Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

schnek
6. zář 2012

@axi81 Ondra má všechno + Prevenar, Matouš má 3 dávky hexy s tím, že první jsem odsunula na 7m, Anička nemá vůbec nic a všem jsme podapsali odmítnutí čehokoli dalšího. Postupně jsem dozrála k rozhodnutí neočkovat 😉

k doktorům - krom naší dětské a mého gynekologa nemám dr-a, kterému bych věřila. A i tak prověřuju a hledám alternativy k názorům a řešením, které mi předkládají.Jjinak dr-ům nevěřím ani nos mezi očima, bohužel mám špatné zkušenosti.

axi81
6. zář 2012

@saminomimino @schnek Holky, já vám fakt fandím. Já se řadím do toho stáda tupých ovcí a fakt se modlím, abych toho jednou nelitovala 😔

schnek
6. zář 2012

@axi81 hele, očkovat nemusí znamenat nabodat do dítěte všechno hned ve 2m, jsou různá schémata, možnost odkladu, většina nemocí je stejně skutečně nebezpečná do cca 6m a pak +- do 1 roku to není úplně ideální, ale stejně 1. dávka hexy nechrání, to je jenom nakukaná představa. Jsou různé možnosti, jak se k tomu postavit 😉

eloana
6. zář 2012

ahoj holky..... mohu se pridat? cekame v breznu 3..... jsem z toho takova rozcarovana🙂 na miminko se samozrejme tesim)) ale okoli to moc nepobralo

jetynka
6. zář 2012

@eloana Kašli na okolí a těš se na miminko!!!Já mám taky tři a jsem moc ráda i když to bývá ve všech směrech někdy náročné.držím pěsti ať to zvládneš!!!

eloana
6. zář 2012

@jetynka diky ....no ja chtela vzdy 3,ale s malym jsme meli problemy..tak jsme to neresili a je to🙂) ale takto brzy jsme to tedy necekala🙂) U nas hlavne rodina to nepobrala prislo mi,ze jsou na me nastvani. Tchyne to vsude roztroubila tim stylem,ze jsme blazni ,a ze je zvedava jak to zvladneme, ale,ze by se zeptala na kdy to treba cekame to ani nahodou

jetynka
6. zář 2012

@eloana Neboj to zvládneš, na tchýni se vybodni a ignoruj jí, ono jí to časem přejde. Já mám děti mezi sebou cca 2,5let a nemůžu si stěžovat, naročné je fakt šestinedělí, jak pak skloubíš režim miminka a velkých dětí bude to zase lepší. Zase Jak koukám Linda začala chodit do školy tak to bude taky náročné. Nás to čeká až za rok, ale to bude Klárka už větší, kdežto ty budeš mít malé mimi. Musíš mít podporu manžela a ten aby stál při tobě a pomáhal.🙂

saminomimino
autor
6. zář 2012

@axi81 je to docela smutné,víš že dítěti můžeš ublížit a raději zavřeš oči??Abys toho fakt jednou nelitovala pač na vakcíny děti i umírají a ne málo......

saminomimino
autor
6. zář 2012

@axi81 přesně,jsou alternativi a posunití očkování u nás možné je,já ovšem v očkování nevidím přínos nýbrž bussines a dokonce je prokázané že očkování nevymítilo nemoci,to je jen placebo efekt,očkování je vlastně na nic a knih,kterou píše bývalý zaměstnanec farma.společnosti v USA mluví za vše ,hnus a fujtajbl

lenka5731
6. zář 2012

@saminomimino můžeš mi napsat prosím název nějaké té knihy? dík

eloana
6. zář 2012

ja ockovani nijak neresila.....linduska nemela nikdy problem.....u syna des v nemocnici mu dali spatnou sarzi tbc a od te doby se to vezlo. po kazdem prevenaru zanet str.ucha....ted bychom meli jit na2 davku zardenek, spalnicekprvni mame ale budu se to snazit to posunout neb mel desnou reakci....kpazdopdnr vim,ze v te hexe u tretiho nechci prevenar. malej mel kvuli tomu 4x pichane ucho

baca
6. zář 2012

Bára má všechno normální očkování, Marek má navíc synflorix. Dala jsem na radu mé dr., že má srdeční šelest a že to tak bude lepší, aby se vyhl infekci.

