Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

krtecci75
23. led 2012

holky tak jsem si založila album, jsou tam fotky rodinky, tak mrkněte pokud chcete 😉

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-Moc hezké album máš a pak přidej i sebe. 🙂

staninka77
23. led 2012

Stalo se vám některé tohle v těhotensví nevím od kdy jsem měla zánět v obou koutcích bylo to šílené a taky bolestivé jak u Jiříka a tak i u Šimona bylo to šílené jak jsem vypadala jak stoletá babička co o sebe nepečuje. ☹

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 díky, se sebou bych se teda moc nevychloubala 😀

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-To já taky ne moc nejsem fotoenická a to je pravda 🙂 ale něco mužeš hodit. 🙂

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 no co mám dělat no, nastavím si profilovku

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-to nemusíš nikdo tě nenutí.Fakt. 😉
Já taky nejsem o moc lepší vidíš jak vypadám šíleně. 😖

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 ty seš prdlá, už jsem si ji nastavila.

staninka77
23. led 2012

krtecci75-Vždyt vypadáš báječně 🙂 .
Víš co mám za problém celej život se my posmíbvaly splužáci i kamarádi,mám prostš hrbaté záda jsem vohnutá jak tará babička co chodí o hulce ☹ .

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-je boží mě se líbíš.Každá má nějaké problémy a když se fotím to je teprve na rajev 😀

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 no jasně 😀 Prosím tě nic si z toho nedělěj, mě se taky na škole smály. NIkdo nejsme dokonalej 😉

saminomimino
autor
23. led 2012

@staninka77 to co jsme měli stavět za domek mělo být 5+kk a stačilo by 😉
jj právě jsem za ten červenec nerada dcera je květen a to mi bohatě stačilo raději bych zimní dítě,takže můžem a v zimně lázně 😉 ,koupák tam máte?? my tu máme v Bozaku ale v ČH myslím funguje jen na vlastní nebezpečí,takže budem jezdívat do lysic nebo Boskovic,co vím tak blansko je katastrofa narvané 😒
jj občas hřiště proč ne ale pořád??To ne já tíhnu k přírodě a tady i když j je mi nedostupná,samí kopec a jinak město obchody brr.no ve středu se dám snad na modlení 😀

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 já se hrozně nerada fotím, vždycky se tvářím debilně, neumím se usmívat, tak se vždycky za někoho schovám nebo dávam hlavu stranou. 😀

saminomimino
autor
23. led 2012

@elizabetthka jejda,tak ať operace dopadne na jedničku a jsi brzy fit,hlavně že se na to přišlo a vyřeší se to 😉
můžu se zeptat je vás tu tolik a v kartě nemáš nic,máš 3 děti čekáš nebo plánuješ?? 😵

saminomimino
autor
23. led 2012

@krtecci75 nápodobně,nejlpeší mám momentky tedy občas 😀

staninka77
23. led 2012

@saminomimino-Taky mám jedno v květnu a ten prostřední je v pulce srpna.
A Šimon listopad.
tak sním jediním to šlo.
Jinak koupák máme tady i na Panoramě je teplá voda ale na hodinu musíš za sebe zaplatit 50.kč a za děti 30.kč on to má udělané celé nové jinak jsme tm mohly i za darmo.
Taky nechodím na hřiště mco ale třikrát do týdne ano.
Do lesa chodíme moc rádi na houby 🙂 .
i na prochajdy úrostě je to boží zážitek jak pro děti i pro nás dospělé.
Do Bozaku jsem nikdy nebyla ráda bych jukla ale nevím kde to tam je.
@krtecci75-Tak to máme uplně to samé v jednom kuse se smály šílené.
a focení taky nemusím.Je fakt že nikdo není dokonalej. 😀

staninka77
23. led 2012

@saminomimino-fakt momentky jsou nejlepší kdy o tom nevíme. 🙂

krtecci75
23. led 2012

@saminomimino to s tou nevyplněnou kartou je na mě? Vyplňovala jsem si to, kouknu na to, mám 2 děti a třtí plánujeme 🙂

krtecci75
23. led 2012

@saminomimino opraveno, měla jsem tam nastavený jen pro přátele 😉

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-Máš to dobře já to taky mám to co ty. 😉

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-Kluci měly stejně to je hezké hned po porodu jen víška je maličko jiná 🙂

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 jj váhově byly stejní, Mates co měl cm navíc, tak to dohání i teď, od Saši je jen o třičtvrtě hlavy a to jsou od sebe tři roky, jinak oproti jiným dětem jsou záprdci 😀

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-Záprtci jsou drobnější. 🙂
Hlavní že brášu dohnal. 🙂

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 no ještě ne, ale moc mu nechybí 🙂

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-Toho se neboj jak budou velicí muže ho dorust a být větší jak jeho bratr starší.
Muj chlap je menší jak jeho brácha ale za to je ten muj mohutnější. 🙂

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 no tak já se výšky moc nebojím, jelikož já s manželem jsme taky záprdci 😀

staninka77
23. led 2012

@krtecci75-Třeba se mužeš splést a kluci vás přerostou. 🙂

krtecci75
23. led 2012

@staninka77 třeba, uvidíme. Ale naplácat jim můžu i když budou mít dva metry 😀

staninka77
23. led 2012

@tak to je jasné že jim mužeš naplácat ale podle mě uplně zbytečně né.Máš je vychované dobře. 🙂

staninka77
23. led 2012

Normálně jsem četla ted o Darině a o Rytmusovi tahle lidi přímo nesnáším a hlavně rytmuse ten je tako vej nafoukanec že my běží na zádech mráz. 😠