Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

elizabetthka
21. led 2012

staninka77 - a mluvila jsi už s dr.o tom,že by jste chtěli ještě miminko?Pokud nebude proti,šup do toho 😉 Jestli by to někomu vadilo?Naopka.Klobouk dolů,že chcete čtvrté miminko 🙂

krtecci75 - tak mě se líbí Sofie i Ella,bych klidně dala i obě 😀 Pro kluky máte taky pěkná jména.. 🙂 Jo,jo,rarášci...to já mám doma taky..A to mám holčičku,co vydá za tři kluky 😀 😎

hajkova79
21. led 2012

@krtecci75 měěěěě to taky nevadí ..můj muž chce také čtvrté ..ale já už bych to asi nedala 🙂

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-Ano je to přenášený kočkou ale prejspíše když je to malé kotátko tak je to tím.
A prej je to i v zelenině i v mase takže fakt nevím kde jsem jí dostala.
Díky moc.

elizabetthka
21. led 2012

helcas - ahoj :o) Gratuluji k těhu :o) Já se sekcí zkušenosti nemám,ale kamarádka má sekci dvě děti rok a půl od sebe a bylo vše v pořádku.. 😉

staninka77
21. led 2012

@hajkova79-Třeba bys to dala.
Dnes se tu nějak kvám přidávají ženy.nebo budoucí maminky to je boží.

staninka77
21. led 2012

@helcas-Vítej mezi nás.
Gratuluji k pozitivnímu testíku.
Mám radost.
🙂 jen se rozrustejte.

elizabetthka
21. led 2012

hajkova79 - neboj,zvládla bys to...Ono by ti možná ani nic jiného nezbylo.. 😉 😀

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka u kluků se mi líbí jména Nicolas, Tadeáš, Tobiáš manželovi Leonard 😀 A to je oříšek 😀 Děkuji 🙂 Taky máte hezká jména. Janička se mi taky líbí, ale to jsem já a Lucas je zajímavý. Tak to já mám hodný kluky, snad to nezakřiknu, dneska teda ale od rána řádí. Je fakt že jich někd taky dost 😀

krtecci75
21. led 2012

@helcas vítej a gratuluji 🙂 uvidíš že bude vše v pořádku 😉
@staninka77 Máte vybraná hezká jména pro dítka. Manžel tak přemýšlel že by holčička měla 2 jména, ale já myslela že se musí kvůli tomu křtít.

staninka77
21. led 2012

@elizabetthka-Já se o to pokusím jí zavolat ale už nemusím na žádné odběry kvuly té toxo tak jsem ráda.
trochu se bojím jít do toho to je my jasné.
Ale máme barát zahradu tak proč né.
Mají i více dětí.
Tu v okolí má moje kamrádka 6.dětí a bydlí v podnájmu 3+1.
To by mě zajímalo jak tio zvlládají finančně.
A včera ¨jsem se dozvěděla že jedna PANÍ 45.led porodila zdravou holčičku a má dětí i sní 7.
Nečetly jsme ještě některá zvás deník Rovnost tam byla paní co má 10.dětí a o tom posledním si myslea že bude jen jedno a to druhé bylo schované takže měla dvojčátka.Nevím jak oni to musí zvládat z tolikma dětima.

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-Určitě se kvuly tomu nemusí křtít.

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 my si taky pořídili koťátko když jsem byla po druhé těhotná, dostali jsme ji od známých ze statku,bylo zablešené, špinavé, měli jsme ho 3 týdny, po přečtení o toxoplazmoze jsme ho vrátili zpátky ke známým. Bála jsem se.

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 já myslela že jo, manžel taky říkal že nemusí, tak uvidíme 🙂 To by mě taky zajímalo jak to zvládají finančně.

elizabetthka
21. led 2012

krtecci - ne,ne,nemusí se křtít... Janičku si prosadil manžel.. :o) Já chtěla Jasmínku... Syn je právě taky zlatíčko,od malička,jako miminko byl hodný,krásně spával,i teď ,když už mu bude sedm,je to zlato,hezky se učí,žádné lumpárny..Janička mi to vynahrazuje :o)) proto bych raději zase kluka 😀

staninka77 - jéžíš,sedm dětí,deset dětí...To musí být něco :o))

staninka77
21. led 2012

Jo ještě se my líbí na kluka Tadeáš. 🙂

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-kdyby jste ho nechaly prohlédout a odčervit tak se to tak lehce nedostaneš.
To máš všude.
A taky je hlavní je že malej je zdrví a to je hlavní rok jsmemusely chodit na infekční na KO.
A kdyby to náhodou měl tak by mohl bít slepej a něco na mozečku.

