Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

edeltraut
21. led 2012

@hajkova79 , @elizabetthka to naše Ela je sedlák. Sousedka se mi vždycky směje, jak jsem říkala: "já si jí budu čančat, česat a oblékat do růžovýho" 😀 a ona jde ze zahrady rozcuchaná, špinavá jak prase a v holinách 😀

hajkova79
21. led 2012

@elizabetthka neblázni..jen jsem líná ..a ošklivá 😀DD

edeltraut
21. led 2012

Je pravda, že čím je starší, tak dbá na to jak vypadá. Tuhle jsme jeli do CB k doktorovi a ona se zmalovala jak plakát - nemohla jsem jí vůbec umýt. 🙂

krtecci75
21. led 2012

@hajkova79 tak to jsme s tím malováním na tom stejně, taky se nemaluju, max 2x do roka 😀

jinak Saša ten se narodil s letním sestřihem, sestřičky v nemocnici obdivovali že má sestřih jak tatínek 😀 a Maty to samý, v roce měli oba uprostřed hlavy nahoře takovou chocholku dlouhou a všude okolo krátký vlasy, Matyho jsme poprvé ostříhali až skoro ve třech letech měl dlouhý vlásky pod ramena. Moc mu to slušelo. Teď musíme kluky pravidelně stříhat, jinak mají velkou hlavu 😀

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut -úplně jak u nás :o)) jo jo,ty představy...Já mám teda pořád snahu ji strojit,růžové a bílé oblečky,ale čistá vydrží chvilku,vymete každou kaluž...celej tatínek,no 😀

hajkova - 😀 Ty jsi trdlo 😀

edeltraut
21. led 2012

Já jsem taky líná, pak když se vyšňořím( což tedy moc často nedělám), tak mají i známí problém mě poznat 😀

hajkova79
21. led 2012

@edeltraut to naše andulka je tak hodná že se o malování i podělí..Ivo jednou tak přijel z cest a lehl si odpoledne po obídku a usnul tak tvrdě..že necítil jak ho naše malá drhne očními stíny..druhý den jsme jeli na nákup a ještě se lesknul jak p.k. 😀DDDD

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-Co máš z toho i kdyžmá vlásky taky stím jsou nějaké problémy musíš česat a tak dále má to svoje pro a proti.
I plešaté děti jsou krásné a moc.
Držím ti moc palečky aby to ta holčička druhá byla.
Holky uplně vám závidím kdo máte bříška je to moc hezké. 🙂

staninka77
21. led 2012

@hajkova-Tak to je teda moc pěkně zajímavé jak malá ho musela namalovat že i druhý den to bylo vidět pěkně jsi to napsala. 🙂

elizabetthka
21. led 2012

staninka77 - souhlas Těhulkám taky závidím...Snad se koncem února přidám :o)

hajkova79
21. led 2012

@elizabetthka SE NA MĚ KOUKNI 😀DDD žádná legrace a to v zimě chodím v čepici a šálu mám omotanou kolem hlavy že se mě jednou Ivo tak lekl že zahodil i smetáček když čistil auto 😀

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka Já už jsem trochu přibrzdila, kupuju tmavě fialový, zelený a šedý věci,na těch ty fleky nejsou tak vidět 🙂. Bydlíme v malé vesničce, spíš osada, takže když jsem byla s dětmi doma, tak ze zahrady vždycky šly jak čuníci. Několikrát denně jsem je převlíkala a pořád byly jak prasata 😀.

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 😀 TŘPYTIL se JAK blázen 😀

elizabetthka
21. led 2012

hajkova79 - koukám,koukám,ale žádné strašidlo nevidím 😉 S tím smetáčkem jsi mě dostala,jsem tu vyprskla smíchy až se mě manža zeptal jestli jsem o.k. To mi nedělej,nebo si buide myslet,že jsem se dočista zbláznila a žádný snažení nebude 😀 😀

krtecci75
21. led 2012

@hajkova79 ty seš prdlá se tu řežu 😀

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka , @staninka77 taky se určo dočkáte 🙂. Držím palečky. Já jsem ještě nedávno vypadala jako dětí starší ségra a jak se nemaluju, tak jsme občas zažili pár úsměvných situací. Dokonce si pár lidí myslelo, že jsem manželova dcera!!! 😀 a to je jen o rok starší 😀

staninka77
21. led 2012

@elizabetthka-Taky bych chtěla holčičky co má Gabča ti jsou nádherní. 🙂 😉
@hajkova-Kolik ti malá vážila. 🙂
Byla takymenší se my zdá. 🙂

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut - na lítačku jí už taky dávám tmavé věci...ale přece....na těch holčičkách je ta růžová táááák pěkná 😀

edeltraut
21. led 2012

@hajkova79 bych ti přála vidět mě v "domácím ohozu". To se opravdu jen tak nevidí 😀

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-Určitě se nám povede třeba né.Uvidíme necháme to na přírodě jak se jí to bude líbit.
No vidíš jak tě lidičky obdivují že jsi manželova dcera 🙂

elizabetthka
21. led 2012

edeltraut - fakt?téééda...to mě se teda nestalo a to mám manžela skoro o deset let staršího 😀

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka to je pravda, ale já už mám téměř osmiletou slečnu, ta už může nosit "dospělácký" věci 😀

hajkova79
21. led 2012

@elizabetthka ale víš jak jsem dostala vynadáno ..😀 že mě takhle nikam nevezme ..že vypadám jak terorista atd ..a já že je mi zima......tak se musím pořádně oblékat 😀

staninka77
21. led 2012

@edeltraut-To máš to samé i tu já vypadám tak na padesát 🙂 v domácím oděvu 😎 .

hajkova79
21. led 2012

@edeltraut A mě když fakt nemám chut na sex...😀

elizabetthka
21. led 2012

hajkova79 - pch,to si teda dovolil moc,samozřejmě že se musíš v zimě teple oblékat :o))))) Prej terorista.. 😀 😀 Já nemůžu 😀

staninka77
21. led 2012

@hajkova-To teda musel každej se na něj musel koukat jak tak muže někdo vylést z domu. 🙂

krtecci75
21. led 2012

Holky já z vás nemůžu, se tady chlámu jak blb, ještě že je manžel zabraný do pc 😀

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 - kam se původní téma zvrhlo,viď 😀

edeltraut
21. led 2012

@elizabetthka , @staninka77 No, ale mě se to moc nelíbilo. Tady odtud nepocházím a lidé mě tu neznali a v poradně si vykládali jaká jsem patnáctiletá matka. 😀 Jedna paní mi dokonce říkala jaká jsem hodná sestřička, že se o ty sourozence tak hezky starám 😀. Máme tady sjezdovku a na dětskou (do 15-ti let) jsem jezdila do 25 🙂, pak se mnou začala jezdit dcera, tak mi bylo blbý jezdit na dětskou permici 😀.