• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáp přiletí potřetí...

27. září 2013 
@staninka77 já mám také Filipa z prvního manželství a s Ivem mám dvě holky a na 99 % vím že jakmile otěhotním po čtvrté tak to bude zase holka :grinning:
21. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@staninka77 ne, na BC jsem byla s listopadkama, ale už jsem tam nebyla, ani nepamatuju :wink: jinak někde jsem tu viděla diskuzi Chceme děvčátko nebo tak nějak, mrkni tam na tipy :wink: já věřím na rychlý a pomalý spermie, u nás to tak bylo :wink:
21. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krtecci75-Tak třeba to vyjde hned na poprvé musíš hned co nejdříve hupsnout na manžílka a zadaří se hned uvidíš mě to vždy tak vyšlo vysadila antikoncepci a druhej měsíc už jsem byla těhu. :slight_smile:
21. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek-Já mám taky jedno listopadátko.
Ale rok před tebou.
Bohužel se na BC nemohu dostat na svuj nick a docelamě to štve měla jsem tam zapsané hodně kamarádek hlavně Koksinelu tu musíš znát.Má taky tři děti a k tomu chlapečky.takže tu budeš znát jistě.
Takže tvrdíš že věříš na pomalý a rychlí spermie.Dík juknu tam nebo si to najdu ale asi to bude trvat dost dlouho že.Asi.
21. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek-Dívám se že máme společnou kamarádku Zuzku :slight_smile:
21. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 uvidíme no, u prvního se nám hned napoprvé zadařilo u druhého to už tak jednoduché nebylo, ale bylo to asi zapřičíněno kojením, ale co jsme si s manželem uvědomili, že u obou kluků jsme se milovali u řeky :grinning: a já už to pak nedostala a byla těhotná, ale v týhle zimě si nedokážu představit jít k řece :grinning:
21. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@staninka77 jj, někde jsem se potkaly v diskuzi, myslím, že se řešilo nechat-nenechat si neplánovaný třetí mimčo :wink:
21. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek Jo to je pravda,ze vetsinou ty holky jsou z nechtene tehu. :grinning: Nam se to stalo taky a mame Alenku :wink: .Ale nevadi,protoze stejne jsem chtela druhe mimco,jen to bylo o neco drive.
21. led 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januzza80 Jj taky jsme chteli nechteli a je z toho Maruška :grinning: miláček celé rodiny
21. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no vy už tady rozebíráte jména a my teprve přemýšlíme, jaké budeme muset pořídit auto, jak vystačíme s penězi, když zrovna začneme splácet hypotéku a jiné praktické záležitosti :slight_smile:
21. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova79 Mrsky zenske jsou nejake odolnejsi :grinning:
21. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@schnek-To je možné třeba je to i v jiné diskusi ale to si nespomenu.
Jenvím že jsem jednou psala Koksi že jí gratuluji k malému do listopadek.
Jožná od tamtu jsi mě pamatuješ.
21. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 hm, nevím... už je to nějakej ten pátek :wink:

@helcas auto s velkým kufrem :wink: my jezdíme naložený jak na Severní pól + ještě pes :grinning: hlavně když jsme vozili velkej kočárek, to bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sedačky se naštěstí vejdou vzadu vedle sebe, jinak nevím, jak by jsme jezdili.
21. led 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75-Tak to si taky nedovedu představit ted někde u řeky splodit mimíska. :slight_smile:
když sněží a sněží.
Taky je to dost dobré že se vám to alespon jednou povedlo hned. :slight_smile:
21. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hajkova-Máš hezké děti a ta Maruška je krásně vlasatá.Nemáš více fotek. :slight_smile:
@schnek-Máš hezké děti a malá je taky užasná. :slight_smile:
jasně to už je dávno.
@halcas-Já měla už jména vybraná u Šimona i u Jirky a chlap bude souhlasit semnou. :slight_smile:
My máme auto ford Fusion.Ale čtyři děti už se nám tamk nevejdou jen pes toh máme malího.
21. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januzza80-To jsou vydrží dýl ale unás vždy vydrží klučičí.To je pech.
21. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek no my uz ani kocar nevozime, vsude nosim malou v manduce..kdyz jsme jezdili s kocarem, meli jsme tasky nacpany vsude po celem nasem mini aute, na dovolenou se to skoro nedalo..nevim, jestli budeme v kufru vozit kocar, ale uz jen pro kazdeho taska s oblecenim staci..hlavne, aby se ty sedacky vedle sebe vesly
21. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 mno a do jara se nám moc čekat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak u druhýho se nám to povedlo do měsíce co jsem odstavila malýho od kojení :slight_smile: uvidíme jak teď
21. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 mám , ale u sebe v pc ...ted jsem na Filipovo notebooku jelikož můj je odpojený a jede v pondělí k doktorovi :grinning:DDDD fotky mám na fcb ...a něco málo na mmb 137475
21. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krtecci75 - tak představa zadělávání miminka v lednu ve sněhu u řeky mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nám Janinka trvala skoro rok,snad se to nebude opakovat.Už se snažíme celkem dlouho a nic... :pensive:
21. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova79-tak si mužem dát i FC kdo chce tak tady je moje celé jméno na FC.
Staninka Valoušková.
Jestly máte někdo zájem.
@krtecci75-Uvidíš mě se taky nějak dlouho nechce čekat už abych byla těhu příští měsíc na to vlítnu jen spočítám kdy to mám dostat a hned ho znásilním toho mého chodtíka. :slight_smile:
21. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elizabetthka si myslím že by v tý zimě ty spermie nikam nedorazily a zmrzly někde uprostřed cesty :grinning: Držím palečky ať se brzy zadaří, nejhorší je že člověk na to myslí a stresuje se :frowning2:
21. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elizabetthka-U Marka si nepamatuji to je dost dlouho.
Jirka trval dva měsíce a u Šimona měsíc.tennyl hned.
A to muj chlap měl boreliozu. :frowning2: ležel 14.dní v nemopcnici.
21. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 já bych měla mít ovulku první víkend v únoru, 4-5, ale jak to bude ve skutečnosti nevím
21. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Stani co tam máš za fotku ...jinak já jsem tam také jménem Gabriela Hájková
21. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75-A jak se pozná že je OVU.taky bych to chtěla vědět třeba přímo by mě ta holka vyšla.
Budu držet palečky aby jsi byla brzyčko těhu. :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 tak jsem otěhotněla s Maruškou .......v unoru 4-5
21. led 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajkova79-Já tam mám ružového plejboje :slight_smile: .
21. led 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hajkova79-A víš to přesně že to bylo v ten den.4-5.den.
Mok¨je dr.my vždy řekla nebo síše jednou jestly chci holku tak co nejdříve od začátku menzes nebo po skončení hned 3-4.den ale nevím to jistě.
ještě jsem chtěla že to zkusíme 2.dny před menzes a pak hned po ní.Co myslíte. :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek