Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

baca
24. črc 2012

@staninka77 on i ten doktor, u kterého jsem byla, říkal, že bych případně mohla k nim. Ale je blbý, že se tam každý den střídá jiný doktor. A teda úplný gól je to, že moje dr. si konečně pořídila ultrazvuk, takže jsem ho konečně mohla u tohoto třetího využívat a zrovna taková smůla.

staninka77
24. črc 2012

@baca-Já si myslím kdyby jsi jen na chvílu šla do porodnice na KO a pověděla co se stalo tvé dr.a pak jenom jak bude ordinovat vrátila myslím si že stím nebude problém.
I když dr.už má ULTR v ordinaci třeba dva měsíce před koncem se vrátíš. 🙂

staninka77
24. črc 2012

@baca-Dívám se že jsi z regionu Blansko kde bydlíš. 🙂
Já dva kilometry od Blanska.

saminomimino
autor
25. črc 2012

Ahoj všem,moc díky za gratulace,no u nás to dopadlo jak to dopadlo,pro mně tedy nejhůř jak šlo,po krásně rozjetém porodu,to skončilo velmi brzy SC,malá šla obličejem ne záhlavím,prý velké komplikace těžký porod,zkrátka takto mně rodit nenechali brečela jsem ale šla jsem pod kudlu,malá se narodila 19.7 v 15:15 odpoledne,příjem v porodce byl v jednu odpole do 5 by byla malá na světě bohužel,člověk míní, nesu to těžce že jsem si ji neporodila,a stav po sekci taky hrůza už bych to nechtěla zažít ☹

malá je malá Olivie Ines 2840g 47cm po první skoro 4 kilovém synovi je to změna 😀

baca
25. črc 2012

@saminomimino krásná holčička, tak bych teď chtěla holku a závidím ty vlasy. Moje děti bývají plešaté skoro do roka 🙂

martina26
25. črc 2012

@saminomimino krásná holčička, ještě jednu velká gratulace .-) A přeji brzkou rekonvalescenci.

staninka77
25. črc 2012

@saminomimino-malá je moc krásná holčička povedla se vám.
Ale za to čím jsi prošla je lepší odrodit cisařem jak normálně aby se něco malé nebo tobě stalo.
A jak dlouho jsi byla v porodnici a kdo hlídal děti zvládly to bez tebe doma. 🙂
A moc ti přeji aby jsi se brzo dala z toho zlého hororu dopořádku a at je dobrá rekonvalescence. 🙂
pak napiš

sarkav
26. črc 2012

@saminomimino Olivinka je prostě nádherná, a sekci si přeci vůbec nevyčítej, hlavně že jste obě v pořádku, to je to nejdůležitější 😉

sarkav
26. črc 2012

holky a je tady nějaké nové miminko?Kromě Olivie? nějak nejsem v obraze

saminomimino
autor
26. črc 2012

@staninka77 v porodnici jsem byla jen 4 dny respektive 4 den mně pustili,děti to zvládli bezvadně líp než já 😝 mně bylo dva dny mizerně a tak mi bylo vše docela fuk,ale pak jsem byla ráda že můžu domů dřív,pořád chodím jak lazar,ale dnes první procházka a dobrý 😵
toho císaře jen tak nezkousnu kor když vím že by to byl nejspíš porod snů,těšila jsem se jak mi malou dají hned na bříško,strašně jsem to tentokrát chtěla zažít,vše jsem měla naplánované se PA domluvené,psychicky mně ten císař zlomil a i když to bylo jedinné správné řešení,bude mně to mrzet už pořád

další mimi tu myslím nějakou dobu nebude,nejvíc tt jsi tu ty a ještě jedna maminka teď nevím nick ale dlouho tu nebyla 😉

staninka77
27. črc 2012

Ahojky.Děvčata 🙂 .
@saminomimino-Tak to jsem moc ráda že to doma zvládly bez tebe a děti taky. 🙂 Jupí.
To jsi tam moc dlouho po tom císařu nebyla.
Já bych si nedělala z toho výčitky že to dopadlo sekcí hlavně že se malé nic nestalo a to je dobré než se trápit bolestma a stejně byto malé nedělalo dobře. 😉 Už kvuly kyslíku.
Fakt si z toho nic nedělej jsi statečná vím že jsi si ho chtěla užít normílní porod. 😉
Ale jiné vychodisko nebylo než jít na cysařskej řez.
Fotky počly jak jste byli na procházce. 🙂
A hodně ještě odpořívej aby jsi měla brzo ty stehy a bříško zahojené. 🙂

saminomimino
autor
27. črc 2012

@staninka77 no já šla na sál s mega bolestma porod byl rozjetej,spěchali pač brzy bych ji porodila ☹ takže to byla dvojtá hrůza přes kyslík jsem si rozdejchávala kontrakce a do toho mně chystali na operaci ☹ ☹ už to nechci nikdy zažít,i malá musela zažít obrovskej stres pač já byla úplně na dně 😢
stehy mám pryč dnes mi odstřihli i uzlíky,a dnes poprvé se cítím jako člověk je mi dobře,jizva povolila,fungujuuu 🙂 🙂 🙂 🙂

