Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

elizabetthka
21. led 2012

staninka77 - no,je to tu ošklivý,bydlíme tu necelé dva roky a nemůžu si zvyknout..

Dobrou všem,zítra ahoj :o)

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka moc ti to sluší na tý profilovce 😉

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka dobrou noc 🙂

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 : kujííí 😔 Dobrou

staninka77
21. led 2012

@elizabetthka-jak to že si nemužete zvyknout.
Je pravda že je to nic moc.
My měly babičku v Dolních Kounicích.A v Ivančičích jsem měla chvílu přítele.
Ješkoda že jste nešly třeba tam krásně se to tam rozrustá o krásné baráky. 🙂

Tak všem přeji dobou noc.
zachvílu si taky pujdu lehnout. 🙂

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka proč ten smutný smail

kristynaw
21. led 2012

@elizabetthka ahoooj,co ty tady????? videla jsme tema,kliknu a koho tu nevidim,tak at se brzy zadari!!

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-Třeba se jen stidí že se vám to líbí ten její nový profil. 🙂

staninka77
21. led 2012

Tak děvčata doboru noc jdu nachystat maso na zítřek aby bylo rozmražené abych nemusekla dlouho čekat ale bohužel je jeden problém nejsou brambory ☹ co ted.Chlapa zítra poslat pro brambory do obchodu to se mu nebude vubec chtít ☹

elizabetthka
21. led 2012

kristynaw - ahoooj :o) Snad ano!! Přidáš se?Jak se daří?Máte už pro klučíka jméno?

zoditka
21. led 2012

Ahojky,
berete mezi sebe i snažilky o třeťátko 😉 ? Já jsem sice taková věčná snažilka (problémy s otěhotněním 😖 ), ale říká se, že těhu je nakažlivé, tak kdoví, třeba se nakazím 😀 .

schnek
21. led 2012

teda vy jste povídalky, vůbec se nechytám 😅 😀

elizabetthka
21. led 2012

zoditka - ahoj,taky jsem snažilka,vítej 🙂

januzza80
21. led 2012

Ahojky teda to tu jede,ja nestiham a divala jsem se na telku a tu je uz 11strana 😲 😀

elizabetthka
22. led 2012

Ahoj při neděli 🙂
Holky,co máte dvou až tříleté dítka..prosím o rady,malá spinká bez plínek, týden se vydrží nepočůrat a potom den,dva za sebou je ráno mokrá...Je to ještě v normě,nebo to už mám probrat s dr.? S Lukym s tímto problém vůbec nebyl.. 😖

schnek
22. led 2012

@elizabetthka je to v normě. Ondra se na noc odplenil krátce před tím, než se Anna narodila. Matouš byl před časem už nějakou dobu bez plen na noc a teď zase kupujeme takový ty slipáče. Je schopnej se totálně pročůrat i 2h potom, co usne, prostě ho to neprobudí. To musí dozrát v mozku 😉

januzza80
22. led 2012

@elizabetthka jo je to ok,nemej strach.Alenka mela plinku na noc do 4let.U holcicek je to bohuzel horsi a pocuravaji se vice v noci.Nejstasi syn ten uz od 3let bez problemu a nikdy se v noci nepocural.Ja to vyresila tak,ze jsem koupila takove ty pleny na matraci co saji moc a ona se to pak naucila. 😉

d.aniela1
22. led 2012

@elizabetthka my jsem jeste nedavno spali s plinou protoze pil hodne v noci tak se vetsinou pocuraval,,takze to bylo jak na houpace ,ale ted uz to je lepsi,,nebo uplne dobry,,,ale byli dny kdy se taky obcas pocural,,nebo,,bude lepe, chce to jen vydrzet,,, 😉
@kristynaw jeee koukam do tretice,,,se klucik vydaril gratuluji ja to mam presne obracene,, 😉 😉

elizabetthka
22. led 2012

schnek,januzza80,d.aniela1 - holky,díky,nechám tomu teda ještě čas a nebudu stresovat.. 🙂

januzza80
22. led 2012

@elizabetthka To bude nejlepsi,hlavne nestresovat,ona se to nauci,chce to cas

hajkova79
22. led 2012

Ahoj Mamčiiii co vaříte dnes k obídku 🙂

januzza80
22. led 2012

@hajkova79 Ahojky 🙂 jo to je jeste nevime,ale asi manzel uvari testoviny

elizabetthka
22. led 2012

januzza80 - jen aby se to naučila,ona je pohodlná potvůrka 😀

hajkova79- nazdárek teroristo 😉 U nás je vepřo-knedlo-zelo 🙂

januzza80
22. led 2012

@elizabetthka Jo neboj nauci se to.Chce to jen cas,moje mala taky zacala pozde.

elizabetthka
22. led 2012

januzza80 - dobře...to víš,babičky tomu taky nepřidají,pořád jen slyším,že už je velká,že už by to měla umět,jestli ona není nějaká nemocná apod. 😝 Téééda,u vás vaří tatínek?Se máš 😉

januzza80
22. led 2012

@elizabetthka Jo to znam a to neposlouchej nesnesu,kdyz nekdo rekne,ze za jejich dob nebyla pracka a plinky taky ne a decko uz v roce chodilo na nocnik.To zeru takove reci.Dej ji jeste cas.Nejhrsi je nutit dite do neceho,pak je to ejste horsi.Jo tatulda vari,mi se stridame.To vis ital v kuchyni 😀

edeltraut
22. led 2012

@hajkova79 My máme uzené s kaší 🙂

edeltraut
22. led 2012

@elizabetthka Neboj, se to je v pořádku. Do pěti let je občasné pomočení v noci v normě. Zkus jí na noc dávat míň pít. My jsme se synem řešili noční pomočování do šesti let. Byl to zcela jiný případ, mokrý byl každou noc, někdy i několikrát.

hajkova79
22. led 2012

Tak to já chystám zapékané brambory na smetaně a nemám smetanu a uzené ..asi budu muset jít přepadnout večerku do pytle ..se mi tam vůbec nechce 😀DDDD TADY JE PŘÍŠERNÉ POČASÍ :-/

edeltraut
22. led 2012

@hajkova79 To by u nás neklaplo, šlehačka a sýr jsou u nás skoro sprostá slova a já to tak ráda!!!! Manža musí mít maso, nejlépe v celku. To ještě nevím jak se mu bude líbit to uzený... čeká řízečky 😀.