitě zkus, já s ním byla moc spokojená, chválím kudy chodím 🙂

beta.m
7. pro 2013

mě se to stalo teď v listopadu taky, 10 ovulačních testů negativních, pátek měla být MS a nic tak jsem v sobotu testovala a nic, a když jsem testovala v úterý tak už byl test pozitivní, takže ovu byla evidentně později než jsem dělala ovu testy 😉 Jo a to jsem byla 36 DC

trskova
7. pro 2013

@verlis1 ahoj, jsem na tom ted stejně...v listopadu bez ovulace a dnes 38 den cyklu a stále menstruace nepřichází..už nevím co s tím...těhotenské testy negativní

verlis1
autor
7. pro 2013

@beta.m tys mela ovulaci 36 DC?? Vidis a to ja jsem tesovala asi jen do 25 pak uz jsem si rikala,ze to nema smysl...

verlis1
autor
7. pro 2013

@trskova ahoj..a co rijen, jak jsi to mela v rijnu? testovala jsi take 🙂 ?

trskova
7. pro 2013

v říjnu jsem netestovala...měla mi vycházet zrovna na dovolenou..a tu jsme trávili v autobuse..takže to nemělo cenu...ale menstruace proběhla normálně...cyklus mám vždy 27-29 dní...tohle se mi ještě nestalo. V srpnu jsem prodělala revizi po zamlklém potratu...ale cyklus se mi hned upravil a vše bylo bez probémů...proto teď vůbec netuším co se děje..

beta.m
7. pro 2013

@verlis1 ne, ovu jsem testovala 10-20 DC a stále negativní, takže jsem myslela, že v listopadu prostě ovu nebude a najednou 36 DC jsem měla pozitivní těhotenský test, dost nečekané

verlis1
autor
7. pro 2013

@beta.m hmm, tak ja delala tehot.test 39 DC a nic, takze tehotna nejsem :(

verlis1
autor
7. pro 2013

@trskova no ja prave testuju podle testu teprve ddruhy mesic...prvni mesic vse ok a druhy mesic to co ty..zadna ovulace a zadna MS dnes je uz 40DC , no a ovu jsem testovala asi 15-25 DC protoze mesic pred jsem mela ovu az 21 DC

trskova
7. pro 2013

já jsem testovala myslím od 11 dne sedm dní. A jak dlouho budeš čekat než půjdeš k doktorovi?

verlis1
autor
7. pro 2013

@trskova no ja uz se objednala na prespristi stzredu, tzn.ze to uz budu v 51 DC

trskova
7. pro 2013

a když to do té doby dostaneš?

verlis1
autor
7. pro 2013

@trskova tak tam pujdu stejne, prootze potrebuju konzultaci 🙂

trskova
7. pro 2013

no já bych to tak ráda už dostala...bez MS nebude OVU a bez OVU nebude mimi...je to naprd

verlis1
autor
8. pro 2013

@trskova presne tak...taky uz to potrebuju dostat, protoze ta injekce je krajni reseni..radeji bych aby MS prisla prirozene..ale je mozny, ze jsi OVU jiz mela, jen se ti posunula,nebo si delas test kazdy den??

trskova
8. pro 2013

ne, jen těch sedm dní...spíše mohla přijít později...to už mě ted tak nějak moc netrápí jako to že menstruace stále nikde...

verlis1
autor
8. pro 2013

@trskova no ja to mam uplne stjne, take jsem testovala jen asi 7nebo 10 dni, pac kdybych testovala cely mesic, a bylo by to uplne zbytecne, tak bych byla docela nastvana, tak jsem to radsi asi po 10 dnech utnula a cekala na MS a ta stale nikde, ale ted uz asi treti den rano me celkem dost boli bricho,tak si myslim,ze uz to musi prijit

trskova
9. pro 2013

no tak to ja pořád nic. dnes jsem si volala k doktorovi...samozřjmě objednání až na konec ledna...tak mam přijít, a vyčkat si frontu. Dal mi na výběr...bud mi píchne injekci, nebo se na mě podívá..ale budu čekat dyl...no a já na kontrole byla cca před třemi týdny a vše bylo ok...tak mi to přijde zbytečné.

verlis1
autor
9. pro 2013

@trskova : hmm, nemame to jednoduchy, ale slysela jsem , ze kdyz se ti to stane 1-2 za rok že to nedostanes, tak je to normalni...resp. cetla jsem,ze je normalni 1-2x za rok mit anovulační cyklus..ale vetsinou podle me, kdyz neni ovulace, tak neni ani MS...ja jdu pristi stredu, mohla jsem jit uz ted ve stredu,ale radeji jsem si chtela pockat, co kdyby to treba prislo..a ta injekce je podle me krajni reseni az treba pri 50 DC a driv bych ji stejne nechtela...

trskova
9. pro 2013

Tak jsem si dnes už myslela, že jsem to dostala...ale zdá se, že planý poplach...vypadalo to, že začínám špinit...ale ani o tom se opět nedá mluvit..to už je po třetí za tenhle cyklus...

andelka
10. pro 2013

@verlis1 když není ovulace, tak MS stejně může přijít, třeba o pár dní později a slabší, ale může. Sama jsem měla anovulační cykly myslím tři nebo čtyři, hlavně po druhém porodu než se cykly srovnaly, tak tuším dva anovulační byly. A taky mám za sebou cyklus s délkou 72dnů, kdy ovulace byla 65den.

trskova
11. pro 2013

no je to strašný takhle čekat na menstruaci...ale poslušně hlásím...dnes jsem to dostala....hip hip hurá 42 DC

verlis1
autor
12. pro 2013

@trskova : a ja porad nic :( pristi stredu bude asi vyvolavacka...

trskova
12. pro 2013

tak držím palce....já zas začnu nanovo sledovat ovulaci....kolem mě zas další těhotná...jako by se s nima roztrhl pytel...já to těm holkám strašně přeju....jenže....a co já? 🙂