schnek
27. črc 2012

@saminomimino je mi líto, že to nevyšlo podle představ 😔 a čím teda bylo daný, že se musel porod ukončit CS? taková poloha je neporoditelná? (promiň, jestli vadí, že se ptám, jestli nechceš, tak neodpovídej, nebo třeba do IP, dík)

saminomimino
autor
27. črc 2012

@schnek no kdysi před 50 lety bych ji tak porodila,obvkyle to byli náročné porody pro dítě i matku,malá šla obličejem napřed se zakloněnou hlavou,těžko se sunula do pordních cest,byla by ohrožená udušením,porod by nemusel postupovat,jinak takto porozené děti měli až pů roku zakoněný krk,měli bolesti a otok obličeje byl prý obrovský několik týdnů,kojení by nešlo a malé by bylo hrozně,moje PA viděl takto porozené děti a prý žádná sláva,každý dr mi řekl že to bylo jedinné správné,i na sále mně ujišťoval že je to velký risk a ani neuvažovali že bych ji porodila normálně ☹

saminomimino
autor
27. črc 2012

@schnek rozhodně dlouho vyčkávali než si to potvrdili a trvali na normálním porodu dokud nebylo jasno,nedělají u nás bezhlavě SC ale pak už jak věděli že nahmatali malé nos a ne fontanelu,že je to špatné,ozvy měla krásné,monitorovali ji až na sál,byla v pořádku i po porodu

andrej78
27. črc 2012

Ahojte všechny, jsem tu dneska nová a čekám třetí miminko, tak snad sem patřím 🙂 . Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá zkušenosti s nakupovaní kočárků v Rakousku nebo Německu?

schnek
27. črc 2012

@saminomimino hm, to je fakt špatný, kamarádka porodila trochu podobně, malá teda nešla až tak, ale měla asi 3x omotanek krk pupečníkem, takže nemohla správně sklonit hlavu a nebylo to nic moc. Jako dobrý, nic se jim enstalo, ale porod jako zážitek za moc nestál 😖 Udělala si to nejlepší, co šlo, určitě to byla správná volba. Kdybys chtěla, hodím ti link na diskuzi na jiným foru o porodu CS.

saminomimino
autor
27. črc 2012

@schnek jo můžeš mi dát link,díky 😵
no já si takto porodla neporodila syna měl pupečník kolem krku a ramen,vracel se mi na něm zpět a skončilo to vexem,zážitek žádný nebyl,ale dobře to dopadlo,dceru jsem porodila bez problémů a teď tohle,no je to tak,jde především o to aby vše dobře dopadlo a tak se i stalo,naštěstí 😉

saminomimino
autor
27. črc 2012

@andrej78 vítej,a jak staré máš děti a jak dlouho si těhu ??

andrej78
27. črc 2012

@saminomimino Děkuji za přivítání 🙂. Mám kluka 14 let a holčičku 10 let. Teď to bude třetí chlapeček a jsem ve 21. týdnu. Jsem tu nějaká zmatená, vůbec nevím jak to tu funguje 🙂.
Ty už máš miminko, nebo taky čekáš?

saminomimino
autor
27. črc 2012

@andrej78 se rozkoukáš 😉 když mi klikneš na nick nebo na fotku zobrazí se ti tam můj fotoblog 😉
to už budeš mít pomocníky.,já mám dítka malá 😉

andrej78
27. črc 2012

@saminomimino gratulace k miminku 🙂.
To už mám pomocníky, jsou už velký. Doporučila mi to tu kamarádka, prej by tu někdo mohl vědět o nějakých dobrých obchodech v Rakousku nebo Německu.

hankamisa
28. črc 2012

@saminomimino -nic si z té sekce nedělej,hlavně že jste v pořádku.moc mě to s tou sekcí mrzí,že to nebylo podle tvých přectav.já mám sekce 3 a všechny ok,ani zle mi nebylo a docela hned jsem chodila bez problémů.docela už se těším na další sekci.já bych snad ani po 2 normálních porodech,které skončily akut. sekcí už normálně rodit nechtěla.jo a malá je krásná,nechceš darovat 🙂

doli1
28. črc 2012

ahojky
byli jsme na chatě s babičkou tak jsem tu dlouho nebyla.
gratuluji k mimču a CS si nic nedělej bylo to to nej co jste pro malou mohli udělat. krásná černovlasá panenka
@staninka77 také jsem od Blanska

staninka77
29. črc 2012

@doli-A ty jsi odkud bydím na Češkovicích to je parádní je nás tu docela hodně od Blanska. 🙂

numerenka
29. črc 2012

@saminomimino : Gratuluji k holčičce 🙂

baca
30. črc 2012

Holky,

co máte za auto. My máme octavku a tři sedačky tam nevejdou...

veruska007
30. črc 2012

@baca ahoj, my plánujeme třetí. Máme felicii, tam teda tři sedačky taky nevlezou. Ale manžel pokukuje po oplu zafiře. V okolí žijí početné rodiny a zafir je v okruhu pár ulic aspoň deset, takže to asi bude docela dobré auto a snadno se na to seženou náhradní díly. A mně se líbí, že to není tak obrovské auto.

aemmi
30. črc 2012

@baca ahoj, já sem sice nepatřím, ale zahlédla jsem tvůj dotaz, my budeme kupovat Toyotu verso, má tři samostatný sedadla a 3 sedačky se tam vejdou, máme to vyzkoušené 🙂