Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

baca
30. črc 2012

@veruska007 kamarádka má taky felicii a děti 4 🙂 Když chtějí někam jet i s manželem, tak někdo jede na kole 🙂

veruska007
31. črc 2012

@baca Nj, jenže vzadu není uprostřed tříbodový pás, takže tam nemůžeš bezpečně umístit dětskou sedačku. A do tak "nebezpečného" auta podsedák nechceme. Také znám rodiny, kde do felicie nacpou čtyři děti ... ale nechci riskovat.

baca
31. črc 2012

@veruska007 ale to já vše vím, beru to s nadhledem, nám by tam do octavky ani ten podsedák nevlezl, nehledě na to, že v době narození třetího bude ta nejstarší mát teprve 3,5 roku.

veruska007
31. črc 2012

@baca Jj, my to máme podobně. Ale myslím, že do oktávky by ten sedák vlézt mohl - jen se ty boční sedačky musí dát úplně na kraj jak jen to jde. Se dvěma velkými autosedačkami totiž vlezu mezi děti do yettiho, a myslím, že oktávka není užší.

baca
31. črc 2012

@veruska007 jo, teď jsem tak nedávno vezla vzadu mého taťky, sedačky jsem dala úplně do kraje, on vydechl a nějka se tam narval, ale ty sedačky takhle nejsou pěkně ukotvené , nejsou na středu sedadla, takže opravdu jen výjimečně a stejně si myslím, že je Bára na podsedák malá

saminomimino
autor
31. črc 2012

@baca taky octavku a nevejdou se,tak řešíme jaké koupit jiné

saminomimino
autor
31. črc 2012

@baca přesně vzadu jsou jen dva tříbodové pásy,jak tam ve felicii vážou třetí sedačku jen na dvouboďák??To pak ale riskují pač ten sedačku při nárazu neudrží

saminomimino
autor
31. črc 2012

@veruska007 do octacvky bohužel sedák nevejde s dvěma sedačkama,a mimo to na 3-leťáka bych si podsedák nelajzla 😒

saminomimino
autor
31. črc 2012

@baca jj podsedák doporučují až tak od 8 let,nejde jen o váhu prcka na to už má i náš Sam váhu a občas ho na podsedáku veze máti do školky,tady kousek,ale jinak bych si to nelajzla,není v tom chránění proti nejzrádnějšímu bočnímu nárazu a podle testu bezpečnosti to má nula procen ocharny 😒

veruska007
31. črc 2012

@saminomimino Já bych to taky neriskla. Ale překvapuje mě, že je oktávka tak úzká - kamarádi si ji zrovna koupili jako rodinné auto 😕

baca
31. črc 2012

@saminomimino já myslím, že ani na nové nemají, kamarádka je na mateřské od maturity a manžel jen maká, aby je uživil. Co vím, tak tu felicii v době svatby ještě spláceli (brali se, že "museli"). Oni totiž mají to "štěstí", že těhotní ani neví jak, snažili se pouze o jedno a to jen 3 měsíce.

saminomimino
autor
31. črc 2012

@veruska007 jj je vzadu fakt malá,když tam máme dvě sedačky tak se mezi ně narvu tak tak a to jsem dost hubená,mimo to uprostřed není třípásák,asi to jde nechat dodělat ale stejně tam 3 sedačky větší kategorie nedáme,musí z domu ☹

saminomimino
autor
31. črc 2012

@baca no sice vím,jaké je to otěhu a ani netušit jak,tak se nám povedlo třetí robátko,ale rozhodně to nemíníme opakovat,to už by bylo nad naše možnosti jak psychické tak finanční 😀
tak to chápu že jsou rádi za feldu,nicméně jestli tam sedačky nemají tak jak mají být děti ohrožují mnohem víc a nejsou nijak chráněny 😒

pepibubu
31. črc 2012

Ahoj holky, tak už jsem se tak nějak srovnala s tím co mě potrefilo v červnu, skončily mi další "mé dny" a vrhli jsme se na snažení nanovo, tak vám sem zas polezu 🙂

@saminomimino veliká gratulace k holčičce, doufám že vše proběhlo bez komplikací 🙂

saminomimino
autor
31. črc 2012

@pepibubu ani ne ,skočilo to aktuní SC ☹ ale moc díky 😵

baca
31. črc 2012

@saminomimino sedačky mají, ono té nejstarší už je 10, ale podrobně fakt nevím, raději to nezkoumám

numerenka
31. črc 2012

@baca : My máme VW Touran 😉 - tři sedačky (máme polohovací) se vejdou bez problémů, kufr je také velmi prostorný - dám tam nesložený kočárek se staženou rukojetí. Manžel má služební Octavii combi a vlezeme se tak, že mimi bude ve předu na místě spolujezdce a já s holkama vzadu ( starší má už ten podsedák se zádama), ale je to jen v případě nutnosti.\na delší trasu bych tak nejela 😒

pepibubu
31. črc 2012

@saminomimino to mě mrzí, ale hlavně že jste obě v pohodě

doli1
31. črc 2012

ahojky dnes jsem byla na kontrole a prcek je menší než se čekalo.teprve 6+6tt ale srdíčko už máme. 😀
my máme 7místnýho renolt espece a jsem moc spokojená

