Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
22. led 2012

@elizabetthka-To měly kluci minulej rok a letos to paní ředitelka změnila na 7.40. 😒 .
A ještě musí čumákovat ve družině.než jim začne hodina.Někdy je to tak že to dělajáí kvuly dojíždějícím aby stíhaly autobusy domu.

krtecci75
22. led 2012

@hajkova79 koukám že ty roupy u dětí nejsou jen u nás, kluci taky dnes řádí, hlavně Maty, věčně lítají a honí se po bytě
@elizabetthka my máme zítra pětiletou prohlídku, Maty má narozky v neděli 🙂

edeltraut
22. led 2012

Hezký večer, tak jsme zdárně zvládli informovat rodinu 🙂. Tetka si asi hodinu myslela, že si z nich děláme blázny, zato moje babička měla zajímavou reakci: "Mě je to jedno, mě už se to netýká" 😀. Přitom je to pořád čiperka a když se dozvěděla, že manža chce Františka po dědovi, tak se zhrozila 😀.

staninka77
22. led 2012

@krtecci75-Takže bude příští týden oslava narozenin.Budeš dělat dortík.
A zítra na prohlídku tak držíme palečky. 🙂
Tady to taky někdy vypadá že kluci se honí po celém baráku je tu bordel šílenej a oni neví kdy mají přstat.

edeltraut
22. led 2012

No já bych měla mít pannu, nikdo v rodině není, tak doufám, že bude lepší než vodnář. To je naše Elí a je to mazec 😀. Ládík je ryba, ten si žije v takové své bublině a nikoho si tam nepustí 🙂 No a manžel je beran - typickej a já býk, takže veselo 😀

krtecci75
22. led 2012

@edeltraut to já jsem taky zvědavá na reakci našich rodičů až budu těhotná, moje máma sice ví že chceme ještě jedno mimi ale jak pak bude reagovat nevím no a manželova mamka ta to asi nepřežije 😀

staninka77
22. led 2012

@edeltraut-Takže už to ví celá rodinka to je báječné že jak to řekla babička že je jí to jedno že se jí to netýká je bezva 🙂 a co tvojemaminka jak ta to vzala taky dobře asi ano.Vždyt jste si tak podobné že 🙂
Držím palečky a moc. 😉

staninka77
22. led 2012

@krtecci75-Takto jsem taky zvědavá jak mojemáti ta to vezme ta už se semnou nechtěla bavit když jsem čekala Šimona a natož čtvrté to asi nepřežije 😀 tuplem.
A jeho rodiče je to vubec netrápí je to náš život a my musíme vědět jak se ktomu postavit. 🙂

edeltraut
22. led 2012

@krtecci75 , @staninka77 Moje mamina, ta to čekala. Mluvili jsme o tom od léta. Jen prý nečekala, že to bude tak brzy (to my taky ne 😀). Babička to řekla takovým stylem - Mě je to jedno, mě nenaserete. Museli jsme se jí všichni smát 😀. No ona pak z mimča bude celá pryč. Jako vždycky 😀.
Můj tatík a tetka si mysleli, že si z nich děláme srandu a že mluvíme o přírůstcích na naší farmičce 😀

krtecci75
22. led 2012

@edeltraut koukám stejný znamení jako u nás, krom mě, já jsem střelec 😀
@staninka77 jj díky, jde s ním manžel, já budu v práci, tak jsem zvědavá jak to dopadne. A dort dělám vždy oboum klukům, kubánskej

krtecci75
22. led 2012

@edeltraut jojo babičky jsou vždycky nejlepší 😀

hajkova79
22. led 2012

TY VADO MĚ BOLÍ HLAVA ....je tu strašný horko a já pořád větrám....a nic ani se to tu nehne ....

edeltraut
22. led 2012

@staninka77 To moje tchyně je taky taková mimo. My a ani naše děti jí nezajímají. Ta má jen děti od švagrové... Naše děti mají jen babičku "Třeboňku" jak jí nazývají a pak prababičky. Druhá babička jde tak trochu mimo ně... Ládík jí ani neříká babi. říká jí teto a když o ní mluví, tak jenom jako o "Tobiasově babičce". 😠

edeltraut
22. led 2012

@krtecci75 každej mluví o kubánským dortu a já nevím co to je zač. Nějakej recept by nebyl? Já dělám marcipánové - ty mají úspěch 🙂 Příští víkend mi začíná "sezona" - všichni příbuzní jsou narození od února do dubna 😀

krtecci75
22. led 2012

@hajkova79 já už mám dvě hodiny migrénu a sotva na ten nb čučím

holky já mám asi větší problém. Od posledního porodu mi začly se hrozně vylamovat zuby a já se šíleně bojím zubaře od poslední zkušenosti, dřív jsem problém nikdy neměla a zuby jsem měla v pohodě, jenže když chceme ještě jedno mimi, tak zda to není problém

elizabetthka
22. led 2012

krtecci75 - to je hezký 🙂 Slavit budeme v sobotu,dortík pečeš sama,nebo objednáváš?

edelraut - super babička 😀 No,já se reakce rodiny trošku bojím,až se nám to podaří.I když o tom už nějakou dobu mluvím,že chceme třetí,pořád jen slyším,že je to hloupost,na dnešní dobu tři děti.. 😒

edeltraut
22. led 2012

@elizabetthka No my jsme pro rodinu a pro okolí trošku exoti. My jen tak něčím neohromíme. Známe se od střední školy, nikdo nevěřil, že nám to vydrží. Když jsem otěhotněla poprvé (chtěně), tak jsem končila druhý semestr na VŠ 😀 - tátu málem klepla pepka 😀. Podruhé neplánovaně, díky Eldě jsem vlastně tu školu nikdy nedodělala a ani už nedodělám 😀. Na podzim jsme si zařídili "malou farmu" a teď ještě mimi. Všichni si myslí, že nejsme normální 😀. Jen tetka to odhalila - potřebuju čas na výrobu sýrů 😀

krtecci75
22. led 2012

@edeltraut je to kakaové piškotové těsto fhjghghcghcgfcghjghhgvghf

edeltraut
22. led 2012

@krtecci75 ten zkusím pro mamku. 🙂 Bude to změna.

edeltraut
22. led 2012

Jdu uložit školáčky a pak tu na mě čeká hora prádla - nechcete někdo na brigádu? 😀

edeltraut
22. led 2012

Mějte se tu krásně a přeji pěkný zbytek večera.

hajkova79
22. led 2012

@edeltraut já jdu uložit nemocnou Andulku a vkládat oblečky na aukro a ještě mezitím nakojím Marušku 🙂

staninka77
22. led 2012

Holky napíši asi až zítra asi se loučím.
Marek jde spát a taky musím pověsit prádlo.
A chlap šel na počítač dolu a nevím kdy odejde.
Třeba se ještě oběvím. 😉

krtecci75
22. led 2012

@edeltraut já to nedopsala, je to piškotové kakaové těsto s pařížskou šlehačkou a banány politej čokoládovou polevou
@elizabetthka dortík peču sama, jinak další dortí budu dělat za měsíc, to má Saša narozky

saminomimino
autor
22. led 2012

@staninka77 no do té zástavby do ČH by jsme měli jít,tak uvidíme 😉 jj Sam nám taky v 10 a půl měs už chodil,to byla divočinale lezl až v 8 měs to jsem zvědavá na malou 😀

elizabetthka
22. led 2012

krtecci - já letos budu péct dortík poprvé,tak doufám,že to nebude propadák 😀 No,vidíš,za měsíc budu péct taky znovu,to má narozky Luky,je 24.2. :o)

holky,pokud máte některá vyzkoušený dobrý recept na piškotový korpus na dort,sem s ním :o) Předem díky 😉

Já se pro dnešek loučím,dobrou 😎

krtecci75
22. led 2012

@elizabetthka Saša má narozky 28.2, svátek má 27.2. a Maty má svátek 24.2 😀 Vyštrachám zítra recept a půsnu ti ten kubán jestli chceš, jinak tam mám ještě borůvkový, ten je taky z piškotu

Dobrou noc 🙂

staninka77
22. led 2012

@saminomimino-Tak to držím plečky aby jste tam mohly bydlet.
Barák budete kupovat nebo si ho stávíte samy.
Teprve mě sem pustil chlap.
Zítra pojedu asi z malím do Sluníčka to že si tam děti mužou hrát a my z ostatníma maminkama plkat nebo něco tvořit a tak nevím zda jed nebo né. 🙂

staninka77
22. led 2012

@krtecci75-Určitě ho sem dej i já ráda peču třeba ho někdy udělám pro kluky. 🙂

Zkoušeli jste některá ty ovu testy. 😉

edeltraut
23. led 2012

@elizabetthka Ahojky, napiš mi mail, pošlu ti "manuál" a dort se 100% povede 🙂. Posílám ho všem kamarádkám 😉