Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

elizabetthka
29. led 2012

@d.aniela1 Hlavně nám dej vědět,ju? 😉
@edeltraut Vidíš,jak výhružky pomohly .. 😀 Že bych to zkusila na manžu?? 😀 😀 😀 😀
jj,souhlas.Lásku - hlavně tu mateřskou ničím nenahradíš.

edeltraut
29. led 2012

@elizabetthka Jako, že jestli se to nepovede, že ho vyměníš nebo dokonce "sežereš"? 😀 Do toho bych nešla 😀

Lásku a čas, ten tedy poslední dobou na ty moje školáčky chybí, doufám, že aspoň prázdniny si užijeme na 100%.

elizabetthka
29. led 2012

@edeltraut No,když se to nepovede,půjde na jatka 😀 😀
Teď toho času bude víc..I když tě bude mimi zaměstnávat až až... Já to znám,při své minulé práci jsem syna viděla jen ráno při vypravování do školy a potom až večer když spal..Bylo mi z toho úzko,ale na výběr nebylo,teď mám volnější práci,tak je to už o něčem jiném.

edeltraut
29. led 2012

@elizabetthka To já je vidím víc, ale většinou se učíme a do toho dělám večeři, tak se mi zdá, že je jenom sekýruju. Už se těším na prázdniny, to už budu doma a mimísek se narodí až po, takže si prázdniny skvěle užijeme. Nebudou muset pendlovat mezi tetičkama a babičkou. 😀

elizabetthka
29. led 2012

@edeltraut Vím,jak to myslíš,neber to tak,že je sekýruješ.... To jo,to vám hezky vyjde 😵

edeltraut
29. led 2012

@elizabetthka Já vím, ale je to tak. Celý dny akorát dávám příkazy..., no hezky se nám to povedlo 🙂. Doufám, že budu v létě schopná nějakého výletu. No do hor asi letos nepojedeme 😀.

elizabetthka
29. led 2012

@edeltraut Jenže ono to občas jinak nejde..Nemyslím hubovat a nadávat,ale ,,popohánět" 😀 Já než Lukyho k něčemu dokopu,děs běs.. 😖 A děti to tak neberou,ví,že pro ně děláš maximum 😉

do hor fakt nééééé 😀 Ale já jako těhu dala akorát místní rybník Bahňák 😀

edeltraut
29. led 2012

@elizabetthka Já jsem si plánovala lehčí túry, ale nevím... nejspíš to budou jen jednodenní výlety. Jezdíme pod stan a v létě se nejspíš do spacáku už nenarvu 😀 a představa, že táhnu bágl nejen na zádech.... 😀.
Vidím to tak na Novohradské hory a Kleť 😀. Uvidíme, co taťka, když sežene dobrovolníka na víkend, tak bysme se mohli kouknout aspoň na Šumavu 😝.

elizabetthka
29. led 2012

@edeltraut No jo,tůry s pupíkem jsou celkem zápřah.. 😒 Na Šumavu bych chtěla letos taky,ještě jsem tam nebyla.. 😒
I když - my jsem s manžou oba blázni do historie,takže brázdíme hrady a zámky,letos chce jet někam do Čech.. Naštěstí se to dětem taky líbí.. 😉

d.aniela1
30. led 2012

@edeltraut je ja taky doufam,hihi proc ne ze jo,taky ,,,no asi protoze jsem desne moc natesena,,no tak to asi moc prozivám,,,ja teda od zacatku tusila ze to bude holka,ju taky treti a co by jsi si prala?za pohlavi kdyz uz mas oboje,??samozrejmne nejhlavnejsi je zdravi,,,ale i tak se zeptam...

d.aniela1
30. led 2012

@elizabetthka ja jdu denska jen na ko krev,tlak ,moc a poslechnout srdicko,,ale rekne me kdy me obedna na ten velky utz ,,tak doufam ze to bude brzy,,, 🙂

d.aniela1
30. led 2012

ko ok vse v poradku,,,8.2 UTz uz se moc tesim,,,

elizabetthka
30. led 2012

@d.aniela1 Bezva :o)

Já byla dnes s Lukym po doktorech...ORL ,kožní a alergologie.Zhoršil se mu atopák a přibyla mu alergie na pyl a prach.Prý má ekzém k tomu jako vedlejší příznak.Takže ho objednali na trhání nosních mandlí a prý by se mu všechno mělo po operaci o 60% zlepšit...Zítra si mám volat na termín.. Nějak už je toho na mě moc 😔

saminomimino
autor
30. led 2012

@elizabetthka to zvládne,Sam byl před 8 měsíci na operaci kýly,byla to 24 hodinová chirurgie tzn.že pokud je dítě fit jde druhý den po operaci domů a malej šel,byla tam s ním táta já byla před porodem a strašné teda prý akorát bylo to probrání malého s narkozy ale jinak to ti prcci zvládají moc dobře,drž se,na to aloe s tebou myslím jen nemám furt čas 😒

saminomimino
autor
30. led 2012

@d.aniela1 super 😵 já mám 9.2 velký utz u své dr v 17tt,jsme zvědavá jak jsme velcí a jestli mi potvrdí slečnu 😉

elizabetthka
30. led 2012

@saminomimino Moc díky..jj,děti to zvládají líp než my-rodiče 😅

edeltraut
31. led 2012

@d.aniela1 Já ani nevím, co bych chtěla. Asi holčičku, i když ta naše vydá za pět kluků 🙂. Nějak teď nevím co by to mohlo být. Předtím jsem to nějak vytušila... 🙂
Včera jsem byla na kontrole a rosteme jako z vody. V úterý už budu regulérní těhule - dostanu průkazku 😀

d.aniela1
31. led 2012

@saminomimino ju to jdes hnedka po me tak dej hnedka vedet,,jestli se pani dr trefila,, 🙂
ja se taky tesim ze me rekne kolik zhruba ma,,a co jak jestli ta placenta povylezla mela jsem ji tesne nad brankou,ale v tom 25tt uz povylezla,,jinak zas cisar,,uvidime,,

@edeltraut no asi bych to tak neresila kdybych mela doma parecek,ale ta holka je proste vymodlena,, 🙂 to je hrozny jak ja se tesim,,,porad posouvam ty tydny ocima,,

elizabetthka
31. led 2012

Ahoj holky,
tak jsem Lukyho objednávala k operaci -v nem.nám to spojili s operací Janičky.Byla jsem z toho tak vykulená,že jsem souhlasila,ale teď když nad tím tak přemýšlím,nevím,jestli jsem udělala dobře.Nebylo by lepší být tam s každým zvlášť..?Může to každý jinak snášet..Já fakt nevím...Poraďte...

d.aniela1
31. led 2012

@elizabetthka asi jsem prehlidla o jake operace jde,,hm ,ale Janinka je krasne jmeno?me druhe, 🙂 🙂 🙂
no bude to asi zahul ale budes to mit zas najednou,,nez se trapit s nervama,s kazdym zvlast,,my zensky toho zvladneme,,hodne,,,ja bych se rozhodla taky tak. 😉

edeltraut
31. led 2012

@d.aniela1 To chápu, já měla doma jednoho chlapa a tááák strašně jsem chtěla holčičku 😀. Teď je mi to jedno, hlavně ať je vše v pořádku.

@elizabetthka Neboj, oni to děti zvládnou! Já bych to taky nechala asi najednou. Mrňata opravdu všechno zvládají mnohem líp než dospělý.
Naše Ela jeden čas pobývala v nem. kvůli nevysvětlitelným vysokým horečkám. Jednou jí dali na JIPku pod kapačky a nás poslali domů. My doma řvali jak mimina a Ela byla celkem v pohodě. Jedině na ně byla nafouklá, protože jí sundali naušničky. (to mi neříkaly sestřičky, abych byla v klidu, ale mám tam na chirurgii kamaráda, kterej jí chodil kontrolovat) 😀.
No asi jí je nesundavali zrovna šetrně, protože na uši jí dodnes nikdo nemůže sáhnout :-/.

elizabetthka
1. únor 2012

@kristinaw - všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!!!!!!!! Pušúúúúú 😲
@d.aniela1 jde ,,jen" o nosní mandle...

@edeltraut Díky... 🙂

Takže já je tam tedy vezmu zaráz,ať to máme všichni co nejdřív z krku...

d.aniela1
2. únor 2012

tak se pobavte,,holky nevim kam az porostu,,, 😀

elizabetthka
2. únor 2012

@d.aniela1 jůůů,hezkej pupík :o)

d.aniela1
2. únor 2012

@elizabetthka no jsem ta z tech maminek co pokorili uz stovku na vaze 😕 😅 😅 😅

edeltraut
5. únor 2012

@d.aniela1 jé krásný, já už chci taky! 🙂

staninka77
5. únor 2012

@d.aniela1-Moc hezké bříško máš moc ti to sluší. 🙂

d.aniela1
6. únor 2012

@saminomimino ahojky jak dopadl utz???ja jdu ted ve stredu 🙂

@staninka77 juuu dekuji moc,,

staninka77
6. únor 2012

@d.aniela1-Do středy už je jen málo dva dny a už na něm budeš.
🙂
Taky bych už chtěla mít tu holčičku v bříšku ale z jedné stránky si nevěřím jak na.
Prosím tě jedla jsi něco před těhu aby to ta holka byla nebo co jsi opro to dělala nebo nějak si to i vypočítala díky.
@saminomimino-Tak to ti k tomu uspěchu gratuýluji i k baráku moc vám to přeji aby už jste se tam mohly i stěhovat.Co nejdříve. 🙂 😉

d.aniela1
6. únor 2012

@staninka77 no nevim ,jestli to ma nejaky efekt,ale urco to bylo par dni pred ovulaci,,a hlavne ja byla pod vlivem alkoholu slavili jsem a ja pak skocila na moji drahou polovicku,a po tom co jsem si psali v debate jak chceme devcatko tak jsem nebyla jedina která byla pod vlivem,alkoholu,hihihi,,no asi ty zensky spermie vic vydrzej,kluky jsem mela presne na ovulku,,, 😉 😉