Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

andrissek
20. led 2012

Já se dnes loučím dobrou noc 😉

edeltraut
20. led 2012

@saminomimino U prvního jsem nevěděla, u druhýho mě manžel přesvědčil, že budeme vědět a nebylo to ono, tak jsme se rozhodli, že to bude překvápko 🙂. Syn chce bráchu, dcera ségru - jak jinak 🙂

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut já ho neměla vyvolaný neúmyslně,rupla mi voda a vše se robíhalo normálně po 4 hod mi skoro přešli nelogicky kontrakce u nás v porodce se na nic nečeká,odtíká voda dají tabletu,mohla jsem domítnou ale představa 24 hod porodu mě děsila,pak to začlo jít rychle otevírala jsem se ale ty bolesti mě šokovali,u syna si nepamatuji takovou hrůzu,a teď to mám živé paměti a mám to za nějakcýh 5 měs absolvovat znovu 😖 😖

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut já bych v nevědomosti nevydržela jsem zědavá,jsem ráda informovaná,ale moc ráda bych zažila to překvápko u porodu,ale asi mám opět smůlu nejsem trpělivá

hajkova79
20. led 2012

Filip před 11 lety šel po 10hodinách měl 3.930 g a 51cm Anna šla také po hodině a měla 3.340g a 50cm a Marušenka měla 3.320 g 50cm ........poslední dva porody super , nevím pokud bych rodila po čtvrté tak bych musela už asi ležet v porodce, jelikož bych asi odrodila v autě 😀

edeltraut
20. led 2012

@saminomimino To zvládneš, já jsem "posera" první třídy a jdu do toho dobrovolně potřetí 🙂. No a protože manžel je to samé v bledě modrém, zase sama :(.

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut uff 17 hod,já první 8,5 druhý od rupnutí vody 6,5 ale tam nebyli ty bolesti skoro nic 4 hodiny to u syna jo,samotné pořádné bolesti a porod jen 2,5 takže teď bych to brala tak do hodiny,ale vím co mi říkají holky že měli porody vyloženě vyvolaný tak děs třeba rychlý ale hrůza kamoška měla i klešťový porod po vyvolání a rodila skoro den,chudák

saminomimino
autor
20. led 2012

@hajkova79 krásné 😉

hajkova79
20. led 2012

@edeltraut Filip chtěl taky bráchu a když se dozvěděl že to bude holka tak nás přesvědčoval at jí dáme jmého Jarmilka a že on na ní bude volat Jarmile 😀

edeltraut
20. led 2012

@hajkova79 Koukám, že děti čim dál menší, doufám, že to třetí bude mrňous po mně. Syn měl 4280 a dcera byla, jak říká mažel, "o pytlíka menší" 4250g, tak se bojím, abych teď neměla pětikilový slůně. 🙂

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut já rodila poprvé s mužel a podruhé sama pač syn byl po operaci a muž byl s ním doma,hodně se na sebe uply byl s ním v nemocnici já nemohla kvůli těhu,taky šla dcera před termínem asi nervama a měla "jen" 3050g syn měl 3710g

hajkova79
20. led 2012

Mě pokaždé rupla voda doma a vždy byl muj muž bud ve Francii nebo Anglii :-/ ale ne doma 🙂 nebyl ani u jednoho porodu ..prý až budu rodit po čtvrté 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut týý jo to jsou míry,já bych to třetí brala větší kamoška co měla porody malých dětí děs a pak měla 4,5kg a byl za hodinu venku 😀 ale jestli čekám holku bude do těch 3300g pokud půjde v TP

saminomimino
autor
20. led 2012

@hajkova79 mě taky rupla voda vždy nad ránem mezi rduhou a půl čtvrtou ráno,ráda bych někdy rodila vyspaná přes den 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@hajkova79 to je škoda a čtvrté bys chtěla?

