Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
18. únor 2013

@mircisek-Ja bych taky uz skoncila kdyby to treti byla hlka ale stale tu doma nco chybi,i kdyz z me skusenoti nechci aby kolem me byli lidi nastvani ze dotoho jdu jen z principu a kvuly penezum,moje mati stale musi mit pravdu to rika ona sama,ja vim je to jen nase rozhodnuti to je jsne ale jak toho pritele aby svolil jeste jdno miminko do baraku.
Dneska jsem se pohadala z mati prez mobil vypla my to takji volat nebudu nejmene dva dny,jinak my stale furt poucuje,ze kluci jsou rozmazleni a dost zlobi.

staninka77
18. únor 2013

@martina26-Moc krasnej klucina mocinky mu to slusi.
@doli1-Moc drzim palecky aby malickej trochu pribral,a kyz se narodi drive nevadi jen bue malickej a on to jiste dozene,drzim ti moc palecky aby jeste chvili vydrzel.

tommik
18. únor 2013

@mircisek Je mi teď 33, manžel je o 5 let starší. Třetí dítě bych ráda měla do 35 už vzhledem k věku partnera. Říkám si, že dítě je závislé na rodičích do cca 30 let, když studuje do toho třeba vycestuje. Manžel se tedy pak musí dožít 70 let 😀

edeltraut
18. únor 2013

@tommik Ahoj, to není pravda, že děti odrostou a budete si moci "užívat" my máme starší děti už dost odrostlé a čím byli starší, tím jsme si říkali, že by to ještě chtělo "ňuňánka" 😀. Teď ho máme a zase si říkáme, že by to pro "ňuňánka" chtělo parťáka 😀.

mircisek
18. únor 2013

@tommik Tak to ještě nejsi stará, prosím Tě. V tom věku má spousta holek teprve první mimčo. Mně je taky 33 a manžel je starší o 5,5 roku, takže jsme na tom stejně. 😀

staninka77
18. únor 2013

@edeltraut-Tak to je bezva ze chces jit jeste do jednoho miminka jupi mam radost,taky bych chtela partaka pro Simona snad se zadari a Jirka svoli. 🙂

edeltraut
18. únor 2013

@staninka77 No já nevím jestli chci. Jen se tomu nebráním 😉. Před třemi lety jsem nechtěla slyšet ani o třetím, ale teď si dovedu představit, že bych měla za dva roky ještě jedno (jen abych nedopadla jako teta, která zkoušela počtvrté holčičku a narodily se jí dvojčata 😀 ). Zatím nás brzdí finance, takhle už musíme počítat a čím budou děti starší, tím vyšší nároky a můj i manželův plat roky stagnuje nebo má tendenci klesat 😠 . Dům máme velikej, sem by se ještě dvě děti vešly a do auta taky 😉. Jíst by taky měly co, prvních pár let miminko skoro nic nestojí, ale představa, že budu mít dvě děti na vysoké a dvě na základce, příp. střední škole brrr 😀.

baca
20. únor 2013

Ahoj holky, tak hlásíme vylodění 🙂 Porod se nakonec spustil sám a před termínem. Pavlína s enaroidla v sobotu v 7:10 ráno. Porod asi celkem ok (i když v tu chvíli mi moc hej nebylo 🙂)) Do prodnice jsme vyjížděli ve4 ráno, na příjmu jsem myslela, že mě pošlou domu. Kontrakce se prodlužovaly, já neotevřená, ale pak to nějak vzalo spád, na to mi prdla voda a jelo to. Dokonce jsme ani enbyla nastřižená a ještě k tomu je to chtěná , ale nečekaná holčička 🙂 jen nám lehly s chřikou obě děti, teploty 39....

baca
20. únor 2013

Jen doplním - 50 cm a 3,10 kg

martina26
20. únor 2013

@baca velikánská gratuace, hodně zdravíčka. 🙂

mircisek
20. únor 2013

@baca Veliká gratulace. Je fakt nádherná. Tiše závidím ty míry. Naše malá dohnala, to co lehce zameškala, takže dnešní odhad 38+3 - 3,30 až 3,40 kg - vše nachystáno, ale na porod to nevypadá. Moje děti jsou prostě držáci. 😝
Ta chřipka je teda blbá. Nemůžou si je vzít babičky? Přeju ať to princeznička nechytí.

baca
20. únor 2013

@mircisek nemohly, mají ji taky.. vzájemně si to všichni popředávali

mircisek
20. únor 2013

@baca To je mi teda líto. 😢 😢 Tak se držte. Už aby bylo jaro a všechny ty bacily šly do háje.

staninka77
21. únor 2013

@baca-Gratuluji k male krasne princeznicce at vam dela jen samou radost,hodne mlicka pro tede.Krasne jmeno ma malicka.
Jevmy lito ze deti jsou nemocne at se brzo uzdravi a t je netrapi ty teplotky...

staninka77
21. únor 2013

@edeltraut-Jasne tpmu rozumim,ze mimisku se nebranis,uvidis sama jak se budes citit na rli maminky ale chvili si pockej kdyz mala je malicka.Hlavne ze vis co delas, 😉 😉
Jedne zname z jine diskuse se ji pred mesicem narodily dvojcatka prvni ma tri kluky a ted jim vysli vytouzene holky a jsou radi ze maji velkourodinku.🙂 🙂 🙂 🙂

edeltraut
21. únor 2013

@staninka77 jj, přesně tak, necháme to na náhodě 😀. Ale jestli jednou čtvrtě bude, tak bych chtěla, aby tak do dvou let 😉. To byl ideální věkovej rozdíl mezi staršími, tak by to snad zafungovalo i mezi mladšími. 😀

