Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

hankamisa
19. dub 2012

@sarkav -mě těhu s holčičkou stálo 5 odumřelých zubů a 2 vytržený,samý stoličky.s klukama jsem problém neměla ani jeden.

numerenka
20. dub 2012

Ahoj holky,tak dnes jsem se objednala na kontrolu na 15.5. Podle ovu bych měla být cca 7tt a podle MS 9tt, Dr. říkal, že to už by mělo být vidět i srdíčko, tak uvidíme.

sarkav
20. dub 2012

@hankamisa no Hani nestraš, mě jedna stolička stačí, bohatě, ještě dnes mi není nijak extra dobře.....ale stejně ještě jednou musím k zubařce, ještě mi bude předělávat plombu, nebo cosi takového říkala 😀 moc jsem ji nevnímala.

sarkav
20. dub 2012

@numerenka ahoj, hlavně at je vše v pořádku a miminko už má srdíčko, ale myslím že by už v tomto týdnu mělo být vidět 😉

saminomimino
autor
20. dub 2012

@numerenka ahoj,to určitě už bude vidět hodně a jistě i srdíčko,tak držím palce 😉

sarkav
22. dub 2012

holky kde jste kdo, celý den je tu mrtvo, nemám si s kým psáááááát 😉

gazelka02
22. dub 2012

Já přišla v každem tehu o zub☹

sarkav
23. dub 2012

@gazelka02 no já jen ted v tomhle posledním těhu, jinak to bylo v pohodě, ale co se dá dělat že? 😀

simina33
23. dub 2012

Ahoj, můžu se taky přidat , mám doma dvě holky 10 a 14 a teď se nám zadařilo a v prosinci pokud bude vše v pořádku tak bude třetí.

gazelka02
23. dub 2012

@simina33 tak gratuluji 🙂
@sarkav nenaděláš nic 😉

sarkav
23. dub 2012

@simina33 Simi gratuluji a snad tu bude konečně trochu živo 😀
@gazelka02 no jo, nenadělám nic, už to musím nějak vydržet, ale i tak se už těším, prcek krásně roste a je zdravý,tak to je hlavní 😉

gazelka02
23. dub 2012

já jsem bez 4zubů a je to draha sranda tak me to těhu vyšlo draho 🙂

simina33
23. dub 2012

Jak to tady čtu tak jen doufám že mi zuby zůstanou u ani jedné jsem problémy neměla tak snad to bude dobré 🙂

sarkav
24. dub 2012

holky jak moc přibíráte? já už jsem přibrala 2 kg 😨 což mi přijde dost,když jsem teprve 15 tt, u druhého kluka jsem nepřibrala ani kilo do 20 tt, zato u prvního jsem celkem přibrala 25 kg a to už teda fakt nikdy.....ale když já mám pořád hlad, co s tím? 😀

saminomimino
autor
24. dub 2012

@simina33 vítej a gratuluji 🙂

saminomimino
autor
24. dub 2012

@sarkav teď to naštěstí leze pomale jsme na nějakých 5 kilech,ale musím se převážit u dcery to byl děs ve finále 22kg ale startovní jsem měla 52kg takže to šlo a první těhu 12,5kg 10 zůstalo v porodce,uvidím jak to budu mít teď ve finále ale cítím že to leze nahoru pač pupek mi teď fakt strašně vyrostl 😲

sarkav
24. dub 2012

@saminomimino tak ty jsi hubeňour hubený 😉 tobě to půjde dolů hned. já mám startovní váhu HODNĚ jinde 🙂 ale docela mě děsí že mám pořád hlad a pěkně přibírám 😒 a jak jinak se cítíš? co miminko?

saminomimino
autor
24. dub 2012

@sarkav teď jsme měla startovní 55kg jj nemám problém to sunda ale jak to bude teď to uvidíme
já to mám ve vlnách jeden den bych žrala a pak nemusím vůbec nic 😀
cítím se fajn ale už cítím váhu malé a břicho mi fakt hodně roste za tři týdny vyskočilo neskutečně moc,chci se vidět před porodem asi bude ze všech těhu největší
miminko,se má snad dobře,kope už výrazně dost,škytá tak snad se má co nejlépe klidu moc nemám a občas zapomenu že jsme těhu ale někdy musím dělat co bych i neměla hold dvě malé děti potřebují mámu,ale nestěžuji si
jak se to blíží mám pěkný bobky jak to zvládnu....ale taky se moc těším

a jak ty??Jak staré máš vůbec děti a těhu jsi jak dlouho??

