Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

d.aniela1
20. led 2012

@andrissek koukam Marecek je cerstvoucky miminko,,juuu ja se tak tesim,,, 🙂

majatob
20. led 2012

@saminomimino me se ty vedle sebe taky libi, ale nemohla jsem ho mit kvuli "parkovani" do sklepa, uz s Janeckem jsem mela docela problem a musel asundavat jedno kolo abych vubec projela 😀

andrissek
20. led 2012

@d.aniela1 moc gratuluji že vám vyšla holčička 😉

saminomimino
autor
20. led 2012

@d.aniela1 a kdy máš poslední utz??mě ho meje gyndr dělá 32tt tam mi definitivně poprvé potvrdila syna to bylo dlouhé čekání,u dcery mi to řekli na screeningu ve 20tt a apk definitivně na 4D to máme i video onoho místa 😀 ,takže se těším že ve 20tt mi to už snad definitivně potvrdí na stejném pracovišti jako minule,za 3 týdny se objednávám a za 14 dní mám utz u své dr ale ta to nerada tipuje,takže uvidíme

hajkova79
20. led 2012

Ahoj , já jsem moje třetí miminko porodila 14. listopadu a je to takový andíleček Marušenka ....🙂

majatob
20. led 2012

@saminomimino @d.aniela1 jeee, holky, ja jsem ani u jednoho nevedela co cekam, ale ovladnout se u prvniho, to byl boj, pak uz me to ani nejak nelakalo, tesila jsem se na prekvapko 🙂 tak jsem pro malou nemela ani nic holciciho, vsechno jen neutralni a pak jsem nakupovala jak diva 😀 😀 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@majatob mě se právě nelíbí ale tenhle jako jediný ano a má moc dobré recenze co do ovladatelnosti a šíře,že se vejde prakticky všude a je pohodlný pro obě děti,mimo to je tento i krásný,teď jen šetřit korunky 😀
mimochodem máš moc krásnou fotečku tady tu s dětma v diskuzi,krásná rodinka

andrissek
20. led 2012

@d.aniela1 Ve středu mu budou dva měsíce 😉 Je to naše sluníčko 😉
@hajkova79 tak to máš holčičku o něco málo starší než je náš Mareček (25.11.) GRATULUJI 😉

saminomimino
autor
20. led 2012

@hajkova79 moc gratuluji,koukám že máte větší rozestupy mez dětmi,tak si je aspoň více nebo jinak užiješ,není nás tu moc co máme děti nebo budem mít tak mooc brzy po sobě,jen majatob mám děto skoro stejně od sebe jak je budu mít i já

saminomimino
autor
20. led 2012

@majatob to obdivuji na to já nemám trpělivost,a když je ta možnsot to vědět,teď jsem zvědavá snad nejvíc a to je to prakticky jedno 😀

andrissek
20. led 2012

Já také u všech dětí věděla pohlaví , nevydržela bych to si to nenechat říct 😅 😅 😅

saminomimino
autor
20. led 2012

no a tak maminky co už máte třetí porody za sebou,jaké byly??mě PA říká že bývají nejhorší ,co do bolesti a že když je brzy po druhém porodu je prý i moc rychlý,což taky není dobré,dceru jsem rodila 2,5 hodin ale na tu bolest nikdy nezapomenu,to jsem řekla že už nikdy více,nestačila jsem se otevírat tak rychle jak se ona tlačila nakonec ale dobrý 😉

hajkova79
20. led 2012

Filipovi je 11let je to skvělej kluk a dobrej ve škole..a moc mi pomáhá za to naše Andulka to je mazec..prudí prudí a prudí 😀DDDD MARUŠENKA JE MOC HODNÁ, ALE NAPŘ DNES JSEM JEN DOMA UMYLA NÁDOBÍ JAK NIC NESTÍHÁM..manžel je na cestách a vrací se 2x do měsíce domů ..tak jsem tu s dětmi v baráku sama ....ale ani za nic bych neměnila 🙂

edeltraut
20. led 2012

Ahojky, taky čekáme třetí mimi. Dvě už máme školou povinné, tak jsme si pořídili "mazlíka" 🙂.