saminomimino
autor
31. črc 2012

@doli1 hlavně že je srdíčko 😵 😵 ,Olivie byla taky menší o 8 dní,nikdy to nedohlana a nebylo co vím že ovulaci jsem měla až 22DC což přesně odpovídalo i podle UZ,třeba jsi taky měla ovuli později

doli1
31. črc 2012

@saminomimino jj já vim že jsem měla opožděnou ovulaci až 20dc a taky to odpovidá ultrazvuku
já jsem ráda že je tam hlavně jedno 🙂) srdíčko to je krásný bonus

dan.ka
31. črc 2012

Ahoj holky maminky 🙂 Mám takový malý dotaz?? Mám doma 9 a 4 letou dcerku 🙂 čekáme mimi a neustále se setkávám z reakcí:Ty jsi zase těhotná??? Stává se vám to taky??Na jednu stranu je mi to fuk a na druhou,že jsou trapní!!!

petja
31. črc 2012

@dan.ka ahojky,myslim,že se stalo úplně každé z nás,co sme čekaly nebo čekáme třetě 😀

dan.ka
31. črc 2012

@petja Tak aspon v tom nejsem sama 😀

numerenka
1. srp 2012

@dan.ka : Taky se nám to stává, ale nic si z toho neděláme 😉 Nikomu jsme ani neříkali, že jsem těhu, ale teď už to jde trochu vidět, takže se mě občas někdo zeptá. Jsou dvě reakce : ,,Vy jste se blázni,, na to my, že jsme blázni rádi 😉 . Druhá reakce je obdiv - jestli se to tak dá říci, zároveň však milá a kladná reakce, dokonce i gratulace apod.
Když jsem čekala naši druhou, tak jsem zase slyšela, že budu mít děti moc brzy po sobě - dnes jsem za to ráda 🙂
Každé těhu má něco 😒

saminomimino
autor
1. srp 2012

@dan.ka já jsem byla těhu skoro 18 měsíců v kuse s 4 měsíční přestávkou a tak jsem se takové otázce od okolí nevyhla,ty už jsi zase těhu??? 😀 😀 😀 😀

doli1
1. srp 2012

taky jsem si vyslechla už zase,další dítě,šílenci atd mě přijde že je víc a víc rodin s třemi dětmi

sovice
3. srp 2012

ahoj holky,omlouvám se že jsem tu dost dlouho nepsala,ale normálně nemám čas 🙂,ted jsem měla s klukama angínu,tak jsme dostali antibiotika a do toho mi bylo fakt zle,že mám dole 3 kila,což samozřejmě nevadí,ale bylo mi fakt mizerně.Do toho jsem byla na kluky sama,protože můj muž odjel pracovně na 3 týdny do Německa za prací.Pěkně blbě vychytaná doba 🙂.Ale co dojel,ž jsme v pořádku a asi už ho tam nepustíme,protože je to pokaždé něco když odjede.Jinak jsem trochu špínila,u dr vše v pořádku,mimi mělo minulý týden 2,5 cm a mám to i na dvd,tak jsme všichni na mimi koukali.Stále pořád trošku špiním,ale do 4 měsíce je to prý normální.Měla jsem to i obou kluků,tak že sex do toho 4 měsíce asi zase bude tabu 🙂.Berete nějaké vitamíny?Já jenom magnezium,ale začnu asi i vápník.

edeltraut
3. srp 2012

@dan.ka Ahoj, stává a moje odpověď je, ano čekáme třetí a rozhodně nebude poslední - to bys měla vidět ty výrazy! 😀

lusyli
3. srp 2012

Ahojda holky....tak já jsem tu nová,snad mě přijmete mezi sebe...Mám Rok a pul starou Aničku a Lukyska,kteremu je 3,5let... zavidím holkam co čekaji třetí....Já neberu antikoncepci asi 2měsíce,ale asi zase nic....ted maji prijit mesicky,tak uvidíme. Gratuluju všem hokam co čekájí třetí.....A mám taky otázku... Když máte takové male deti jak jsem četla co já,obcas je to na prášky,no nervy,,,jak to zvladáte? To jste tak v pohode pořád nebo prsote občas vybouchnete?Ja se řadím do té druhé kategorie....A chtěla bych to řešit,ale nevím jak,Asi to je moje povaha,cholerika.nevim,,jsem nervák...obcas to dam,ale asi vic sjou ty situace,kdy to nedám...Kříčím,pak mě to mrzí... ☹ ...Právě proto přemýšlím,jestli si nedávat příště pozor ,,,abych neřvala i na toho dalšího,prostě jsem asi špatná máma...NO jinak my máme Forda Galaxy...prostřední sedadlo má páas jen přes břicho,tak nevím jak se to bude řešit,,máme ješte nhradni sedačky do zadu,tak asi tím,ale ráda bych kdyby byli vedle sebe......
A na otazky typu ,,,vy chcete dasli?jste blazni,,nereaguji,,je to moje věc!já s nima budu ne oni...tak se mejte a snad me prijmete 🙂