Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

sarkav
27. dub 2012

@saminomimino aha tak už vím, ty jsi Domča co? 😉

saminomimino
autor
27. dub 2012

@sarkav nene jsem Veronika !! 😉

Jak bude chvilka něco napíšu 😉

numerenka
28. dub 2012

Ahojky holky, tak první nevolnost je tady. Doufala jsem, že to třetí těhu bude jiné, ale není. Zatím tedy nezvracím, ale obrací se mi žaludek při pohledu na jídlo nebo jen když ho ucítím. Manžel říkal, že se stává na pár týdnů šéfkuchařem naší kuchyně 🙂

sarkav
28. dub 2012

@saminomimino aha, tak nika může být dominika nebo taky veronika, tak jsem trefila těsně vedle 😉 jinak za každou radu ohledně těch plenek,budu moc ráda 🙂
@numerenka já to tak měla ze začátku, ale jen u tohoto těhu,u těch dvou předchozích to bylo naprosto v pořádku, tak ted jen doufej,že to brzy přejde 😉

staninka77
28. dub 2012

@sarkav -To co jsi napsla je fakt pravda každá maminka je ráda že muže mít alespon jednou mít holčičku,ale co naděláme že mužeme bít rádi že děti máme zdravé a to se nedá ničím vynahradit ani holkou to zdraví.
Já ted bohužel do mimiska nejdu mému klukovy zjistily cukrovku a to je ten nejstarší takže se musíme více věnovat jemu jak miminku ted si to prostě nemohu dovolit i když toho hodně lituji. ☹
I za třetího kluka budeš moc ráda i já bych je neměnila nikdy. 🙂

hankamisa
28. dub 2012

@staninka77 -drž se.at to dopadne co nejlépe. 🙂 a třeba se zadaří časem.

sarkav
29. dub 2012

@staninka77 to je mi moc líto že má synek cukrovku, takové nemoci by se měli dětem vyhýbat ☹ jak vidím máš 3 děti,takže tu holčičku nezvdáváš? 😀 u nás bydlí několik maminek co mají 4 kluky a do toho už bych já nešla, toto je naše naprosto poslední dítě, už tak to ve mě hlodá,jak to všechno zvládneme, tak proto jsem si přála aby to byla holčička, není, ale hlavně aby bylo mimčo zdravé, to je fakt moc důležité, víc než cokoliv jiného 😉

sarkav
1. kvě 2012

holky nevíte jak se jmenuje tak webová stránka kam píší maminky když jim umře miminko? chci to pro kamarádku, díky

pepibubu
2. kvě 2012

je vidět, že je krásně, nikdo tu skoro není 🙂

pepibubu
2. kvě 2012

@saminomimino jé ahoj jmenovkyně 🙂 Já jsem taky Veronika

sarkav
2. kvě 2012

@pepibubu díky za tu stránku, asi je to ta co jsem hledala, pošlu kamarádce.........no je to fakt, nikdo tu není, ani já si nemám s kým napsat 😀

sarkav
2. kvě 2012

@pepibubu tak jsem mrkla na tu stránku a není to ona co hledám, myslím že v tom názvu bylo nebe nebo tak něco, kdybych tak věděla kde na které diskusi jsem to četla 😒

pepibubu
2. kvě 2012

@sarkav nebo ještě www.anjeliky.sk píšou tam i češky

pepibubu
2. kvě 2012

@sarkav mrkni tady do sekce Matka, otec, rodina, je tam diskuse "zemřelo mi dítě," strašně smutná diskuse, ale já ji čtu jako určitej druh terapie, abych si uvědomila, že i když mě kluci občas děsně serou a mám dost, mám je a jedinej problém je že mě neposlouchaj, ale mám je a nepřišla jsem o ně ani nemocí ani při nehodě....

sarkav
2. kvě 2012

@pepibubu jo tak ty anjeliky jsem hledala,to je ono, díky moc, a na tu diskusi kuknu, ono je to opravdu moc smutné, člověk si pak uvědomí jiné hodnoty

pepibubu
2. kvě 2012

Přesně tak.... Co jsou počmárané zdi v pokojíku, vylitý kakao na čerstvě setřenou podlahu, kvičení pro kdejakou blbost, když máme to hlavní - ty lumpy, co to dělají...

pepibubu
2. kvě 2012

ach jo holky, tak jsem napsala článek sem do blogu, a jak kdybych píchla do vosího hnízda...

saminomimino
autor
2. kvě 2012

Ahoj všem,jdu pozdravit,vidím že je tu poloprázdno,počasí sice hezké ale mně ty vedra teda ubíjejí a hlavně v tomto ročním období 30-tky no nevím,snad už se konečně ochladí,u nás už dnes i mráčky 😉

@pepibubu ahááá tak tu nejsem jedinná Verča 😉
@staninka77 to mně moc mrzí že syn onemocněl,snad to nebude nějaká nejhorší verze a bude se to zvládat,držím palce

sarkav
3. kvě 2012

holky já snad toto těhotenství strávím celé u zubaře ☹ dnes jsem byla opět, a byla jsem v ordinaci 40 minut!!!!hrůza, vrtala mi pěkný kus zubu a mám ještě jeden kaz, takže koncem měsíce jdu na další vrtání 😢 ☹ teda to je fakt mazec, mě s toho klepne...

sarkav
3. kvě 2012

@pepibubu vždy se najde někdo kdo bude proti, nesmíš si to tak brát,ale věřím že to zamrzí 😉

sarkav
7. kvě 2012

holky tady to vázne, kde jste kdo? 😕

sarkav
7. kvě 2012

@edeltraut hele kde je tebe konec? dlouho jsi tu nebyla 😉

pepibubu
7. kvě 2012

@sarkav šári, jak je hezky... tka jsou všichni venku 🙂

sarkav
7. kvě 2012

@pepibubu jj to je pravda, ale tady není ani ťuk už od 2. května 🙂 a co u vás nového?

staninka77
7. kvě 2012

Ahojky děvčata 😉 .
Já moc času nemám byla tu mamina,tak nebyl čas ani sem zajít jen jsem prolítla co jsem potřebovala a šla zase pryč.
Synka už mám doma,a taky i začal chodit do školy.
Jinak nic nového nevím přeji hezkej den. 🙂

sarkav
7. kvě 2012

@staninka77 jj jak píše pepibubu, venku je krásně a tady nikdo není....ale já jsem ráda, že je konečně sluníčko, zimy už bylo dost 😉

staninka77
7. kvě 2012

@sarkav-my ven taky hodně chodily ale vřera tu byla zima tak jsme jenom na zahradě 🙂
Ještě mám od pátku nemocného synka Šimona máme antibiotika dostal angínu jak něco do vřerejška jsme měli teploty a dneska noc,a těd je hodně protivnej a máme maličko zvíšenou. 😒

staninka77
7. kvě 2012

@sarkav-Prosím tě kdy ty čekáš miminko a kolik jich máš dík moc nějak nestíhám číst. 🙂

hankamisa
7. kvě 2012

ahoj.
@sarkav -zubař brrrrrrrrrrrrr

my jsme pořád pryč,když je hezky takže večer jen prolítnu a jdu dohánět den.