Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

numerenka
16. črc 2012

@jituneli :
@doli1 :
Já jsem to nevydržela ani u holek. Dívala jsem se po výbavičce a je docela problém sehnat neutrální věcičky, které jsou podle mých představ. Navíc mám mraky věcí po holkách, které skladuji a v bytě 3+1 moc místa není, takže v případě kluka, můžu věcičky prodat už teď na podzim v Mateřském centru na bazárku.V případě holčičky dokoupím pouze pár drobností 😉
Ale někdo má překvapení rád 🙂

saminomimino
autor
16. črc 2012

tak já jsem holky netrpělivka musela jsem vědět co v bříšku nosím pokaždé,ale přiznám se že jsem to jaksi podvědomě jistě věděla u syna i u dcery,u třetího jsem byla tak v šoku že mi to nemyslelo ale i když jsem chtěla kluka tak jsem před návštěvou screeningu v Brně tušila že čekám holku a tam mi to ihned potvrdili,fakt závidím maminkám co mají tu vůli vydržet kor u prvního dítka 😉

doli1
16. črc 2012

já u prvního taky tušila že to bude kluk.v 25tt nám řekli že to bude asi holka ale nenechala jsem se z blbnout a byl to kluk.u Elči jsem už od začátku říkala že to bude holka.ted si myslim že kluk ale 100% si tim jistá nejsem.nevim proč mám pochybnosti ale podle ovulace by to měl byt kluk

dan.ka
16. črc 2012

Ahoj holky přidávám se k vám 🙂 Taky čekáme plánované třetátko ,zítra začínám 9tt.Kvůli soukromí mám uzamčené veškeré alba,ale když si mě přidáte do přátel budu moc ráda 🙂 U obou holčiček jsem cítila,že to bude holka a intuici mi potvrdil už po 2x pan doktor ...ted potřetí nějak necítím nic 😀 tajně sním o chlapečkovy,ale i děvčátko do třetice je u ná vítanéééé.Už se nemůžeme dočkat unora až tu bude s náma 🙂 Pohlaví si říst necháme,protože já jsem strašně zvědaváá 😀 Přeju všem krásný den a příjemnéé těhulkování 🙂

saminomimino
autor
16. črc 2012

@dan.ka jé vítej,sledovala jsem že se snažíte tak se konečně zadařilo 😵 gratuluju

kett
16. črc 2012

@dan.ka gratuluji!
Ja jsem premyslela, jestli si to napotreti necham nerict, ale uz se vidim, stejne to nevydrzim a mam mit to prekvapko v polovine nebo na konci, ono je to vlastne jedno😉. Takze si to opet nechame rict. Alespon se na to deti budou moct pripravit. Ale myslim, ze ted cekam chlapecka😉

dan.ka
16. črc 2012

@saminomimino Snažily jsme se a jak říká manžel mise splněna 😀 Přeju at už se ti miminko brzo narodííí,já už se na to naše tak těším 🙂
@kett Taky to tak beru,že se holky moje pak připravíí na to co to bude 🙂 Obě mluví,že budou mít brášku tak uvidíme 🙂 Jé máš pocit,že to bude kluk jo???

kett
16. črc 2012

no, zkousela jsem si navic delat "test" s prstynkem, takova ta babska metoda, u obou deti mi vysel a ten mi ukazal kluka. Takze ja mam jasno😉. Na jednu stranu bych trochu radsi holku, na druhou kluka, takze je to vlastne uplne jedno🙂

doli1
16. črc 2012

prstýnek musim taky zkusit.minule mi ještě nic neukázal tak ted na něho musim vlítnout at řekne co tam je 😀 😀 jinak já už trošinečku nakupuji na kluka 😀 😅

petja
16. črc 2012

@irbi Jak se Ti daří?

d.aniela1
17. črc 2012

jak se rika do tretice vseho dobreho u me na 100% 🙂
ale ze nas tu je ,,kdyby stat nebyl takovej skrt,,tak bych u tri asi neskocila,,mam rada velkou rodinu ,ale takhle by to asi neuzivila,, ☹

kett
17. črc 2012

@d.aniela1 takze si treti detatko uzivas?🙂

d.aniela1
17. črc 2012

@kett a jak ,,gooor kdyz to je holcicka po klučících vysněná 🙂 🙂 🙂

numerenka
18. črc 2012

Ahojky holky, tak máme za sebou včerejší kontrolu u Dr. Mimi se nám nechtělo ukázat - vystrčilo na nás zadeček 😒
Jinak všechno v pořádku, zatím mám 1kg navíc, ale do konce je daleko 😀 S holkama jsem přibrala 25kg, sice 17kg jsem nechala v porodnici, ale i tak.