Jinak dnes jsme byla u mé dr na kontrole. Ptala se jí an tu plodovku. Řekla mi, že se toho taky bojí, že má několik pacientek, které po tom skutečně potratily. Krom toho, že moje riziko (1:260) není zas tak obrovské, že by mi to opravdu doporučovala. Takže teď budem čekat na výsledky těch triplů a uvidíme , co dál.

@schnek já jsme to nemyslela tak, že bych se celý den jen válela na gauči, ale nebylo by špatné večer, až děcka usnou, se chvilku natáhnout. Většinou to je tak, že jdu rovnou do postele, poslední dobou až k jedenácté a později.

saminomimino
autor
6. zář 2012

@eloana pokud můžu radit tak MMR vůbec nedávejte,sám doktor mi říkal že pokud je špatná reakce na neživé vakcíny živé vakcíny by vůbec nedoporučoval očkovat,tj MMR,nechápu že jste ten prevenar dávali i když mu dělal zle,nechápu 😕 😔 mně dítě marodit na základě vakcíny,už mu to nedám,možná nechytne pneumokoka ale odrovná mu to imunitu a zabije ho obyčejná chřipka,lidi myslete,chudák akorát trpěl,mimochodem v USA je prevenar zakázaný,velká úmrtnost dětí a známá mamky dělala ve výzkumáku a prevenar a podobné zázračné nepovinné vakcíny mají minimum klinických testů a jsou to jak ona říkala rychlokvašky na bussines,nikdy neví jak na ně kdo zareaguje,nepovinné jsou to nejhorší zlo
můj bratr na následky očkování přišel o imunitu,nyní má jen částečnou,díky jednomu lékaři který mu ji nastartoval podpurnými léky jako kojenci když ležel v uvázaný v postýlce v krvi téměř bez kůže po silném ekzému,očkování ho připravilo o bílé krvinky málem zemřel na sepsi

saminomimino
autor
6. zář 2012

@schnek jj,máme to podobně,syn má vše jen né MMR tam mi to vše došlo a holky nemají a nebudou mít žádné očko,doktory beru hodně s rezervou a dám na selký rozum,kor teď když jsme zjistili že malému nejspíš loni podělali operaci kýly,vrátila se mu 3 měsíce po operaci a nyní ho čeká operacde další,bez našeho souhlasu opervoali i zdravou stranu a tu má nyní zavalenou kylním vakem a má to hodně velký 😢

eloana
6. zář 2012

@saminomimino osobne nezastavam nazor neockovat uplne.... nic mene po zkusenostech se synem to budu pri tretim vice resit....jsou jista ockovani ktera mi prijdou zbytecna. Nas nejdrive nenapadlo,ze to ucho ma po tom prevenaru,ale kdyz uz to mel po druhe davce,tak jsem to resila s usnim a ten mi potvrdil,ze to je asi po tom

u nas je trosku problem jsme male mesto a mame tu 3 detske, kteri jsou vsichni zastance ockovat . Div me sestra neserevala,ze jdeme pozde na spalnicky...... no zapomnela jsem trosku umyslne.....me osobne toot ockovani prijde zbytecne.... davala bych to treba jen holkam v urcitem veku.
Vim,ze chci hexu a meningokoka.... prevenar mi takto brzy prijde uplne zbytecny....myslim,ze by stat mnohe usetril kdyby ho dal az po 2 roce-to se dava jen jedna davka

eloana
6. zář 2012

@saminomimino jinak imunitni system mel v haji rok a pul..... pricina byla ta tuberkoloza v nemocnici , ktera se teda i diky nam neockuje🙂 respektive problem byl v tom,ze drive jsme vakcinu vyrabeli my a nebyl s ni temer zadny problem od te doby co ji dovazeli z madarska,tak se objevilo hrozne pripadu prehnane reakce

schnek
6. zář 2012

@eloana v hexe žádný prevenar není, to je extra vakcína.

