Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

kett
13. lis 2012

@anneli mne se to vystupnovalo nekdy po roce snazeni. Ty posledni mesice mi to uz vadilo dost. Tak prave kvuli tomu jsem zkousela kapky.
Drzim palce🙂. A hlavne je drzim na to, aby ses na to moc nesoustredila😉

anneli
13. lis 2012

@kett díky, právě psychika je prevít 😉

kett
13. lis 2012

@anneli no vsak to znam😉

staninka77
14. lis 2012

Ahojky.
Všechny vás zdravím.
Poslední dobou mě vubec nic nebaví ani počítač prostě nic.
Stále přemejšlím zda jít dotoho mimíska hned po menzes nebo to ještě nechat u ledu a za měsíc se o to pokust vubec nevím.
Příští měsíc by se měl muj chlap dpzvědět zda vyhrál konkur na traktoristy v lese nebo né.
Jsem poslední dobou jinde než bych měla bejt.

anneli
15. lis 2012

@staninka77 možná to budou nějaké podzimní splíny, počasí nic moc.. co se trochu naladit vánoční náladou, koledy, upéct nějaké perníčky? manželovi držím palce, ať mu konkurz vyjde, ten můj zrovna včera taky na jednom byl, tak jsem zvědavá, přeci jen bude potřeba větší bydlení, větší auto...

kett
15. lis 2012

@staninka77 ja bych to radsi moc neresila. Rekni si, ze se vlastne jeste nesnazite a nech tomu volny prubeh a podle me to bude vic v klidu🙂
Ja jsem posledni tyden taky dost hotova. Jak psychicky tak fyzicky. Takze asi nejake erupce😉

staninka77
15. lis 2012

@anneli-Ono je to hodně zajímavé asi to nechám tak jak to je a nepujdu dotoho až asi příští rok,at víme zda to vyhraje nebo né.Kdyby to nevyhrál tak budu mít smulu to bychom z 6.rodinou nezvládly to vím jistě.
Ale chlap si vydělá více penez jak kdybych byla v práci tam bych měla jen pár tísíc a on má daleko větší částku.
@kett-Snažíme i nesnažíme,ale jak píši mám strach že to nevyhraje tak raději to ted nechám vše uležet a uvidíme po novém roce se třeba budeme snažit. 🙂
Díky moc holky.

anneli
15. lis 2012

@staninka77 však do konce roku zbývá chvilka, v klidu si užij Vánoce, oslav Silvestra (to pro mě bylo pozitivní na tom, že to tenhle měsíc nevyšlo - že neprobliju Vánoce 😉) a po novém roce uvidíte, tak ať to vyjde..

staninka77
15. lis 2012

@anneli-Moc díky. 🙂 Já teda naštěstí neměla problémy ze začátku vubec nic mě nebylo ani píd zvracení jen večer jsem měla šílené návaly na zvracení jinak v pohodě,až na tu toxopalsmozu u posledního těhu byla i na odběru plodové vody a i pupečníkovou krev my braly z jednoho vpichu.Vče dopadlo dobře kluk je zdravej.Vysokej tlak ještě byl i těhu cukrovka takže to poslední bylo takové vymodlené aby bylo zdravé.
Asi máš pravdu konec roku už je pomali za dveřmy a tu chvíli ještě počkám 😉 jak vše doma dopadne. 😉 🙂

staninka77
15. lis 2012

@kett-Máte jména pro mimíska.
Jinak děti máš jak malováné z obrázku krásné je máš. 🙂

anneli
15. lis 2012

@staninka77 tos měla docela problémové těhu, to je dobře, že nakonec všechno dobře dopadlo 😉
mě bylo u obou blbě 2. a 3 měsíc, taky hlavně večer, u prvního víc, to jsem pravidelně blila, u druhého už spíš jen ty návaly, u prvního jsem taky měla těhu cukrovku, u druhého ne, tak doufám, že to bude ok i tentokrát
A neboj, v tom předvánočním šrumci ti to určitě rychle uteče, ani nemrknem a Vánoce budou tu... 😉

staninka77
15. lis 2012

@anneli-To měla jen u druhého byli taky jen návaly ale pak se to uklidnilo a u všech mě jen hodně pílela žáha jinak v pohodě.A ten třetí to bylo šílené jak jsem si užila ale je zdravej a dělá nám doma velkou radost takže to dobře dopadlo,a to je fajn.
takže i u prvného jsi měla těhu cukrovku a u toho druhého ne to je perfektní. 🙂

