Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

hajkova79
21. led 2012

@elizabetthka 😀 když jsem to začala v tom globusu ze sebe sundavat tak fakt ty lidi čuměli 😀
@staninka77 IVO JEZDÍ JEDNOU ZA 14 DNÍ DOMŮ TAK NÁS MUSÍ VYVÉST 😀 nakupujeme jen spolu i když já také jezdím ale se třemi dětmi v obchodáku no moje nervy 😀DDD

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut : 😀 A co na to manžel?

edeltraut
21. led 2012

Tak to u nás je naopak, když mám možnost vytáhnout paty, tak se vyšňořím, ale Láďa (manžel) všude chodí v teplákách 🙂

staninka77
21. led 2012

@edeltaut-Aůe i tak je to boží když ti říkaly jak se o své děti krásně staráš.
I když ti to bylo něldy dost trapné ale asi tak vypadáš nádherně mladá. 🙂 😉
je dobré že jsi platila mín za sjezdovku. 🙂

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka no to jo teda, od jména k teroristovi 😀 😀 😀 😀 😀

staninka77
21. led 2012

@hajkova-To se ti ani nedivím že je to někdy o nervy.A když dojede manža tak je lepší aby vás všechny vyvezl 🙂

krtecci75
21. led 2012

@hajkova79 vím jáký máš nervy v obchoďáku 😀 a to mám zatím dva rarachy 😀 když potřebuju nakoupit na víkend, tak jedu rovnou z práce 😀 😀

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka Manžel nic, ten byl naštvanej, že z něho dělají dědka 🙂. Já to mám v genech o mně a mamce si taky mysleli že jsme ségry, ale to už jsem byla dospělá! 🙂

staninka77
21. led 2012

@hajkova-Prej terorista.Tak to je dobře řečeno to je jasnéže se musíš oblékat zima je dlouhá a taky to oblíkání je někdy na palici raději teple jak nemít nic. 😀

edeltraut
21. led 2012

@hajkova79 Když byly mrňata menší, tak jsem taky jezdila jenom s mužem. Pro nejnutnější jsem si odskočila do 3km vzdáleného obchůdku s pultovým prodejem. Tam jsem děti přimáčkla k pultu, rychle nakoupila a hurá dom 😀

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut : šup sem fotku 😀 😀

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-tak to muselo bít i manželovi i líto že je o proti tobě starší a dělají z něho tvého tatíka 🙂 místo manžela.

edeltraut
21. led 2012

@hajkova79 To by se mu nelíbilo, kdyby ses hodila marod a musel sám do obchodu a starat se o dětičky. 🙂 Tak musíš argumentovat 😀

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-Tak foto sem dej jsme pro. 🙂

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka zítra, teď už tu ruším pohodu u telky, prej moc datluju 😀

edeltraut
21. led 2012

Dám fotkku a jdu spát 🙂 - teď už ale zas tak mladě nevypadám 🙂. Máme malé hospodářství a já slíbila, že jako správná gazdina půjdu i v neděli krmit 😀

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-Jsi moc pěkná a děti taky 🙂 .
Moc ti to sluší.
Od kud jsi já jsem taky Brnačka.Ale ted bydlím v Blansku teda spíše kousek. 🙂

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut - jj a jen co vstaneš už oheň v peci plane,viď 😀

hajkova79
21. led 2012

Mamči jdu taky do hajan ..Marušenka se hlásí o papku ..Dobrou noc papapappaa

edeltraut
21. led 2012

Tak se nezdařilo :(. Porucha prý není na našem přijímači 😀 . Zítra dodám fotky celé rodinky, abyste mohly posoudit 😀.

staninka77
21. led 2012

Normálně jsem se spletla fotečka patřila Elizabetthka děti i ty jsi pěkná ty jsi z Brna.

elizabetthka
21. led 2012

hajkova79 - Dobrou :o)

edeltraut - co se dá dělat 🙂 Vydržíme :o)

Staninka77 - děkuji :o) Já jsem z Oslavan ,cca 30km od Brna

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-Jasně budem se těšit na fotky rodinky.
@hajkova-Dobrou noc a zítra se tu zase sejdem pokud my to kluci dovolí. 🙂
@elizabetthka-Moc se ti omlouvám že jsem to tu spletla ale je fakt že ti to sluší. 🙂

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka tak, tak nakrmit zvířátka, postavit na oběd... 🙂 Zítra jsem si naplánovala oběd u maminky, ale manža mi to zatrhl - moc práce ☹. Tak tam pojedu až odpoledne. Musím obeznámit širší rodinu s novým stavem 😀

krtecci75
21. led 2012

@hajkova79 Dobrou noc 🙂

staninka77
21. led 2012

@elizabetthka-Tam to znám jen trochu měla jsem tam bejvalého tchána co tam bydlel.nebo měly chatu nebo barák po rodičích.

edeltraut
21. led 2012

Tak jdu, dobrou 🙂

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut - Takže zítra oznámíš novinku?Tak potom písni,jaké byly ovace,ju? 😉

krtecci75
21. led 2012

@edeltraut dobrou

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-Toteda máš práce jak na kostele.
At vše zvládneš.do zítřka udělat. 🙂