edeltraut
20. led 2012

@saminomimino slyšela jsem, že ty vyvolávaný porody nastoupí větší rychlostí, zato s větší bolestí... no snad "Pepa" (pracovní jméno mimíska) půjde ven dobrovolně 🙂

edeltraut
20. led 2012

@saminomimino Já bych neřekla, že až tak záleží na velikosti, jen se ti větší hůř tlačí... 🙂. Ládíka jsem tlačila skoro hodinu a po porodu si pamatuju jen to, že mi dali kyslík a pak už jen umyté a oblečené miminko. Eliška nebyla o nic menší a šla během chvilky. Asi proto, že byli brzy za sebou. Tak jsem zvědavá teď 🙂

hajkova79
20. led 2012

@saminomimino já už asi ne ...ale neříkám radši nic ....🙂

edeltraut
20. led 2012

@hajkova79 Můj muž by k porodu nešel ani kdybych měla rodit šesterčata - prý co by tam asi tak dělal 🙂. Asi budu muset přesvědčit ségru 🙂

edeltraut
20. led 2012

Jdu na kutě, hezký večer!

saminomimino
autor
20. led 2012

@edeltraut to je zvlášní přístup,já už bych tam asi muže nechtěla ale poprvé teda jo a byl z toho vykulený víc než já 😀 ale šikula

hajkova79
20. led 2012

Dobrou noc a těšilo mě ...tak zas někdy papapapapapapapapa 🙂

schnek
20. led 2012

k porodu - jaký byl mám posáno v albu 😉 byl to strašnej fofr, ale bolesti maskrální 😝 😅 normálně jsem viděla hvězdičky... docela s láskou jsem vzpomínala na ten první vyvolávanej, kdy jsem si myslela, že zdechnu, a řvala si o epidurál 😅 Ale přežila jsem a ráda vzpomínám 🙂

andrissek
21. led 2012

Tak já tady ponocuji s malím.
K porodu dcera se narodila v termínu a 3500g a 49cm porod byl v pohodě manžela (prvního)jsem tam neměla.
Petříček se narodil ve 37tt a měl 4013g a 50cm,manžela (druhého) jsem u porodu měla a byla jsem za to vděčná ,moc mi pomohl. Mareček se narodil také 37tt a měl 3820g a 53cm a manžel byl s náma 😉

majatob
21. led 2012

dobre ranko 🙂
@saminomimino treti porod byl super 🙂 sice ne takova rychlovka jak psaly holky, ale vetsi bolesti (a porad v pohode snesitelny) jsem mela necelou hodinku a byl venku 🙂 do porodnice jsme prijeli se slabyma pravidelnyma kontra kolem 2, pak mi kontra zmizely uplne, ale pro zmenu rupla voda, no a pred patou byl na svete 🙂 fakt pohodicka 🙂 ale ja mela dobrej aj druhej porod, to mi teda praskla voda doma a v porodnici se mi pak zacaly rozbihat kontra po nejakych 5 hodinach a hodne slaboucky, vetsi byly asi hodinku a pul 🙂 zato prvni byl des bes- ja hystericka a T. museli vytahnout vexem ☹

majatob
21. led 2012

a muz byl u vsech 🙂

saminomimino
autor
21. led 2012

@majatob Sam šel taky vexem ale ne kvůli mě a ale měl pupečník přes ramínka a krček,vracel se mi zpět,druhý porod jsem měla podobný jako ty ,rupla mi voda po 4 hod slabích kontrla tableta a za 2,5 hod byla venku rychle a v pohodě ale ta bolest děs tak uvidíme co třetí doufám že aspoň rychlovka 😉

d.aniela1
21. led 2012

@andrissek no jsem stastna,,a dekuji,,

@saminomimino no nove 2Ott me dr naznacil kdyz jsem se ho ptala ze to vypada na holku,,pak jsem 22t jela do jedne soukrome nemocnice odkud ma ty fotky pipinky 🙂 ,,to byl 22tt to me dr rekla na 99%ze holka,,pak jsem kvuli placente byla na utz v 25tt a to dr rika no holka a ted jdu uz na posledni v tom 32tt tak snad to ctverice me to potvrdi,,hihi...

JInak ja prvniho syna rodila 18hod prirozeny porod,,,a docela fuska odtekla me plodova voda ,ale ne a ne se otvirat,,a u druheho syna jsem 10dni prenasela kdyz jsem sla na vyvolani po podani tabletky jsem byla 3cm,,ale malej mel zacal habrovat ,tak potom byl akutni cisar(voda uz byla zkazena,,ze nesla ani odsavat) ☹

d.aniela1
21. led 2012

@hajkova79 vitej mezi nami,, 🙂 😉

hajkova79
21. led 2012

děkuji 🙂 :-P