Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

edeltraut
7. bře 2012

holky, máme zaplacený apartmán se saunou a vstupem do bazénu. Předpokládám, že bazén mi neublíží, ale co sauna? Eliška určitě do sauny bude chtít, tak mám hlídat venku nebo se na chvilku můžu připojit?

kaeth01
7. bře 2012

@edeltraut ahoj, jen sem nakoukla, protoze me na titulce zaujal tvuj posledni komentar - zadna odborna odpoved 🙂 ale ja parkrat v saune byla v prvnim tehu.. nez jsem zjistila ze sem tehu sem chodila pravidelne, potom obcas na kratkou chvili - vzdycky me prisel nekdo vyhodit 🙂 ale ja se tam sla vzdycky jen tak ohrat.. strasili me rozstepem patra - ale mala je v pohode.. takze na ohrati asi ok, na nejake vysedavani bych ani ja nedoporucovala.. uzijte si to!!

edeltraut
7. bře 2012

@kaeth01 děkuju, no já nejsem žádnej wellness typ, takže bych skutečně šla jen na chvilku. Sauna bude v koupelně na pokoji, takže i hlídání dcery bude v pohodě. Uvidím, jak se mi v danou chvíli bude chtít. Ubytování jsme plánovaly, že si to 100% užijeme a já mezitím otěhotněla, tak se trošku zkřížily plány, bohužel v neprospěch Elišky - máma určitě nebude mrznout půl dne v bazénu a škvařit se v sauně 🙂. Doufám, že aspoň na svahu budu použitelná 😀.

kaeth01
7. bře 2012

@edeltraut je tak to si odvazna - ja bych zase s briskem nejela svah 🙂 ale nemyslim si ze je to spatne!!! ja sem spis takove nemehlo ze bych se bala padu a podobne.. dokud ti nezavazi brisko tak se lyzovat asi da - hlavne at si davaji pozor ti okoli.. lidi se na svahu nekdy chovaji jak hovada bozi 😒
verim ze i tak si to uzijete!! bude to jen vas cas spolu - to je krasny!

vesmilka
7. bře 2012

@edeltraut to jsi mě pobavila. Andrea se taky z každého pokusu o sport snažila vyvléknout. Ale teď jí zaujal fotbal. Chodí koukat jak hrajou dorostenci. Že by to mělo co do činění s věkem 🙂 Manžel by se k lyžím nesnížil ani když mě lovil. Raději se mě snažil přesvědčit, že je spousta jiných sportů které jsou tisíckrát lepší 🙂

saminomimino
autor
7. bře 2012

ahoj kecalky,nestíhám vás tak jen se jdu pochlubit,čekáme zdravou holčičku Olivi Ines 😵

edeltraut
8. bře 2012

@saminomimino skvělá zpráva! 🙂

staninka77
8. bře 2012

@saminomimino-Moc gratuluji k holčičce je hezká na fotečce a dost dobrá zprávička. 🙂

d.aniela1
8. bře 2012

@saminomimino no velika gratulka,.. 🙂 fotecka krasna,,

saminomimino
autor
8. bře 2012

@edeltraut
@staninka77
díky díky holky,máme radost velikou 😉

saminomimino
autor
8. bře 2012

@d.aniela1 děkuji moc,máme tu pěkný babinec,to je dobře 😵

d.aniela1
8. bře 2012

@saminomimino hihi no konecne,,taky nejaky baby,,, 😀 😀 😀

saminomimino
autor
8. bře 2012

@d.aniela1 tak tak 😀 u nás bude převaha a ty budeš mít konečně posilu,závidím ti že už to budeš mít za sebou 😝

d.aniela1
8. bře 2012

@saminomimino uz se to krati a ja jsem nervozni,,cim dal vic,,mozna to clovek pak moc sleduje,, 😒 ale pak to urcite pujde pomaloucku

saminomimino
autor
8. bře 2012

@d.aniela1 já jsem na nervy už teď a to mám jeětě kus před sebou 😀

d.aniela1
8. bře 2012

@saminomimino no ono to asi kazdy proziva jinak,,a chapu,,,ale blizici se tak to jeste vic nabira na obratkach doma zacina taky prituhovat pritel je nenapdne nervozni,,a dela jakoby nic

saminomimino
autor
8. bře 2012

@d.aniela1 jj mám to v živé paměti,nedávno jsem to požívala a teď to mám zase jen jsme nervní o trochu dřív

d.aniela1
8. bře 2012

@saminomimino no koukam to mas jeste hodne certsvi,,tak pokod to nebylo nic moc sileny,,tak clovek kdyz se podiva na dceru ,nebo syna,,tak je plny nadseni,,,u nas doma uz to tuhne,,,,

simimo
9. bře 2012

@edeltraut Ohledně té sauny, jelikož jsem se o to hodně zajímala, protože v zimě chodíme pravidelně do sany a taky jsme se zrovna chystali na wellness víkend a zároveň plánovali mimi, tak jsem o tom hodně četla a ptala se i na nějakých diskuzích doktorů. Odpověď byla taková, že dokud nebudu vědět, že jsem těhu, tak ať chodím pravidelně, až zjistím, že jsem těhu, tak první trimestr by se rozhodně chodit nemělo, dítě by molo mít vady, a pak v dalších trimestrech by měly chodit jen ty, které dříve chodily pravidelně a jsou na to zvyklé, ale jen v omezené míře a po konzultaci s lékařem. A ze sany by se nemělo jít do studeného bazénu, ale dát si jen mírně studenou sprchu.