saminomimino
autor
25. únor 2013

@baca no boří gratulace 😵 😵 😵

staninka77
26. únor 2013

Ahojky.
@edeltraut-To je pravda,aby si deti spolecne vyhraly a nebyl vekovej rozdil moc velikej jak je unasndoma.
Jiste se ti dotoho bude chtit bude to krasne a moc drzet vonave miminecko v naruci 😉 .Taky s nebranim ale Jirka ano 😎 ,takze uz si myskim ze zadne nebude. 😒

baca
26. únor 2013

@martina26
@mircisek
@staninka77
@edeltraut
@saminomimino děkuji všem za gratulace. Doma celkem stíháme, manžel je ještě doma, tak to máme jako spoelčnou dovolenou 🙂 Pavluša je hodná, spíš ten zbytek dětí dělá neplechu 🙂

edeltraut
26. únor 2013

@baca To víš, musejí se prosadit, když se mamka teď stará o to "něco" v zavinovačce 😉

staninka77
26. únor 2013

@baca-Neboj starsi deti si casem zvyknou ze jim neco doma pribilo malickeho,a uz tolik zlobit nebodou.Je krasne ze je Pavlinka hodna tak to je moc hezke. 😉
A manzel je hodnej zeje svamy doma paradni,uzivej si malinke i tech dvou starsich.

kett
27. únor 2013

ahoj holky. moc jsem se tu neukazala, ale nakukuji😉

@baca moc velka gratulace!!! at jsou starsideti co nejdrive v pohode a hodne🙂

Ja uz chci porodit😉. Jestli bych mela to treti prenaset, kleplo by me😉. Obe deti ctily termin, tak doufam, ze tohle zitra taky vyleze🙂

baca
27. únor 2013

@kett díky! A džím pěsti, ať to jde brzo a dobře!

lucisa
27. únor 2013

Tak jsem k vám po delší době nakukla, početla poslední stránky a musím se smát, jak je to všude stejné nebo podobné, jak nejvíc řeší ta vnoučata prarodiče.
Někdy si přijdu jak nesvéprávná, roků nad hlavu, až se děsím, jak ten čas letí a jakmile se zmíníme o miminku, začnou takové litanie, jak kdybych se musela někoho dovolovat.
taky mám pocit, že by to čtvrtě mohl být chlapeček, neříkám, že na něm lpíme, manžel chtěl dcery a ty má, ale mně je tak nějak líto, že si ani jedno dítko neodvedu k oltáři, všechno si slízne manžel a ještě tolikrát. 😀
Chtěli jsem, nebo uvažovali, o parťákovi k nejmladší, od loňského léta jsme tomu nechali volný průběh, nic se nedělo, na podzim pozitivní test, jenže to dopadlo špatně, mimoděložní, a moje psychika touto příhodou dostala velkou ťafku. Po miminku toužím, ale už mám prostě strach - roli hraje věk, mám tři zdravé děti, za měsíc se vracím do práce, kde mi 2x drželi místo, navíc mě lékař upozornil, že je u mě zvýšené riziko recidivy mimoděložního, musela bych být od začátku hlídaná a taky i kdybych teď otěhotněla, než se miminko narodí, už bude mezi nejmladší a miminkem větší rozdíl, než u starších......
Manžel s tím problém nemá, rozhodnutí nechává na mě, já stále nevím, jen ty roky, kdyby to tak neletělo, mám pocit, že jsem byla ještě nedávno v pubertě a na střední a ono už je to tak dáááávno ☹

lucisa
27. únor 2013

@baca gratuluji k miminku, hodně zdravíčka - všem, ty bacily jsou strašné......

mircisek
27. únor 2013

@kett Tak to jsme na tom úplně stejně. Teda já mám termín v neděli. Všechno je nachystané, ale pro jistotu mi už na pondělí naplánovali Hamiltona. ☹
Nejstarší je přesně na termín, mladší o 3 dny dřív, ale ženská má svou hlavu. Domlouvání nepomáhá, mě taky trefí, jestli se dočkám vyvolávání. 😖

kett
28. únor 2013

@mircisek bezva, ze tu mam zpriznenou dusi🙂. Ja ani nevim, proc jsem z toho tak mimo. U deti jsem byla v pohode, ted na to cekam jak na smilovani, cekani uz me ubiji. Deti jsou na hlidani, tak se tu jen tak placam a cekam a to je na hlavu😉.

mircisek
28. únor 2013

@kett Já jsem tak nějak čekala, že třetí půjde o pár dní dřív a ono houby. Možná proto mě to čekání tak deptá. Ale přijde mi, že jsem se dnes aspoň trochu otevřela a odchází mi zátka. Tak jsem ráda aspoň za ten malý pokrok. I když u 2. těhu mi odešla zátka a rodila jsem přesně za týden. ☹

kett
28. únor 2013

@mircisek presne to je i muj problem. Minuly ctvrtek mi zacaly bolesti a byla jsem presvedcena, ze uz to prichazi, i deti jsme dali na hlidani. A vsechno to pak preslo. Takze od te doby uz to cekam a hrabe mi. V pondeli, kdyz jsem prisla z kontroly, mi zacala tect krev, takze si myslim, ze to zacala hlenova zatka taky, ale stejne nic. U deti mi odesla az v den porodu. Tak jsem doufala😉

jituneli
28. únor 2013

@kett Ahojky, nám se před dvěma týdny narodilo třetí mimi a přesně jak píšeš, jeden den jsem taky dostala bolesti, pro děti přijeli babí a děda a bolesti zase odešly a od té doby jsem je čekala téměř pořád a bylo to psycho, holčinda se narodila dva dny po termínu, ale takhle na nervy jsem byla až teď, připadala jsem si jako prvorodička 😀 Ty máš termín dnes, tak snad už to přijde co nevidět 🙂 Ať je vše v pořádku a brzy za vámi. 🙂