Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

petrunkava
26. čer 2012

ahoj holky,mužu se k vám přidat? taky čekám třetího mimíska ,jsem v 9 týdnu...miminko bylo plánované,snažili jsme se o něj skoro 2 roky ..zarazila mě reakce některých maminek když jsem napsala že budu po třetí maminkou tak jsem moc ráda že jsem vás našla 😀 ...

d.aniela1
27. čer 2012

@petrunkava vitej,,a copak uz mas doma??v pase to napsany nemas? 😕

jinak holky makacka ,litam kolem deti to je mazec,,haha chvily se zastavim ,,az vecer a to kolikrat jeste zehlim,, 😀 😀

petrunkava
27. čer 2012

díky 🙂 ,mám doma dva kluky 4 a 10 let..tak doufám že se nám podařila holčička 🙂 ...jinak mi těhotenství dává docela zabrat,je mi dost špatně ,no ale co se dá dělat 🙂 ....

jituneli
27. čer 2012

@saminomimino No, tak to je fajn, že se najde někdo v rodině, kdo ti drží palečky. 🙂 Po pravdě řečeno, u nás v rodině to takhle nemá nikdo, že by chtěl mít tři děti, a ještě k tomu jsem mamka, co svoje dětičky pořád má pod křídly 😀 A jsem tak spokojená, i když teď, jak mi není nejlíp, tak jsem naprosto ospalá a ještě pořád ten pocit na zvracení a do toho ty nijak nezastavitelné děti 😀 Ale je to radost, to je jasný. 😉 Prosím tě, ty máš za chvíli termín, jak to zvládáš ještě vaše prnďata a bříško?

jituneli
27. čer 2012

@petrunkava Ahoj tady 🙂 Já jsem ještě nebyla u doktora pro potvrzení těhu, ale domnívám se, že budeme mít termín cca 16.2.2013, tak bychom rodily skoro stejně, ale uvidím, co na to řekne doktor příští týden. 🙂

saminomimino
autor
27. čer 2012

@jituneli

no co ti budu povídat,odpočítávám minutky do porodu,podle uz je malá mladší takže min do půl července ať je v bříšku,což je ještě pěkně dlouho,snažím se to moc užívat,bříško je krásné věc a malá je živá,bude se mi strašně stýskat,ale taky už bříško zavazí,mám nechutenství,jsme unavená takže že pomale usínám ve stoje,spánek přes den nehrozí,zkrátka tělo už mele z posledního,ale zvládám to,jde to a jsou i chvilky kdy se nudím,paradox,pak se to nahrne a já padám na hubu 😀 hrozně se ale děsím toho jak skloubím batole d novorozencem,malá je živel,ale je stranš malá a zranitelná,a miminko mně bude 100% potřebovat,takže myslím že šátkování bude celodenní a budu u toho muset vychytat i kojení,pač nevím jak jinak krmit a uhlídat tu roční divošku 😀 no a ještě porod předemnou,jen doufám že to bude rychlé a bez komplikací a že mi výjde ambulantní porod,ten si vydupu
a tobě je zle??já těhu nevolnosti neznám,každé těhu mám jak za odměnu,krom drobných neduhů,je mi báječně 😵

saminomimino
autor
27. čer 2012

@d.aniela1 dodej mi odvahu že to s třemi dítky jde 😀 vždyť ty už máš velké pomocníky,mně ale brzy asi odvezou do blázince pač první měsíce asi budou šíííílenééé 😀 😀
a jak ti malá spí??

saminomimino
autor
27. čer 2012

@petrunkava vítej,3 jsou určitě super a ty už máš velké kluky to bude užívání si miminka 😵

d.aniela1
27. čer 2012

@saminomimino no ono neznamena velky a ze to jde,,vetsi deti vetsi starosti,,skola a skolka,,atd,,jinak jde to utika to mnohem rychleji a kluci pomahaji takze to jde,,a drzim palecky at uz to mas za sebou je to uzasne takova kopa deti,,

saminomimino
autor
27. čer 2012

@d.aniela1 no jo ale nemusíš je hlídat aby ti něco nesnědli někam nespadli,víš jak rok a 5 let to je rozdíl,jinak jasný máte jiný starosti ale v běžném provozu nejde o život,což u nás může i jí pokud něco přehlédnu

petrunkava
28. čer 2012

@saminomimino jj,kluci budou nadšený,aspon teda myslím že jo 🙂...koukala jsem že už to máš za pár 🙂,tak držíím pěsti at jde všechno jako po másle 😀...koukala jsem že máš dcerku Jasmínku,chci taky Jasmínku když to bude holčička ...

petrunkava
28. čer 2012

@jituneli tak to je super,gratuluju 🙂 ...a co nevolnosti,trápítě?? já teda občas umírám u záchodový mísy 😀.. já jdu na kontrolu až 12 ,už se těším jako blázen 🙂...