simimo
9. bře 2012

Jinak holky hlásím, že jdu konečně v pondělí na kontrolu, tak mi držte pěstičky, dle pslední MS bych měla být 8+3, ale myslím, že to bude menší, tak jen snad už bude slyšet srdíčko a pan doktor mi řekne jen samé pozitivní zprávičky 🙂

numerenka
9. bře 2012

Ahojky holky, moc vás všechny zdravím a ráda bych e přidala k vám. Zatím ještě třetího drobečka nečekáme, ale necháváme to na přírodě, takže se uvidí. Trochu se bojím reakcí okolí, ale snad se to zvládne. Já jsem ze tří holek a tak mám pocit, že mi furt někdo chybí, ikdyž obě naše holky jsou úžasné.
Jak reagovalo na vaše třetí těhu okolí?

staninka77
9. bře 2012

@numerenka-Vítám tě tu mezi nás 🙂 .
Z okolí si nedělej hlavu nejsi jediná kdo bude mít více dětí na to bych se vyprdla halvně že vy budete hezká rodina z krásnéma dětičkama. 🙂
Moc moc držím palečky aby se brzo zadařilo. 🙂

saminomimino
autor
9. bře 2012

@numerenka vítej,
u nás tím že bylo zcela nečekané a velmi brzy po druhém drobkovi,tak to vzali dosti chladně,takový ti kecy,no když si myslíte že to zvládnete,a to jste si nemohli dát pozor,a a v nešní době je to moc a třeba o to příjdete a pod.no já si to naštěstí moc k srdci neberu,je mi to fuk ale příjemné to nebylo 😒

saminomimino
autor
9. bře 2012

@numerenka jj kašlat na ně,je to vaše rozodnutí 😉

numerenka
9. bře 2012

Holky, děkuji za přivítání a také za podporu. Mamka se mě snaží podporovat..Říká, že navíc neměla auto a dněšní vymoženosti a také to s námi třemi zvládla. Tak snad se to poddá 🙂

d.aniela1
9. bře 2012

@numerenka vitej to zenska vyciti,,ale myslim jsi ze jako my tu to zvladneme v zivote tak i ty,,,vsak ano je to hezky mit hodne deti ,ale v dnesni dobe jsou tri asi max,,u me jinak bych se nebranila

edeltraut
9. bře 2012

@simimo Díky za informace. Dneska jsem tedy už jednu absolvovala (ale jen 2x10 min. a potom sprcha 25 st.) a zítra tedy vynechám 🙂. Jinak dnes celý den na sjezdovce, paráda, jsem utahaná jako kotě. Dáme si večeři a asi zajedem do postele 😀. Ráno musíme jít zase brzy, po desáté se sjezdovka plní ☹.

sonia79
9. bře 2012

ty jo holky já vás všechny obdivuju. mít 3 malé děti .... já mám pocit, že sotva zvládnu to jedno a lezu kolikrát doslova po zdi, když nechci aby se tedy vychovávala sama ... přeju hodně sil a štěstí. já třetí určitě čekat nebudu, i když jsem jako mladší a bezdětná chtěla (to byla těžká naivita). ale jedno dítě mě vyléčilo (je skvěla, miluju jí, ale další dvě bych asi nedokázala zvládnout, proto klobouk dolů ...) druhý bych možná časem chtěla, aby malá nebyla jedináček - já byla do 10let a pak už to bylo jedno - ale to se uvidí ... hezký večer

simimo
9. bře 2012

@edeltraut Jsi hodně odvážná, Ty v těhu lyžuješ? To bych si já vůbec nelajskla. Klobouk dolů. Když jsem čekala první, tak jsem si taky plánovala v těhu hory, nakonec jsem nejela, ale teď by mě to ani nenapadlo. Strašně bych se bála. Asi stárnu a jsem nějaká zodpovědná 🙂 Hlavně si to užij a oba se v pořádku vraťte!!!

simimo
9. bře 2012

@sonia79 Neboj, časem si zvykneš, máš první a dítě Ti úplně změnilo život. Časem přijdeš na to, že bez dětí je nuda a život není tak krásný jako s dětmi. Děti jsou starost, ale taky strašně velká radost a slunce na nebi. Já už si třeba vůbec neumím představit se jít jen tak v létě sama plácnout někam k vodě. Asi bych se unudila. S manžou jsme hodně spolu a taky hodně sami, aby jsme si užili, vše se dá. Ale jakmile jsme celý den bez dětí a uříváme si, tak se nám už po nich strašně stýská. 🙂 Uvidíš sama časem, třeba i Ty budeš chtít jednou i to třetí 🙂 Dej tomu čas a nikdy neříkej nikdy 🙂