Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
22. led 2012

@kristynaw-Takže manža je american a žiješ tam sním v americe. 🙂
Gratuluji ke třetímu chlapečkovi.To je hezké že se vám to povedlo. 🙂

helcas
22. led 2012

@saminomimino děkuji za přivítání 🙂 synovi jsou 3 roky a čvrt a dcerce 16 měsíců.. 3 těhotenství dost brzy po sobě 🙂

januzza80
22. led 2012

Tak ohledne jmen,tak prvni syn ma jmeno italske(jako muj tchan)dcera ma ceske jmeno(po moji babicce)a treti syn jmeno anglicke(jako muj bracha,ale do anglictiny)

januzza80
22. led 2012

@helcas Vitej 😉

staninka77
22. led 2012

@hajkova-krásné fotečky z bříškemmě se ty akty líbí až moc. 🙂

helcas
22. led 2012

@januzza80 díky

staninka77
22. led 2012

@helcas-A dobře jsi to zvládala když m,áš děti tak blízko od sebe. 🙂

helcas
22. led 2012

holky sice je to v úplném počátku a po minulé zkušenosti ještě víc vím, že najít 2// ještě neznamená, že všechno dobře dopadne...ale rozhodla jsem se strach k sobě nepustit a těhotenství si užívat a už teď jsem taaak šíleně zvědavá, jeslti je to holčička, nebo kluk 🙂

januzza80
22. led 2012

@helcas Urcite to dopadne dobre,strach je vzdycky,ale nesmis nad tim ted tak uvazovat.Uzivej si to. 😉

staninka77
22. led 2012

@saminomimino-I tobě Gratuluji k třetímu těhu 🙂 .A děkuji za přivítání 😉.
Ty bydlíš v Boskovicích a kde budeš rodit někdy se mužeme sejít zda budeš chtít 🙂 .
Já bydlím kousek od Blanska bydlely jsme tu alepostavily barák a šly bydlet na Češkovice kousek od nás je Hotel Panorama pro děti v létě je tu bazén a taky zvířátka v koutku je to prostě boží zábava se tu taky najde. 🙂

helcas
22. led 2012

@januzza80 no prave, minule jsem se cele tehotenstvi jen a jen stresovala (silne krvaceni na zacatku, utrogestan, spatne tripple testy, genetika...) a strachovala a podle toho to taky dopadlo...nakonec tedy dobre, ale tentokrat jsem se rozhodla na vsechno vykaslat a proste si to -nejspis posledni tehotenstvi- uzit a nechat to osudu 🙂

januzza80
22. led 2012

@helcas Chapu to,taky jsem nemela posledni tehu ok. 😢 Ale hlavne na to nemyslet,dokud je to ok.Drzim palecky

helcas
22. led 2012

@januzza80 ja taky drzim palecky, vsem..

staninka77
22. led 2012

@helcas-Takto jsi si teda užila to těhu šílené strachu zda vše bude vpořádku.
taky jsem to měla ale tripple testy dopadly dobře ale to hlavní ta TOXOPLASOZA BYLA ŠÍLENÁ A PAK TĚHU CUKROVKA TO SAMÉ.Píchání inzulinu třikrát denně.
A ke konci vysokej tlak já ho měla vysokej každou náštěvu ale dr.to braly normálně ale potom na monitory šílené to vyhouplo. 😒
Držím ti palečky aby tohle těhu bylo co nejlepší a kdy máš termín. 🙂

helcas
22. led 2012

@staninka77 o terminu ani zatim nepremyslim, teprve mi vysel testik 🙂 ale videla jsem diskuzi cap prileti potreti a hend jsem se zzavitala 🙂 vychazi to na konec zari...kluk je na zacatku rijna a dcerka na konci zari.. a to jsem chtela jarni deti 🙂
kazde tehotenstvi je jina, doufam, ze tohle bude lepsi..i kdyz dneska mi zase zaclo spineni, jako u obou predchozich..

januzza80
22. led 2012

@helcas kdyz bylo neplanovave,tak by to ta holcicka mohla byt a preji klidnejsi tehu.