sarkav
24. dub 2012

@saminomimino já mám kluky už větší (skoro 8 a 4) 😒 ale i tak z toho mám hrůzu, přeci jen 3 děti..... 😀 já jsem 15 tt, ve čtvrtek jdu na na kontrolu, tak jsem zvědavá jak mimi vyrostlo. Jinak já mám 2 kluky a stráááááášně moc si přeju holčičku, ale zatím to nevypadá ☹ právě naopak

saminomimino
autor
24. dub 2012

@sarkav aha 😉 koukám že jsme tr jediná kdo má děti tak extra brzy po sobě,no plán byl jiný,osud to vidí taky jinak 😀
jj přesně,přeci jen tři děti,to už je pěkná smečka 😀

no hold někdo umí dělat jen to jedno pohlaví,zvláštní že tu moc nepotkávám maminky co třeba mají 3 holky ale 3 kluky těch tu je dost,možná jen náhoda

Rozumím jaký pocit máš,já u druhého plánovala že to bude asi poslední a tak bych určitě moc ráda holku,prostě jsem celou dobu vše brala že to holka je ale kluk byl taky vítán,bylo mi to jedno ale ta touha po holce byla silná,a vyšlo to,tak jsem moc ráda,teď už to bylo samo jedno,ale jedno je to i tak 😉 mít dítě a mít zdravé dítě je ten největší dar,ale to víš,to není nutné říkat 😵 😵 😵

tak v 15tt není nic ztraceno 😉 ,nám to tedy už ve 12tt řekli poměrně jasně že to bude holka a ve 20tt bez prknutí oka že zase holka,tak by mně docela piclo kdyby vylezl kluk 😀 😀 😀
ale v předešlích těhu mi syna na 100% potvrdila dr až ve 32tt to mám jediné foto z UZ a jen pindíka 😀
u Jasmíny pořád do 27tt říkali asi holka ale já to brala že je to holka a hotovo pak na 3D to bylo více než jasné 😉
tak pak napiš jak to dopadlo,jestli se ukázalo či ne

d.aniela1
25. dub 2012

@sarkav nehazej flintu do zita,,porad je jeste sance,,pokud ho fakt neuvidis,,tak je to porad 50 na 50 😉 😉 😉

sarkav
25. dub 2012

@d.aniela1
@saminomimino
no u nás je to s tím pohlavím dost zajímavé, moje dr. mi v asi 11+5 tt řekla že na 80% je to holčička a ukázala mi i náznak dvou čárek...neumíte si představit jak jsem byla štastná, ale už 3 dny na to jsem jela na genetiku a tam mi řekli že to bude kluk (ale né na to 100%) a pak jsem šla za týden k mojí dr a ta už taky viděla spíše kluka.....takže mě to fakt mrzí a nevěřím že by se nám opravdu poštěstilo a holčička to byla, nebo spíše se bojím doufat.......ale na druhou stranu jsem moc ráda že je miminko zdravé, krásně roste a přibírá a že je vše tak jak má.....snad se tu některé maminky nebudou pohoršovat, miluju oba svoje kluky a budu milovat i toho třetího,ale ta holčička je podle mě přání skoro každé maminky 😀

sarkav
25. dub 2012

@saminomimino my to třetí dítko vůbec neplánovali, sice jsme se nijak nechránili,ale dávali jsme si pozor. no 4 roky nám to vycházelo perfektně a proto to byl taky obrovský šok když jsem zjistila že jsem těhotná. taky jsme se dost rozmýšleli co dál, ale nakonec jsme si miminko nechali a už se moc těšíme.

Ale u tebe je fajn že máš děti tak rychle po sobě. sice to bude zápřah,ale až budou starší hodně si spolu vyhrají. moji kluci jsou o 4 roky, jako pohrají si,ale přeci jen je dost znát že starší už má jiné zájmy. a taky když se nám mimčo narodí,budou s nejstarším synem o 8 let, což je taky dost......ale tak já doufám že si budou všichni rozumět a budou kamarádi i tak 😉 😀

saminomimino
autor
25. dub 2012

@sarkav tak držím palce ať holčička klapne 😉 určitš je každý rád když má děti obou pohlavý,ale svět se nezboří když se nepovede každé dítě je dar a zázrak 😉

