Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

saminomimino
autor
14. únor 2012

@staninka77 on mi to právě řekl hned a s jistotou,prcek byl dobře natočený a spolupracoval,ale já fakt cítím že to ženská je,u všech dětí jsem to věděla 😉

staninka77
14. únor 2012

@saminomimino-Z jedné stránky ti moc závidím že to bude holčička a moc ráda bych jí měla taky.
jedna holčina tu na koníku my vypočítala kdy je nejlepší otěgotnět aby vyšla a musím to zkusit prej v dubnu tam je to skoro celej měsíc na snažení.nebo alepspon pulka měsíce.
Nevímzda tomu mám věřit nebo né.
Je to hezký že ti to řekl mě pokaždé taky tak jak u Marka tak i u Jiříka kdy jsme tam byli spolu.
Fakt uplně boží dr.to je.

saminomimino
autor
14. únor 2012

@staninka77 strašne si přeji mít ho tam i screening ve 20tt jdu 7 března a bylo by to super,na tento utz se moc těším je to zážitek

staninka77
14. únor 2012

@saminomimino-Ani se ti nedivím že k němu chceš jít na ULTR velký vždyt je to fakt kapacita dr.Vlašín,moje dr.má taky docela dobrej ult novej vše je tam nové tak je to boží že i tam my muže udělat kdykoliv ULT.

staninka77
14. únor 2012

Tak malej se my přímo před chvílouz tak šíleně posral že to tak musím napsat ale ukrutně. ☹

edeltraut
14. únor 2012

@staninka77 já jsem kousek od Nové Bystřice. Na hranicích s Rakouskem 🙂.

staninka77
14. únor 2012

@edeltraut-Tak to je dost daleko od nás ale je tam určitě hezky že 🙂 .

edeltraut
14. únor 2012

@staninka77 jj, česká kanada - v tuhle dobu typická 😀. Je tu krásně na kola, hodně lidí sem jezdí na dovču. My jsme tedy spíš na pěší, takže ty cyklostezky zas tak neoceníme, ale příroda je tady opravdu kouzelná. Pohraničí, takže se sem dřív moc nesmělo ani nejezdilo...

staninka77
18. únor 2012

🙂 Ahojky děvčata.
Jak se všechny máte. 🙂
My stále furt něco děláme bud tu sedí marek na počítači nebo jsem furt někde vterénu od pondělí zase mám lítání už mě to fakt nebaví.
@edeltraut-To ti věřím že to tam musí bít touhle dobou nádherné a ten sníh je boží. 🙂

staninka77
20. únor 2012

Ahojky.
Kam jste se všechny schovaly že vubec nepíšete ale vím je toho hodně sedět i u počítače když jsou děti. 🙂 ¨Všem přeji krásnej den pá.

saminomimino
autor
20. únor 2012

@staninka77 já tu jsem ,ankukuji a mrtvo,jak se vede 😉

staninka77
20. únor 2012

@saminomimino-Dík alespon nějaká dobrá dušička tu zustala 🙂 .
My se máme dobře prozatím vše doma taky zvládám jen dneska my klučina utekl ven,on my to řekl že jde ven my musíme udělat DU ale už je doma tak je pujdem udělat.
jdu sem pustit zase kluky.
Oběvím se tu jak jen to bude možné.
🙂

d.aniela1
21. únor 2012

@staninka77 ahojky ja posledni dobou jsem spis odpocivala,,a uz se nam to krati,,takze,jen tak letmo,,, 🙂 nahlizim co je noveho,,

staninka77
21. únor 2012

@d.aniela1-Ahojky tak to tě moc chválím že jsi odpočívala.
Chtěla jsem se zeptat ty jsi byla na Missis 2011 a jak jsi skončila.
V roce 1998 jsem se teda nezučastníla ale moje kamarádka byla jsem se i podívat v Mostě a vyhrála druhé krásné místo si myslím.
Ty jsi taková šikulka 🙂
Já bych nikam se nenahlásila.

staninka77
21. únor 2012

@d.aniela1-To šíleně letí za 5.týdnu už budeš mít krásnou holčičku usebe.Uplně ti to závkidím hned bych chtěla taky. 🙂 ¨
Dnes dorazila menzes o dva dny dříve místo 28.dní jak to mívám a tak dorazila 26.den po předchozí menzes.

