Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

mircisek
6. kvě 2013

@baca Teď to zrovna prodávám a srdce mi krvácí. Srdíčko by ještě jedno miminko bralo, ale rozum ví, že už ne.
@doli1 Gratulace veliká!!! Jste krásná rodinka a ne že jsi nefotogenická, kecko. Jsi krásná maminka!!!

baca
7. kvě 2013

@mircisek a jak prodáváš? Představa, že to vše fotím, měřím a dávám na net mě poněkud děsí, na to bych asi nenašla čas. Asi dám něco na místní bazary, které bývají 2x ročně, ale byly ted na jaře a další asi až na podzim.

mircisek
7. kvě 2013

@baca Jo, fotím a fotím. Je to děsná otrava. Mám teď oblečení úplně všude. 😝 😒 Ale nějak se toho zbavit musím. 😉

saminomimino
autor
8. kvě 2013

@baca tak já už s bolestí v srdci hodně věcí po dětech prodala hlavně oblečení,to slušnjěší,to jsem pomale ořvala odnosili ho všechny 3 ale mám pár kousků co mi doma zůstanou,tedy jeden,kvůli praktičnosti kdyby náhodou bylo to 4-té,a zbytek potuje do kojeňáků...

babsandersson
10. zář 2013

@saminomimino Teda koukám, že máš tři děti a čekáš další? super, klobouk dolů 🙂 my čekáme třetí a už mám strach jestli se z toho nezblázním 🙂 jak ti zvládáš ty? 🙂

saminomimino
autor
10. zář 2013

@babsandersson ahoj,díky,no 3 děti zvládám v pohodě,jsou hodně blízko sebe,holky po roce ,tak je to zmáhavější,ale mně to baví 😵

eloana
10. zář 2013

🙂 ahoj holky dlouho jsem tu nebyla..... 3.3.2013 se nam narodilo treti mimco🙂)
uz je velky kluk....ted mam dve deti mimo-jedno skola druhe skolka.....a ve finale udelam mene nez kdyz jsou doma🙂))

babsandersson
10. zář 2013

@saminomimino tak by to ted chtelo dalsiho kloucka ne 🙂 muj muz chce dalsi holku 😅 nejak se jich nemuze nabazit.. a me je to celkem jedno.. jjsem zvedava, zda bude doktor uz pristi tyden vedet.. min. tehotenstvi vedel uz ve 12. tydnu a to jsme si to zrovna nenechali rict 😉

saminomimino
autor
10. zář 2013

@babsandersson nám to taky řekli minule ve 12tt,já to vždy tak nějak vím,teď chceme překváko,kluk by se šikl,ale je to fuk,hlavně zdravíčko,ale kluka tuším

babsandersson
10. zář 2013

@saminomimino ja si taky trochu myslim, ze by to mohl byt kluk.. mam uplne jine teh. je mi spatne, porad me boli hlava.. citim se proste jinak nez s holkama. Ale kdo vi, treba to bude dalsi holka :D

kett
13. zář 2013

Ahoj holky,

@saminomimino to jsou mi zpravy!🙂. Moc gratuluji ke ctvrtatku!
U nas se uz oslavilo pul roku. Hrozne moc to leti. Ondrej uz je na ctyrech, zkousi se i opirat a posazovat se. Hlavne z brachy je uplne poprdenej, jen ho vidi, rechta se😉.
Ja jsem tak trochu ve smyku, pracuju, rozhodli jsme se prodat barak a prestehovat se, takze snad neustale uklizim kvuli prohlidkam, ty tri prcci, no znate to😉.
Kdyz vas tak slysim, jak mluvite o tehu, bylo to krasne a je fakt, ze se mi i zastesklo, ale ja bych uz 4 deti asi nezvladla. Odvezli by me. Ty starsi se ted neustale hadaji, ale porad a moc samostatni a poslusni nejsou. Kde ze jsem to udelala chybu?😉

@babsandersson Gratuluji moc k tretimu tehotenstvi!