To uteče jak voda to je fakt.Vánoce jsou skoro za měsíc. 😉

zlobidlo
21. lis 2012

@staninka77 můžu se zeptat co se stalo se šimonkem? taky jsme si užili peklo, malý 6 týdnů na JIPce měl 3 operace prognozy šílené a nakonec je všechno v pořádku...

staninka77
21. lis 2012

Ahojky.
Šimonek nebyl na jipce to byl Jirka hned po porodu nedíchal tak musel na dva dny jít na jip.Ale pak se to zlepčovalo a potom měl jenom hodně vysokou žloutenku. ☹ .
Marek byl letos na jip dostal cukrovku a muselo ho tři dny držet na jip měl to hodně vysoké glykemie.Simonek byl jeden rok hlídanej v děcké nemocnici já totiž někde prodělala infekční nemoc toxopalasmozu ale po porodu jsem ho měl usebe neměli žádnej problém jen zase byla žloutenka novorozenecká.
Jirka a i Šimon byli v nemocnici se stejnou nemocí virové onemocnění zvracení a prujem. ☹ .
A to oba kluci byli na operaci Jirka nesestouplé varle a Šimon cysty na varlátku a vtřísle.
@zlobidlo-To vše patří tobě co jsem napsala. 🙂
To je my líto že jste si hodně zažily a ještě když byl maličké miminko snad už je to vše dobré a jenom se spolu radujete. 🙂

axi81
25. lis 2012

Ahoj holky. Tak jen hlásím, že mám za sebou velký UTZ a bylo to nepřehlédnutelné - je to chlapeček 😵 Jinak vše ok. Jak jsem z toho měla obavy - že nevím, co bych si s klukem počala, tak asi jsem si to podvědomě přála, protože ta vnitřní radost byla a je velká. Před manželem musím mlčet, on chce překvapení, ale myslím, že bude radostí taky bez sebe 🙂

anneli
26. lis 2012

@axi81 moc gratuluji 😵 měla jsem stejné pocity ve druhém těhu, malý je neskutečný mazlík, nevím, jestli je to pohlavím, povahou dítěte nebo třeba tím, že první porod pro mě skončil narkozou a u malé byl po porodu manžel, zatímco druhý porod v pohodě a malého jsem dostala hned na břicho - prostě u nás dcerka je hlavně tatínkova a synek maminčin 😉

axi81
26. lis 2012

Druhá dcerka je mazlivější než první taky. První byla předčasně, takže jsem ji hned po porodu nemohla pomazlit, druhou ano. Možná je to tím, nevím... 🙂 Ale miláčci jsou obě dvě 😵 A snad bude i klučík. Už se těším, až tu naši věčnou růžovou a samé princezny trošku prorazíme 😀

staninka77
28. lis 2012

@axi81-Moc GRATULUJI ke klučíkovi,jsou taky hodní ale né tak jak holky ty se víceméně drží hodně mámy ale kluci už tolik ne.
Ale užij si výměnu pohlaví musí to bej jistě krásné po děvčátkach kluk bude jistě nezvyk ale vy budete moc za něj rádi.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 .Krásné a moc že si to manžel nechal jak překvápko pro něj.Nádhera. 🙂

axi81
28. lis 2012

@staninka77 Díky moc 🙂 Však jo, užít si hodláme. Jen se modlím, aby mě po narození prcek moc netrápil. Holky byly úplně zlatá miminka, tak snad mě teď na stará kolena nečeká změna 😀
Já občas ještě před manželem něco utrousím takového, aby si jako myslel, že to bude holka...že se jako prokecávám 😉 Aby měl to překvápko tuplovaný 🙂