hajkova79
20. led 2012

😀DDDD já třetí porod...v 1.56 jsem si kýchla jen tak potichu v kuchyni abych nevzbudila děti a ve tři byla malá na světe ...takže paráda 🙂

saminomimino
autor
20. led 2012

@majatob no nestraš,jestli to bloknou už jim něco řeknu,dala mi dokaz na nefungující diskuze a nebo na diskuze které stojé od roku 2006,a nikdo tam nepřispívá,tak ať se o to kurnik starají a mažou je ať se můžou zakládat aktuání diskuze,no ne
je mi fajn fakt dobře,asi 2x jsem popré v těhu špinala ale jen úplný prd,tak jsem si dala klídek a po klídku zase tak jsem se na to vyprdla a nic je dobře,mám po NT je to zdravá a nejspíš holka,jen ta únava ta mě přešla a teď se to vrací hrozně, spím za chůze 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@hajkova79 já jsem taky většinu dne sama i noci a večery podle mužových směn,je to osamocené,nemám čas přes všechnu práci ani pořádně se s někým vídat a teď se asi budeme stěhovat,což se těším ale děsím se,těch krámů a věcí no hrůza 😖

andrissek
20. led 2012

@saminomimino já měla třetí nejrychlejší a bolesti nejmenší.
Do porodnice jsme vyjeli v cca18.40 (do té doby nic moc bolesti ,stále jsem váhala jestli máme nebo ne) do porodky jsme dojel kolem 19h a v 19.39h byl M. venku. Do poslední chvíle bolesti téměř v pohodě . Měla jsem všechny porody rychlé ,druhý mi dal nejvíce zabrat 😉

saminomimino
autor
20. led 2012

@hajkova79 a co bolesti??já tedy u dcery dostala i tabletu tak prý ta opravdu strašná bolest mohla být i z toho vyvolání 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@hajkova79 bledá závist jinak 😀

edeltraut
20. led 2012

@hajkova79 Tak to bych taky tak brala 🙂, ale předpokládám, že to bude zase "zápřah" :D

saminomimino
autor
20. led 2012

@andrissek jůů,takže druhý nejhorší a třetí už lepší,díky za povzbuzení a závidím,já si užila dost u syna šel vexem takže děs a i stres aby to přežil držel ho pupečník ale bolesti byli menší,u dcery děs ale fofr,takže třetí bude fofr a méně bolestivej,to jsem ráda 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut vítej,jak to předchozí porody zlý?

andrissek
20. led 2012

@hajkova79 Takže taky rychlovka 😅
Já taky bývám s dětma hodně sama ,manžel jezdí pozdě domu. Ráda bych se scházela s maminkama ,ale nemám s kým ☹

saminomimino
autor
20. led 2012

já jsem spíš zvědavá když budu rodit tak brzy po sobě jen 14 měs od druhého co ty
@majatob jaký byl třetí porod??

edeltraut
20. led 2012

@saminomimino Já měla druhý porod taky vyvolávaný a musím říct, že to bylo o dost horší než u prvního - jsem přesvědčená, že to bylo tou tabletou 🙂

saminomimino
autor
20. led 2012

@andrissek no já bych tak i měla s kým ale zase nemám čas,a teď když se odstěhujeme nebudu mít ani s kým,je to složité něco za něco 😢

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut a koukám že to bude překvápko,obdivuji já bych to nevydržela musím vědět co to tam ve mě je za pohlaví 😀

andrissek
20. led 2012

No já rodit 4 dítě (což už nehrozí 😀 ) tak snad nedojedu ani do porodnice 😀 😀
Budu vám moc držet všem palce ať jsou porody v pohodě 😉 😉 😉

edeltraut
20. led 2012

@saminomimino první 17 hodin, to ještě šlo, druhý vyvolávaný a to byl mazec... trvalo to sice jen pět hodin, ale nebyla jsem otevřená, tak jsme s Elou vypadaly jak po bitvě.... Nebyla žádnej drobek, tak si z porodu odnesla modřinu přes půl obličeje :(.