staninka77
22. led 2012

@helcas-Já myslela že jsi teprve na uplném začátku tak honem se obědnej ke dr.aby tě zkontroloval.
Držím moc palečky aby bylo tohle těhu o hodně lepší.
taky jsem to včera teprve narazila na tuhle báječnou diskuzi a jsem ráda ž mě vzaly mezi sebe. 🙂
Já mám jen jednoho květnáka a druhej je srpnáček.
A ten nejmenší je zimní miminko. 🙂

helcas
22. led 2012

@januzza80 diky 🙂 ja taky tipuju holcicku..v tydnu, co jsem jeste nevedela, ke me prisel kluk a rika - maminko, budeme mit jeste jedno miminko, holcicku, ale pak uz ne, pak uz to staci, jo? 🙂 tak jsem se musela smat..u obobu tehotenstvi mi muj pocit vysel, ze prvni je kluk a druhe holka..tak uvidime, jestli i tentokrat

staninka77
22. led 2012

@helcas-taky přemýšlím zda bude příští rok nebo ještě letos v prosinci fakt nevím kdy do toho mám jít. 🙂

elizabetthka
22. led 2012

hajkova79 - Tééééda,moc Ti to sluší,moc hezký 😵 😵

kristynaw - hezké jméno :o) teď už konečně dobře tuk tuk,musím zaklepat,hlavně at to tak zůstane a máme se všichni jen dobře :o)
Kdy máš TP?

helcas - jj,souhlasím s holkama,užívej si těhu,všechno bude fajn 😉

helcas
22. led 2012

@staninka77 jeee, jarni a letni..to jsem si prala..ale bohuzel 🙂 tak snad ve me miminko vydrzi az do podzimu, zas tak moc o letnatko nestojim 🙂 dcerka me zase vyslysela, kdyz jsem rikala, ze za azdnou cenu nechci stira, coz mohla byt...a pospisila si o 10 tydnu 🙂

staninka77
22. led 2012

@helcas-Třeba ti ta holčička vyjde a když máš i takovou intujici přála bych jí mít taky. 🙂

helcas
22. led 2012

@staninka77 tak to ti taky přeju holčičku...ale čtyři kluci - to je taky paráda, to jen tak někdo nemá!

januzza80
22. led 2012

@helcas To nevadi,bud rada,rodit taky v lete nic moc. 😝 Ja rodila prvniho syna na Sicilii pri teplotach pres 40C 😝 Ale vyslo to fajne mam je kveten,cerven a cervenec 😀

hajkova79
22. led 2012

@helcas já mám doma dva štíry 😀 A i já jsem nechtěla ...😀 ODŘÍKANÉHO CHLEBA NEJVĚTŠÍ KRAJÍC 🙂

helcas
22. led 2012

@januzza80 no to vyslo krasne, kazdej mesic oslava... to my budeme asi slavit vsechny naraz..a moje mamka ma navic 30. zari,takze to budou 4 oslavy v par tydnech

staninka77
22. led 2012

@helcas-Malá ti šla tak brzo ven z bříška,kolik ti vážila
Já mám kluka štíra tak jsme zvědav.
marek je býk Jirka lev to teda jsou šílené popvahy.Máš alespon váhu ta je prej nejlepší z horoskopu. 🙂
Já taky moc nechci letní miminko ale je lepší že ho nemusím tolik oblíkat a jít sním ven i dříve jak být týden doma zavřená. 😉 🙂

helcas
22. led 2012

@hajkova79 a jaký jsou , štíři?

helcas
22. led 2012

@staninka77 moje mamka je váha, kluk je váha, dcerka panna... já jsem býk a manžel lev

januzza80
22. led 2012

@helcas A co je na stirech tak hrozneho?Ja teda nikoho neznam ve znameni stira,ale myslim,ze jsou ok.No ja nechtela posledniho,aby se narodil na blizence a narodil se na raka 😀 Pomohli jsme tomu sexem 😀