kett
13. zář 2013

A zde jsou🙂

kett
13. zář 2013

to bylo asi pred mesicem v Krkonosich🙂

zuny
13. zář 2013

Ahojky,
my taky čekáme třetí, a máme potvrzenou holčinu, už se trochu děsím, jak to budu zvládat 😉 První chodí do školky, tak ráno se všema třema do školky, odpo vyzvednout, musím si to zorganizovat....Jsou celkem za sebou, kluci přesně o dva roky a ta třetí o dva a 7 měsíců. Ale zatím nelituju, už se těším 😀

leni78
13. zář 2013

Ahoj holky zdravím, taky čekám třetí 🙂

kett
13. zář 2013
kett
13. zář 2013

@zuny
@leni78
holky moc gratuluji!! Tri deti jsou super. Prijde mi to jako kompletni rodina🙂

saminomimino
autor
13. zář 2013

@kett Ahoj,moc díky,no občas mně přepadne pocit,booože jak to zvládnu 😀 upřímně jsem ani nedoufala že by to 4 té vyšlo zkusili jsme ,vítané bylo,ale šok že to vyšlo okamžitě asi nemusím popisovat
No ti naši starší se taky pořád laškují,Jasmína je malý provokatér ,jsou to samé boje a hádky,ale občas jsou i momenty kdy o nich nevím 😀 ale fakt jen občas,dělá z domu,sem tam začla jsme dálkově školu,tak toho mám nějak moc,nejraději bych se na vše vyprdla ale věnovala se jen dětem to mně baví a potřebují to,noale není to tak snadné

saminomimino
autor
13. zář 2013

@kett jsou krásní,nejmladší je pěkný kousek 🙂

saminomimino
autor
13. zář 2013

Vítám nově příchozí,3 děti jsou paráda,já tuhle diskuzi kdysi založila a vydíte kam pokračuju 😀 takže ty 3 za to určitě stojí

lucisa
14. zář 2013

@saminomimino ty jo, to byl fofr, gratuluji, ať se daří😉
My taky už teda jakože pracujeme, sice tak nějak volně, ale asi přitvrdíme, jak se nic neděje, tak začínám víc a víc chtít, aby už 🙂)

babsandersson
14. zář 2013

@kett Diky! Snad mě z nich netrefí :D

veruska007
14. zář 2013

@zuny Ja mam 3 deti vek 0, 2, 4. Ta rana jsou fakt mazec, dva rvou a treti neustale keca. Do skolky chodim s babyvakem. Ale nebojovat s kojenim, tak to docela jde 😉

saminomimino
autor
14. zář 2013

@lucisa díky no vyšlo to hned a bezsnažení,sama jsem se divila 😀 Tak hodně štěstí ať to klapne brzy🙂

zuny
14. zář 2013

@veruska007 tak to máme skoro stejně starý děti. Kluci jsou narozeni v květnu a holka bude v lednu, máme školku sice jen 5 minut, ale v zimě to bude nejhorší oblíct 😖 S kojením jsem taky bojovala u obou, snad to bude teď lepší.

@saminomimino kluci u nás vyšli na poprvní a holčina až na pátý pokus 😉 Tak to buď ráda, že vám to tak vychází a nejsou z toho žádný stresy 🙂

lucisa
14. zář 2013

@zuny čekáš miminko na mé narozky 🙂 To je fajné datum 😉

zuny
15. zář 2013

@lucisa počítám, že se narodí začátkem ledna, kluci jsou oba o 13 dní dřív 😉 A to už se mi moc nelíbí, ježíšek plus narozky - to bude náročný 🙂

lucisa
15. zář 2013

@zuny nikdy nevíš, první dceru jsem rodila den před TP, druhou týden před TP a třetí týden po TP 😀
A je to blbé, já jako dítko jsem tím trpěla, v prosinci svátek a Ježíšek, hned v lednu narozky, prostě během měsíce všechno najednou a pak celý rok nic 😝

staninka77
16. zář 2013

@zuny -Ahojky mám prozbu jak ti vyšla holčička mám tři kluky první dítě mám z někým jiným,a ti dva z mím chlapem co sním žiji,ráda bych holku ale nevím jak na to.
Ale kluka bych nikdy neodvrhla bylo by to moje další zlatíčko. 🙂 .
Díky za radu,.

zuny
17. zář 2013

@staninka77 moc neporadím, jen jsem měla ovulaci 17DC, u kluků dřív a všechny mi vychází i podle čínského kalendáře 😉