Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka jeee treba ano,,jo mam ,,,ano dvojce,,

vesmilka
6. bře 2012

Hned jsem si říkala, že mi je ta tvář povědomá, jste si tak podobné. 🙂 To je krásné, že čekáš třetí. Holčička je asi plánovaná?

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka jeee to je dobry,,oni si nas pletou,,hihi no napalnovana taky ale hlavne vysnena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hi hi 🙂 🙂 🙂

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 jestli se nepletu, což je klidně možné, tak tvá sestra má dvojčátka viď.
tak to k té holčičce gratuluji. Jsem zvědavá, jestli se nám zadařil po dvou holkách kluk. 🙂 To se už brzy dozvím 🙂

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka jeee moc dekuji ano ma dvojcata,,dva kluky,,,samy kluci tak doufam ze se pani dr,,nezmylila a bude to vysnena holcicka vsichni se tu na ni moc tesime,,a tobe taky gratuluji a drzim palecky at je to ten klucik,,a uz to mas opravdu za par,,

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 A ke komu chodíš do poradny?

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka K Dr.Mackovi,,,a ty??

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 však jsme jen 5 dní od sebe 🙂 Nakonec ty budeš rodit dřív a já budu přenášet 🙂

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 taky jsem k němu kdysi chodila, ale měla jsem výhrady k jeho chování, teď chodím ke Skalickýmu

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka ja prenasela obe deti ,,,takze to asi nehrozi,,,ale my jsem bohuzel koncem panevnim,, 😖

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka no ja ho chtela taky zmenit ale uz to snim doklepu a pak pro svoje gynekologicke veci si najdu asi jineho,,

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 tak to spíš vypadá na plánovaný císař. Ale hlavně aby bylo všechno v pořádku.
Tak když se nepotkáme v porodnici, tak se třeba domluvíme a sejdeme se s miminkama v cukrárně 🙂

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka neni problem,no uvidime mrzi me ze Dr,je k urcitym vecem laxksni,,pohmatem poznal ze to je zadecek,a zadny UTZ no byla by to otazkou chvilky,jinak u Domika jsem mela taky cisare,,tak uvidime mozna taky lepsi,,no uvidime treba se to jeste zmeni,,ja doufam cisar je masakr,,,ale nekdy lepsi nez prenaset,

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 já jsem ráda, že jsem změnila, je to teď úplně něco jiného. Skalda je moc fajn

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 No právě, žádný utz a to Skalda ho dělá pokaždé a začne vnitřně vyšetřovat až tak 6t před porodem. opravdu nebe a dudy. A ten přístup také

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka vim hezke veci jsem od nej slysela,no jo co nadelam,,,tak uvidime,,proste musis se ho na vse ptat,,atd,,no ale snad uz to s malou nejak doklepeme a bez jeho pomoci,, 😠

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 To na mě při Anežce štěkal, že kvůli mě protože ji špatně vyživuju, bude malinká. Kdoví jestli bude mít 2500g a pak měla skoro tři. Tehdy jsem to obrečela.
😒

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka jezis no to je pristup,,,to se me teda nestalo takovy pristup..a u holcicek jsi vedela pohlavi??

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 to by bylo super kdyby jsi někdy měla chuť a čas se sejít, aspoň bych měla ským se podělit o radosti a strasti mateřství. 🙂

edeltraut
6. bře 2012

Teda tady se to rozrostlo! Nějak se začínám ztrácet 🙂. Neměla jsem čas sem zaskočit 🙂. Konečně se nám ukázalo jaro, tak jsme vyrazili na zahradu 🙂. Už je tak krásně a já blázen ještě pojedu za sněhem.... ale kdo to mohl v říjnu tušit 😀. Dokonce jsem se rozhodla, že ještě risknu lyže. Mám sjezdovku kousek od domu a celou zimu odolávám... ale když jedu tak daleko, tak tam nechci jen stát pod sjezdovkou a hlídat Eldu, aby se mi někam neztratila... 😀. Držte palce, ať to s "Pepou" dáme 😀.