doli1
29. lis 2012

Gratuluji klučík je fajn v něčem lepší než holky třeba v knourání 😠 ta má potvůrka ted furt knourá a řve.kluci jsou víc bojovní a taky mazlíci,ale je pravda že jsou víc samostatní. šimi chce furt někde spávat i třeba ve skautu a Elče říct že bude spat u babičky tak málem zešílí 😀

saminomimino
autor
1. pro 2012

@axi81 jůů,tak to je super,manžel bude jistě nadšený a i kluci mají své,ideál je mít syna i dceru a tak to budete mít taky 😉

anneli
4. pro 2012

ahoj, tak to vypadá, že se u nás zadařilo 😎

axi81
4. pro 2012

@anneli Moc držím pěsti 😵

anneli
4. pro 2012

@axi81 děkuji, zatím mám // , ale k dr. je ještě brzy, tak doufám, že se mimi bude zdárně vyvíjet 😉

ojo
4. pro 2012

Ahojky, tak jak jsem to tu minulou stránku pěkně oznámila, tak bohužel před 14ti dněma jsem byla na revizi, plod se ani nevyvinul...tak snad se brzy opět zadaří 🙂

anneli
4. pro 2012

@ojo to je mi líto ☹ tak přeju, ať to brzy vyjde znovu a s lepším koncem 🙂

axi81
4. pro 2012

@ojo Budu držet pěsti i tobě. Určitě to příště vyjde 🙂 Věřím, že co nejdříve, držím pěsti 😵
@anneli To je jasné, tímto stádiem jsme si prošly všechny...čekání na první prohlídku, na srdíčku, na konec 1. trimestru... Určitě bude vše ok 😵

Holky, moc na nás všechny myslím...tak nějak na mně poslední dobou padá pocit, že bereme spoustu věcí jako samozřejmost. Nejen střechu nad hlavou, ale hlavně to zdraví... Myslím na nás všechny, ať jsou naši narození i nenarození prcci a milovaní zdraví a v pořádku. Kdyby bylo možno koupit ochranu života pro všechny mé nejbližší, a hlavně děti, byla bych ochotna nabídnout i svůj vlastní život 😔 Nechci v nikom vyvolávat pocit, že třeba u nás něco v pořádku nebo šířit negativní náladu, jen na to poslední dobou dost myslím. Asi moc koukám na telku 😖 Takže závěr? Hlavu vzhůru!!! 🙂 (Platí hlavně pro mně 😀 )

anneli
5. pro 2012

@axi81 Myslím, že v tom budou taky trochu hormony a podzimní splíny, ale jinak máš pravdu, člověk si spousty věcí neváží a bere je jako samozřejmost a většinou si to pak i uvědomí, až ho potká něco nemilého... navíc když už jsou z nás mámy, tak to všechno prožíváme o to víc, že už nejde jen o nás, ale i o naše děti.
Mě zas někdy deptá, jak všechno šíleně letí.. A myslím, že je to částečně i tím, jak člověk pořád na něco čeká, až bude to či ono, vánoce, //, atd., takže se teď snažím taky s tím něco udělat...

staninka77
9. pro 2012

@anneli-Mocinky potichounku GRATULUJI ke dvěma //,čárečkám.
Já jsem ze synkem v Karlových varech kvuli cukrovce ☹ .Včera jsem měla dostat menzes zatím jí nemám možná je to tím počasím ale nějak se vubec necítím že bych to měla dostat,ale gtest dělala a byl negativní tak nevím možná je to změna že jsem jinde,a taky je to možné tím že jsem teprve před měsícem vysadila prášky takže budu čekat na menzes že se brzo dostaví 🙂 ,nechi ale co už nadělám nic.

anneli
10. pro 2012

@staninka77 děkuji 🙂
Ty jo, to mě mrzí, že máte před svátky takové starosti, budete tam muset být dlouho? ☹
Takže jste nakonec do toho snažení šli? Tak držím palce, ať to vyjde 😉 A jak dopadl manželovi ten konkurz, vyšlo to?