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-To by mě taky zajímalo jak to finančně musí zvládnout.
Ta kamarádka nedělá a jen její manžel a to dělá jen na soudě hlídače nebo tak něco.
kde na to ty peníze berou a taky si myslím že pujdou do dalšího dítka.Takže jich bude mít 7.
@elizabetthka-To musí bít i někdy na mašlu už i těch 3.je někdy šílené ale už jsme se do toho boje dali tak se musí zvládnout. 🙂 😉

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka Janička je moc hezký jméno, tak se jmenovala moje prababička a já mám jméno po ní, hodně o tom přemýšlím že by to byla malá Janička, ale nechce se mi zase na druhou stranu, protože se tak jmenuju já a manželovi se taky líbí Janička, ale prosadil si že kdyby jsme zvolili Janičku tak kluk bude Pavel a mě se to jméno prostě pro dítko nelíbí, je takový tvrdý, tak se jmenuje manžel

schnek
21. led 2012

teda, nestíhám dočíst 😉

u nás byl největší oříšek druhý klučičí jméno, naopak potřetí jsme měli pro kluka několik tipů, holčíčí se průběžně měnilo a upravovalo 😀

@staninka77 jé, jdete do čtvrtýho 🙂 no já o něm uvažuju (i když pon posledním porodu jsem skálopevně tvrdila, že už nikdy víc 😀 )... ale je to vážně jenom takovej výhled do budoucna. S kamarádkou říkáme, že až si najdeme nový chlapy, který si na nás to další mimino vyprosí 😉 😀

@krtecci75 kvůli dvěma jménům se křtít nemusí, obě se uvedou do matriky a obě se musí používat.

januzza80
21. led 2012

Holky dekuji moc,ted spinka,ale muze to byt i z unavy,protoze nema ani kasel a ani rymu a horecka klesa. 😉
Jinak vitam nove maminky. 😉

januzza80
21. led 2012

@staninka77 Ahojky Stani,tak at se povedede ta holcicka. 😉

@krtecci75 Tobe taky do tretice ta holcicka 😉

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-Kolik máš dětí a jak staré a těd jsi těhu a kdy to čekáš dík.Stejně si vás chci přečíst od začátku něco už mám ale chybí mi pár stránek. 😒

hajkova79
21. led 2012
staninka77
21. led 2012

@januzza80-Díky za přivítání.
Snad se do řtvrtice povede holka ale moc tomu nedávám.
První dítko je z jiným tatínkem a ten má normálně jak naschvál dvě holky ☹ a já sním kluka. 🙂 .
A co sním žiju z přítelem tak máme ty dva mladší kluky.Takže asi doma budu mít jen štěstí na dalšího klučíka 😉

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 když jsme ho přivezli domů tak jsme koupili šampon proti blechám a druhý den jsme šli na veterinu na odčervení, jenže pak jsem si to přečetla a chtěla jsem ji dát pryč, byla by u nás chudák. Já vím že to máš všude, ale nedalo mi to
no soudní hlídač asi taky nebude mít moc velký příjem. Nedokážu si představit 6 dětí natož deset

januzza80
21. led 2012

@staninka77 Ja vim a chapu te,ale to nic neznamena.Nikdy nemuzes vedet,ze to budou jen kluci.Treba se povede,drzim palecky. 😉

schnek
21. led 2012

@staninka77 nám každej prorokoval potřetí kluka - manžel je z 8 dětí a má 6 bratrů, ale povedla se 😉 nečekaně, neplánovaně a v neplodný dny 😀

staninka77
21. led 2012

@schnek-Díky za přivítání.
Třeba se nám poštěstí mít tu holku. 🙂
Víš ono už je jedno zda jsou tři děti nebo čtyři to nám neubyde někdy ano.
Hlavní že jsme spokojení a zdraví.
náhodou nechodíš na BC do říjnátek z Choki nebo tak nějak jak se jmenuje možná se pletu.

krtecci75
21. led 2012

@januzza80 děkuji 🙂
@staninka77 mám dvě dítka, zatím těhotná nejsem, v úterý jsem dobrala HA a dnes jsem to dostala, takže po skončení ms se začnem snažit

staninka77
21. led 2012

@schnek-tak to je boží že se ti narodila holčička a neplánovaně.
Mám kamarádku taky z četu a ta má prosím pěkně tři kluky a chtěla holku a má jí. 🙂
Top bych taky chtěla jako ty aby se to povedlo.Moc mě to přitahuje ale bojím se okolí co na to bude říkat. ☹