No měla si vidět náš šok když jsem necelých 5 měsíců po porodu zjistila že jsem těhotná 😀 ,fakt jsem myslela že je to vtip,došla mi první poporodní MS a ta další už nedorazila,měli jsme fakt jediný sex a absolutně bez nehody,prostě to byla souhra všech neskutečných zázraků a vyšlo z toho další miminko,no žádné dítě se nám nepodařilo tak rychle dcera trvala 5 měs a to už jsem myslela že mě klepne 😀 a pak tohle,no jsem opravdu ale šťastná,já bych to třetí dítko časem ráda a takto to mám při jednom ono přeci jen jak už jsou děti větší je to jistý komfort a pak už by se nám možná do miminka tolik nechtělo a tak to osud vyřešil za nás a neskutečně se na Olivii těším každý den víc a víc 😉

sarkav
26. dub 2012

@saminomimino tak u nás to bylo naprosto stejně s tím otěhotněním, v tom měsící kdy jsem otěhotněla jsme měli sex také pouze jednou a taky naprosto bez nehody...takže jsem tomu taky nemohla ani uvěřit 😉 a i to hodně přispělo k mému rozhodnutí miminko si nechat, říkala jsem si že to fakt musel být "zázrak" a prostě to tak mělo být. taky jsem chtěla časem ještě jedno dítě,ale až tak určitě za 5 let, možná i trochu později,ale stalo se a bude letos.

@d.aniela1
@saminomimino jinak holky právě jsem přišla z kontroly a je to opět kluk 😔 mrzí mě to,ale lepší vědět to ted než po porodu, jinak je vše v pořádku. 😉

saminomimino
autor
26. dub 2012

@sarkav vím že mrzí,ale co hlavně ať je vše v pořádku,jak tu tak čtu smutné příběhy maminek co jim umřelo miminko je to jakého je pohlavý opravdu jen malicherné 😉

Jj já bych na potrat teda zbytečně nešla nikdy u toho našeho třetího zázraku už tuplem ne,nějaká dušička si nás vybrala za rodiče a to je pro mně velká čest 😵 😔

hankamisa
26. dub 2012

@sarkav -ach jo.tak nějak jsem doufala,že jsem se netrefila 😔 .no hlavně at je mimi v pořádku.holčička bude příště 😉 .

sarkav
27. dub 2012

@hankamisa no Hani já jsem taky moc doufala......a žádný příště už nebude, to vím na 100% další dítě už nechci,proto jsem moc chtěla alespon jednu tu dcerušku 😒

@saminomimino já nad potratem uvažovala strašně moc, prostě ted se nám to miminko "nehodí" máme hodně malý byt,peněz taky moc není,ale stejně jsem to nedokázala a určitě to nějak zvládneme, ten prcek malej si to zaslouží 😉 😀

Jinak holky dnes jsem se dozvěděla strašnou věc,píšu si s jednou pani a ji miminko v břichu umřelo 😢 dnes měla nástup do nemocnice, byla asi 18 tt - 19 tt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nevím zatím podrobnosti, ale strašně mě to mrzí ☹ se mi zdá že ted je toho nějak moc...

saminomimino
autor
27. dub 2012

@sarkav to je smutné,takové věci se dějí a nechápu proč,co se stane proč prcínek umře,je to hrozné a pak ten porod,ani na to nemyslet,nám se narodí krásné zdravé a křičící děti,to by se člověk musel zbláznit kolik neštsěstí se stává ☹

sarkav
27. dub 2012

@saminomimino přesně tak,ale asi to tak prostě mělo být, alespon já si to říkám, nic se neděje jen tak,takže z nějakého důvodu se to u nich stalo, ale ta paní má jinak 2 zdravé děti,takže to určitě brzy překoná 😉

jinak jak jsem včera byla na kontrole a utz,tak mimčo si v bříšku dělalo stojku, doktorka se smálo že se to často nevidí,ale mimi bylo fakt naopak, hlava dole a nahoru směřovala páteř a nožky byli úplně nahoře 😀 a bylo tak celou dobu co se snažila vypátrat pohlaví 😉 no bude to asi gymnasta 😀

Jinak Sami (nevím ani jak se jmenuješ 🙂 vím že látkuješ, potřebovala bych poradit,jaké plenky se ti osvědčili a tak, chtěla bych taky zkusit látkovat, nevím jestli při 2 dětech na to budu mít čas (přeci jen jsem líná 😀 ) ale budu moc ráda když mi k tomu něco napíšeš 🙂