d.aniela1
21. únor 2012

@staninka77 jezis ja vubec bych se nikam nehlasila,,to urcite ne,,,jinak moc se na malou tesim,,,,

staninka77
21. únor 2012

@d.aniela1-Možná jsem si tě spletla dlouho jsem uvažovala zda to jsi ty nebo né ale bohužel to je asi jiná kočenka co chodí budto sem nebo jinam na jinou diskusi.
To se ti nedivímže hodně těšíš.
A těm báchorkám nevěř co ti kdo píše holka to bude at se dějě co děje určitě jí tam máš.
🙂
A zachvílu ti to uteče ani nebudeš vědět jak.
ještě se zeptám přenášela jsi děti nebo jsou dřívr.Dík a kolik ti vážily kluci hned po porodu. 🙂

d.aniela1
21. únor 2012

@staninka77 prenasel jsem Filipka jeden tyden a mel 3550g nakonec po 18hodina prirozeny porod,, a Domika celych deset dni a mel 3050g a nakonec cisarem,,

staninka77
22. únor 2012

Ahojky.
@d.aniela1-Včera jsem ti chtěla odepsat ale bohužel my to přez mobil nešlo napsat.
Tak si myslím že když kluci šly o něco později tak pujde i malá podle mého.
Ale nevadí prej se holky zkrášlují a dopíkají aby vy jste měli radost z ní.
krásné váhy měli klučíci.
A myslíš že pujdeš na cisař nebo pujde to normálně.

d.aniela1
22. únor 2012

@staninka77 no nejdriv kvuli palcente na predni stene tesne nad brankou to tak vypadalo a le uz popolezla je na boku prej uz to je ok,,uz je mimo,,ale asi me udela predoperacni vystreni a pak se uvidi no ,,tak jako nevim ,,jestli to nechaji normos,,a nebo rovnou cisare,,zas na cisare mas pevne datum,,ale je to bolestivejsi a zdlouhave,,nez rodit normalne,,ja kdybych si mohla vybrat tak 😀 😀 tak rodit normalne i pred TP a klidne do 10hodin se vsim vsudy,,

staninka77
22. únor 2012

@d.aniela1-Ani se ti nedivím že bys raději rodila normálně jak císařem že je to dost bolestivější a taky ta rekonvalescence je zdlouhavá.
Na jednu stranu je lepší že víš kdy bude TP než čekat na vyvolání nebo jak si malá řekne že. 🙂
Tak držím palečky aby si sama malá mohla vybrat. 🙂

d.aniela1
22. únor 2012

@staninka77 no moc dekuju cim vic se to krati tim vic jsem nervozni,,a uz je to tiha,,a cloveka uz to ke konci akorat zmaha,,a uz ho to nebavi a je protivny,,

staninka77
22. únor 2012

@d.aniela1-tak tak mě to šíleně zmáhalo ale pak my i dost dlouho mrzelo že bříško zase není 😔 .
A je to dost protivné já ještě do toho měla oteklé nohy a i ruce a to jsem si říkala když je to na zimu že je nebudu mít oteklé ale bohužel zmílila. ☹

d.aniela1
22. únor 2012

@staninka77 no to ja za klukach mela uz davno otekle nohy,,protoze jsem zacinala na vaze skoro 8https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lidasedlakov... takze zadny drobek nejsem ale ted tuk tuk ani tuk,,,tak jsem rada jeto neprijemne

staninka77
22. únor 2012

@d.aniela1-Já si myslím že postavu máš dobrou skoro po třech dětičkách muj chlap mě vždy tahá za ten muj špek a jak to bolí a to mě říká že jsem tlustá. 🙂
Je to tak že nejsi žádnej drobek ale jsi prostě kus ženské jak to prostě má bít 🙂 .
Postava je boží.

d.aniela1
22. únor 2012

@staninka77 no muj chlap ma rad mekkoucky zensky jak se rika,,ted me rika hrosiku protoze jsem opravdu velika,ale nejak to neresim clovek je takovy jak sam nejlip se citi,,a o kilech to fakt neni,,,a no po cisari me jak se rika podrizli spicek kterej me vysi a bude vyset porad to je pak na nejakou operaci ,,ale na to nemam penize,,a nebudu to nejak asi ani resit,,

staninka77
22. únor 2012

@d.aniela1-tak tak jak píšeš.
taky na tu operaci nemám aby mě bříško měla jak proutek rovnej prostě není.
A ženy se cítí jak je buh stvořil to je prvada.
už nám není 20.let abychom vypadaly jak nějaké missky. 🙂

vesmilka
22. únor 2012

@saminomimino Ahojky také čekáme třetí. Já tedy mám děti jako seriál na pokračování 16 a 10let a teď budeme mít mímo, ale už se moc těším. Naše dítko bylo velmi neplánované už jsme žádné děti nechtěli, ale teď jsem šťastná, že manželovi "ujeli nohy" 🙂 🙂

staninka77
22. únor 2012

@vesmilka-Vítám tě mezi nás dobře jsi to napsala ten poslední dvě slova to je boží.
a už víš co to bude.
🙂 Veliká gratulace k těhu 😉 🙂 🙂 🙂

staninka77
22. únor 2012

Holky kdo má Facebook dala jsem video malého CAA pul hodiny po porodu tak jukněte kdo máte zájem. 🙂
Staninka Valoušková jsem pod tímto jménem. 🙂