d.aniela1
28. čer 2012

@saminomimino no to rozhodne,,ja je mam vsechny skoro presne po 4 letech a uzivam si kazdeho jako jedinacka 😀 😀 😀

kaleilah
28. čer 2012

ahoj, můŽu k vám, i když čáp už přiletěl? 😀

jituneli
29. čer 2012

@saminomimino No, taky jsem zvědavá, jak se to zase všechno budu muset naučit zorganizovat, ale mám ještě čas, to ty už za chvilku budeš držet malou v náručí 🙂 Jasný, že ze začátku to bude asi dost namáhavé, přeci jen máte fakt prďolky, my to máme o trošičku lepší, ale uvidíme, uvidíme 😉

jituneli
29. čer 2012

@petrunkava Teda nevolnosti poněkud mám 😀 Naštěstí nezvracím, každopádně jen tak do pusy něco nedám, přestalo mi chutnat sladké, kéž by to vydrželo 😀, tak trošku zhubnu, než začnu opět nabírat 😀 Měla jsem to takhle pokaždé. K doktorovi jdu 3.7., tak jsem zvědavá, v kolikátém opravdu jsem 🙂

jituneli
29. čer 2012

@kaleilah Každá zkušená maminka je vítána 🙂 Tak jak se to dá zvládnout? 🙂

sovice
4. črc 2012

ahoj holky,tak jestli můžu,tak se taky přidávám.Čekáme plánované třetátko 🙂

saminomimino
autor
4. črc 2012

@sovice vítej,koukám že kluky máš brzy po sobě tak teď tu slečnu a nebo třetího kloučka do party,takového benjamínka 😵

sovice
6. črc 2012

@saminomimino jak se znám,tak to nevydržím nevědět ,zda to bude holka či kluk,ale v podstatě je mi to jedno....hlavně at je všechno v pořádku.Minulé těhotenství jsem byla na genetice ohledně špatných výsledků a to čekání na ortel bylo hrozné.Proto je mi vážně jedno či princátko nebo princezna.Ale ty řečiod známých kolem toho,zda to bude konečně holka,mě fakt nebaví.Ty si to necháš zjistit co to bude?

sovice
6. črc 2012

@saminomimino a jak zvládáš těhotenství a takové malé dětičky....musí to být náročné.Určitě máš taky fajn chlapa,který ti pomáhá 🙂.Mě lidi říkají ,že musím mít hodné děti,když chceme zase další....já říkám,samozřejmě je to o tom,že jsou hodné a taky jako správní chlapi umí i zlobit,ale hlavně mám úžasného chlapa,který kdyby mohl,tak i kojí 🙂

sovice
6. črc 2012

@saminomimino ted koukám,že už budeš rodit,tak ti přeji hlavně rychlý a hezký porod .)

saminomimino
autor
6. črc 2012

@sovice tak já už to vím,a za pár dní už to snad i na vlastní oči uvidím,čekáme holku,druhou, a vzhledem k tomu že máme už páreček bylo zcela fuk co čekáme a vyhli jsme se i hloupím řečem od okolí,ale nám by to bylo jedno i tak,důležité je jak říkáš zdravé dítě,a jakého pohlaví je jedno..
no zvládám to docela fajn i když teď ke konci už je to náročné a ty vedra,no ještě přežít porod a je to 😀
no chlapa mám docela pomocníka, ikdyž někdy jsem raději že nepomáhá,je trošku nervák a vzhledem i k tomu že třeťátko v plánu nebylo a už vůbec ne tak brzy, mám občas krizovku ale jinak si stěžovat nemůžu,postará se pomůže a neschody,ty jsou všude

saminomimino
autor
6. črc 2012

@petrunkava no mám teď pocit že je Jasmínek jaksi moc,ale člověk to asi více vnímá když má dcerku s takovým jménem 😉

d.aniela1
7. črc 2012

@jituneli
@jituneli vitejte,,mezi nami

@saminomimino tobe drzim palce a smekam,,aby to bylo rychle v tomhle replu to je silene jinak jsem rikala moc krasna jmena,,
u nas ted mazec kluci na plovku takze litam kolem bazenu aby se me neutopili a na deku k male,,masakr ale v pohode aspon se nenudim,,a ten den pak nejak rychle utika,,

doli1
7. črc 2012

ahojky holky jsem moc ráda že jsem našla tohle téma. vypadá to že se třetí brouček povedl. zatim je to tajemství a doufám že to vyjde. určitě spousty z vás se setkala stim že jste mimoni když chcete tři děti i u nás to tak je.už ted se bojim tchýně až na to přijde, ale snad to pochopí.
doma mám chlapečka šimona 6 let a holčičku Elišku 2 roky. moc bych si ted přála kluka a pokud je něco na mítu o ovulaci tak to kluk bude 😀

saminomimino
autor
8. črc 2012

ahoj,a tiše gratuluji,no řeči ohledně množství dětí znám,ale je to každého věc,ať si příbuzní políbí zadeček 😀

numerenka
8. črc 2012

@doli1 : Ahojky, vítám tě mezi námi ,, šílenci,, 🙂 Jinak reakce okolí jsou různé. Někteří tvrdí, že jsme blázni, ale my jsme blázni rádi 🙂 tak držím palečky ať se mimísek pořádně v bříšku zavrtá 🙂

numerenka
8. črc 2012

@saminomimino : Ahojky, tak ještě nic ???

jituneli
9. črc 2012

Ahojky, tak koukám, že nás ,,šílenců" je čímdál tím víc 😀

@saminomimino Už to máš vážně za pár, tak držím palečky na rychlý a bezproblémový porod, ať jste obě v pořádku. 🙂