Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
23. led 2012

Tak dobrou noc jdu na kutě.Zítra se tu zase oběvím pokud bude čas. 🙂

elizabetthka
24. led 2012

Ahoj holky,
tak včera jsem už nenapsala-musela jsem to nějak vstřebat..Všem moc děkuji za podporu 🙂 🙂
Dnes odpol.vyrážím k zubařce na trhání poslední osmičky...Brrrrrrrrrr 😖 😖 😖

d.aniela1
24. led 2012

Ahojky holky nestiham docitat,,to proste nejde,,je toho dost,,dneska jsem byla udelat nejaky maly nakup do drogerie pro malou at toho neni pak nejak moc,,,Filda ve skole Domik ve skolce tak tu malicko poklizim,,,uf uf ale ohybat se to je konec,,, 😀 😀 😀

saminomimino
autor
24. led 2012

@krtecci75 nene na elizabetku??Ale díky za info! 😉

d.aniela1
24. led 2012

@saminomimino mate krasne jmena tvoje deticky co to treti jaky bude mit jmeno??? 🙂

elizabetthka
24. led 2012

saminomimino - já to mám asi nějak špatně nastavené,nebo co,na profilovce se mi to ukazuje... Mám klučíka osm let a holku 3 roky,o třetí se snažíme :o)

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka ted ctu o te operaci. kdy ma na to jit?

saminomimino
autor
24. led 2012

@d.aniela1 díky,mám to v kartě ale je to nejisté, holka Izabela Ela kluk Bastien ale muž moc nechce to klučičí ale asi to bude holka takže se snad schodnem ale já si zase tou Izi nejsem jistá ale asi jo,sedí mi to k ní 😀

saminomimino
autor
24. led 2012

@elizabetthka aha ale tuším že si to tu předtím normálně měla,že?to bude jen v nastavení,asi tomáš zamčené jen pro přátel aby ti to nikdo cizí neviděl

saminomimino
autor
24. led 2012

@elizabetthka ty si úžíváš 😒 drž se ,mě nedávno jedna 8 rotla a bylo to strašné,po pordu mě čeká asi trhání a vysekávání,brrrr

d.aniela1
24. led 2012

@saminomimino ja jsem koukala jen jsem nevedela zda to je platne,,Isabelu teda se S jsem meli taky ,ale pritel to jeste zmeni takze to je jeste takove nejiste,, 🙂

elizabetthka
24. led 2012

saminomimino - jo,to bude asi tím,nastavila jsem si to pro přátele,ale myslela jsem,že se to v naší diskuzi bude normal ukazovat 😎 Já mám ze zubařů hrůzu,raději rodit paterčata,než jít jednou k zubaři... 😀 A vysekávání?Jenom to čtu a třesou se mi kolena..

kristynaw - dr.,nám teprve bude termín domlouvat,takže přesné datum nevíme,prý bývá čekací doba několik měsíců,ale bude se nám to snažit domluvit dřív,aby se jí to ještě nezhoršilo Operovat ji budou až v Břeclavi,prý tam jsou na tyto dg.,nejlepší...Tak uvidíme..

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka ja te mam v pratelich a stejne to nevidim.
tak at ji to dopadne dobre, chudince. jinak kdyz nekomu odpovidas, tak klikni na to modry odpovez pod prispevkem te urcite osoby, aby se nam to ukazalo v upozornenich 🙂

d.aniela1
24. led 2012

@kristynaw to byla radost po dvou holkach klucik,,no asi jako u me,,uplnej sok,,ale samozrejmne ,,silene suprovej,,, 🙂 🙂

kristynaw
24. led 2012

@d.aniela1 jj,manzel mel radost a ja taky 🙂

elizabetthka
24. led 2012

@kristynaw Ahááááá 😀 To mě nedošlo,no jooo,my blondýny 😀 😀 Děkuji za malou

elizabetthka
24. led 2012

Holky,jak se počítají plodný a neplodný dny?Za ovu testy se mi nechce utrácet..

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka 😀 😀 😀 ach jo, chtela bych vas zase videt... planujeme vylet do CR na duben, kveten....

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka merit si teplotu,delat si graf, ja to tak delala s Izi a na potreti se povedla 🙂

elizabetthka
24. led 2012

@kristynaw Ani nemluv,Abinku jsem viděla jako prcka a Izzinku vůbec...To už snad bude to nové bydlení,auto máš,takže kdykoliv můžeš přijet :o) Holky si vyhrají :o)

elizabetthka
24. led 2012

@kristynaw promin - Izinku :o) Grafy? Ty jo,to je na mě moc složitý,pamatuješ si na mě a matiku,néé? 😀

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka spis to doucovani, na to se neda zapomenout 😀 😀 😀

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka je to jednoduchy, delas to na netu,jen vlozis ty teploty na ten urcity den a ono ti to samo pocita. akorat neznam cesky website,jen anglicky ale mohla bych ti to vysvetlit

elizabetthka
24. led 2012

@kristynaw Joo,doučování,to bylo něco.Měla jsem kocovinu a ve škole kouli z písemky 😀 A pak se nebylo čemu divit,když se nám v Brně ztratil můj děda 😀 😀 Pamatuješ,jak jsme ho hledaly a on byl nakonec v klídku dávno doma? 😅

elizabetthka
24. led 2012

@kristynaw Tak jestli můžu poprosit,až budeš mít čas,písni mi do IP odkaz a nějak pro blondýny mi to vysvětli co a jak... Kujííí 😉

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka tak dedu si nepamatujuu 😀

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka jj,vecer ti neco sepisu,poslu odkazy atd

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka ty si zatim kup v lekarne teplomer na bazalni teplotu 🙂

elizabetthka
24. led 2012

@kristynaw Tak to je škodá,páč já na ty akce s tebou nemůžu zapomenout 😀 😀 Však zavzpomínáme,jak přijedeš 😉
Dobře,večer budu čekat,předem moc díky...

Tak já se jdu chystat k tomu mučíři-zubaři,večer ahoj 😵

elizabetthka
24. led 2012

@kristynaw o.k.koupím.Na to jsem se právě chtěla zeptat :o)