• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáp přiletí potřetí...

27. září 2013 
@elizabetthka :grinning: když jsem to začala v tom globusu ze sebe sundavat tak fakt ty lidi čuměli :grinning:
@staninka77 IVO JEZDÍ JEDNOU ZA 14 DNÍ DOMŮ TAK NÁS MUSÍ VYVÉST :grinning: nakupujeme jen spolu i když já také jezdím ale se třemi dětmi v obchodáku no moje nervy :grinning:DDD
21. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
edeltraut : :grinning: A co na to manžel?
21. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás je naopak, když mám možnost vytáhnout paty, tak se vyšňořím, ale Láďa (manžel) všude chodí v teplákách :slight_smile:
@edeltaut-Aůe i tak je to boží když ti říkaly jak se o své děti krásně staráš.
I když ti to bylo něldy dost trapné ale asi tak vypadáš nádherně mladá. :slight_smile: :wink:
je dobré že jsi platila mín za sjezdovku. :slight_smile:
@elizabetthka no to jo teda, od jména k teroristovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hajkova-To se ti ani nedivím že je to někdy o nervy.A když dojede manža tak je lepší aby vás všechny vyvezl :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova79 vím jáký máš nervy v obchoďáku :grinning: a to mám zatím dva rarachy :grinning: když potřebuju nakoupit na víkend, tak jedu rovnou z práce :grinning: :grinning:
21. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elizabetthka Manžel nic, ten byl naštvanej, že z něho dělají dědka :slight_smile:. Já to mám v genech o mně a mamce si taky mysleli že jsme ségry, ale to už jsem byla dospělá! :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova-Prej terorista.Tak to je dobře řečeno to je jasnéže se musíš oblékat zima je dlouhá a taky to oblíkání je někdy na palici raději teple jak nemít nic. :grinning:
21. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova79 Když byly mrňata menší, tak jsem taky jezdila jenom s mužem. Pro nejnutnější jsem si odskočila do 3km vzdáleného obchůdku s pultovým prodejem. Tam jsem děti přimáčkla k pultu, rychle nakoupila a hurá dom :grinning:
21. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
edeltraut : šup sem fotku :grinning: :grinning:
21. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut-tak to muselo bít i manželovi i líto že je o proti tobě starší a dělají z něho tvého tatíka :slight_smile: místo manžela.
21. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova79 To by se mu nelíbilo, kdyby ses hodila marod a musel sám do obchodu a starat se o dětičky. :slight_smile: Tak musíš argumentovat :grinning:
21. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edeltraut-Tak foto sem dej jsme pro. :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elizabetthka zítra, teď už tu ruším pohodu u telky, prej moc datluju :grinning:
21. led 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dám fotkku a jdu spát :slight_smile: - teď už ale zas tak mladě nevypadám :slight_smile:. Máme malé hospodářství a já slíbila, že jako správná gazdina půjdu i v neděli krmit :grinning:
21. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edeltraut-Jsi moc pěkná a děti taky :slight_smile: .
Moc ti to sluší.
Od kud jsi já jsem taky Brnačka.Ale ted bydlím v Blansku teda spíše kousek. :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
edeltraut - jj a jen co vstaneš už oheň v peci plane,viď :grinning:
21. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamči jdu taky do hajan ..Marušenka se hlásí o papku ..Dobrou noc papapappaa
21. led 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nezdařilo :(. Porucha prý není na našem přijímači :grinning: . Zítra dodám fotky celé rodinky, abyste mohly posoudit :grinning:.
21. led 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jsem se spletla fotečka patřila Elizabetthka děti i ty jsi pěkná ty jsi z Brna.
21. led 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hajkova79 - Dobrou :o)

edeltraut - co se dá dělat :slight_smile: Vydržíme :o)

Staninka77 - děkuji :o) Já jsem z Oslavan ,cca 30km od Brna
21. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut-Jasně budem se těšit na fotky rodinky.
@hajkova-Dobrou noc a zítra se tu zase sejdem pokud my to kluci dovolí. :slight_smile:
@elizabetthka-Moc se ti omlouvám že jsem to tu spletla ale je fakt že ti to sluší. :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elizabetthka tak, tak nakrmit zvířátka, postavit na oběd... :slight_smile: Zítra jsem si naplánovala oběd u maminky, ale manža mi to zatrhl - moc práce :frowning2:. Tak tam pojedu až odpoledne. Musím obeznámit širší rodinu s novým stavem :grinning:
21. led 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova79 Dobrou noc :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elizabetthka-Tam to znám jen trochu měla jsem tam bejvalého tchána co tam bydlel.nebo měly chatu nebo barák po rodičích.
21. led 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu, dobrou :slight_smile:
edeltraut - Takže zítra oznámíš novinku?Tak potom písni,jaké byly ovace,ju? :wink:
21. led 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut-Toteda máš práce jak na kostele.
At vše zvládneš.do zítřka udělat. :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek