Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

saminomimino
autor
19. led 2012

@elizabetthka Sam už to docela chápe a říká že chce ségru tak se mu to asi splní 😀 a Jsmínky,ano,té je to fuk 😀

jeudi
19. led 2012

@saminomimino ja jdu k dr ted 31 ledna budou mi brat krev a snad uz bude i videt co to bude 😵 hrozne se tesim ale cas se vlece jak smrad 🙂 jinak jsem rada ze je tu maminka se stejnym terminem a jeste tretim mimcem na ceste 🙂 mam z toho trochu obavy protoze malej je zivejsi

saminomimino
autor
19. led 2012

@jeudi taky jsem moc ráda 😵 31 ledna,kolik budeš tt a jdeš na ten NTscreening??já byla teď 12+4,naštěstí je miminko zdravé,nic nenormálního nenašel,i krev dobrá riziko downa malé,uff,vím že to ne 1000% ale je to nějaká jistota,doktor byl super vše mi říkal a vysvětloval a jak došlo na pohlaví be mrknutí oka řekl "holka" a mluvil dál o něčem jiném takže nevím jestli to bylo tak jasné,to se ukáže ,za necelé 3 týdny jdu ke své dr v 16tt na měření a kotrolu prcka a triplle testy
tak moc držím palce,určitě bude vše dobré 😵
no u nás to bude ještě zajímavější pač nevím jaká bude malá,syn je akčí až moc a slečna začla už lézt takže to nevidím na pohodičku,to se zrovna rozchodí když já porodím,to bude mazec 😀 😀

saminomimino
autor
19. led 2012

@jeudi jj vleče se to ale to jsem nedávno říkala u dcery a těch 9 měs sfouklo jako týden,neskutečné 😖

jeudi
19. led 2012

@saminomimino no ty t budes mit teda horsi nez ja kdyz mas takhle deticky po sobe 😉 me uz delali krev a mela jsem to v poradku jinak u prvnich dvou deti jsem byla u obou na plodovce ,ted az pujdu toho 31 tak budu skoro 16tt ,jinak mate moc krasna jmena 🙂 take chci dat holcicce dve jen to neumim zkombinovat 🙂

saminomimino
autor
20. led 2012

@jeudi tak s plodovkou zkušennosti nemám,nikdy nebyl důvod a jako rutinu odmítla 😉 já jdu cca už v 17tt na triple a pak až ve 20tt na screening a pak na dlouho klid,jen doufám že bdu znát to pohlaví přesně 😀
díky,no jména jsou předběžná a je možné že se to ještě zmení uvidíme

d.aniela1
20. led 2012

@januzza80 no vylozene nepsal ,ale proste pisou tu ze to neni na 100%ze i utz muze kecat,,no ale i tak ti dekuji protoze ty holcicku mas,,tak budu verit utz i dr,,,a vlastne i tobe,,

@saminomimino juuu no tak super,,ja mam vse ruzovy tak to nemuze bejt ani jinak,,hihi ,, 🙂 to jsi me potesila,,,

d.aniela1
20. led 2012

holky me se to taky zezacatku strasne vleklo a ted?no to je mazec jak to leti tesim se na posledni utz,,,jak a co kolik mala asi vazi a tak,,.. 🙂 🙂 jinak asi bude cisar u Domika byl taky nicmene nemusi ,ale mam placentu na predni strane a byla dost nizko sice popolezla,,ale uvidime,,,termin je jeste daleko,,, 😉

hest
20. led 2012

Ahoj, držím vám palce-) já jsem si říkala, že kdyby druhé bylo kluk, tak bych šla do třetího-) Teď má moje dušička splněno, ale nějak se nemůžu smířit s tím, že mám už odrozeno. Naše děti byly neplánované (taky jsem otěhotněla půl roku po Vojtově narození) a musím říct, že to je prima je mít takhle u sebe, strašně na sebe reagujou-)

elizabetthka
20. led 2012

d.aneila1 - u mě se teda poslední těhu vleklo jako šnek 😀 Přišlo mi to jako celá věčnost,snad to do třetice bude jiné 😉

hest - jsem na tom stejně jako ty - chtěla jsem dvě děti,holčičku a chlapečka,ale najednou mi došlo,že biologický hodiny ještě tikají a nechci se smířit s tím,že už mám odrozeno 😀

Jen mě děsí představa,že cesta k třetímu mimi asi nebude jednoduchá.. :o( Rok po Janičce jsem neplánovaně otěhotněla a o mimi přišla.dlouho jsem měla zdrav.potíže po revizi dělohy,ale teď už by podle dr.mělo být vše v pořádku,tak uvidíme.. 😔

januzza80
20. led 2012

@d.aniela1 Ja to taky rikam,ze nejvetsi jistota je po narozeni,ale ten tvuj ultrazvuk je tak ukazkovej,ze by i slepej poznal,ze je to holka 😀 Ver tomu

d.aniela1
20. led 2012

@januzza80 dekuji moc asi jsem potrebovala nejak nakopnout a jeste podporitk tem fotkam,,,a uz se fakt moc tesim a tu moji princeznu,,po dvou klukach to bude rozmazlena,,hihi kdyz vidim tolik krasnych veci a vseho,,,

januzza80
20. led 2012

@d.aniela1 To chapu 😀

d.aniela1
20. led 2012

@elizabetthka no ja od zacatku holcicku no kdybych mela druhy asi holcicku tak bych do tretiho nesla,,a to me je teprv 30 😀 😀 😀

schnek
20. led 2012

Ahoj, taky bych se přidala 😉

d.aniela1
20. led 2012

🙂 @schnek jeee vitej mezi nami krasna kombinace,,dvou kluciku a holcicky ja to budu mit taky,,, 🙂 😉

elizabetthka
20. led 2012

d.aniela1 - 😀 😀 😀 😀

schnek - ahoj :o) Krásné dětičky 😵

andrissek
20. led 2012

Ahoj ,také máme čerstvě třetího raráška 😉

majatob
20. led 2012

tak kdyz uz tu jsou i trojmaminy, tak bych se s dovolenim taky pridala 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@hest já kdybych neoěhotněl nečekaně jistě si za pár let to třetí dítě vydupu 😀 druhé těhu mi hrozně uteklo a moc mi to chybělo,teď si říkám že je to ale jako by na jeden zátah,že mám pocit že jsem těhotná už přes rok 😀

d.aniela1
20. led 2012

@andrissek

@majatob vitejte mezi nami,,,,,uz se nam to tu pekne zaplnuje,,to je moc super,, 😉 🙂

saminomimino
autor
20. led 2012

@d.aniela1 na porod čas,malá se může ještě stokrát napolohovat 😵 já taky udělala komplet růžovou výbavičku,ne tedy jen růžovou ale prostě holčičí,v záloze jsem měla výbavičku po synovi takže jsem byla připravená,ale teď jsme se těšila zase na klučíka,já na ty růžovosti moc nejsem,malá bude v budoucnu spíš hippi 😀

saminomimino
autor
20. led 2012

@schnek jistě vítej 😉

saminomimino
autor
20. led 2012

@andrissek moc gratuluji 😵

saminomimino
autor
20. led 2012

@majatob vítej,všude mi to blokli a taky zatím diskuze frčí,snad už mo admini dají pokoj 😀

andrissek
20. led 2012

@saminomimino
@d.aniela1 děkuji moc

saminomimino
autor
20. led 2012

@majatob joo a nakonec jsem vbrala kočárek bude to vedle sebe ale je moc šikovný žádná harmara Bumbleride inda twin a v záloze je jané ceny rozdíl cca 2000,- ale budu koukat po ojetinách 😉

d.aniela1
20. led 2012

@saminomimino no vsak kazdej jsem nejakej,,no vsak ted pujdu v 32tt na velky UTZ tak jsem sama zvedava jaka bude jeji poloha,,ale mista tam az dost protoze maminka je pekne prostorna,,,a jestli budu muset na cisare nebo ne to uz nejak neresim hlavni je aby byla ona i ja v poradku,,,ja si tu vybavicku (holcici)uzivam az ted,,,a vsechny kolem babicka ma 7 vnoucat tohle bude 8 a z toho jedna holka ktere je 19let jinak samý kluci

majatob
20. led 2012

@saminomimino no nevim, mozna si jen nevsimli...ja jsem prave taky cekala jestli to nebloknou a docela me prekvapilo, ze zatim ne 😀 jak je? 🙂

andrissek
20. led 2012

Je to ted trošku náročnější,ale zase se nenudíme 😅 😅 😅