@baca no to moje šití se taky týká večerů. Jenomže než doma trochu vykydáme, tak je 10h a já jsem totál KO 😝 ad očko na pneumokoky, koukni mi do krátkých zpráv.... já věřím, že dři jsou stejně zmasírovaní a věří, že to pomáhá a dělají dobře, bohužel ☹

@saminomimino kamarádka jejich dětský dr musela!!! podepsat, že odmítá nepovinné pneumoky a komntář - "To až Vám bude dítě umírat na pneumokovou infekci, tak abyste nás nemohla žalovat..." Je to fakt smutný 😢

eloana
6. zář 2012

@schnek ano ale dava se soucasne s hexa vakcinou. alespon Jachym ji tak dostal

schnek
6. zář 2012

@eloana a to je obrovská chyba, to se vůbec nemá dělat! a samozřejmě to má především vědět doktor a ne aby to maminy lovily po netu 😠

eloana
6. zář 2012

@schnek dela to tak vetsina doktoru..... taky mi to prijde docela drasticke pro ty miminka. resila jsem prevenar i s orl lekari a ti se na to moc netvari.......

schnek
6. zář 2012

@eloana bohužel dělá, už není ani moc velkou výjimkou dát najednou hexu+prevenar/synflorix+rotarix

eloana
6. zář 2012

@schnek rotarix me teda odradila cena🙂)

schnek
6. zář 2012

@eloana teď už je, myslím, taky zadarmo

eloana
6. zář 2012

@schnek me nabizeli za 5000

saminomimino
autor
6. zář 2012

@schnek bože ani to nekomentuji 😒

axi81
6. zář 2012

Holky nikdy po žádném očkování reakci neměly, naštěstí. Teď si připadám dost nezodpovědně, že jsem se o to víc nezajímala. Pročtu si víc informací.

axi81
6. zář 2012

A ještě k tomu, že na očkování děti i umírají...no, asi bych byla na pokraji psychického zdraví, kdybych myslela na vše, kvůli čemu moje děti mohou umřít a kde je ta pravděpodobnost daleko vyšší... - nemohla bych letět (a ani jet autem) na dovolenou, raději bych je vozila ještě v 6ti letech v kočárku, aby mi nevlítly pod auto atd... Nebezpečí hrozí opravdu všude. Zase mi nejde do hlavy, že by např. státní ústav pro kontrolu léčiv schvalovat pro náš "trh" něco, co ohrožuje život...proč? Jasně, asi v tom business je, stejně jako např. v látkových plenách, umělém mléku, bio produktech...

schnek
6. zář 2012

@axi81 znáš uživatelku @miliharmi? jestli ne, najdi si téma Zemřelo mi dítě, to zakládala ona 😔 nebo se poptej v tématu Nesúhlas s povinným očkovánim. Jsou toho mraky, jen se o tom nemluví, lékaři obvykle odmítají reakce uznat a ohlásit... je obrovský svět byznysu plný lobbingu založený na víře v pokroucená fakta.

axi81
6. zář 2012

@schnek Ne, neznám, ani jsem o tom neslyšela - ale mrknu, díky.
Já nepopírám to nebezpečí, to v žádném případě. Jen si odmítám připustit tuto možnost v našem případě. Uznávám, je to dost zbabělé, alibistické, snadné... Ale tak, jako jsem napsala v jednom z prvních příspěvků k tomuto tématu, máte můj obdiv a klobouk dolů. V žádném případě maminky, které neočkují, neodsuzuju. Na druhou stranu odmítám stát na pranýři proto, že děti očkovat nechávám 😒