Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
22. led 2012

@hajkova79-díky juknu na to. 😉

hajkova79
22. led 2012

@staninka77 jukni večer budu zase vkládat 🙂

staninka77
22. led 2012

@hajkova79-Hezké oblečení tam máš hned bych si vzala všechno 🙂

staninka77
22. led 2012

Juknu i večer.
Na věci zda budu moci ještě jít na počítač chce jít chlap něco zaplatit a Marek pujde spát převážně jsem u něho když tu on má kamaráda tak je dole na počítači.
Chtěla bych nějakej levnej Notebok abych mohla bít sním i v obyváku.

elizabetthka
22. led 2012

Boože,děti mají dnes extra zlobivou náladu..Mě mrskne..Ať už je večéééér 😀

hajkova79
22. led 2012

@staninka77 Škoda že nejsi z Varů máme tu skvělého kamaráda přes pc a prodává i repas za levno 🙂

staninka77
22. led 2012

@hajkova79-To je škoda hned bych si nějakej od něj odpoupila.A nemohla byses ho třeba poptat kolik by stál ten repas. 🙂 .
Dík.
Budu chodit po chvílkách musím být i z dětima.
Šimonek dnes dostal prkénko na WC a je spokojenej 4.se tam vyčural.
Ale má šílenej prujem před 15.minutama se zbudil a byl pokaděnej to bude asi k ¨zoubkum co mu rostou ty stoličky.
Ale budu chodit.Dál po chvílách.

staninka77
22. led 2012

@elizabetthka-To někdy mám i já že zlobí děti celej den.
šimon dnes po dlouhé době usnul jinak večer to bude zase mazec jak bude řvát v postýlce a vstekat se. ☹

elizabetthka
22. led 2012

staninka77 - já Ti nevím,ale oni si neumá hrát spolu.Umí být hodní jen když jsou každý zvlášť.. 😖
Janinka už odpol.spát nechodí,nějak to bojkotovala sama,ale zase usíná už po večerníčku,což je fajn 🙂

kristynaw
22. led 2012

@staninka77 no ono je to trosku slozitejsi,manza je amik, byli jsme 5 let v americe.minulej rok byl na rok v afghanistanu ( stim,ze v cervnu prijel na dva tydny a to jsem otehotnela) no a mezitim,co byl v afghanu tak ja a holky bydleli na Ceskovicich a chodili na panorama pravidelne 😀 ted je manza zpet a jsme v Nemecku ,min. do kvetna 2013

kristynaw
22. led 2012

@elizabetthka termin mam 10.3. ale mimi pujde zase cisarem,vypada to na konec unora ,takze mam zhruba 5 tydnu do porodu 🙂 a co zdravi?

kristynaw
22. led 2012

@staninka77 nejsi nahodou ta ,s kterou jsme se obcas potkavali, v autobuse jsme se bavili a jednou jsme se potkali v lese? mas myslim jezevicka???? 😀

elizabetthka
22. led 2012

kristynaw - téda,to letí.. 🙂 A jak se cítíš?Všechno v pořádku? zdraví?Ted je vše o.k.,ale sama víš,jak to chodí,takže proto chci co nejdřív mimi,dokud to jde 😉

staninka77
22. led 2012

@kristynaw-Já jsem si říkala že tě od někud znám.
To je náhodička perfektní.
Takže už jsi v Německu z manželem.
ty bláho termín už se ti blíží.A je dobře že se vám povel klučík po dvou krásných holčičkách. 🙂
Ne máme jorkšírského teriera.A ty máš ty dva hezké pejsky.Svetlou holčiku myslím pejska. 🙂
Tak alespon budem kecat takhle. 🙂

staninka77
22. led 2012

@kristynaw-Zdraví naštěstí jsme jen teda Jirka pujde na tu operaci těch varlátek a týden bude v nemocnici zda není autista nebo apergeruv sindrom jestly nemá uvidíme jak vše dopadne už se nám to blíží termín nemocnice 30.1.nastupuje do Brněnské děcké a prosím tě jak vzaly tvé rodiče že máš cizince za manžela.
A jak on vzal že jsi těhu po třetí.Vlétě jsme se tu ještě viděly. 🙂

kristynaw
22. led 2012

@elizabetthka no, mam predcasny kontrakce,ale zatim dobry,cipek nemeni, pak si musim pichat injekce dvakrat denne na redeni krve a malej vazi trosku min,nez by mel.ale zatim to prej neni hrrozny. ale uz se tesim,az se narodi 🙂 a co manza? kdyztak napis zpravu soukromou 😉


@staninka77 jj,svetlej velkej pes je nas, ten druhej,malej cernej rastlik ten je nasich 😀

kristynaw
22. led 2012

@staninka77 rodicum se libil,ale smutno jim bylo,kdyz jsem odletela do USA,ale ted me meli rok zpatky a ted jsem v nemecku,takze blizko.

no on priletel v cervnu 9manzel) do usa tam jsme se potkali a otehotnela jsem,on chtel treti 😀 mluvi uz i o 4tym ,blazen. no a pak jsem se jeste do rijna vratila do cr a pak uz jsme odjeli.barak je ted volnej :D

elizabetthka
22. led 2012

kristynaw - ty injekce si myslím měla i v minulých těhu,viď?Nebo se pletu? Tak to hlavně s drobečkem vydržte co nejdýl 2v1.. :o) Těhu je dlouhé,že? 😉

hajkova79
22. led 2012

@kristynaw mám tady taky kamarádku co žije již 10let s Američanem a obě děti co spolu mají rodila v americe 🙂 je to pro ně myslím to nejlepší jelikož mají dvojí občanství do 18 let

staninka77
22. led 2012

@kristynaw-Mě se líbí jméno vybrné pro malého. 🙂 .
Jo to jsem si nemohla spomenout zda byl ten černej váš nebo rodiču.
Hlavní je že jsi moc štastná a všeci zdraví to je nejhlavnější.
A mužeš se těšit na krásného chlapečka.
Holky se těší že bude změna to je prostě boží.
Musím už jít kluk sem chce jít 🙂 .
Pujdu nahoru na další počítač.

staninka77
22. led 2012

tak jsem zase nahoře musím udělat večeři chlap chce krupičnou kaši tak to si kluci dají rohodně taky. 🙂

d.aniela1
22. led 2012

no teda holky chvily tu clovek neni a tolik stranek to je sranda,,a je to moc dobre,,,
jinak my mame taky super kombinaci,,ja jsem byk,Domca je blizenec,Filda je beran,a moje draha polovicka kozoroh,,,a ted to bude zas asi beran,,, 🙂 🙂 no ale co,,,

@staninka77 krupicnou kasi jsem taky chtela delat,,ale udelam chleba ve vajicku,,hihi to je taky takova rychlovka,,

staninka77
22. led 2012

@d.aniela1-tak my už jí všeci pojedly 😉 .
To bych mohla udělat zítra chleba ve vajíčku. 🙂
To jsou taky teda znamení. 🙂

d.aniela1
22. led 2012

@staninka77 no supr kombinace,,nekdy me z toho jde hlava kolem,,hihi ale to jsou jen dva,,a teeda u tebe tri kluci tak na poctvrte holcicka,, ta by mela ochrancu 😉 😉 😉

staninka77
22. led 2012

@d.aniela1-Taky mě jde hlava kolem z kluku,ale jsem za ně ráda že je mám i když bych je někdy měnila za jiné a hodné děti.A rada bych byla štastná i za holku,a kluci určitě budou velcí ochránci.

hajkova79
22. led 2012

@staninka77 Andulka je sice nemocná ale taky má roupy jako by byla fit 😀

elizabetthka
22. led 2012

Tak u nás uloženo,malá už mžourá v postýlce,brzy usne.. Zítra nás čeká lítání po dr.,Luky výtěry na alergologii,malá tříletou prohlídku..Zítra má tři roky,beruška :o)

staninka77
22. led 2012

@hajkova79-To i unás je to samé jak se jim maličko uleví tak jsou čílí jak rybičky 😉 .
@elizabetthka-To se někdo má že ¨jsou děti uložené tu ještě né teprve se šly koupat a pak pujdou do hajan.Marek z Jiříkem stávají v 6.hod škola jim začíná 7.40.hod ☹ .Místo v 8.00.hod tahle škola je hodně divná.

elizabetthka
22. led 2012

staninka77 - u nás začíná první hodina taky brzy,v 7:45,je to kvůli dojíždějícím,aby stíhali dobře busy zpátky do vedlejších vesnic...