schnek
6. bře 2012

čau děvčata
@d.aniela1 a co se ti nezdá na určení polohy miminka pohmatem? když jsem se scházela s PA, tak mi břicho jenom prohmatávala, poslechla ozvy dopplerem a zeptala se, co a jak, bylo mi to milionkrát příjemnější, než věčný UTZ vyšetření 😉

vesmilka
7. bře 2012

@edeltraut ty jsi tedy odvaha. to já bych už nedala. budu držet palečky 🙂
a kdypak vyrážíte
@schnek ono asi nejde jen utz ale spíš o doktora celkem, je nesdílný a někdy mi přišlo, že ženský otravují. Ale za
@d.aniela1 mluvit nemůžu.

staninka77
7. bře 2012

Ahojky děvčata,dívám se že píšete a úišete vubec nestíhám ani dočíst.
@d.aniela1-Už se ti to krátí to je šílené jak to letí.
@vesmilka-Taky ti to letí i ty zachvílu se dočkáš vytouženého miminka 🙂

staninka77
7. bře 2012

@edeltraut-I já držím palečky aby jsi byla spokojená a dávej na sebe pozor taky bych se bala že někdo do mě vrazí ale moc moc držíme palečky jsi odvážná 🙂

edeltraut
7. bře 2012

@vesmilka , @staninka77 Vyrážíme zítra po práci. V tom areálu to dobře znám, je to taková nakloněná rovina a sedačková lanovka, takže se nebojím... Budu tam s dcerkou, která mi na svahu trošku zvlčela a když jsem viděla její styl jízdy, tak budu mít za celý víkend co dělat, aby se té její jízdě dalo říci lyžování. Snad tam budou ohleduplní lyžaři a nikdo mě nesmete. Už se moooc těším. Sem už se asi s rodinkou nepodívám. Kluci nelyžují a pro celou rodinu je to příšerně drahé.. Tak si to ještě užiju 🙂

vesmilka
7. bře 2012

@staninka77 však už se taky těším, jako blázen. Už jsem i vytáhla tašku a začala balit 🙂

vesmilka
7. bře 2012

@edeltraut to si samozřejmě užij a hlavně buď na sebe opatrná. Taky bych vyrazila na lyže, ale u nás doma nikdo nelyžuje. A je to drahé jako blázen. Takže mám smůlu.

edeltraut
7. bře 2012

@vesmilka U nás lyžuju jen já a přesvědčila jsem dceru. Manžel ani synátor v tom nenašli nic zajímavého 😀. Já mám sjezdovku kousek od domu, ta je cenově celkem přijatelná, ale je moc krátká, takže žádné velké lyžování... Teď jedeme na Lipno, tam je to pro děti ideální a pro těhotné maminy taky 🙂. Jen ty ceny skipasů a ubytování.... Hezky si to s Elou užijeme a pak už budeme lyžovat jen u nás 🙂

vesmilka
7. bře 2012

@edeltraut Andrejka sport nenávidí, manžel trénuje fotbalisty, Anežka závodně plave, tak už toho volna na sportování moc není. A tak je nepřesvědčuju, že jsou lyže super. Nechtěj tak ať 🙂 Já budu za chvíli lítat kolem mimina tak na lyže taky čas nebude 🙂

edeltraut
7. bře 2012

@vesmilka Já jsem Ládíka zkusila a nechtěl, taky ho nenutím. No a manžel, ten lyžoval jen když mě "lovil" a když zjistil, že jen tak nezdrhnu, tak už jsem ho na lyže taky nedostala 😀. Eliška je holka do nepohody - tu nadchne všechno. Ládík ten tak lovit brouky a hady. 😀
Já mám termín na konci prázdnin, tak už si plánuju jak budu jezdit v zimě s kočárem na sjezdovku a během dopol. a odpol. spánku si pěkně zajezdím 😀 - tak jsem to dělala i když byl Ládík malej 😝 .
Náš totálně nesportovní syn teď začal plavecký výcvik ve škole a moc nadšený z toho není 🙂)). Zítra zase jedou a už teď vymýšlí, jak by se z toho vyvlíkl 😀 - celej tatínek 😀.