d.aniela1
19. črc 2012

@saminomimino myslim na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!at to mas brzo za sebou

sarkav
19. črc 2012

holky tak @saminomimino už má Olivii na světě!!!!!!!!! sice nakonec císař,ale jsou v pořádku 🙂

baca
20. črc 2012

moc gratuluju @saminomimino a tiše závidím, že už to má za sebou, i když po císaři neprahnu, ale když není zbytí... 🙂

A oficiálně se teda přidávám do diskuze, abych jen nenakukovala. Taky čekáme třetí. Teda doufám, další kontrolu mám až 9. srpna, protože moje dr. je v nemocnici. Tak jsem se těšila, že teď ve čtvrtek zas bude utz a sestřička mě přeobjednala.

jituneli
20. črc 2012

@saminomimino Moc a moc gratuluju k narození holčičky, ať jste obě zdravé a brzy doma. 🙂

zanet29
20. črc 2012

Ahoj holky, taky se přidávám ke gratulaci k malé Olivince, hodně zdravíčka i mamince. Tak já jsem si nenechala ani u jedné dcerky, co to bude. A teď asi taky vydržím. U první dcerky jsem cítila, že to bude holčička a u druhé jsem myslela, že to bude fotbalista....
Tak my pokračujeme těhu taky v pohodě, na kontrole taky vše ok, ale už mám z toho respekt, jednou už jsem potratila, tak vím, že to nemusí být vždy úspěšně. Krásný víkend holky přeji všem 😉

d.aniela1
20. črc 2012

@saminomimino Gratulace velika,k holcicce hlavne zdravi,,a at se cisar rychle hoji,,

@baca vitam te a gratuluji k tretatku, 🙂

baca
20. črc 2012

@zanet29 já jsem sice nepotratila (zatím a doufám, že už nikdy), ale u syna jsme měla furt nějaké potíže (hrozili mi zamlklým těhotenstvím, pak jsem špinila, špatné triply, ve 28 tt hrozící předčasný porod, pak krvácení a ještě jsem přenášela, potíže s kojením), tak mám ze všeho strach a nějak se mi ta všechna vyšetření nechtějí absolvovat, nejraději bych se vzbudila a měla doma odrostlejší mimino. Ale zas si říkám, že už je to vše naposled (čtvrté asi fakt ne), tak bych si to měl aužít. I ot , že je mi špatně ve dne v noci už měsíc a mám toho fakt dost.

staninka77
20. črc 2012

@saminomimino-Velikánská GRATULACE k OLIVI INES 🙂 Je jen škoda že to dopadlo cisařskám řezem moc moc k malé gratuluji at dělá jen samou radost 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

martina26
21. črc 2012

@saminomimino také se přidávám ke gratulaci, ať vám holčička roste do krásy a přináší jen radost. 🙂

hankamisa
21. črc 2012

@saminomimino -mooooc gratuluji.

sarkav
22. črc 2012

holky jak se tady máme? už jsem tu dlouho nebyla,ale nějak to tu vázne 😒 kdopak je ted na řadě s miminkem?? 😀

kett
22. črc 2012

@saminomimino MOC velka gratulace. At se rana rychle zahoji a muzes si uzivat tretatka🙂

petrunkava
23. črc 2012

@saminomimino velikááánská gratulace k malé princezně 🙂 !!!!!!

baca
23. črc 2012

Ahoj holky, dnes jsem byla na gyndě, mám nějaký zánět, a tak mi dr. dělal i utz. Mimčo je v pořádku, tak mám zas na chvíli klid. 🙂 Jinak děs, má dr. má zlomený žebro a propíchlou plíci, takže neordinuje. Oběhala jsem 3 gynekologie ve městě, než mě někde vzali, všude dovolená ☹ To jsem zvědavá, kam budu chodit do poradny, protože s tímto hned tak odrinovat nebude. I když sestra mě přeobjednávala na 9. srpna, tak třeba už tam bude.

schnek
23. črc 2012

@saminomimino moc gratuluju. Koukala jsem na fotky, maličká je kouzelná 😵

staninka77
23. črc 2012

@baca-Tak to je velká smula že dr.má tyhle problémy brzo at se uzdraví a hlavní je že mimísek je pořádku. 🙂
Alespon se nemusíš něčeho obávat snad si někoho najdeš na chvílu jedině doporučuji normálně si zajít přímo deo porodnice že dr.je nemocná a nemuže ordinovat 🙂 .